New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 3 éve
mate93 New Orleans Saints 251


ez az eset azert mas, mint a Ravens eseteben, mert itt nem all fent a tovabbfertozodes veszelye.
ahogy a fenti Memo irja:
"Games will not be postponed or rescheduled simply to avoid roster issues caused by injury or illness affecting multiple players, even within a position group

több mint 3 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 884 — Steelers fan
Le se merem írni a Denver topicba, ezért ide pötyögöm soraim: ezt a meccset semlegesként is látni kell, egy igazi kuriózum lesz. Amúgy nagyon nem hozott volna tűzbe! 😀
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 110 — WHO DAT!!!!
Ez most nagyon sportszerűtlen az NFL-től. Igazából a Saints lesz a rosszfiú, de mit tudnánk csinálni? Leadni a meccset sportszerűségből?
Gyurma Pappa
Állítsátok be Sean Paytont QB-nak. 😊
iktriad
Elway meg a Denvernél, nagyot szólna a meccs 😀


több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez most nagyon sportszerűtlen az NFL-től. Igazából a Saints lesz a rosszfiú, de mit tudnánk csinálni? Leadni a meccset sportszerűségből?
Gyurma Pappa
Állítsátok be Sean Paytont QB-nak. 😊
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Ez most nagyon sportszerűtlen az NFL-től. Igazából a Saints lesz a rosszfiú, de mit tudnánk csinálni? Leadni a meccset sportszerűségből?

több mint 3 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Azt nem értem, a Broncos miért nem kérhet ilyenkor halasztást... Akár csak 2 napot.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 5 867
Nincs qb a Broncosnál mivel Driskel koronás lett a többit meg szoros kontaknak ítélték mert egy helyiségben tartózkodtak maszk nélkül (ha jól olvastam) szóval vagy az egyik rb vagy valamelyik ps-ből felhozott wr fog dobálni ha nincs halasztás. Vagy Elway neki van negatív tesztje 😀😀😀😀
Viccen kívül ez azért már nem sportszerű ami megy a ligában, ilyenkor azért lehetne annyi engedmény, hogy oké szedjél fel egy qb-t aztán ha visszajöttek dobjal ki egyet stb. Speciális év van lehetnének speciális szabályok.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Armstead COVID pozitív... :/
Gyurma Pappa
Bazzzzzzz.. úgy örültem titokban hogy többe - kevésbé megúsztuk eddig 😕
MC12
És Armstead kiesése mennyire befolyásolja az esélyeket a Denver ellen?
Lucifer
Kíváncsi leszek, mert ugye Peat szokta helyettesíteni, aki szintén nem lesz. Most tippre Hurst helyettesítheti, de nyilván nem az a szint. Meglátjuk mire megyünk, jó lenne ha működne a futójáték, Hurst egész jó futásblokkoló
kapitnono
Meglátjuk! Sok sikert vasárnapra!

GO JETS!!!
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 110 — WHO DAT!!!!
Armstead COVID pozitív... :/
Gyurma Pappa
Bazzzzzzz.. úgy örültem titokban hogy többe - kevésbé megúsztuk eddig 😕
MC12
És Armstead kiesése mennyire befolyásolja az esélyeket a Denver ellen?
Lucifer
Kíváncsi leszek, mert ugye Peat szokta helyettesíteni, aki szintén nem lesz. Most tippre Hurst helyettesítheti, de nyilván nem az a szint. Meglátjuk mire megyünk, jó lenne ha működne a futójáték, Hurst egész jó futásblokkoló


több mint 3 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Armstead COVID pozitív... :/
Gyurma Pappa
Bazzzzzzz.. úgy örültem titokban hogy többe - kevésbé megúsztuk eddig 😕
MC12
És Armstead kiesése mennyire befolyásolja az esélyeket a Denver ellen?

GO JETS!!!
több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 5 867
Armstead COVID pozitív... :/
Gyurma Pappa
Bazzzzzzz.. úgy örültem titokban hogy többe - kevésbé megúsztuk eddig 😕

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 110 — WHO DAT!!!!
Túl szép volt hogy eddig megúsztuk komolyabb Covid hiányzók nélkül..


több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Armstead COVID pozitív... :/

több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 110 — WHO DAT!!!!
Rankins is visszatérhet az IR ről az eddig sem rossz DL be 😀


több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 5 867
Ez egy korszakos védelem, egy korszakos fallal (a secondaryt most Jenkins stabilizálja, és PatRob is élete formájában játszik, de azért ott sebezhetőek vagyunk). Tavaly a SF ellen volt egy komoly betli, a PO sem rajtuk múlott, egyébként az összes elvesztett meccs tavaly az O-n ment el. Most a két vereség, ami idén volt, az a D-n is múlott, de a azért ha LV-ban a O odateszi magát, akkor most legrosszabb esettel is 9-1-gyel állunk. Mondjuk a Packers ellen Hill fumble-je volt a fordulópont, anélkül mi támadunk utoljára...
Gyurma Pappa
Egy korszakos védelem egy korszakos fallal, amire SB győzelem vagy legalább részvétel nélkül a Saints szurkolókon és a statisztikusokon kívül senki nem fog emlékezni 😕 ez szomorú.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
Kíváncsi leszek, hogy így, hogy van egy védelemnek egy hete felkészülni Hill ellen, akkor mire mennek. Jó nem a Broncosból kell kiindulni, de NFL védelem, nyilván készülnek rá. Vajon ugyanazt próbálják mint az Atlanta, hogy passzoljál a többit megpróbáljuk megfogni (nem jött be) vagy rámennek arra, hogy siettessék de akkor meg futni fog...érdekes lesz na 😊
MC12
a DLünk teljesen romokban ( a teljes kezdő IR-n) szóval futni sztem lehet ellenünk
Fangio az utóbbi meccseken elég sok blitzet hív, sztem tartani fogja ezt a szokását
szóval izgalmas lesz

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 5 867
Kíváncsi leszek, hogy így, hogy van egy védelemnek egy hete felkészülni Hill ellen, akkor mire mennek. Jó nem a Broncosból kell kiindulni, de NFL védelem, nyilván készülnek rá. Vajon ugyanazt próbálják mint az Atlanta, hogy passzoljál a többit megpróbáljuk megfogni (nem jött be) vagy rámennek arra, hogy siettessék de akkor meg futni fog...érdekes lesz na 😊

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Azt a Saints QB-t, aki legutóbb egy meccsen 50+ yardot és legalább 2 TD-t futott... Archie Manningnek hívták. 😀
1971-ben történt a dolog.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 110 — WHO DAT!!!!
Szerintem egész jót nyújtott Hill este, az elején kicsit döcögött a szekér, de főleg a második félidőben egész szép drive-okat hoztunk össze. Több szép hosszabb kísérlet is volt, a két hosszút Sandersnek mindkettőt aluldobta, bár Sanders bravúrosan levadászta mindet, mondjuk a másikat visszafújták. Ezt még csiszolni kell, mert nem hinném, hogy a karerővel lenne gond.
Akiről keveset írnak és tetszik nekem nagyon, az Trautman, aki elég szépen blokko futásban, és látszólag elég atletikus, jó keze is van, ha kicsit többet vonjuk majd be a passzjátékba, akkor megint sikerül egy jó kis TE-t találni.
Védelmet öröm volt nézni, bár tényleg a falcons edzők is segítettek a play hívásokkal, de a sok sacket öröm volt nézni.
Jenkins ahogy számoltam 1 int 6 pbu, az elég komoly teljesítmény
Davis ma is brutálat játszott, a végén az amikor 1v1 ben felállt a slot elkapóval, és mindkétszer a leütötte a passzt, nem volt semmi. De futás ellen ma is brutálat játszott az egész csapat, és tényleg élmény nézni, hogy bárki jön a DL rotációba, mindenki teszi a dolgát.

Szép győzelem, ismét az NFC élén!


több mint 3 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Nagyon csípem Hillben azt, hogy mennyire átüt a viselkedésén a játék iránit szenvedélye. Tele volt a karrierje horror sérülésekkel és a legdurvább darálóba is úgy rohan bele, mintha nem lenne holnap.
Nem tudom mire lenne képes hosszabb távon kezdőként, és nyilván rohadtul sajnálom Brees-t hogy esélyesen az utolsó évében meccseket kell kihagynia, de Hillnek már régóta járt egy meccs kezdőként és kicsit sem vallott szégyent.
Egyenlőre Hill előtérbe kerülésének legnagyobb vesztese Kamara, a Bicska nem elégszik meg azzal, hogy a labda 3 yardot van a levegőben és 25-t hozzá fut AK, ő folyamatosan a nagy playeket keresi.

több mint 3 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 422
Szerintem ha ilyen Def van akkor kb mindenki ellen esélyesek lehetünk Hendrickson-t kötelező valahogy megtartani, igaz jobban tetszene ha ezt a formát egy 4 éves hosszabbítás után hozná, de ha SB-t nyerünk akkor mindegy is. Kwon volt az utolsó darab ami hiányzott a védelemből szerintem, ő és Davis hatalmas páros. Végre CB sorban is van mélység. Szóval ha ez a Def hozza ezt a formát akkor Drew-nak nem kell semmi extrát hoznia és akkor arról nem is beszélve, hogy Thomas is most lendült bele. Nagyon remélem higy Drew visszatér a Kansas meccsre és ott játszunk egy olyan meccset mint 2 éve a Rams ellen az alapszakaszban.
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Ez egy korszakos védelem, egy korszakos fallal (a secondaryt most Jenkins stabilizálja, és PatRob is élete formájában játszik, de azért ott sebezhetőek vagyunk). Tavaly a SF ellen volt egy komoly betli, a PO sem rajtuk múlott, egyébként az összes elvesztett meccs tavaly az O-n ment el. Most a két vereség, ami idén volt, az a D-n is múlott, de a azért ha LV-ban a O odateszi magát, akkor most legrosszabb esettel is 9-1-gyel állunk. Mondjuk a Packers ellen Hill fumble-je volt a fordulópont, anélkül mi támadunk utoljára...

Szerkesztette: Gyurma Pappa

több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az a durva, hogy a védelem tavaly is milyen remek volt, amikor nem volt Brees. Lehet, hogy zavarja őket, ha játszik 😀 (tudom, hogy előtte is jó volt az elmúlt 4 fordulóban, de parádés, ahogyan rá tudnak kapcsolni, amikor nagyon kell)

több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 5 867
A védelem nagyon pöpec, a zebrák nagyon fogalmatlanok (mindkét irányba) voltak a támadó sort meg majd meglátjuk. Bíztató, hogy egy olyan meccsett hoztak, amit KELLETT hozni ez mindig öröm. A Broncos újabb jó ellenfél ehhez a projekthez, a védelem 20. körüli, futás ellen még rosszabb. (Dolphinst még nem számolva bele) papíron ezt is hozni kell.

Nagyon szerettem a közvetítésben, amikor az amerikaiak is 2 percenként kiemelték, hogy Hill MT-nek passzol sokat. Nagyon sokat, és a többieknek kevesebbet. Hát ki az anyámnak passzoljon, ha nem a liga egyik legjobb és legmegbízhatóbb elkapójának egy először kezdő irányító 😊 😊 😊 na mindegy.

A többi eredmény is jól alakult, tisztán vezetjük a konferenciát. (a Vikes L-nek külön örülök, már megint a PO-ban láttam őket az elmúlt hetek alapján azt meg nem szeressük 😀 )

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Drew Brees and Matt Ryan threw the same number of touchdown passes in this game 🤣




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞