New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 828
Kamara out vasárnapra.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Turner IR


több mint 2 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Es igazoltunk egy futot



több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Kamara nem edzett ma elvileg térdsérülés miatt


több mint 2 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
A Carolinaban kidolt ket kezdo falember is meg Darnold. Nekik az idei szezon vegkepp lefott...
A szomoru az hogy nyert meccset buktunk el, pedig vezethettuk volna a csoportot. Idegesito hogy jo csapatokat verunk meg, a gyengebbektol kikapunk.



több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nagyon durva ez az NFC South eddig.
A TB, a NO és az ATL konkrétan PO-helyen áll, míg a CAR az üldözők között áll a legjobb mérleggel...
Rutin
Ha a Panthers nyert volna a hétvégén (erre mondjuk nem igen volt esély), akkor egyik csapat sem állnak negatív mérleggel. Így az AFC Northé ez a placc

Ja meg a Westé is :d

Szerkesztette: Wyatt

több mint 2 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Nagyon durva ez az NFC South eddig.
A TB, a NO és az ATL konkrétan PO-helyen áll, míg a CAR az üldözők között áll a legjobb mérleggel...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 2 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Szerencsére nem láttam. Ránk fogadtam....



több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Harris végül 1 év felfüggesztettet kapott a korábbi ittas vezetésért, és legalább 3 meccs eltiltásra számíthat
kapitnono
Nem volt már eltiltva év elején?
MC12
Onyemata rémlik nekem csak, Harris sérülés miatt hagyott ki meccseket


több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 828
Harris végül 1 év felfüggesztettet kapott a korábbi ittas vezetésért, és legalább 3 meccs eltiltásra számíthat
kapitnono
Nem volt már eltiltva év elején?

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Harris végül 1 év felfüggesztettet kapott a korábbi ittas vezetésért, és legalább 3 meccs eltiltásra számíthat


több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ebben a kategóriában Brett Favre volt az etalon, valami egyetemi csapattársa nyilatkozta, hogy edzésen is úgy hozzávágta 5 yardról a labdát, mintha 60 yardos passzt dobna 😀

több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
de, feltétlenül igaz 😀 Minél lágyabb a labda, annál könnyebben kapod el, persze a védő is könnyebben tud rá készülni. (anno Jay Cutlernél röhögtem azon, hogy a tőle két méterre álló célpontnak is olyan erővel baszta neki a labdát, hogy az elkapója azt se tudta hol van).
Azt osztom, hogy a játéknak megvan a ritmusa, amit az elkapónak irányítóként adoptálnia kell, de a dropok - főleg azok, amelyeket totál üres elkapók produkáltak - nem ebből jöttek szerintem.
atapapa
Cutler 😀 tényleg

Mindösszesen annyit mondok, hogy T-Money Sizzle nem volt annyira jó, mint elsőre gondoltam, így újranézve.

több mint 2 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
de, feltétlenül igaz 😀 Minél lágyabb a labda, annál könnyebben kapod el, persze a védő is könnyebben tud rá készülni. (anno Jay Cutlernél röhögtem azon, hogy a tőle két méterre álló célpontnak is olyan erővel baszta neki a labdát, hogy az elkapója azt se tudta hol van).
Azt osztom, hogy a játéknak megvan a ritmusa, amit az elkapónak irányítóként adoptálnia kell, de a dropok - főleg azok, amelyeket totál üres elkapók produkáltak - nem ebből jöttek szerintem.

több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
Újranéztem az első félidőt, és revidiálnom kell magam: T-Money Sizzle nem volt jó. A labdái erőtlenek voltak, olyan érzésem volt, hogy utólag, hogy alig mentek le az elkapókig. Nyilván ez nem menti fel a WR-eket, de utólag olyan érzésem van, hogy Hill azért ment be, hogy megmutassa, hogy kell passzolni: Harris ugyanazt a vetődve elkapást megcsinálta Hill labdájánál, amit Siemian dobásánál nem sikerült. Érdekes módon, amikor az utolsó három drive-ban megdobta végre azokat a labdákat, akkor meg is lettek az elkapások...
Gyurma Pappa
Tényleg a légy menet közben leszarta a labdáit, de pont hogy az erősen megdobott labdát nehezebb elkapni. A 0 pontos első félidő úgy ahogy van az elkapók nyakába varrható sajnos.
atapapa
Ez nem feltétlenül igaz. Ha csak az elkapás, megragadás tényét nézzük, akkor igazad van. De az elkapás egy ritmus gyakorlat is. És ha nem olyan ütemben jön a labda, ahogy várod, akkor az bezavar. De mégegyszer: ez nem menti fel az elkapókat, ahogy fent is írtam.

több mint 2 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Újranéztem az első félidőt, és revidiálnom kell magam: T-Money Sizzle nem volt jó. A labdái erőtlenek voltak, olyan érzésem volt, hogy utólag, hogy alig mentek le az elkapókig. Nyilván ez nem menti fel a WR-eket, de utólag olyan érzésem van, hogy Hill azért ment be, hogy megmutassa, hogy kell passzolni: Harris ugyanazt a vetődve elkapást megcsinálta Hill labdájánál, amit Siemian dobásánál nem sikerült. Érdekes módon, amikor az utolsó három drive-ban megdobta végre azokat a labdákat, akkor meg is lettek az elkapások...
Gyurma Pappa
Tényleg a légy menet közben leszarta a labdáit, de pont hogy az erősen megdobott labdát nehezebb elkapni. A 0 pontos első félidő úgy ahogy van az elkapók nyakába varrható sajnos.

több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
Újranéztem az első félidőt, és revidiálnom kell magam: T-Money Sizzle nem volt jó. A labdái erőtlenek voltak, olyan érzésem volt, hogy utólag, hogy alig mentek le az elkapókig. Nyilván ez nem menti fel a WR-eket, de utólag olyan érzésem van, hogy Hill azért ment be, hogy megmutassa, hogy kell passzolni: Harris ugyanazt a vetődve elkapást megcsinálta Hill labdájánál, amit Siemian dobásánál nem sikerült. Érdekes módon, amikor az utolsó három drive-ban megdobta végre azokat a labdákat, akkor meg is lettek az elkapások...

több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Kár volt ezért a meccsért. Ez meg a Giants elleni fáj idén, de cserébe volt Tampa meg Packs szóval a kellemes meglepetés a kellemetlennel egyelőre egál.

A végéért nem hibáztatom SP-t, ha be lehet vinni be kell vinni, hátrányban. Ami kár, hogy nem merték odaadni elsőre a rúgó gyereknek, pedig simán bevarrta az FG-jét, ha az megvan és utána csak az XP-ket rúgjuk be, akkor a végén 5el megyünk és TD kell a Falconsnak, más meccs.

Na mindegy, így félidőnél egyszerűen nem lehet, nem tudom megjósolni, hogy mi lesz velünk. A konferencia töketlenkedése mellett egy 9:8 is elég lehet egy WC-helyhez, de egy 10:7 tuti. A szezon előtt jómagam egy poziítv szezonnal és egy PO-részvétellel kiegyeztem, így a poszt-Brees éra után, első számú irányító nélkül meg végképp.

És ugye valahol ez a baj is 😊 Ezzel az edzői gárdával egyszerűen nem tudunk top 10-ben drafoltni - de az SB meg messze van. Furcsa térbe kerültünk.
MC12
Én a szezon után, Rodgers helyében ide írnék alá. 😊
A fizetést a Saints megoldja.
KeyG
OFF

Az a baj hogy ha elmegy akkor trade lesz, a packers meg 100% hogy nem tradeli az nfc-be. Broncos vagy steelers HA elmegy.

Tudtuk eddig is, de most láthattuk is hogy mennyit ér a gb nélküle, mindent meg fognak tenni hogy maradjon.

ON

Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 095
Kár volt ezért a meccsért. Ez meg a Giants elleni fáj idén, de cserébe volt Tampa meg Packs szóval a kellemes meglepetés a kellemetlennel egyelőre egál.

A végéért nem hibáztatom SP-t, ha be lehet vinni be kell vinni, hátrányban. Ami kár, hogy nem merték odaadni elsőre a rúgó gyereknek, pedig simán bevarrta az FG-jét, ha az megvan és utána csak az XP-ket rúgjuk be, akkor a végén 5el megyünk és TD kell a Falconsnak, más meccs.

Na mindegy, így félidőnél egyszerűen nem lehet, nem tudom megjósolni, hogy mi lesz velünk. A konferencia töketlenkedése mellett egy 9:8 is elég lehet egy WC-helyhez, de egy 10:7 tuti. A szezon előtt jómagam egy poziítv szezonnal és egy PO-részvétellel kiegyeztem, így a poszt-Brees éra után, első számú irányító nélkül meg végképp.

És ugye valahol ez a baj is 😊 Ezzel az edzői gárdával egyszerűen nem tudunk top 10-ben drafoltni - de az SB meg messze van. Furcsa térbe kerültünk.
MC12
Én a szezon után, Rodgers helyében ide írnék alá. 😊
A fizetést a Saints megoldja.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 828
Kár volt ezért a meccsért. Ez meg a Giants elleni fáj idén, de cserébe volt Tampa meg Packs szóval a kellemes meglepetés a kellemetlennel egyelőre egál.

A végéért nem hibáztatom SP-t, ha be lehet vinni be kell vinni, hátrányban. Ami kár, hogy nem merték odaadni elsőre a rúgó gyereknek, pedig simán bevarrta az FG-jét, ha az megvan és utána csak az XP-ket rúgjuk be, akkor a végén 5el megyünk és TD kell a Falconsnak, más meccs.

Na mindegy, így félidőnél egyszerűen nem lehet, nem tudom megjósolni, hogy mi lesz velünk. A konferencia töketlenkedése mellett egy 9:8 is elég lehet egy WC-helyhez, de egy 10:7 tuti. A szezon előtt jómagam egy poziítv szezonnal és egy PO-részvétellel kiegyeztem, így a poszt-Brees éra után, első számú irányító nélkül meg végképp.

És ugye valahol ez a baj is 😊 Ezzel az edzői gárdával egyszerűen nem tudunk top 10-ben drafoltni - de az SB meg messze van. Furcsa térbe kerültünk.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az egyik legjobb edzői stáb hogy lehet ekkora madár???

Orosz rulett bmeg, előző héten összejött, hát miért ne próbáljuk meg megint.

Time management, mi az?
Proxyi
Szerencse volt ez, tök feleslegesen húzod fel magad. És ha nem jön össze a TD? Előnyben lehet kockáztatni, de még ők vezettek.
Gyurma Pappa
4 kísérletből ez a Falcons nem állítja meg a Kamara-Ingram-Hill hármast 10 yardon belül, és ez még csak egy dolog.

Payton egész karrierjét végigkísérik az ilyen és ehhez hasonló time managementek, tököm tele van már vele.
Proxyi
Nézd, game of probabilities. Több esélye volt az utolsó három drive alapján hogy mi állítjuk meg őket, mint hogy ők csinálnak nagy playt. 1:01-gyel a vége előtt lehetett vagy 90% nyerni. Lehet hogy 85%. Ha nem csinálunk TD-t, ez 0. A kétpontos ha sikerül, akkor 99% a legalább OT. Szóval nem ilyen egyszerű ez. Lehet, hogy Payton úgy ítélte meg, hogy Smith nem kér több időt, akkor se ha futunk. Csomó tényező belejátszik.

Lehet én is futok inkább 3-t még, de nem Payton így döntött. Majd ha megjelenik a GW probability elemzés, megnézzük.
Gyurma Pappa
Persze, jobb, ha a végén van még a td, de lényegesen könnyebb előtte be inni, mint amikor már csak egy játékod van. Én úgy vagyok vele, legyen meg a td, aztán a védelem oldja meg utána. Ha a legvegere hagyod, és elrontod az egy dobasod, mennyivel jobb?

több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
Az egyik legjobb edzői stáb hogy lehet ekkora madár???

Orosz rulett bmeg, előző héten összejött, hát miért ne próbáljuk meg megint.

Time management, mi az?
Proxyi
Szerencse volt ez, tök feleslegesen húzod fel magad. És ha nem jön össze a TD? Előnyben lehet kockáztatni, de még ők vezettek.
Gyurma Pappa
4 kísérletből ez a Falcons nem állítja meg a Kamara-Ingram-Hill hármast 10 yardon belül, és ez még csak egy dolog.

Payton egész karrierjét végigkísérik az ilyen és ehhez hasonló time managementek, tököm tele van már vele.
Proxyi
Nézd, game of probabilities. Több esélye volt az utolsó három drive alapján hogy mi állítjuk meg őket, mint hogy ők csinálnak nagy playt. 1:01-gyel a vége előtt lehetett vagy 90% nyerni. Lehet hogy 85%. Ha nem csinálunk TD-t, ez 0. A kétpontos ha sikerül, akkor 99% a legalább OT. Szóval nem ilyen egyszerű ez. Lehet, hogy Payton úgy ítélte meg, hogy Smith nem kér több időt, akkor se ha futunk. Csomó tényező belejátszik.

Lehet én is futok inkább 3-t még, de nem Payton így döntött. Majd ha megjelenik a GW probability elemzés, megnézzük.

több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
Lásd lent. Végül nem lehet ezt Adebora fogni, de ezt nagyon elnézte. Utána meg visszapattant a fumble nekik, van ilyen.

Ha a két kétpontosból az egyik sikerül, akkor sincs miről beszélni. Szóval ezt nem lehet teljesen a védelemre írni, előtt két 3&outot raktak össze.

Nem szeretek kikapni a madaraktól, de jól haladnak egy 8-8-as szezon felé, az meg nem baj, ha szar helyen draftolnak.

több mint 2 éve
Proxyi 79
Az egyik legjobb edzői stáb hogy lehet ekkora madár???

Orosz rulett bmeg, előző héten összejött, hát miért ne próbáljuk meg megint.

Time management, mi az?
Proxyi
Szerencse volt ez, tök feleslegesen húzod fel magad. És ha nem jön össze a TD? Előnyben lehet kockáztatni, de még ők vezettek.
Gyurma Pappa
4 kísérletből ez a Falcons nem állítja meg a Kamara-Ingram-Hill hármast 10 yardon belül, és ez még csak egy dolog.

Payton egész karrierjét végigkísérik az ilyen és ehhez hasonló time managementek, tököm tele van már vele.
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
Az egyik legjobb edzői stáb hogy lehet ekkora madár???

Orosz rulett bmeg, előző héten összejött, hát miért ne próbáljuk meg megint.

Time management, mi az?
Proxyi
Szerencse volt ez, tök feleslegesen húzod fel magad. És ha nem jön össze a TD? Előnyben lehet kockáztatni, de még ők vezettek.