New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 3 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Az a legnagyobb probléma, hogy ezt a kalap kaki teljesítményt most nem feltétlen egy józanító pofonnak élem meg ahonnan vissza fogunk pattani 😕
A D még összeállhat, de az O nagyon halovány...Brees 2 meccs óta vakon van. Az elkapóink nem tudnak szeparálódni. Sanders 2 meccs alatt csalódás. (El nem hiszem, hogy évek óta nem találunk egy használható 2. WR-t) Slot WR mint olyan, nem létezik. Alvin hiába egy zseni, nem egy lead back.
Én személy szerint kamálom Peat játékát, de képtelen egészséges maradni. Kiváló value szerződés-t kellett volna elétolni, de szarráfizettük. Alvin remek, de a teherbírása nem egy McC szint, a pénze már igen. Az első körösünk a padon csücsül. Lattimore a rookie szezonja óta leszállóág. M. Williams okos játékos, de nem game changer. PJ kijátszotta CJ-t a kezdőből. Rankins eltűnik lassan a süllyesztőben. Anzalone szürke, de legalább már csak két meccs van benne 😕
Jól nézett ki papíron a roster, de most kimondottan el vagyok keseredve...
Kicsit a jövőt is felraktuk Brees utolsó évére, de jelenleg egy gamemanager szintet is csak 50-50-ben sikerült lehoznia 😮
több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 5 867
Már az előző meccsen is kerestem a szót, ami jellemzi a támadókat de ma meccs nézés közben eszembe jutott, és ez az esetlegesség. Én már a Tampa ellen is csak nyomokban láttam rendszert a támadások felépítésében de ma szinte semmit. Elképzelhető, hogy a Raiders sec annyira jól fogta az embereket, hogy ezért nem ment a játék de azért na. Hogy Breesnek a meccs végén van csak 20 yardnál hosszabb passza az baj. Volt esély megnyerni ezt a meccset mert ez a Raiders nem egy világverő alakulat de ilyen esetleges focival ez nem megy. Persze a védelem nem volt a helyzet magaslatán (3. és 10-re engedett 20 yardos futott TD --WTF??) és a bírók is kapják be (azért az is tendencia, hogy ami adHATÓ bünti azt ellenünk befújják - ami kapHATÓ az meg nagyon max 50-50-el kapjuk meg) de ezt a meccset elbasztuk.
Ami baj, mert ezzel a sorsolással ez nem fér bele. Én a szezon előtt egy 11-5-öt mondtam magunknak és a by előtt 4-1-et ,de nagyon nem látom, hogy hogyan is fogjuk a héten a k.va jó formában lévő Green Bayt megfogni.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 110 — WHO DAT!!!!
Thomas és Davenport out, Ruiz viszont játszani fog a Raiders ellen


több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 110 — WHO DAT!!!!
Lol, Thomas már játszana hétfőn. Gondoltam hogy hasonló lesz, lehet nem kellene annyira erőltetni, nehogy season ending legyen a vége. Inkább pihenjen most akár 2-3 hetet



Szerkesztette: kapitnono


több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Morstead lett az NFC ST játékosa a hétnek (szép, magyarosan fogalmazva). Nagyon kevés szó esik a ST-ről, de ezt a meccset jó részt nekik is köszönhetjük. Évek óta stabil ez az egység (a tavalyi onside-okat a Falcons ellen fogjuk a megnyert meccs miatti leengedésre 😀 ), a punt mellett van visszahordás, Lutz is elit, Hardee pedig a legjobb coverage játékos.

Én is féltem az O-t, most hogy Thomas ennyire szerencsétlenül megsérült (ugye Murray esett rá a lábára), még jobban. Ha Cook jó lesz, és elfelejti a meccsenkénti dropokat, Sandersnek még össze kell rázódnia a csapattal, Smith blokkolt egy jót, Kamara meg reméljük többet fog futni 16 yardnál meccsenként.

több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Payton blamed his own play-calling for much of the Saints’ inconsistency offensively, saying he failed to adapt to Tampa’s defensive schemes.

vs.

“He [Tom Brady] knew he didn’t play very well," Arians told reporters Monday. "It’s not what he expects from himself nor do we expect. I would expect him to have a little more grit, a little more determination this week.”

El lehet dönteni.

több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 110 — WHO DAT!!!!
Thomas hetekre kidőlt, fasza

 bleacherreport.com/articles/2909130-report-saints-michael-thomas-expected-to-miss-multiple-weeks-with-ankle-injury


több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 110 — WHO DAT!!!!
Az O a tavalyi idényvégi formával fojtatta sajnos, amikor Brees Kamarát 5 yarddal arrébb nem találja el üresen, azt nem tudom az előszezon hiányára fogni.
Aggódom Brees-ért nagyon.
Szerencsére van annyira érett a csapat, hogy az ellenfél hibáit szinte kivétel nélkül kihasználtuk, ebben mindenképpen jobbak voltunk vasárnap a vendégeknél.

Korai még nagyokat következtetni, de első blikkre nagyon úgy tűnik, hogy 2009 óta ez lehet a legjobb védelmünk.
Gardner-Johnsont nagyon csípem ebben a kicsit Harperes safety szerepben, nagyon jó ötlet a LOS-hoz közel használni a srácot.
atapapa
Legtöbb szerelést is mutatta be az összes db közül az első fordulóban


több mint 3 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Az O a tavalyi idényvégi formával fojtatta sajnos, amikor Brees Kamarát 5 yarddal arrébb nem találja el üresen, azt nem tudom az előszezon hiányára fogni.
Aggódom Brees-ért nagyon.
Szerencsére van annyira érett a csapat, hogy az ellenfél hibáit szinte kivétel nélkül kihasználtuk, ebben mindenképpen jobbak voltunk vasárnap a vendégeknél.

Korai még nagyokat következtetni, de első blikkre nagyon úgy tűnik, hogy 2009 óta ez lehet a legjobb védelmünk.
Gardner-Johnsont nagyon csípem ebben a kicsit Harperes safety szerepben, nagyon jó ötlet a LOS-hoz közel használni a srácot.

több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 110 — WHO DAT!!!!
Thomas bokája megsérült a meccsen, úgy is tolta végig utána, elvileg kérdéses a raiders ellen

 bleacherreport.com/articles/2680859-report-saints-michael-thomas-has-high-ankle-injury-believes-he-can-play


több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 110 — WHO DAT!!!!
 www.instagram.com/p/CFIATaEFgjG/?igshid=1v1t2p3jqtgoq

😀
Gyurma Pappa
Sajnáljuk, ez az oldal nem érhető el.
empty taxi
Ez volt a képen

 bleacherreport.com/articles/2909006-saints-cameron-jordan-takes-shot-at-bucs-after-playing-without-fans-in-week-1


több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
 www.instagram.com/p/CFIATaEFgjG/?igshid=1v1t2p3jqtgoq

😀
Gyurma Pappa
Sajnáljuk, ez az oldal nem érhető el.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
 www.instagram.com/p/CFIATaEFgjG/?igshid=1v1t2p3jqtgoq

😀

több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Epp kezdodik az ismetles az Arena4 sporton. Van online adasuk is neten. Aki lemardt tegnap...



több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Új kedvenc topikom.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nekem igen, mindegy, nem ezen múlott. Ez a Saints egyelőre ennyivel mindenképpen jobb, ez kalkulálható volt (nekem az 1.95-ös csoportgyőzelem ajándéknak tűnt, meg is tettem gyorsan még bőven a holt szezonban), de hosszú még az idény, van lehetőség javulni^^

több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Davis a legjobb, ez nem kérdés. Ő lesz Brees után a csapat "szellemi vezére", hacsak már nem lassan az is. Emellett top 5 LB a ligában a teljesítménye alapján, szóval évi 9 misiért több mint ajándék.

több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 110 — WHO DAT!!!!
Jó volt végre a D t is látni jól játszani, hosszú évek után végre van két kezdő szintű cb a csapatban, remélem kitart a jó forma egész évben. Davis hosszabbításnak örülök nagyon 3 év 27 millió, ennyiért ajándék. Az ő érkezésével kezdett fejlődni a D, hiba lett volna elengedni

Szerkesztette: kapitnono


több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 110 — WHO DAT!!!!
Ennyi kamu zaszloval csendben lennek 😊
Wyatt
1kamu flag sem rémlik. Biztos a sok offside ra, vagy false startra gondolsz. Esetleg arra amikor letépték sanders mezét a levegőben?
Gondolom a bucs két kamu flagje az elején kimaradt


több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Azt játszottuk, amit kellett. Jó volt a védelem, jó volt a ST, az offense pedig most AK-val "villogott", nem Thomas-szal. Nyilván ez kevés lesz egy Packers vagy egy Chiefs ellen, de ha rá leszünk szorulva, talán Brees is többet letesz.

Ja, közben nagy hirtelen Davis-t is idekötötte Loomis és Payton még 3 évre. Ennek jobban örülök, mint a teljesen kiszámítható W-nek.

Szerkesztette: Gyurma Pappa

több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Ha neked jobb, nem valaszolok utana sem
Wyatt
Nekem tök mindegy.

több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha neked jobb, nem valaszolok utana sem

több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
A sisakleveresert elmaradt a kamu flag ugye???



több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Mit tudtal? Hulyesegeket beszelni nem nehez^^
Wyatt
Hogy nem fogod kibírni a meccs végéig sem, hogy válaszolj