New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Csak a történeti hűség kedvéért (Fb-ről):

Hiányzók az Eagles ellen:
- Alvin Kamara
- Ryan Ramczyk
- Terron Armstead
- Ty Montgomery
- Malcolm Roach
- Tanoh Kpassagnon

Taysom Hill kérdéses, Tony Jones Jr. visszatérhet IR-ről.

Nem is tudom mi lenne jó, üldözni a po-t vagy elkezdeni készülni a következő szezonra és pár draft hellyel lejjebb kerülni….
MC12
Üldözni a po-t. 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 828
Csak a történeti hűség kedvéért (Fb-ről):

Hiányzók az Eagles ellen:
- Alvin Kamara
- Ryan Ramczyk
- Terron Armstead
- Ty Montgomery
- Malcolm Roach
- Tanoh Kpassagnon

Taysom Hill kérdéses, Tony Jones Jr. visszatérhet IR-ről.

Nem is tudom mi lenne jó, üldözni a po-t vagy elkezdeni készülni a következő szezonra és pár draft hellyel lejjebb kerülni….

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egy kis érdekesség: az utolsó 8 2 pontos kísérletből nullát sikerült abszolválni, ami határesetnek mondható. Amúgy nem, ez egy elkeserítő adat.

Elnézve a következő 3 meccset, könnyen átcsaphat a szezon a negatív dimenzióba a győzelmek-vereségek relációjában.
Andris10
Erős meccsek jönnek, annyi szerencsénk talán lehet, hogy idén a komolyabb ellenfelek ellen azért elég jól játszottunk, és többnyire azért sikerült is nyerni, vagy max szoros meccsen kikapni
kapitnono
Csak mi pl nem vagyunk komolyabb ellenfèl 😁 vagy ha igen, akkor az valóban baj 😊
dande
Nem is rátok gondoltam, hanem utána a Billsre, Cowboysra 😀 Bár előzetesen minimálisan is, de titeket tartanak eslyesebbnek a bukik
kapitnono
Ha a vèdelmünk nem esik szèt futás ellen ès Siemiannak passzolni kell illetve Hurts hozzá jobbik formàját, akkor lehet is esêlyünk, de ha az elején betlizünk akkor nehezen làtom miként győzünk. Meglássuk 🙂
dande
Ha ránézel a sérült listánkra, akkor láthatod, hogy van esélyetek bőven.
Fattyu
Igen látom, ha ezt az egyèbkènt sajnálatos helyzetet nem ragadjuk meg, akkor semmit. Gyógyulást, rossz, amikor ilyen tönkre teszi a szezont.
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Azért az úgy combos lesz, hogy sem Kamara, Armstead,Ramczyk,Hill nem fog jó eséllyel játszani


több mint 2 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
Egy kis érdekesség: az utolsó 8 2 pontos kísérletből nullát sikerült abszolválni, ami határesetnek mondható. Amúgy nem, ez egy elkeserítő adat.

Elnézve a következő 3 meccset, könnyen átcsaphat a szezon a negatív dimenzióba a győzelmek-vereségek relációjában.
Andris10
Erős meccsek jönnek, annyi szerencsénk talán lehet, hogy idén a komolyabb ellenfelek ellen azért elég jól játszottunk, és többnyire azért sikerült is nyerni, vagy max szoros meccsen kikapni
kapitnono
Csak mi pl nem vagyunk komolyabb ellenfèl 😁 vagy ha igen, akkor az valóban baj 😊
dande
Nem is rátok gondoltam, hanem utána a Billsre, Cowboysra 😀 Bár előzetesen minimálisan is, de titeket tartanak eslyesebbnek a bukik
kapitnono
Ha a vèdelmünk nem esik szèt futás ellen ès Siemiannak passzolni kell illetve Hurts hozzá jobbik formàját, akkor lehet is esêlyünk, de ha az elején betlizünk akkor nehezen làtom miként győzünk. Meglássuk 🙂
dande
Ha ránézel a sérült listánkra, akkor láthatod, hogy van esélyetek bőven.

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egy kis érdekesség: az utolsó 8 2 pontos kísérletből nullát sikerült abszolválni, ami határesetnek mondható. Amúgy nem, ez egy elkeserítő adat.

Elnézve a következő 3 meccset, könnyen átcsaphat a szezon a negatív dimenzióba a győzelmek-vereségek relációjában.
Andris10
Erős meccsek jönnek, annyi szerencsénk talán lehet, hogy idén a komolyabb ellenfelek ellen azért elég jól játszottunk, és többnyire azért sikerült is nyerni, vagy max szoros meccsen kikapni
kapitnono
Csak mi pl nem vagyunk komolyabb ellenfèl 😁 vagy ha igen, akkor az valóban baj 😊
dande
Nem is rátok gondoltam, hanem utána a Billsre, Cowboysra 😀 Bár előzetesen minimálisan is, de titeket tartanak eslyesebbnek a bukik
kapitnono
Ha a vèdelmünk nem esik szèt futás ellen ès Siemiannak passzolni kell illetve Hurts hozzá jobbik formàját, akkor lehet is esêlyünk, de ha az elején betlizünk akkor nehezen làtom miként győzünk. Meglássuk 🙂
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Egy kis érdekesség: az utolsó 8 2 pontos kísérletből nullát sikerült abszolválni, ami határesetnek mondható. Amúgy nem, ez egy elkeserítő adat.

Elnézve a következő 3 meccset, könnyen átcsaphat a szezon a negatív dimenzióba a győzelmek-vereségek relációjában.
Andris10
Erős meccsek jönnek, annyi szerencsénk talán lehet, hogy idén a komolyabb ellenfelek ellen azért elég jól játszottunk, és többnyire azért sikerült is nyerni, vagy max szoros meccsen kikapni
kapitnono
Csak mi pl nem vagyunk komolyabb ellenfèl 😁 vagy ha igen, akkor az valóban baj 😊
dande
Nem is rátok gondoltam, hanem utána a Billsre, Cowboysra 😀 Bár előzetesen minimálisan is, de titeket tartanak eslyesebbnek a bukik


több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egy kis érdekesség: az utolsó 8 2 pontos kísérletből nullát sikerült abszolválni, ami határesetnek mondható. Amúgy nem, ez egy elkeserítő adat.

Elnézve a következő 3 meccset, könnyen átcsaphat a szezon a negatív dimenzióba a győzelmek-vereségek relációjában.
Andris10
Erős meccsek jönnek, annyi szerencsénk talán lehet, hogy idén a komolyabb ellenfelek ellen azért elég jól játszottunk, és többnyire azért sikerült is nyerni, vagy max szoros meccsen kikapni
kapitnono
Csak mi pl nem vagyunk komolyabb ellenfèl 😁 vagy ha igen, akkor az valóban baj 😊
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Egy kis érdekesség: az utolsó 8 2 pontos kísérletből nullát sikerült abszolválni, ami határesetnek mondható. Amúgy nem, ez egy elkeserítő adat.

Elnézve a következő 3 meccset, könnyen átcsaphat a szezon a negatív dimenzióba a győzelmek-vereségek relációjában.
Andris10
Erős meccsek jönnek, annyi szerencsénk talán lehet, hogy idén a komolyabb ellenfelek ellen azért elég jól játszottunk, és többnyire azért sikerült is nyerni, vagy max szoros meccsen kikapni


több mint 2 éve
Andris10 37
Egy kis érdekesség: az utolsó 8 2 pontos kísérletből nullát sikerült abszolválni, ami határesetnek mondható. Amúgy nem, ez egy elkeserítő adat.

Elnézve a következő 3 meccset, könnyen átcsaphat a szezon a negatív dimenzióba a győzelmek-vereségek relációjában.
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
A "klasszikus" 7-9-es szezonok rémlenek fel bennem, csak most nem a D, hanem az O balfaszkodja el a meccseket.
Nehéz mit tenni, Payton így is szarból épít várat. Megvertük a bajnokot, a NFC seed1-t, két PAT-tal kaptunk ki az AFC seed1-től. Nyilván nem lenne szabad kikapni alsóházi csapatoktól, és akkor most nevetve vezetjük a csoportot 6-3-mal vagy még jobban (mert csoportellenfelek mindig mások, szóval a Falcons és a Panthers elleni vereség, még ha gyengébbek is idén, benne van).

Nincs: QB, WR, két csere játszik a falban, nem volt kezdő szintű RB, DL-ből kidőlt az elsőkörös, az idény másik felében a másik első körös, sorolhatnám. És úgy, hogy minden meccsen lábonlőjjük magunkat valahogy, egyébként jól játszó játékosok által (Harris fumble, elbaszott coverage, két fumble-ből egyet sem szedtünk össze, 2 pontosnál false start, sorolhatnám)

Szóval, kibaszott dühítő ítélet volt, már ha tudnék dühös lenni már ezen, úgy igazán...

több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Szánalom volt nézni, hogy az első félidőben megint csak 1 drive erejéig volt offense, de még ennek ellenére is, ha a két XP bemegy, jó eséllyel nyerünk. Így a végére különösen fájt még az a nevetséges bírói hiba a Williams picknél. Simán kellett volna hozni ezt a meccset, mert a Tenesse O konkrétan semmit nem tett hozzá a meccshez, de amásodik félidőben még haladniuk sem sikerült, csak a Harris fumbli miatt jött össze a TD. Ennek ellenére rohadt sokat hibáztunk, sok buta zászló, főként a végén is a 2 pontosnál....
kapitnono
Egy haladásunk azért volt, kb 60 yardos, amiből az FG lett 20-12 után. Nálunk ez többször előfordult már, hogy a nagy vezetés birtokában megpróbáljuk az időt húzni. A Jaguars ellen is ez történt, ott is elég meleg lett a vége. Én bosszankodtam is, mikor a végén 3&15-re középre futást hívtunk, mert kb az volt a cél, hogy nehogy eladjuk a labdát és menjen az idő ahelyett, hogy megpróbáltuk volna a first downt és úgy nyerni. Vrabeléknek ezen az óra menedzselésen mindenképpen javítani kell, mert ellenetek majdnem ráfaragtunk.
Amúgy Bogert mi nagyon utáljuk, szerintem az egyik legrosszabb bírók egyike. A meccseinken mindig fúj valami baromságot, és rendszerint ellenünk téved. Ez most nem így volt... Amiért persze kár, mert ilyenekkel felesleges hergelni a szurkolókat. Szóval én megértem a mérgeteket, bár ez sovány vigasz.
Nandito
Én nem hergelem magam, vagyis max a saját hibáinkon 😀, mert ennyi hibával, és buta büntetéssel nem lehet sajnos meccset nyerni


több mint 2 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
Szánalom volt nézni, hogy az első félidőben megint csak 1 drive erejéig volt offense, de még ennek ellenére is, ha a két XP bemegy, jó eséllyel nyerünk. Így a végére különösen fájt még az a nevetséges bírói hiba a Williams picknél. Simán kellett volna hozni ezt a meccset, mert a Tenesse O konkrétan semmit nem tett hozzá a meccshez, de amásodik félidőben még haladniuk sem sikerült, csak a Harris fumbli miatt jött össze a TD. Ennek ellenére rohadt sokat hibáztunk, sok buta zászló, főként a végén is a 2 pontosnál....
kapitnono
Egy haladásunk azért volt, kb 60 yardos, amiből az FG lett 20-12 után. Nálunk ez többször előfordult már, hogy a nagy vezetés birtokában megpróbáljuk az időt húzni. A Jaguars ellen is ez történt, ott is elég meleg lett a vége. Én bosszankodtam is, mikor a végén 3&15-re középre futást hívtunk, mert kb az volt a cél, hogy nehogy eladjuk a labdát és menjen az idő ahelyett, hogy megpróbáltuk volna a first downt és úgy nyerni. Vrabeléknek ezen az óra menedzselésen mindenképpen javítani kell, mert ellenetek majdnem ráfaragtunk.
Amúgy Bogert mi nagyon utáljuk, szerintem az egyik legrosszabb bírók egyike. A meccseinken mindig fúj valami baromságot, és rendszerint ellenünk téved. Ez most nem így volt... Amiért persze kár, mert ilyenekkel felesleges hergelni a szurkolókat. Szóval én megértem a mérgeteket, bár ez sovány vigasz.

Music City Miracle
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Szánalom volt nézni, hogy az első félidőben megint csak 1 drive erejéig volt offense, de még ennek ellenére is, ha a két XP bemegy, jó eséllyel nyerünk. Így a végére különösen fájt még az a nevetséges bírói hiba a Williams picknél. Simán kellett volna hozni ezt a meccset, mert a Tenesse O konkrétan semmit nem tett hozzá a meccshez, de amásodik félidőben még haladniuk sem sikerült, csak a Harris fumbli miatt jött össze a TD. Ennek ellenére rohadt sokat hibáztunk, sok buta zászló, főként a végén is a 2 pontosnál....


több mint 2 éve
Proxyi 79
0 playmakerrel a támadó oldalon csak hibátlan meccsel lehet nyerni... Ez nem az volt.
Annyival volt jobb a TEN, hogy ott volt pass rush és ST.
atapapa
Ez így van.

Ettől függetlenül nyertük a meccset 21-16ra.
több mint 2 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
0 playmakerrel a támadó oldalon csak hibátlan meccsel lehet nyerni... Ez nem az volt.
Annyival volt jobb a TEN, hogy ott volt pass rush és ST.

több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
Rehab teammel is vezethetnénk a csoportot, gond nélkül, de egyéni hibák ölik ezt a szezont: kurva sok a dead ball szabálytalanság, ennyi false start és szabálytalan csere nem fér bele; nem lehet extra pontokat hibázni; nem lehet eladni KO returnnél a labdát.

Most azt hagyjuk hogy Siemian megöl ezekkel az esernyő passzokkal, a 2 pontosnál is 3 m-rel dobta Imgram elé, de hogy miért, azt senki nem érti

több mint 2 éve
kijo New Orleans Saints 332
Valami elképesztően bosszantó két vereség. Esküszöm, ha a Thomas - Kamara - Winston hármasból csak egy van ma, nyerünk. Erre 6:3 helyett 5:4. Nehéz erre mit mondani.
MC12
A csillagok együtt állása esetén nyerünk egyébként szoros (vagy nagy) bukó.
Cserében a többiek sem erősek.

Szerkesztette: kijo
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 828
Valami elképesztően bosszantó két vereség. Esküszöm, ha a Thomas - Kamara - Winston hármasból csak egy van ma, nyerünk. Erre 6:3 helyett 5:4. Nehéz erre mit mondani.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 828
Hát, mivel Thomast 2016-ban draftolták, Kamarát 2017-ben és Brees 2015-ben kihagyott egy meccset, az egy opciónak mindenképpen jó

 www.pro-football-reference.com/boxscores/201509270car.htm

2016-ban és 2017-ben Brees minden meccsen játszott, ezek alapból kiesnek

2018-ban az uccsó meccsen nem játszott Brees és Kamara, de volt Thomas

2019-ben Brees 5 meccsről esett ki, az uccsón Kamara sem volt, de Thomas mind a 16 meccsen tolta

2020-ban 4 meccsről dőlt ki Brees, Thomas csak hétszer játszott, Kamara viszont csak az uccsó körben nem volt, amikor Brees már igen (Panthers az is)

Idén ugye Brees visszavonult, Thomas nem játszott még, Kamara viszont eddig végig, úgyhogy maradt a fenti 😊
Wyatt
Nagyon szép gyűjtés köszönöm 😊

Tehát utoljára akkor volt ilyen, amikor McCown volt az irányító (!!!!!!!) és Colston még aktív volt…szép.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Kiváncsi lennék mi volt az utolsó meccs ahol se kamara se Thomas se Brees nem volt 😊 nincs erre valami kereső? Vagy valakinek rohadt jó memória?
MC12
Valahogy nagyon nem látom hogyan tudnánk nyerni holnap este, de remélem hozzuk a szokásos formánkat, és a komolyabb ellenfelek ellen nyerünk 😀


több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát, mivel Thomast 2016-ban draftolták, Kamarát 2017-ben és Brees 2015-ben kihagyott egy meccset, az egy opciónak mindenképpen jó

 www.pro-football-reference.com/boxscores/201509270car.htm

2016-ban és 2017-ben Brees minden meccsen játszott, ezek alapból kiesnek

2018-ban az uccsó meccsen nem játszott Brees és Kamara, de volt Thomas

2019-ben Brees 5 meccsről esett ki, az uccsón Kamara sem volt, de Thomas mind a 16 meccsen tolta

2020-ban 4 meccsről dőlt ki Brees, Thomas csak hétszer játszott, Kamara viszont csak az uccsó körben nem volt, amikor Brees már igen (Panthers az is)

Idén ugye Brees visszavonult, Thomas nem játszott még, Kamara viszont eddig végig, úgyhogy maradt a fenti 😊

Szerkesztette: Wyatt

több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 828
Kiváncsi lennék mi volt az utolsó meccs ahol se kamara se Thomas se Brees nem volt 😊 nincs erre valami kereső? Vagy valakinek rohadt jó memória?

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
vicc

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Meg Armstead és CGJ is