New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
ideje lenne Winstont betenni ha komolyabb eredményeket akarnak idén, mielőtt jövőre a cap szétszedi a csapatot
aranytöküJimmy
Abból inkább komolyabb draftpozíció lenne!
steelwolf
De nem lennék olyan biztos benne. Simán benne lehet egy nagy dobás Winstonnal.
aranytöküJimmy
Nagy dobás -> Pick 6


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
aranytöküJimmy San Francisco 49ers Penn State Nittany Lions 108
ideje lenne Winstont betenni ha komolyabb eredményeket akarnak idén, mielőtt jövőre a cap szétszedi a csapatot
aranytöküJimmy
Abból inkább komolyabb draftpozíció lenne!
steelwolf
Az is egy megoldás a jövőre nézve
aranytöküJimmy
Nagy játékokat lehet vele csinálni amit Breesel nem. Ott a futójáték. Lassan jön vissza Thomas. Szerintem célszerűbb lenne de nem fogják meghúzni ezt. Vagy Brees nyer vagy bukik mindenki.
több mint 3 éve
aranytöküJimmy San Francisco 49ers Penn State Nittany Lions 108
ideje lenne Winstont betenni ha komolyabb eredményeket akarnak idén, mielőtt jövőre a cap szétszedi a csapatot
aranytöküJimmy
Abból inkább komolyabb draftpozíció lenne!
steelwolf
De nem lennék olyan biztos benne. Simán benne lehet egy nagy dobás Winstonnal.
több mint 3 éve
aranytöküJimmy San Francisco 49ers Penn State Nittany Lions 108
ideje lenne Winstont betenni ha komolyabb eredményeket akarnak idén, mielőtt jövőre a cap szétszedi a csapatot
aranytöküJimmy
Abból inkább komolyabb draftpozíció lenne!
steelwolf
Az is egy megoldás a jövőre nézve
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 914 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
ideje lenne Winstont betenni ha komolyabb eredményeket akarnak idén, mielőtt jövőre a cap szétszedi a csapatot
aranytöküJimmy
Abból inkább komolyabb draftpozíció lenne!
több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
A játék kedvéért megnéztem a 2. helyzett Arizona adatait, hogy az összes büntetésük közül hány volt PI/Holding --- 50%.
3. helyzett Jets - 55%
4. helyzett Colts - 45%
és így továb.

A miénk 67% (nem 75%, elnézést ,azt első ránézésre mondtam).
MC12
ha szemét akarnék lenni azt mondanám, hogy úgy nehéz OPI-s yardokat fújni a javunkra. ha Brees 3 yardnál mélyebbre nem is néz 😀
atapapa
Jogos 😀 volt írd és mond 2 idén 😊
MC12
Mar 2?
Nick Mullens volt udfa jobban nezett ki a hetvegen a nulla szemelyzet mellett...



több mint 3 éve
aranytöküJimmy San Francisco 49ers Penn State Nittany Lions 108
ideje lenne Winstont betenni ha komolyabb eredményeket akarnak idén, mielőtt jövőre a cap szétszedi a csapatot
több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 5 867
A játék kedvéért megnéztem a 2. helyzett Arizona adatait, hogy az összes büntetésük közül hány volt PI/Holding --- 50%.
3. helyzett Jets - 55%
4. helyzett Colts - 45%
és így továb.

A miénk 67% (nem 75%, elnézést ,azt első ránézésre mondtam).
MC12
ha szemét akarnék lenni azt mondanám, hogy úgy nehéz OPI-s yardokat fújni a javunkra. ha Brees 3 yardnál mélyebbre nem is néz 😀
atapapa
Jogos 😀 volt írd és mond 2 idén 😊

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
A játék kedvéért megnéztem a 2. helyzett Arizona adatait, hogy az összes büntetésük közül hány volt PI/Holding --- 50%.
3. helyzett Jets - 55%
4. helyzett Colts - 45%
és így továb.

A miénk 67% (nem 75%, elnézést ,azt első ránézésre mondtam).
MC12
ha szemét akarnék lenni azt mondanám, hogy úgy nehéz OPI-s yardokat fújni a javunkra. ha Brees 3 yardnál mélyebbre nem is néz 😀

több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Érdekes volt ez a meccs, mert szerintem úgy kaptun ki, hogy a labda mindkét oldalán vállalhatók voltunk. Támadó oldalon futás egész jól ment, Breesnek volt pár szép dobása Sanders felé, hátha sikerülne őt is bevonni végre a támadásba.
Kamara keményen nyomta, az a TD elég brutálra sikeredett, de ott McCoy sprintje tetszett igazán 😀
És védő oldalon sem azt vettem észre, hogy szénné vagyunk égetve a 37 bekapott pont ellenére. Volt néhány hosszú játék amit tényleg csúnán benéztünk, PJ ki más 😀

De ami nagyon bosszantott, hogy egy csomó kulcsszituban, 3rd downoknál főleg eléggé véleményesen jöttek a zászlók nem éppen a mi javunkra:
-Jenkins horse collar tackle
-Williams DPI, amit az elkapó akkor sem ért volna el ha 4 méter magas
-Lewis TD-nél szerintem bőven dobható OPI lett volna de ez minimum 50-50
-Rodgersnek legalább 2 grounding volt amire nem repült zászló, és sehol nem volt elkapó a közelben, és böven a boxban volt

De a kulcs az a Hill fumbli volt, mert ott tényleg jó pozícióban voltunk, vezetésért támadhattunk, kár érte.
Remélem sikerül megnyugodni a srácoknak, mert a kövi meccsek nyerhetőnek tűnnek a bye-ig, jó lenne behúzni őket, és nem beleszaladni egy pofonba.
kapitnono
Hàt hogy véleményes szitukban a sajtok felé húznak a bírok az nem újdonság...

több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 110 — WHO DAT!!!!
Ken Crawley érkezett a PS-ba. Már csak Corey White-ot kukázzuk elő valahonnan és minden rendben lesz a secben 😀 /Álmomban se jöjjenek elő ezek a nevek, nem tudom mit akarunk Crawley-val is/


több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 914 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 m.facebook.com/NFLHU/photos/a.392257560880147/2987786477993896/?type=3&source=48
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 110 — WHO DAT!!!!
Érdekes volt ez a meccs, mert szerintem úgy kaptun ki, hogy a labda mindkét oldalán vállalhatók voltunk. Támadó oldalon futás egész jól ment, Breesnek volt pár szép dobása Sanders felé, hátha sikerülne őt is bevonni végre a támadásba.
Kamara keményen nyomta, az a TD elég brutálra sikeredett, de ott McCoy sprintje tetszett igazán 😀
És védő oldalon sem azt vettem észre, hogy szénné vagyunk égetve a 37 bekapott pont ellenére. Volt néhány hosszú játék amit tényleg csúnán benéztünk, PJ ki más 😀

De ami nagyon bosszantott, hogy egy csomó kulcsszituban, 3rd downoknál főleg eléggé véleményesen jöttek a zászlók nem éppen a mi javunkra:
-Jenkins horse collar tackle
-Williams DPI, amit az elkapó akkor sem ért volna el ha 4 méter magas
-Lewis TD-nél szerintem bőven dobható OPI lett volna de ez minimum 50-50
-Rodgersnek legalább 2 grounding volt amire nem repült zászló, és sehol nem volt elkapó a közelben, és böven a boxban volt

De a kulcs az a Hill fumbli volt, mert ott tényleg jó pozícióban voltunk, vezetésért támadhattunk, kár érte.
Remélem sikerül megnyugodni a srácoknak, mert a kövi meccsek nyerhetőnek tűnnek a bye-ig, jó lenne behúzni őket, és nem beleszaladni egy pofonba.


több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 5 867
"Nem gondolom, hogy ez liga szintű összeesküvés (nem hiszek az ilyen dolgokban, túl sok embernek kéne tudnia róla, és előbb-utóbb valakinek úgyis jönne a lelkiismerete), sokkal inkább azt gondolom, hogy annyira nyomasztja a védőinket ez a DPI kérdés, hogy évek óta, konzekvensen beleragadtak." - Természetesen abban én sem hiszek, hogy lenne egy szabály a bírók között, hogy a Sainstre márpedig meccsenként 3 DPI-t meg 2 Holdingot-t kell dobni, ez butaság. De ne becsüljük le egy adott közösség belső dinamikáját, kommunikációját, a Rams-meccs után hány fenyegetést kapott NO-ból vagy Luisianaból a bíró? És úgy an bloc a bírói működés volt hetekig a legélesebb , gúnyos, haragos stb. kritikák tárgya. Ez nyilvánvaló módon összezárta a bírókat (csoportkohézió). Hánynak a fejében lehet ,akár tudat alatt, hogy e miat a csapat miatt élt egy évet az a nyomorult szabály, hogy a PI visszanézhető, ezek miatt szidtak bennünket hónapokig stb. Ne becsüljük le ennek az esetnek a pszichológiai hatását hiszen a bíró is csak ember nem gép.

Ezt próbáltam alá támasztani azzal, hogy a büntetések túlnyomó többsége nem egyértelmű büntetésekből, hanem olyanokból áll össze ami a bírók egyéni megítéléséból fakad.

Amennyire igaz, hogy mi is hibásak vagyunk, mert valóban hozunk össze ilyen szabálytalanságokat, annyira szerintem be lehet látni, hogy a bírók is lehetnek némileg hibásak - tendenciózusan.

A játék kedvéért megnéztem a 2. helyzett Arizona adatait, hogy az összes büntetésük közül hány volt PI/Holding --- 50%.
3. helyzett Jets - 55%
4. helyzett Colts - 45%
és így továb.

A miénk 67% (nem 75%, elnézést ,azt első ránézésre mondtam).

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Nekem az a bajom, hogy az ilyen rangadókat potenciális 1st seed ellen nüanszokon ugyan, de bukjuk.

Amennyire domináltuk a Bucs-t az első héten, annyira képtelenek voltunk az elmúlt két hétben jól játszani (védelemről beszélek). És meg is látszik. Mintha Jenkins és Lattimore elfogytak volna Brady ellen. Ehhez szerintem lehet köze ennek a végtelen DPI tömegnek, amit megkapnak. Az össze-nem-állt Bucs ellen ez elég volt, a Raiders ellen jól kezdett a csapat, de aztán ott meg egy közösségi brainfart áldozata lett mindenki. Most meg, amint lendületet vett a D, jött egy büntetés.

Nem gondolom, hogy ez liga szintű összeesküvés (nem hiszek az ilyen dolgokban, túl sok embernek kéne tudnia róla, és előbb-utóbb valakinek úgyis jönne a lelkiismerete), sokkal inkább azt gondolom, hogy annyira nyomasztja a védőinket ez a DPI kérdés, hogy évek óta, konzekvensen beleragadtak.

Ettől függetlenül ez a meccs Taysom egyéni hibáján ment el, ott ha -3 helyett csak +3 van, már más a leányzó fekvése, és akkor Brees az utolsó két percben a győzelemért támad. De nem ez történt.

Hogy mondjunk jót: Ruiz a következő 10 évre megoldja a G pozíciót, efelől kevés kétségem van, az OL egészében jól néz ki. Malcolm az Eagles-es fénykorát idézve játszott többé-kevésbbé. És hát a Kapitány sem tűnt teljesen reménytelennek, szépen eltalálja Kamara-t. Akire meg, most mit lehet mondani?

Elvileg most 3 könnyebb meccs és egy bye week van előttünk, nem kéne még egy Raiders fajta pofonba belenézni. Fog veszíteni ez a Packers is meccseket, erősebb ellenfelek ellen a Bucs is, meg kell nyugodni kicsit.

több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem latom a csodat erkezni....
Kájzerszóze
Szerintem nem akkora csoda lenne ha esetleg nyernénk
kapitnono
Az oddsok szerint nem... A valosag??? Nem mertem fogadni a meccsre.
Kájzerszóze
Én igen, 2.45 a Packersre nem tűnt rossznak az eddigiek alapján 😊
(megjegyzem a Chiefs 2.65 még kecsegtetőbb volt)

több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
De én, mint matematikus tudnék mit mondani.Lécci küldj linket az idősoros adatokhoz.
köszi szépen 😊
majd biztos lesz olyan szoros meccs, jó csapat ellen, ahol nekünk fognak kedvezni az ítéletek... és akkor majd arra mutogat mindenki egy évig, hogy bezzeg ¯\_(ツ)_/¯
Gyurma Pappa
Van az nflpenalties.com, ott szoktam nézegetni a statokat és hát mit mondjak? Csak azt amit legutóbb:

- Ami ránk dobHATÓ azt ránk is dobják 90-100%-ban
- Ami nekünk adHATÓ az 50%-50% maximum

És pontosan ez okozza azt, hogy a ligaátlag a büntetésekben 153 yard - NO: 331 yard
Azt is megnéztem, hogy milyen büntetésekből jön ez össze, ugye lehetne az hogy durva a csapat, sok horse collar, face mask vagy ügyetlen, tehát sok false start, delay of game stb. De nem. A büntetések kb. 75%-a defensive/offensive holding vagy defensive PI. Ami ugye bírói egyéni megítélés 😊

Aki ezek után is azt mondja, hogy nincs itt semmi látnivaló és ez normális annak nem tudok mit mondani. (Egyébként az Arizona a 2. 247 yard büntivel, és a Jets a 3. 217-el - már a 3. is több mint 110 yarddal kevesebbet kapot 😊 és azért ligaelitnek nem mondható az a Jets védelem).
MC12
Helmut Zimmer
 www.nflpenalties.com/team/new-orleans-saints?year=2020 rákattinttasz a meccs dátumára is ki is hozza az adott meccsen a büntiket időrendben😊
MC12
köszi este megnézem
több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 5 867
De én, mint matematikus tudnék mit mondani.Lécci küldj linket az idősoros adatokhoz.
köszi szépen 😊
majd biztos lesz olyan szoros meccs, jó csapat ellen, ahol nekünk fognak kedvezni az ítéletek... és akkor majd arra mutogat mindenki egy évig, hogy bezzeg ¯\_(ツ)_/¯
Gyurma Pappa
Van az nflpenalties.com, ott szoktam nézegetni a statokat és hát mit mondjak? Csak azt amit legutóbb:

- Ami ránk dobHATÓ azt ránk is dobják 90-100%-ban
- Ami nekünk adHATÓ az 50%-50% maximum

És pontosan ez okozza azt, hogy a ligaátlag a büntetésekben 153 yard - NO: 331 yard
Azt is megnéztem, hogy milyen büntetésekből jön ez össze, ugye lehetne az hogy durva a csapat, sok horse collar, face mask vagy ügyetlen, tehát sok false start, delay of game stb. De nem. A büntetések kb. 75%-a defensive/offensive holding vagy defensive PI. Ami ugye bírói egyéni megítélés 😊

Aki ezek után is azt mondja, hogy nincs itt semmi látnivaló és ez normális annak nem tudok mit mondani. (Egyébként az Arizona a 2. 247 yard büntivel, és a Jets a 3. 217-el - már a 3. is több mint 110 yarddal kevesebbet kapot 😊 és azért ligaelitnek nem mondható az a Jets védelem).
MC12
Helmut Zimmer
 www.nflpenalties.com/team/new-orleans-saints?year=2020 rákattinttasz a meccs dátumára is ki is hozza az adott meccsen a büntiket időrendben😊

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
De én, mint matematikus tudnék mit mondani.Lécci küldj linket az idősoros adatokhoz.
köszi szépen 😊
majd biztos lesz olyan szoros meccs, jó csapat ellen, ahol nekünk fognak kedvezni az ítéletek... és akkor majd arra mutogat mindenki egy évig, hogy bezzeg ¯\_(ツ)_/¯
Gyurma Pappa
Van az nflpenalties.com, ott szoktam nézegetni a statokat és hát mit mondjak? Csak azt amit legutóbb:

- Ami ránk dobHATÓ azt ránk is dobják 90-100%-ban
- Ami nekünk adHATÓ az 50%-50% maximum

És pontosan ez okozza azt, hogy a ligaátlag a büntetésekben 153 yard - NO: 331 yard
Azt is megnéztem, hogy milyen büntetésekből jön ez össze, ugye lehetne az hogy durva a csapat, sok horse collar, face mask vagy ügyetlen, tehát sok false start, delay of game stb. De nem. A büntetések kb. 75%-a defensive/offensive holding vagy defensive PI. Ami ugye bírói egyéni megítélés 😊

Aki ezek után is azt mondja, hogy nincs itt semmi látnivaló és ez normális annak nem tudok mit mondani. (Egyébként az Arizona a 2. 247 yard büntivel, és a Jets a 3. 217-el - már a 3. is több mint 110 yarddal kevesebbet kapot 😊 és azért ligaelitnek nem mondható az a Jets védelem).
MC12
több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Siralmas volt nezni. Meg hallgatni, percenkent,hogy Brees karja elmult. Mit lattok, hogyan kellene tovabbmenni?



több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 5 867
majd biztos lesz olyan szoros meccs, jó csapat ellen, ahol nekünk fognak kedvezni az ítéletek... és akkor majd arra mutogat mindenki egy évig, hogy bezzeg ¯\_(ツ)_/¯
Gyurma Pappa
Van az nflpenalties.com, ott szoktam nézegetni a statokat és hát mit mondjak? Csak azt amit legutóbb:

- Ami ránk dobHATÓ azt ránk is dobják 90-100%-ban
- Ami nekünk adHATÓ az 50%-50% maximum

És pontosan ez okozza azt, hogy a ligaátlag a büntetésekben 153 yard - NO: 331 yard
Azt is megnéztem, hogy milyen büntetésekből jön ez össze, ugye lehetne az hogy durva a csapat, sok horse collar, face mask vagy ügyetlen, tehát sok false start, delay of game stb. De nem. A büntetések kb. 75%-a defensive/offensive holding vagy defensive PI. Ami ugye bírói egyéni megítélés 😊

Aki ezek után is azt mondja, hogy nincs itt semmi látnivaló és ez normális annak nem tudok mit mondani. (Egyébként az Arizona a 2. 247 yard büntivel, és a Jets a 3. 217-el - már a 3. is több mint 110 yarddal kevesebbet kapot 😊 és azért ligaelitnek nem mondható az a Jets védelem).

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Nagy valószínűséggel ebből már NFC 1. kiemelés nem lesz, akkor sem, ha MT13 visszatér, és mondjuk onnantól elkezd működni az O...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 3 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
New Orleans Pass Interference Saints
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
majd biztos lesz olyan szoros meccs, jó csapat ellen, ahol nekünk fognak kedvezni az ítéletek... és akkor majd arra mutogat mindenki egy évig, hogy bezzeg ¯\_(ツ)_/¯

több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 110 — WHO DAT!!!!
Thomas elvileg jövő héten visszatérhet a Lions ellen
https://a3.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2019%2F0524%2Fr547133_1296x729_16-9.jpg
Source: Saints WR Thomas eyes Week 4 return
Saints star receiver Michael Thomas, who will miss his second straight game Sunday, was "moving really well" during Friday's workout and wants to play in Week 4 against the Lions, a source told ESPN.