New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 128 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Még több jó hír. Nem úgy volt, hogy nálatok nincs pénz lovéra?
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 635 — Egyéb témák lakó
Trautman 😕 két könnyű dropja volt, az első ugyan nem számított, de az ő false startja miatt

Payton tökéletes első félidőt rajzolt fel, a védelem meg hozta amit elvártam. Nincs mit hozzáfűzni, nyilván nem tökéletes minden, és nyilván kellett hogy a Packers se legyen túl éles. Nincs mélyebb belelátni való ennél szerintem.

több mint 2 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Juwan <3

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Az elmúlt évekkel ellentétben nincs győzelmi elvárásom ma a csapattal szemben. Várok érdekes, meglepő játékokat, egy jó kezű Winstont aki nem szórja a labdát mint bolond a lisztet, ügyes védelmet, tegyük szorossá amennyire lehet és én elégedett leszek ha kikapunk akkor is.
MC12
Lattimore végül kérdéses besorolást kapott, azért ha esetleg mégsem játszik, az komoly cb sor lenne úgy 😁


több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 829
Az elmúlt évekkel ellentétben nincs győzelmi elvárásom ma a csapattal szemben. Várok érdekes, meglepő játékokat, egy jó kezű Winstont aki nem szórja a labdát mint bolond a lisztet, ügyes védelmet, tegyük szorossá amennyire lehet és én elégedett leszek ha kikapunk akkor is.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 829
Tegnap nem edzett Crawley, Tre' Smith.
Limitáltáltan Lattimore.
Pont ahol "van mélység"...🤪
Fattyu
Azóta Smith már ment IR-re, minimum 3 hét off.
somoskovig
Meg Crawley is IR
kapitnono
2021 49ers-e a Saints 😊

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Tegnap nem edzett Crawley, Tre' Smith.
Limitáltáltan Lattimore.
Pont ahol "van mélység"...🤪
Fattyu
Azóta Smith már ment IR-re, minimum 3 hét off.
somoskovig
Meg Crawley is IR


több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
Tegnap nem edzett Crawley, Tre' Smith.
Limitáltáltan Lattimore.
Pont ahol "van mélység"...🤪
Fattyu
Azóta Smith már ment IR-re, minimum 3 hét off.

több mint 2 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
Tegnap nem edzett Crawley, Tre' Smith.
Limitáltáltan Lattimore.
Pont ahol "van mélység"...🤪

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 128 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jacksonvilleben már készül az ideiglenes hazai pálya.
több mint 2 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Tippmix már kész, a GB-re fogadtam.
Minden adott egy flodirai Packers buktához.

Bold: Top 3 védelem minden statban
Roby: 3 int ret TD
Winston: legtöbb passzolt yard



több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Ennyiért megérte szerintem



több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Bradley Robyért tradeltünk a Texanssal


több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 635 — Egyéb témák lakó
8szor söpörtetek minket?😲 Aztakúva, ezt nem gondoltam volna 😶
peach
Vicc nélkül én is meglepődtem. '14-ben és '16-ban söpörtetek, utóbbi nem meglepő, előbbi meg az ominózus OT meccs volt NOLA-ban, amikor Colston a második playben elejtette a labdát egy könnyű firstnél... Mondjuk az a Saints védelem is beárazta magát arra az idényre...

több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
2-0, a többi meg majd alakul
Gyurma Pappa
Dezmonddal megjött a magabiztosság is a csapatba 😊
peach
Igen, PONT vele jött meg.

Btw: ha idén bejön a papírforma, és 2-0 lesz a Mocskos Madarak ellen, akkor 53-53 lesz az örök mérleg. Úgy fordultunk rá a Payton korszakra, hogy 44-32 volt az Atlanta Chokers javára. Azóta 8 Saints, 2 Failcons és 5 döntetlen az éves végeredmény. Szóval mondom, statisztikailag egyértelműen a 2-0 a papírforma.
Gyurma Pappa
8szor söpörtetek minket?😲 Aztakúva, ezt nem gondoltam volna 😶



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 635 — Egyéb témák lakó
2-0, a többi meg majd alakul
Gyurma Pappa
Dezmonddal megjött a magabiztosság is a csapatba 😊
peach
Igen, PONT vele jött meg.

Btw: ha idén bejön a papírforma, és 2-0 lesz a Mocskos Madarak ellen, akkor 53-53 lesz az örök mérleg. Úgy fordultunk rá a Payton korszakra, hogy 44-32 volt az Atlanta Chokers javára. Azóta 8 Saints, 2 Failcons és 5 döntetlen az éves végeredmény. Szóval mondom, statisztikailag egyértelműen a 2-0 a papírforma.

több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
2-0, a többi meg majd alakul
Gyurma Pappa
Dezmonddal megjött a magabiztosság is a csapatba 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 635 — Egyéb témák lakó
2-0, a többi meg majd alakul

több mint 2 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
No akkor tippek? Bold?

Az én tippem:
- 10-7 és wc-n becsúszunk a po-ba

Bold:
- Callaway - 1000+ yard 10+ TD
- Winston - top 10 qb lesz az idény végére minden releváns statisztikában
MC12
Callaway vonatra én is majdnem felszálltam, de annyira mégse tudom elhinni, hogy a depth aljáról egyszercsak liga TOP10 elkapó legyen valaki. Ráadásul jelenleg nem nagyon van mellette senki, így egy két jó meccs után az extra figyelmet már nem biztos, hogy olyan lazán veszi.
Nekem van egy olyan érzésem, hogy Thomas-ból idén nem sokat fogunk látni, így valakinek még előre kellene lépni. Erre az én tippem a Montgomary és Harris duó egyike. Mont mint slot, Harris mint mélységi célpont.
A mérleg nyelve Payton lesz! Nyilván erősen megújul a playbook, és végre komoly mélységi játékot is várhatunk 😊
A védelemtől megint elit évet várok annak ellenére, hogy két lényeges kérdés még maradt. Onyemata 6 hetét hogyan sikerül megoldani, illetve milyen gyorsan fejlődik Adebo...?
11-6

Bold:
Kamara - 1000+1000 run/rec yard
Winston - top 10 nálam is erős tipp
Davenport - 10+ sack
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 829
Murray nem ment bele a fizu csökkentésébe, ezért repült, meg is van Trufant helye a rosteren.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 829
No akkor tippek? Bold?

Az én tippem:
- 10-7 és wc-n becsúszunk a po-ba

Bold:
- Callaway - 1000+ yard 10+ TD
- Winston - top 10 qb lesz az idény végére minden releváns statisztikában

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Hatha jobb lesz mint Ken....



több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Desmond Trufant érkezett


több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 128 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ezek után el lehet felejteni a 'hazai" pályát jövő vasárnap, ha sok helybéli lesz kint a meccsen...
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 128 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Jags pályáján lesz megrendezve a Saints - Packers az 1. héten.