New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Apróság: a Saints run D teljesítményét az elmúlt 20 évben (!) csak a 2000-es Baltimore védelem előzi (az a Ravens, ami gyűrűt nyert Trent Dilferrel...) . Nyilván, akkoriban ez többet jelentett, teljesen más volt a foci képe. De akkor is. Az elmúlt 2 héten a footballoutsiders szerint a Saints D volt a top D a ligában (nyilván az eheti teljesítmény még nincs benne). 3 hete sérülten/nem 100%-os játszó Lattimore-ral. Ezt tekinthetjük jó jelnek az idény hátralévő részére.

több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Ezt még csak így itt hagyom, Sean megtrollkodta öreg barátunkat Roddy White-t

 www.instagram.com/p/CH6MGjAH6RS/?igshid=1ma6jyphpqszj

több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Nos. Egészen vállalható volt, amit az O lerakott, de legközelebb a labdavesztés és a két labdavesztésnek is majdnem felérő büntetés nem fog beleférni.

A védelemben Jenkins leszedte Ridley-t a pályáról, de egy egészséges Julioval biztos más lett volna. A sackek felé coverage sack volt (a full protection sack jól mutatta, hogy Koetter mennyire nem érti a saját csapatát). Az, hogy Koetter feladta a futást az első negyedben, gyakorlatilag köszi. Hasonlóan jól bejött nekik, mint a Tampának.

Ez a Falcons nem volt ellenfél, Morris és Koetter nem egy ligába voltak tegnap Paytonnal. A védelmük még mutatott életjelet, de Thomas visszatért és Murray-t nem vették komolyan, el is döntötték a meccset.

több mint 3 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
Nos a Tűzkeresztség megvolt!
Most a stabilitás volt a fontos, a csillogás ráér.
A Legfontosabb, hogy építeni tovább a játékát, mert valljuk be van még min dolgozni.
Amúgy dicséret illeti az egész csapatot!

több mint 3 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Defense szépen pörgött ma, Matt Ryan úgy nézett ki a pályán mint Brady, már kezdtem sajnálni.
EasyGhost
Vicc nélkül: szar hogy ennyire gyenge a Falcons. Sokkal jobb úgy nyerni, hogy meccs van. Én sajnálom Ryant, de főleg Julio-t, neki elnézve a sérüléseit, túl sok idénye nincs vissza ha akar majd járni még.

Blank szégyen, és nagyon sok évet vett el a csapattól az, hogy döntésképtelen. Rivaly ide vagy oda, ők is emberek, játékosok, és ez szerintem szégyen, amit tesznek velük a vezetőségben. Így ellenük szurkolni sem annyira érdekes, mert átérzem a szurkolók helyzetét is, és ráadásul így viccelődni sincs értelme, mert ugye azon nem jó nevetni, hogy valaki "sérült", ugye szó szerint és átvitten is értve...
Gyurma Pappa
Hát most az, hogy Ryan be lett zsákolva minden 3ik playben, nekem tetszett, szerintem nem voltak vele durvák a srácok.

Az, hogy erőltették Julio Jonest, már nem, faszság volt próbálkozni vele, amikor szinte semmi értelme a szezonban, itt max az edzőknek van bizonyítani valójuk, azt sajnálom, hogy magukkal rántják ebbe a szarba a tehetséges, de félig sérült játékosokat is, amivel akár a karrierjüket kockáztatják nekik.

Tény, hogy idén jobban esett a győzelem a Tampa Bay ellen mint most a Falcons ellen a jelenlegi helyzetük miatt.

Amúgy meg csak egy gyenge viccet akartam megereszteni, mert ritkán lehet valakit Bradyhez hasonlítani negatív értelemben. 😊
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Defense szépen pörgött ma, Matt Ryan úgy nézett ki a pályán mint Brady, már kezdtem sajnálni.
EasyGhost
Vicc nélkül: szar hogy ennyire gyenge a Falcons. Sokkal jobb úgy nyerni, hogy meccs van. Én sajnálom Ryant, de főleg Julio-t, neki elnézve a sérüléseit, túl sok idénye nincs vissza ha akar majd járni még.

Blank szégyen, és nagyon sok évet vett el a csapattól az, hogy döntésképtelen. Rivaly ide vagy oda, ők is emberek, játékosok, és ez szerintem szégyen, amit tesznek velük a vezetőségben. Így ellenük szurkolni sem annyira érdekes, mert átérzem a szurkolók helyzetét is, és ráadásul így viccelődni sincs értelme, mert ugye azon nem jó nevetni, hogy valaki "sérült", ugye szó szerint és átvitten is értve...

több mint 3 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Defense szépen pörgött ma, Matt Ryan úgy nézett ki a pályán mint Brady, már kezdtem sajnálni.
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Azért Hill kezdett, mert. Pont. Amíg Thomas rosteren van, nem kell annyira aggódni, hogy ki dobál.

Winston cserének lett idehozva, annyit is keres. Hill kezdő közeli fizetést kap, játsszon is érte jól. Remélem egész héten ladbafogást fog gyakorolni.

több mint 3 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 422
Szerintem 2 oka lehet annak hogy Hill kezd. Az egyik hogy Payton megakarja mutatni hogy mennyire fasza gyerek és hogy látja azt amit kb. senki se Hill-ben.
A másik egyrészt hogy nem akarják kifizetni az ösztönzőket Winston-nak, illetve hogy benne látják a hosszútávú jövőt és nem akarják hogy licitháború legyen érte mint Teddy-nél volt és csak akkor fog játszani amikor ég a ház és ha Hill megtudná oldani ezt a 3-4 meccset akkor offseason alatt tudunk Winston-nal kötni egy hosszabb távú alacsony fizetésű szerződést.
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 110 — WHO DAT!!!!
Egy kis Taysom Hill történet estére 😀



több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 5 867
Bazdmeg, hagyják már abba a számolást!


Wyatt
Én minden elhiszek, hogy az NFL -ben minden focista superman, de van 24 hordánk, ha abból 11 törött vagy repedt - azaz nagyságrendileg a fele!! - Azzal azért nem hiszem, hogy tudott volna játszani. Szóval zavaros nekem ez a story. Mindegy is, gyógyuljon meg. Addig meg nézzük a Hill - Winston show-t 😊

És igazad van : STOP THE COUNT!! 😀😀😀😀

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Bazdmeg, hagyják már abba a számolást!


több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Na, így már világos, hogy mi volt ez a tegnapi "bejelentés". 😀

Sean kb akkora nagy spíler, mint mondjuk Piszkos Fred volt... Az ő esetében sem lehetett soha tudni, "hogy most akkor épp kavarja, vagy nem kavarja"... 🙂🙂🙂

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Na. Sean azt mondta pénteken, hogy ő nem mondta meg, hogy ki a kezdő QB.



Mindenki nyugodjon meg, ez egy vörös hering. Vagy ködösítés. Vagy egy átlagos nap Sean Paytonnál. Ki hogy hívja.

Szerkesztette: Gyurma Pappa

több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 110 — WHO DAT!!!!
Brees IR, így legalább 3 meccset tuti kihagy, és leigazoltuk Siemiant.
Ezt most annyira nem értem. Winston ennyire nem nyert, vagy mindenképpen 3 qb t akar Sean az aktív rosteren?


több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Én nagyon várom, hogy Ő kezdjen és vigye végig a meccset.
Régebben néhányszor írtam, hogy Én benne látnám a jövőt.
Remélem megugordja a lécet.
Ha nem akkor továbbra sem vagyok nagy szakértő. 😁
Fattyu
De ha nem, akkor legalább végre kiderül és még mindig ott a "B" verzió vagyis Winston és nem kell később azon gondolkodni, hogy vajon ő lesz az utód vagy nem ő lesz az....ez most egy jó döntés szerintem
több mint 3 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Kérdés: Miért hozták már ma (pénteken) nyilvánosságra, hogy T. Hill a kezdő QB? Miért nem csak vasárnap?
Tuti, hogy ebben valami átverés lesz Sean részéről... 😀

Úgyhogy én arra számítok, hogy bárhogy is alakul a meccs, szerintem végül Rákláb több snapet fog kapni, mint Bicska Maxi.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 3 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
Brees-en kívűl , J Hill nem játszik.
Lattimore kérdéses.

több mint 3 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
Én nagyon várom, hogy Ő kezdjen és vigye végig a meccset.
Régebben néhányszor írtam, hogy Én benne látnám a jövőt.
Remélem megugordja a lécet.
Ha nem akkor továbbra sem vagyok nagy szakértő. 😁

több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 5 867
Nem értem... Passz ellen a Falcons D gyakorlatilag Bottom 5-ben van... futás ellen viszont simán hoznak egy jó ligaátlagot.

Így simán benne van, hogy Hill besül kezdőként.

Vagy Rákláb ennyire fogalmatlan lett volna a heti edzéseken?
Rutin
egyszerűen olyan régóta ott kopogtat, hogy ez volt az a lépés, amivel nem rakod ki végleg a csapatból. szerintem okos döntés, mert fontos játékos. mégha rákláb jobb qb is. bonyolut na.
gedam
ki tudja, mi van, ha Hill kap egy 100 playes playbookot, ahol nem csak futnia kell. hát most majd megtudjuk.

ez most egy franchise defining moment: ha ez a kísérlet sikerül, akkor kinyílik egy hatalmas lehetőség a jövő építésére. minden adott: erős védelem (ami az elmúlt két meccsen magára talált), jó OL (bár pont az előző meccsen volt kisebb brainfart), kiváló skill playerek. ha sikerül egy olyan game plan, amivel ki lehet törni a Brees féle játékstílusból, az át tudja alakítani a következő 2-3 draft képét is akár

ha meg nem, az is. akkor tudjuk hogy ez kuka
Gyurma Pappa
Ezt pontosan így gondolom én is. Most kiderül hogy ez a Hill/Winston dolog életképes-e vagy kuka. Jelenleg én nagyon bízik benne de azért 70:30-ra adom hogy nem jön be 😊 ha bejön akkor nagyon érdekes éveink lesznek ha nem... akkor le kell igazolni Prescottot- egyszer már bejött a sérült irányító igazolása aki nincs a legjobba a csapatával 😊))))

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Egy kalap pénzt hozzávágtunk Hillhez, illene megtudni mit tud nem csak részmunkaidős irányítóként.

több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Nem értem... Passz ellen a Falcons D gyakorlatilag Bottom 5-ben van... futás ellen viszont simán hoznak egy jó ligaátlagot.

Így simán benne van, hogy Hill besül kezdőként.

Vagy Rákláb ennyire fogalmatlan lett volna a heti edzéseken?
Rutin
egyszerűen olyan régóta ott kopogtat, hogy ez volt az a lépés, amivel nem rakod ki végleg a csapatból. szerintem okos döntés, mert fontos játékos. mégha rákláb jobb qb is. bonyolut na.
gedam
ki tudja, mi van, ha Hill kap egy 100 playes playbookot, ahol nem csak futnia kell. hát most majd megtudjuk.

ez most egy franchise defining moment: ha ez a kísérlet sikerül, akkor kinyílik egy hatalmas lehetőség a jövő építésére. minden adott: erős védelem (ami az elmúlt két meccsen magára talált), jó OL (bár pont az előző meccsen volt kisebb brainfart), kiváló skill playerek. ha sikerül egy olyan game plan, amivel ki lehet törni a Brees féle játékstílusból, az át tudja alakítani a következő 2-3 draft képét is akár

ha meg nem, az is. akkor tudjuk hogy ez kuka

több mint 3 éve
gedam 5 702
Nem értem... Passz ellen a Falcons D gyakorlatilag Bottom 5-ben van... futás ellen viszont simán hoznak egy jó ligaátlagot.

Így simán benne van, hogy Hill besül kezdőként.

Vagy Rákláb ennyire fogalmatlan lett volna a heti edzéseken?
Rutin
egyszerűen olyan régóta ott kopogtat, hogy ez volt az a lépés, amivel nem rakod ki végleg a csapatból. szerintem okos döntés, mert fontos játékos. mégha rákláb jobb qb is. bonyolut na.
több mint 3 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Nem értem... Passz ellen a Falcons D gyakorlatilag Bottom 5-ben van... futás ellen viszont simán hoznak egy jó ligaátlagot.

Így simán benne van, hogy Hill besül kezdőként.

Vagy Rákláb ennyire fogalmatlan lett volna a heti edzéseken?

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???