New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 3 éve
Törölt felhasználó
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Nem nagyon értem miért nem próbáltunk többször előre passzolni, okés, hogy nincsenek kezdő elkapók, de hogy számtalanszor jártunk a red zone-ban, és kétszer futottunk szinte mindig, majd jött a checkdown. Ott van Cook, direkt néztem, szinte mindig single coverage-ben volt a RZ-ban, és csak a félidő végén dobtuk felé a lasztit, és milyen érdekes le is húzta.

A 4 és 1-nél amikor Kamarának ment a laszti Harris a snap után már 5 yardra volt, a védő mögött de Brees egyből Kamara felé nézett.

Érdekes volt az a fumble dolog, mert általában mindig sípszóig megy a dolog, elég sok ilyen play volt, amikor a védő az elkapás után elkezdte hátrafelé tolni az elkapót, és 2-3 lépés után szedi ki a labdát, és mégis fumblit ítéltek, vagy szintén sokszor, volt olyan, hogy mondjuk a futó szabadul ki a szerelésből miután elkezdik vissza tolni, mégsincs sípszó, és egy csomó yardot vagy td-t szerez.

Védelemben sokan elkezdhetnének már jobban teljesíteni, mert papíron elég erős egység minden poszton.

Összességében megérdemelt volt a győzelem, bár ha nem ilyen konzervatívak néha a rz-ban a hívások, 2-3 TD-vel kellett volna verni ezt a Bearst.


több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 5 840
Egyébként, (mostmár jól értve az erdeti szöveget 😊 :

ez volt az 50. meccs, ahol nem futott ellenünk futó 100 vagy több yardot, ezzel a 3. helyre léptünk elő, ezen a listán:

1. 1989-1992 Philadelphia Eagles: 53 mérkőzés
2. 1965-1968 Los Angeles Rams: 51 mérkőzés
3. 2017-2020 New Orleans Saints: 50 mérkőzés

2017. novemberében Semaje Perin volt az utolsó, 117 yarddal a Washingtonból.

Szerkesztette: MC12

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 5 840
Este gondolkodtam ezen a forward progress szabályon, és pár teljesen jogos volt, hogy visszavették a labdát (ha szó szerint nézzük a szabálykönyvet), de gyakorlatilag ez a szabály rossz. Mert, mi van, ha Kmet a labda elejtése helyett kiszabadítja magát? Akkor mivel nem volt sípszó, se sandbag nem lett eldobva, simán szalad tovább. És azzal, hogy ez nem is visszanézhető, ráadásul 2 percen belül is volt, szóval ez ilyen formán egy idióta megoldás (két percen kívül sem challangelhető szerintem, bár ezt annyira nem kerestem ki). Azt gondolom, hogy ilyenkor a forward progresst felül kellene írni a sípszónak, már csak konzekvencia szempontból is: amíg nincs sípszó, nincs megállás. Ha elejti a labdát, elejti a labdát.

Ja igen: meglepő módon két callt is kapott a Bears secondary, amiből az egyik még csak véleményesnek is erős, a másik 50-50-es ítélet volt. Továbbra is szar a passzvédekezés elleni ítélkezés...
Gyurma Pappa
Igen ez nekem is eszembe jutott, amikor az egyik külföldi csevegő fórumban, amit olvasok, az egyik Bears szurker annyit írt, hogy - ez egyáltalán nem fumble, nincs itt semmi látnivaló a szabály az szabály - hogy ha Kmet kiszabadul a végén, mert lecsúszik a szerelés és fut egy Td-t, de visszafújják mert ugye forward progress, akkor se lenne semmi látnivaló ? 😊

Ami jó :
- Ha nagyon kell, az O összekapja magát és rövid idő alatt pontokat csinál (félidő vége előtt, hosszabbításban a végén a jó FG távolság) és idén ezt nem először
- Ugyanez igaz a D-re is egyébként csak ez egyben rossz is 😀 amikor nagyon kell, megállítják az ellenfél védelmét, csak az 50-50 meccseken ez nem fog mindig bejönni, nem kéne eljutni odáig, hogy ezen múljon
- Brees 10(!!) különböző játékosnak passzolt labdát és ebből 7-nek legalább 10 yardért
- Kamara állat, brutál amit művel

Ami rossz:
- Egyelőre nekem TreQuan csalódás 😕 nagyon vártam tőle, hogy most ezen a pár meccsen megmutatja, hogy tud Ő Wr2 ne adj isten pót-Wr1 lenni, de ez egyelőre nem jött meg. Mióta nincs se MT se Sanders - 2 meccs - 97 yard 0 TD
- 4&1-re screen passz Kamarának? wtf? Van erre egy Murray meg egy Tysom nem itt kellene trükközni.
- A védelemre nehét mit mondani, Foles idén a legtöbb yardját ellenünk dobta, legtöbb passz próbálkozás, legtöbb sikeres passz (tie) és leghoszabb átlagos passz hosszúság - de ettől függetlenül a hosszabbításban megállították őket még FG távon kívül, szóval amikor kellett hozzá tették a magukét.

Kell vissza MT és Sanders is ez nem kérdés.

Félidőhöz érve, revideálom a 12:4-es szezon eleji tippemet, ez inkább 11:5 lesz (wishful thinking) de a 10:6 is esélyesebb a mint a 12:4. A Tampa - 49ers - Falcons hármas jön most, érdekes lesz.

Szerkesztette: MC12

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Este gondolkodtam ezen a forward progress szabályon, és pár teljesen jogos volt, hogy visszavették a labdát (ha szó szerint nézzük a szabálykönyvet), de gyakorlatilag ez a szabály rossz. Mert, mi van, ha Kmet a labda elejtése helyett kiszabadítja magát? Akkor mivel nem volt sípszó, se sandbag nem lett eldobva, simán szalad tovább. És azzal, hogy ez nem is visszanézhető, ráadásul 2 percen belül is volt, szóval ez ilyen formán egy idióta megoldás (két percen kívül sem challangelhető szerintem, bár ezt annyira nem kerestem ki). Azt gondolom, hogy ilyenkor a forward progresst felül kellene írni a sípszónak, már csak konzekvencia szempontból is: amíg nincs sípszó, nincs megállás. Ha elejti a labdát, elejti a labdát.

Ja igen: meglepő módon két callt is kapott a Bears secondary, amiből az egyik még csak véleményesnek is erős, a másik 50-50-es ítélet volt. Továbbra is szar a passzvédekezés elleni ítélkezés...

Szerkesztette: Gyurma Pappa

több mint 3 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Az öltözőben jó a hangulat



több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Mi értelme volt annak, hogy nem térdelt kettőt Brees az utolsó FG előtt, hogy ne 1:40 legyen az órán???
Rutin
Semmi. Ekkora a bizalom Lutzban.

Bármennyire imádom Morsteadet, lassan kell új punter. Az utolsó Bears drive előtti punt az valami tragédia volt, és idén nem az első ilyen szar puntja. És hát a hold sem volt az igazi...

Thomas nélkül ez egy nagyon hosszú szezon lesz. Legalább Sanders térne vissza, Smith és a nemistudomkik elég keveset tesznek hozzá (Smith elfogadható 3. WR, de semmiképp nem jó 1-nek...)

több mint 3 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Elég durva thriller volt ez a meccs... MT13-at vissza kell hozni gyorsan, mert ez az offense így nem működik...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 3 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Mi értelme volt annak, hogy nem térdelt kettőt Brees az utolsó FG előtt, hogy ne 1:40 legyen az órán???

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 3 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Érdekes dolgokat talál az ember az NFL oldalán.

3ik a csapat védelemben?!

több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Számomra a csoda kategóriája lenne, ha a rendelkezésre álló WR-brigáddal nyerni tudnánk Chicagóban...
Rutin
Azért egy Kamara, Cook, Smith, Harris még csak akad. Hátha az is elég lehet. Nagyon kellene a W.


több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Számomra a csoda kategóriája lenne, ha a rendelkezésre álló WR-brigáddal nyerni tudnánk Chicagóban...
Rutin
Ameddig a Bears offense így játszik, addig teljesen mindegy mennyi WR hiányzik tőletek.
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Kész szerencse, hogy a liga egyik legjobb futója nálunk játszik, az egyik legjobb OL mögött...

Ha a védelem úgy játszik, ahogy kéne, akkor nem lehet akadály.

Thomas trade: nem lesz.

Rövid híreinket hallották. Mentem tovább filmet nézni. GEAUX SAINTS!

több mint 3 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Vasárnap délután lesz vagy 2-3 Celsius Chicagóban...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 3 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Számomra a csoda kategóriája lenne, ha a rendelkezésre álló WR-brigáddal nyerni tudnánk Chicagóban...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 5 840
Thomas meg Callaway is limitáltak voltak ma, azonban mindketten out minősítést kaptak a Bears ellen. Sanders sem lesz nyilván, megint mély lesz a wr depth...
kapitnono
TreQuan Smithen a világ szeme 😊
A Bears védelem azért erős...ha be tudjuk húzni a Thomas - Sanders páros nélkül ezt a meccset is, akkor azért azt kell mondjam van tartás a csapatban és ez fontos.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
Thomas meg Callaway is limitáltak voltak ma, azonban mindketten out minősítést kaptak a Bears ellen. Sanders sem lesz nyilván, megint mély lesz a wr depth...
kapitnono
A Tampa ellen gyűjtjük az erőt...🤔
| Vagy egy Thomas trade-re |
Csak így könnyen benne van egy L a macik ellen.

több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Thomas meg Callaway is limitáltak voltak ma, azonban mindketten out minősítést kaptak a Bears ellen. Sanders sem lesz nyilván, megint mély lesz a wr depth...


több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Stanley megkapta a nagy pénzt Baltimore-ban, gondolom Ramczyk most örül, mert ő is minimum ennyit fog kapni. Remélem mi fizetjük meg, mert elég nehéz ilyen OL játékost találni
kapitnono
RT-ként Ramczyk szvsz vmivel kevesebbet fog kapni, persze ha kikerül a piacra és vki mint vakoldali tackle szerződtetné, akkor lehet.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Stanley megkapta a nagy pénzt Baltimore-ban, gondolom Ramczyk most örül, mert ő is minimum ennyit fog kapni. Remélem mi fizetjük meg, mert elég nehéz ilyen OL játékost találni


több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 5 840
Csak szerintem volt hiba elküldeni Teddyt? Nagyon jól indult a karrierje a sérülésig. Bőven látok benne még annyit hogy 1-2 év alatt feltornázzák Carolinaban egy franchise QB-nak, főleg Rhule rendszerében. Ezt lehetett volna nálatok is szerintem. Mit gondoltok erről?
aranytöküJimmy
- Ha lett volna hely a sapka alatt
- Ha nem kellene évek óta SB runt tartani

akkor sem tartottam volna meg személy szerint ennyiért (én mondjuk 20 milliós szerződést se adtam volna Tysom Hillnek de ő inkább talizmán mint játékos 😀) . Nagyon szimpatikus karakter Teddy de én egy Derek Carr-i karriernél többet nem látok bele. (közepes QB jobb-rosszabb szezonokkal, ha kap egy elit védelmet meg jó offense-t akkor kisülhet a PO vagy akármi, de önmagában nem lesz faktor márpedig 2020-ban egy QB-nak annak kell lennie ha nagy célokat akarsz)

Ha már jövő akkor vessetek rám követ de a Jamies Winston dologba látok fantáziát, szerintem passzol a stílusa Payton támadó szelleméhez és ha még meg is tanítják neki, hogyan nem kell 30 intet dobni egy szezonban, akkor benne látom a potenciált. Inkább mint Teddyben, mert Winston nem lesz - ha egyáltalán lesz kezdő Saints qb - közpes, vagy rohadt szar lesz vagy kurva jó 😀 de valószínűleg nem fog évekig hitegetni minket a játéka, hogy lesz majd ez jobb.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 795 — Keep pounding
Csak szerintem volt hiba elküldeni Teddyt? Nagyon jól indult a karrierje a sérülésig. Bőven látok benne még annyit hogy 1-2 év alatt feltornázzák Carolinaban egy franchise QB-nak, főleg Rhule rendszerében. Ezt lehetett volna nálatok is szerintem. Mit gondoltok erről?
aranytöküJimmy
Nézd meg Teddyt egy jó védelem ellen - a Bears és a Bucs ellen hozta is az L-t.
A Saints-nek idén kell nyerni, nem férhetett bele nekik egy csere QB-nak 20 misit odaadni, így is caphell jön jövőre hát még ha Teddy-t is megtartották volna.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
aranytöküJimmy San Francisco 49ers Penn State Nittany Lions 108
Csak szerintem volt hiba elküldeni Teddyt? Nagyon jól indult a karrierje a sérülésig. Bőven látok benne még annyit hogy 1-2 év alatt feltornázzák Carolinaban egy franchise QB-nak, főleg Rhule rendszerében. Ezt lehetett volna nálatok is szerintem. Mit gondoltok erről?
több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 5 840
Egy hónapja a Pacers elleni meccs után (3. meccsünk) írtam egy ilyet a büntetések kapcsán:

"A játék kedvéért megnéztem a 2. helyzett Arizona adatait, hogy az összes büntetésük közül hány volt PI/Holding --- 50%.
3. helyzett Jets - 55%
4. helyzett Colts - 45%
és így továb.

A miénk 67% (nem 75%, elnézést ,azt első ránézésre mondtam)."

Azóta eltelt újabb három meccs, ezeken vajon hány %-a volt a büntetéseinknek OPI/DPI - OH/DH?

- 67% 😊

Jóval kevesebb büntetésből (24/15) arányaiban ugyanannyi ilyen típusú büntit kapunk.

A meccsről:

- Jó volt a Panthers, benne volt, hogy szoros meccsen nyernek
- Nem bontanám ketté védelemre és támadókra, az egész csapat inkonzisztens továbbra is. A védelem gyengébb mint tavaly, ami baj, mert az idei támadójáték nem biztos, hogy ezt tudja ellensúlyozni.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Ritkán csinál negyedik negyedes TD-t az Atlanta.... De pont akkor kurvára nem kéne.
atapapa
Gurleyt hanyszor mutattak a Ramsben amikor direkt megallt az endzone elott. Tegnap keson kapcsolt a vedok meg rohogtek..😂😂😂