New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Nick Vanett is térdsérülést szenvedet. Itt a nagy esély Johnson előtt, szerintem ő is eléggé jól tudna teljesíteni, ha picit javít még a blokkolásán, mert elkapásban már elég sok jó dolgot mutatott.


több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 635 — Egyéb témák lakó
Megnéztem az egész meccset, és ha ezekután bárki elhiszi Paytonnak, hogy Taysom egyáltalán közel lehet a kezdőhöz az nagyon hülye. Már bocsánat. Lassú, nehezen hoz döntést, akkor is rosszat. Úgy nyelt be két sacket, hogy közben megivott egy kávét, nem ő, az egész fal. A Jagsé is.

Taysom jó lesz trükkös játékokra, bár szerintem ezt is megismerték már. A sebességével fog nekünk hozni szép játékokat, meg biztos hogy lesznek érdekes RPO-k egy-egy, ahogy eddig is.

Kár érte, jó gyerek, de nem kezdő NFL irányító. És 30 évesen már nem is lesz az.

Szerkesztette: Gyurma Pappa

több mint 2 éve
gedam 5 700
Virrasztottam én is. Hill szerintem is bukta a kezdőt (ha volt rá esély, ha nem volt), Winston jól játszott.
Kájzerszóze
winston mindig így játszik. a 2td-je olyan, amilyen ő: bedopta a duplázásba, ledobta a szorosan őrzött emberre. ezekhez kell egy klasszis wr és akkor elkapás lesz, nem int.! én nagyon szeretem a játékát, mert merész és nem a bután rizikózó fajtából. persze ezekből rosszabb napokon int. is lehet, de inkább egy ilyen qb, mint egy olyan, aki csak a tiszta embernek dobja a los környékére vagy keresgéli a távolban, hogy ki szeparálódott és közben bezsákolják.

Szerkesztette: gedam
több mint 2 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Virrasztottam én is. Hill szerintem is bukta a kezdőt (ha volt rá esély, ha nem volt), Winston jól játszott.



több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Jameisnek örülök.
A végén talan rájönnek az emberek hogy majdnem többet számít milyen környezetbe kerülsz, mint hogy mekkora talentum vagy.
(Ugyanitt szegény Trevor....)

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 127 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Trautman egy időre kidőlt.

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 127 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Callaway 😮

 www.instagram.com/p/CS7_8pZns2V/?utm_medium=copy_link

(Griffin ellen csinálta meg, nem egy UDFA CB ellen...)
Gyurma Pappa
Előtte meg Griffin és a 2/1-es Tyson Campbell ellen szerzett még egy remek TD-t.

Neki és Winstonnak kezdenie kell. A Taysom Hill-es bohóckodást QB-ban meg abbahagyni.
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 635 — Egyéb témák lakó
Várom még a 40 perces verziót Game Passen, az első félidőt tekergettem végig, de abban szerintem nagyon nincs kérdés, hogy ki a QB1. Hillnek volt néhány fejvakarásos döntése, és egy kicsit úgy láttam a testbeszédén, hogy ő is érzi hogy ez nem igazi. Ráadásul nem az első D ellen játszott (jó Winston sem az első-első D ellen, de értitek, na). Amit fájt nézni még, hogy Jones mennyivel jobb formában van, mint Murray, de ismerve Paytont, szerintem mindkettő rostert fog (soha többet Seattle idegenbeli PO meccs 0 mozgásképes futóval).

A védelem ellen futni idén sem nagyon fognak, Crawley előszezonja egész értékelhető, aztán majd a Packers ellen jön a totális brainfart...

Ijesztő volt Trautman sérülése, de reméljük nem dől ki teljesen. Juwan ígéretes, de szerintem Trautman ígéretesebb... Reménykedjünk.

több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 635 — Egyéb témák lakó
Callaway 😮



(Griffin ellen csinálta meg, nem egy UDFA CB ellen...)

Szerkesztette: Gyurma Pappa

több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 635 — Egyéb témák lakó


Nekem tetszett

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 127 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 829
Amukamara (meg két másik) kivágva, azt hittem nálunk esetleg magára talál de ezek szerint nem.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 635 — Egyéb témák lakó
Elkapók közül Callaway tetszett nagyon, valahogy számítottam rá, hogy ő elő tud lépni, és egy egész jó teljesítményt tud nyújtani.
kapitnono
Sanders az elengedése után az nyilatkozta, hogy senki ne aggódjon NOLA-ban, az utódja már ott van, és meg is nevezte Callawayt 😊

Most néztem meg normális sebességgel a meccset, Murray miatt aggódok kicsit... Ha ez a Jones gyerek így futkos rendes meccsen is, akkor lehet a régen emlegetett trade megvalósul
Gyurma Pappa
Ez melyik? Nem emlékszem.
MC12
Nem konkrét trade volt, de Murray mindig előkerül, mint lehetséges fizetőeszköz

több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 829
Elkapók közül Callaway tetszett nagyon, valahogy számítottam rá, hogy ő elő tud lépni, és egy egész jó teljesítményt tud nyújtani.
kapitnono
Sanders az elengedése után az nyilatkozta, hogy senki ne aggódjon NOLA-ban, az utódja már ott van, és meg is nevezte Callawayt 😊

Most néztem meg normális sebességgel a meccset, Murray miatt aggódok kicsit... Ha ez a Jones gyerek így futkos rendes meccsen is, akkor lehet a régen emlegetett trade megvalósul
Gyurma Pappa
Ez melyik? Nem emlékszem.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 635 — Egyéb témák lakó
Elkapók közül Callaway tetszett nagyon, valahogy számítottam rá, hogy ő elő tud lépni, és egy egész jó teljesítményt tud nyújtani.
kapitnono
Sanders az elengedése után az nyilatkozta, hogy senki ne aggódjon NOLA-ban, az utódja már ott van, és meg is nevezte Callawayt 😊

Most néztem meg normális sebességgel a meccset, Murray miatt aggódok kicsit... Ha ez a Jones gyerek így futkos rendes meccsen is, akkor lehet a régen emlegetett trade megvalósul

több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Hill nem nagyon tetszett, int-nél tök üresen álló elkapót sikerült yardokkal túl dobni, de amúgy is voltak elég meh, dobásai. Sacknél pont mutatta a kamera, hogy az elkapó felé nézett aki 10 yarddal volt a védő mögött, de ő inkább másik célpont flé nézett és benyelte a sacket.
Winston nekem tetszett, két td drive-ot is vezetett, voltak biztató hosszú dobásai, intet nem írnám most a számlájára, mert az elkapó ejtette el és úgy szerezte meg a védő. Elkapók közül Callaway tetszett nagyon, valahogy számítottam rá, hogy ő elő tud lépni, és egy egész jó teljesítményt tud nyújtani.
Védelem szerintem rendben lesz, félidőig Ravens 1st downt sem tudott szerezni.

TO-n azért nem ártana csiszolni, mert néha rossz volt nézni, főleg ahogy a rb-k kezéből verik ki a labdát 😀


több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 635 — Egyéb témák lakó
Hill tragédia volt szerintem, Colston Callaway nem menti meg a seggét kétszer, a highlightokba is csak az INT-je fért volna bele. Ha már itt tartunk, Colston Callaway mellett az idei offseason pozitív meglepetése Juwan Johnson, aki ugye a nyáron is edzett együtt Winstonnal. Továbbra is őszintén hiszem, hogy Trautman jó lesz, de azért nem árt a B terv 😊

Hillt szerintem úgy lehet használni ahogy eddig, de nem QB1. Winston egy elit védelem mellett bőven elég lehet.

több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 829
No, hát a qb kérdés szerintem - ha nem történik nagy csoda - eldőlt, Winston magabiztos volt, erős, pontos passzok az int nem az ő hibája volt. Ami már egy fokkal meglepőbb lehet, hogy Book nekem jobban tetszett mint Hill. Nem a lőlap alapján, hanem a mutatott játékban, egyszerűen intelligensebb megoldásokat választott, jobb volt nézni a játékát. Tony Jonesnak nagy napja volt (110 yard - 1td) még a végén rostert fog, Freeman viszont elég meh…volt, arról nem is beszélve, hogy fumbli gyár volt a csapat is 😊 védelem, ahogy várjuk rendben van, nyilván van meg mit csiszolni de lekopogom, nem ezzel lesz gondunk.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Sok helyen olyan jatekosaink vannak, akik masutt nem lennenek kezdok de cserek sem. Ahol meg megvagyunk ott nincs egyetlen minoseginek mondhato cserenk. Tevedek?
Kájzerszóze
Hát ez a 100 millióval vagyunk a cap felett kérdés miatt várható volt, az is csoda hogy ennyi játékost sikerült megtartani.


több mint 2 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Sok helyen olyan jatekosaink vannak, akik masutt nem lennenek kezdok de cserek sem. Ahol meg megvagyunk ott nincs egyetlen minoseginek mondhato cserenk. Tevedek?



több mint 2 éve
adam77 New Orleans Saints 633
aztán majd megy a pislogás mikor play offba kerülünk 😀
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 829
Viszlat PatKany Robi! Ez a hir a legjobb az utobbi idoben... Ettol fuggetlenul sajnos nem latom azt, hogy ne top 10-ben draftoljunk....
Kájzerszóze
Nagyon fáraszt már ez a pesszimizmus.

Payton még Teddy-t is használható QB-vá fokozta. A OL nem lett rosszabb, sőt Ruiz másodéves lesz, a védelemben a második CB az egyetlen (bár nagyon fájó) kérdőjel. Ha az idei Winston képtelen legalább azt a szintet hozni, mint a tavalyi Brees, akkor tényleg megérdemeljük a top5 draftot. WR-ben sem állunk jobban, mint tavaly, de ha a tavalyi eredmény lesz, akkor is elégedett leszek, márhogy alapszakasz tekintetében.

Adjunk már legalább 5 meccset a csapatnak, mielőtt eltemetjük az egész gárdát.
Gyurma Pappa
Ellenben sokkal rosszabbul állunk. Tavaly volt Sanders - Thomas (igaz csak egy meccsre) és utána a többi egy olyan qb-vel, aki a szertárosból is simán 1000 yardos elkapót tudott csinálni. Most se wr1 se wr2 plusz a wr3-4 sérülget (TreQuan) vagy 1-3 meccsre el lesz tiltva (Harris). És nem tudjuk mi van, ha Winston nem csúcs elkapóknak dobál, mert Tampában végig elit elkapókkal ment jó számokat. Persze, minden idény előtti mondás ködszurkálàs és Payton knows, de a szükségesnél nem tudok optimistább lenni 😊

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 635 — Egyéb témák lakó
Viszlat PatKany Robi! Ez a hir a legjobb az utobbi idoben... Ettol fuggetlenul sajnos nem latom azt, hogy ne top 10-ben draftoljunk....
Kájzerszóze
Nagyon fáraszt már ez a pesszimizmus.

Payton még Teddy-t is használható QB-vá fokozta. A OL nem lett rosszabb, sőt Ruiz másodéves lesz, a védelemben a második CB az egyetlen (bár nagyon fájó) kérdőjel. Ha az idei Winston képtelen legalább azt a szintet hozni, mint a tavalyi Brees, akkor tényleg megérdemeljük a top5 draftot. WR-ben sem állunk jobban, mint tavaly, de ha a tavalyi eredmény lesz, akkor is elégedett leszek, márhogy alapszakasz tekintetében.

Adjunk már legalább 5 meccset a csapatnak, mielőtt eltemetjük az egész gárdát.

több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
A meccsekre New Orleansban elvileg csak oltási igazolással vagy negatív PCR teszttel lehet majd menni, viszont cserébe engedélyezték ilyen feltételek mellett a teljes teltházat.


több mint 2 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Viszlat PatKany Robi! Ez a hir a legjobb az utobbi idoben... Ettol fuggetlenul sajnos nem latom azt, hogy ne top 10-ben draftoljunk....