New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Ez a Tommy Stevens - Panthers sztori nincs meg, mi volt?
MC12
Megegyeztek vele, hogy UDFA-n elviszik, mire Payton mondta, hogy lószart, és inkább felcserélt egy idei pickért. Röviden ennyi.
Gyurma Pappa
Most meg kivágtuk és ment a Panthershez vizitre 😊
MC12
Nem is figyeltem. 😀

Szép projekt volt.

több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 5 840
Ez a Tommy Stevens - Panthers sztori nincs meg, mi volt?
MC12
Megegyeztek vele, hogy UDFA-n elviszik, mire Payton mondta, hogy lószart, és inkább felcserélt egy idei pickért. Röviden ennyi.
Gyurma Pappa
Most meg kivágtuk és ment a Panthershez vizitre 😊

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Ez a Tommy Stevens - Panthers sztori nincs meg, mi volt?
MC12
Megegyeztek vele, hogy UDFA-n elviszik, mire Payton mondta, hogy lószart, és inkább felcserélt egy idei pickért. Röviden ennyi.

több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 5 840
Ez a Tommy Stevens - Panthers sztori nincs meg, mi volt?

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Ha már a főoldalon volt szó az idei draft classról, nézzük a miénket:
1) Ceasar Ruiz: nem játszik rosszul, de annyira nem is kiemelkedő, mint reméltük. Abból is látszik, hogy papíron (PFF) mennyire csalóka tud lenni a OL szempontjából, mert a jobb score-ral rendelkező Eastont ki tudta szorítani. Szerintem az Armstead-Ruiz-McCoy-Peat-Ramczyk fal még évekig top 5 fal lesz ligában, szóval alapvetően ez egy: A-
2) Zack Baun: hát. Nem tudom, hogy az itteni edzőgárda mit tudott volna kihozni Queenből, de azt a szintet talán, amit Baltimore-ban tud, itt is hozzá tudta volna tenni. Baun szerintem csak ST-ban kap szerepet. Azt hiszem joggal aggódtam érte. Nyilván lehet, még ebből valami, de most egy kicsit ez meh. D
3) Adam Trautman: Teljesen elégedett vagyok ezzel a pickkel, Trautman nem lesz ez új Jimmy, de szerintem jövőre már kiszorítja Josh HIllt a keretből. Már a draftolásakor is egyértelmű volt, hogy neki 2. TE-ként lesz szerepe, és erre szerintem képes is lesz. Annyiban már mindenképp jobb, mint Jimmy volt, hogy tud blokkolni. Egyébként Cooknál meg annyiban jobb lehet, hogy talán nem ejt el majd annyi labdát... (Szerintem 8-0-val állnánk, ha Cook nem droppol annyit, de a Raiders ellen tuti volt egy kardinális dropja). A 3. körben ez egy jó értékű pick volt, B+
4) Tommy Stevens: kibasztunk a Panthers-szel: A+, de igazából E. Értem a projektet, de nem tetszik.

UDFA-k:
1) Malcom Roach: nem titkolom, nekem ő a kedvenc rookie-m, főleg futás ellen hatékony, rotációs játékos, tökéletesen illik a rosterre, a feje meg +1 pont, már ránézi is ijesztő. Egy R DL-től nem várjuk, hogy váltsa meg a világot, főleg egy UDFA-tól, és Roach nem is váltja meg, de kiváló igazolás.
2) Marquez Callaway: a sleeper. Jobb PFF score-ja van, mint Smithnek, tökéletesen illik Brees kezei közé. Azért is Smith-szel hasonlítottam össze, mert fizikailag nagyon hasonlóak, bár Smith szerintem gyorsabb valamivel. Callaway tömegben is tud elkapni, ami nagyon előnyös ebben a rendszerben, Smithnek szerintem ez az egyik gyengesége. Sírtunk kicsit a szezon előtt, de ez a WR corp nagyon is jónak tűnik. MT, Sanders pozíciója megkérdőjelezhetetlen, a 3. helyen meg holtverseny van a maradék 3 elkapó között, mivel úgy tűnik, hogy Harris végre beérik, mint speedster.

Összeségében az idei szezon szempontjából értékeltem mindent, nyilván majd 2-3 év múlva visszatekintve ez más lesz, bár Ruiz és Trautman tekintetében csak felfelé megyünk szerintem, ahogy a két UDFA esetében is. Nem hiszem, hogy Baun valaha több lesz, mint rotációs játékos, ahogy a Stevens projekt is, hát, érdekes lesz.

több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Fun fact: hiába kaptunk ki a Green Baytől, mi vezetjük az NFC-t, mivel jobb az NFC-n belüli mérlegünk, és ez az elsődleges tie breaker. Én nem tudtam ezt, de így a hátralévő meccseken, ha a Chiefstől ki is kapunk, csak az a lényeg, hogy kevesebb NFC csapattól kapjunk ki mint a GB.

Nem tudom mikor találták ezt ki, vagy mióta van így, de szerintem jó ötlet, így nem egy meccsen múlik elsősorban a kiemelés. (És nem azért mondom mert nekünk kedvez most ez, hanem egyébként is)
Gyurma Pappa
Nincs új szabály, továbbra is az egymás elleni eredmény a legfontosabb. De...
...a helyzet most az, hogy azért mégis az NFC-mérleg számít, mert épp nem kettős, hanem hármas holtverseny van az élen (NO-GB-SEA, 6-2 each), és NO-SEA meccs nincs idén. Sőt, emiatt a GB nem is 2. jelenleg, hanem csak 3.
Ha csak NO-GB összevetés lenne érvényes, akkor csak a 2. helyen állnánk, pont az egymás elleni eredmény miatt.
Rutin
Ohh oké. Így már értem

több mint 3 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Fun fact: hiába kaptunk ki a Green Baytől, mi vezetjük az NFC-t, mivel jobb az NFC-n belüli mérlegünk, és ez az elsődleges tie breaker. Én nem tudtam ezt, de így a hátralévő meccseken, ha a Chiefstől ki is kapunk, csak az a lényeg, hogy kevesebb NFC csapattól kapjunk ki mint a GB.

Nem tudom mikor találták ezt ki, vagy mióta van így, de szerintem jó ötlet, így nem egy meccsen múlik elsősorban a kiemelés. (És nem azért mondom mert nekünk kedvez most ez, hanem egyébként is)
Gyurma Pappa
Nincs új szabály, továbbra is az egymás elleni eredmény a legfontosabb. De...
...a helyzet most az, hogy azért mégis az NFC-mérleg számít, mert épp nem kettős, hanem hármas holtverseny van az élen (NO-GB-SEA, 6-2 each), és NO-SEA meccs nincs idén. Sőt, emiatt a GB nem is 2. jelenleg, hanem csak 3.
Ha csak NO-GB összevetés lenne érvényes, akkor csak a 2. helyen állnánk, pont az egymás elleni eredmény miatt.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Fun fact: hiába kaptunk ki a Green Baytől, mi vezetjük az NFC-t, mivel jobb az NFC-n belüli mérlegünk, és ez az elsődleges tie breaker. Én nem tudtam ezt, de így a hátralévő meccseken, ha a Chiefstől ki is kapunk, csak az a lényeg, hogy kevesebb NFC csapattól kapjunk ki mint a GB.

Nem tudom mikor találták ezt ki, vagy mióta van így, de szerintem jó ötlet, így nem egy meccsen múlik elsősorban a kiemelés. (És nem azért mondom mert nekünk kedvez most ez, hanem egyébként is)

több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Aki nincs IR en az mindenki edzett tegnap szerencsére, csak Brees, Mccoy, Ramczyk meg Thomas volt limitált


több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Erre azért nem számítottam, elég durván nyomtuk a labda mindkét oldalán.
Nem múlt rajta semmi szerencsére, de ha Cook fumbli meg drop nincs a félidő végén, akkor reális esély lett volna, hogy 45-0 val menjünk a félidőre, ami elég brutál.
D is odatette magát, lehet gyenge napot fogott ki Brady, de akkor is jó volt nézni őket.
Brady először kap ki kétszer ugyanabban az évben csoportriválistól.
Lattimore remélem nem sérült meg nagyon, bár a végén visszajött ami lehet jó jel. Az még mindig nem rossz hogy 2018 november óta nem engedett elkapást Evansnek, még ha idén néha gyengébb is, ezekre a meccsekre legalább összekapja magát.

Hendrickson egész jó kis évet hozott össze eddig, azt jó volt nézni, hogy zsinórban 3 snapen sackelte Bradyt.

Grat a csapatnak, nagy győzelem volt!
kapitnono
Amúgy a 2010-es idényben ez megvolt, csak akkor a rájátszásban lett meg a második. Szóval a playoffban vissza kell vágni, mert különben meglesz a söprés 😀

több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
És most valami egészen más:

"A bérplafon klubonként 109 millió dollár lesz, ami megegyezik az előző idény fizetési maximumával. - NBA új idény megállapodás"

Továbbra is erősen kétlem, hogy az NFL-ben csökkenne. Azt, hogy marad az idei évi, azt el tudom képzelni.
MC12
Én sem nagyon hinném, főleg hogy a szerződések összege rohamosan növekszik


több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 5 840
És most valami egészen más:

"A bérplafon klubonként 109 millió dollár lesz, ami megegyezik az előző idény fizetési maximumával. - NBA új idény megállapodás"

Továbbra is erősen kétlem, hogy az NFL-ben csökkenne. Azt, hogy marad az idei évi, azt el tudom képzelni.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Azt gondolom, hogy a héten már a 49ers is sokkal nehezebb meccs lesz, pedig ott már a cserék cseréi játszanak. Szent meggyőződésem (höhö), hogy ezt a meccset Arians és Bowles esetében is, ha felmerülne valahol a nevük, mint X faktor edzőként, elő fogják venni, mint elrettentő példa. ÜVÖLTÖTT a outcoaching az első playtől kezdve az utolsóig, ennyire rosszul felkészített csapatot ritkán látni, mint amit most a Tampa mutatott be. Azt gondolom, hogy Arians idegesíti, hogy Payton feltörli vele a pályát folyamatosan, és meg akarta mutatni, hogy mennyire okos, és ügyes. Nem jött be.

Én kb. a Panthers elleni szenvedést várom a 49ers ellen.

több mint 3 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Nekünk összejött minden, nekik semmi.
Nem ideologizálnám ezt túl, Brady és a Tampa is jobb ennél és sajnos a mi védelmünk is rosszabb ennél.

Kicsit végigpörgettem az alap D-s statokat a tavalyihoz képest, a 8 lejátszott meccsel könnyen lehet hasonlítgatni és van pár alulteljesítő sajna.
Jordan konkrétan másodéves kora óta nem volt ennyire észrevehetetlen, Lattimore 3 PD-nél jár, a legrosszabb évében is volt neki 12, Williams szintén 3 PD a tavalyi 13 után.... Davis tavaly 12 PD, idén 2....
Tavaly csapatszinten volt összesen 78 PD-nk, idén ha marad a trend, lesz 54.
Nem temetni jöttem, csak a kedélyeket hűteni. PO-csapat vagyunk, aki egy jó napon bárkit megver, de sajnos a PO nem egy meccsből áll.

több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 5 840
No, megnéztem a meccset. Valószínűleg Brady kipipálhatja az idei "szar meccsét " mert borzasztóan játszott, nem a mi sec sorunk volt ilyen nagyon jó (habár tényleg jók voltak). Az első int óriási mák a másik kettőt szerintem mi is elkapjuk itt a fórumról olyan szépen lassan, seni által nem zavartatva hullott a védők kezébe 😊 😊 😊
A támadók borzasztóan jók voltak, belefért Cook szerencsétlenkedése, és nagyon örülök, hogy ilyen sok embernek volt elkapása. Látszott azért, hogy Breesnek jó, hogy van Thomas szeret neki dobálni na 😊

Most a 49ers - 2*Falcons - Denver - Phily , ez 4:1 vagy elvetemült esetben 5:0 is lehet, de 4 győzelemmel is 10:3-al fordulunk a végére (a Kansas - Vikes - Cicák hármas azért erős lehet)

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Hendrickson egész jó kis évet hozott össze eddig
kapitnono
Jelenleg 3. az NFLben sackek számában. És az első héten azt nyilatkozta róla Arians, hogy a legkönnyebb blokkolni. Szerintem a szívére vette 😀

több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Drew elmúlt 3 meccse: 86/109 (78,9%), 789 yard, 8 TD, 0 INT. Mint már írtam ezen a meccsen tökéletes ratinggel dobált 10 yard fölé. #kiegett

több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Hendrickson egész jó kis évet hozott össze eddig, azt jó volt nézni, hogy zsinórban 3 snapen sackelte Bradyt.
kapitnono
Az egész DL jót megy, csak Jordan teljesít alul, ami mondjuk érthető, hiszen állandóan duplázzák. Ha nem duplázzák, akkor meg INT-t dob Brady 😀

Most hogy Davenport ott a másik oldalon, már nem lesz ennyire könnyű dolga az ellenfeleknek. Kwon-tól várom, hogy tovább javuljon a futás elleni védekezés, azért amikor pass rush package van fent, elég jókat futnak ez a RB draw-k, Brown/Tuttle középen meg senki nem megy át, brutális a short yardage védekezésünk.

Mondjuk ennek a meccsnek a hőse egyérteműen Davis volt, több kulcs szerelés, Gronk kezébe is ő piszkált bele a end zone dropjánál, plusz többször szépen megfogta. Ő is azért alulteljesített idén, bár inkább tavaly tette túl magasra.

több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Erre azért nem számítottam, elég durván nyomtuk a labda mindkét oldalán.
Nem múlt rajta semmi szerencsére, de ha Cook fumbli meg drop nincs a félidő végén, akkor reális esély lett volna, hogy 45-0 val menjünk a félidőre, ami elég brutál.
D is odatette magát, lehet gyenge napot fogott ki Brady, de akkor is jó volt nézni őket.
Brady először kap ki kétszer ugyanabban az évben csoportriválistól.
Lattimore remélem nem sérült meg nagyon, bár a végén visszajött ami lehet jó jel. Az még mindig nem rossz hogy 2018 november óta nem engedett elkapást Evansnek, még ha idén néha gyengébb is, ezekre a meccsekre legalább összekapja magát.

Hendrickson egész jó kis évet hozott össze eddig, azt jó volt nézni, hogy zsinórban 3 snapen sackelte Bradyt.

Grat a csapatnak, nagy győzelem volt!


több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 795 — Keep pounding
Grat, szép munka vót 😊

Mi jobban tartottuk magunkat 🤣🤣🤣
gabokocka
Offically: Teddy >>>>>>>> Brady
Gyurma Pappa
Teddy >>>>> Bárki
(kivéve ha a meccs is múlik rajta)
😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Óriási tétje lesz ennek a SNF-nek.
Ha nyerünk, az egy nagyon durva erődemonstráció lesz, frissen visszatért #MT13-mal, Kamarával, Brees-sel. Onnan már akkor is behúzzuk a divíziót, ha utána eggyel többször kapunk ki, mint a Tampa Bay.

Egyébként utána a további program igencsak meg fog egyezni a két csapat (NO és TB) között:
2x Atlanta, 1x Carolina, Minnesota, Kansas City. + DET, LAR (TB-nek) / DEN, SF, PHI (nekünk).
Rutin
Érdekes, én pont ezt a meccset látom úgy, hogyha elveszítjük sincs tragédia. Egy lendületben lévő, jó Tampával játszunk, mi akik, khm, döcögősek vagyunk 😊 Thomasnak és Sandersnek is kellhet azért egy kis idő amíg belendülnek szóval első közös teljes meccsen nem várhatunk csodát (cáfoljanak rám 😊 ). Nem esek kétségbe ha kikapunk - ha úgy kapunk ki hogy a játék konzisztens, van benne elképzelés stb. Persze jó lenne nyerni csak nem látom hogyan fogunk 😊
MC12
Ez a lendületben lévő TB, amelyik épp hogy nyerni tudott NY-ban, a ligaalja Giants ellen? Ha így vannak lendületben, akkor írjuk be a csoportot magunkhoz.

Nem kell túl izgulni, tudunk nyerni, ha a védelem végre nyomást gyakorol Bradyre, és Brees elnéz az elkapók felé. Ha nem, akkor nem, ez egy ilyen év.
Gyurma Pappa
Láttam azt a meccset, ellazázták. De azért előtte nagyon magabiztosan verték a raiderst és a Green bayt. Meglátjuk, csak arra akartam utalni, hogy nem esnék kétségbe ha kikapnánk.
MC12
Úgy, inkább az előtte lévőkből célszerű kiindulni, plusz ma lesz Godwin és Brown is. Szóval mehet az 1. kísérletekre az egyyardos futás középre... 😊
Wyatt
😊

Jobb lett volna a futás középre.
Gyurma Pappa
Ahh szerintem azzal is megoldottak volna a végére 3-4 labdavesztest

több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Grat, szép munka vót 😊

Mi jobban tartottuk magunkat 🤣🤣🤣
gabokocka
Offically: Teddy >>>>>>>> Brady

több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 795 — Keep pounding
Grat, szép munka vót 😊

Mi jobban tartottuk magunkat 🤣🤣🤣

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Brees kiegett gyenge a karja.... Aha.
A Trotty Brady banda sokkal jobb. Aha
Sok pontra fogadtam... Basszus... Az nem volt benne hogy csak egy csapat szerez pontokat....
A csoport megvan. A fegyverek is. Brees egy nulla. Mikor lesz az ismetles???



több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 107
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.29350-15/123994969_405715060448982_8185347837190101288_n.jpg?stp=dst-jpg_s640x640&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=fYRhvFl2KdsAb6twwLg&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfDL0PQzPoxEUhVYXOtiSPzwhr1cP4dPDc7WpIXetDbtLA&oe=6636B649
SportsCenter on Instagram: "Sean Payton and the entire Saints locker room having too much fun after the W. 😂👏 (via @4ongo, @ceedy.duce)"
385K likes, 2,897 comments - sportscenter on November 8, 2020: "Sean Payton and the entire Saints locker room having too much fun after the W. 😂👏 (via @4ongo, @ceedy.duce)".


Payton oriasi arc 🤣🤣

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers