New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 110 — WHO DAT!!!!
RPO, RPO, RPO...

Uhh de nagy gáz is lehet ebből... Nem látom Hillben a Kaepernick szintű játékot, talán skill setben ő hozzá lehet hasonlítani, olyat le sem merek írni, hogy Camhez mérjem Hillt...
Gyurma Pappa
Mondjuk igen, mostanában sok volt a fumble nála, remélem nem folytatja ezt a rossz sorozatot vasárnap


több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
RPO, RPO, RPO...

Uhh de nagy gáz is lehet ebből... Nem látom Hillben a Kaepernick szintű játékot, talán skill setben ő hozzá lehet hasonlítani, olyat le sem merek írni, hogy Camhez mérjem Hillt...

több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 110 — WHO DAT!!!!
Én még azt is kinézem Paytonból, hogy Hill kezd, aztán a 2. drivetól tervezetten beküldi Ráklábat.
Rutin
Elvileg nem úgy néz ki. Mondjuk simán lehet, hogy szinte egész meccsen 6 OL, 2TE, FB és megy a direkt qb futás



több mint 3 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Én még azt is kinézem Paytonból, hogy Hill kezd, aztán a 2. drivetól tervezetten beküldi Ráklábat.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Ez a 2-3-4 meccs a védelemen múlik: ha megfogják a Falcons-t, nyerünk, ha nem, akkor ez a két QB nem fog nekünk nagyot fordítani.

több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 110 — WHO DAT!!!!
Taysom Hill kezd vasárnap a Falcons Ellen.
Winston akkor nagyot alkothatott edzésen a héten 😀 Vagy csak simán meg akarja tudni Sean mire is képes egy teljes meccsen



Szerkesztette: kapitnono


több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 110 — WHO DAT!!!!
Meglepő módon CGJ nem szerepelt az injury reportban, akkor csak nincs olyan nagy baja, és Lattimore is legalább limitáltan edzett, szóval akár még a kezdő sec is kiállhat vasárnap


több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 110 — WHO DAT!!!!
Srácok, fantasy miatt Emmanuel Sandersről érdeklődnék. Múlt héten kezdőbe tettem, de összesen 1 target ment felé. Hányadik számú receiver most nálatok? Ti láttok benne potenciált, pláne most Winstonnal a kezdőben? Köszi a válaszokat előre is! 🙂
pecsi92
Thomas mögött második papíron elvileg. Nem tudom mit várjunk Winstontól vagy milyen game plant rak össze neki Sean. Thomasnak pl egész jó számai voltak teddyvel is.
Kíváncsi leszek, de szerintem sok rövid passzal operálunk Kamara, Thomas meg Sanders felé, meg ha megy akkor sok futással.
De így az elején nem biztos hogy nagy fantasy számokat jósolnék mondjuk Sandersnek. Aztán lehet a sok rövid passz között egész jó számokat hoz, a sebessége nem hátrány az biztos.


több mint 3 éve
pecsi92 Green Bay Packers 493
Srácok, fantasy miatt Emmanuel Sandersről érdeklődnék. Múlt héten kezdőbe tettem, de összesen 1 target ment felé. Hányadik számú receiver most nálatok? Ti láttok benne potenciált, pláne most Winstonnal a kezdőben? Köszi a válaszokat előre is! 🙂
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 110 — WHO DAT!!!!
A másodvélemény is ugyanaz volt Brees nél, elvileg két meccset biztosan kihagy aztán meglátják

 bleacherreport.com/articles/2918367-report-saints-drew-brees-likely-to-miss-at-least-2-games-with-injuries


több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Davis PFF score a héten: 91.6. úgy néz ki tényleg hiányzott a pajtás mellőle, hogy ő szabadon repkedhessen

A védelem az elmúlt két hétben előre felé halad a fejlődésben, ez egyértelmű. Alexander érkezése szint emelés, az biztos. Jó lenne ha Baun is aktivizálja végre a benne rejlő lehetőségeket...
Gyurma Pappa
Kwon félelmetesen el volt veszve idén. azt sem tudta hova fusson, nem tudom itt mit szánnak neki, de ne bízzanak rá nagy dolgokat.
petey
Elég, ha stabil második. Davis elit, meg fogja oldani.

több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 973 — Csodabogár
Davis PFF score a héten: 91.6. úgy néz ki tényleg hiányzott a pajtás mellőle, hogy ő szabadon repkedhessen

A védelem az elmúlt két hétben előre felé halad a fejlődésben, ez egyértelmű. Alexander érkezése szint emelés, az biztos. Jó lenne ha Baun is aktivizálja végre a benne rejlő lehetőségeket...
Gyurma Pappa
Kwon félelmetesen el volt veszve idén. azt sem tudta hova fusson, nem tudom itt mit szánnak neki, de ne bízzanak rá nagy dolgokat.

több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
A Varjak ellen minden meccs nehez... Ez sem lesz konnyu. Az elso szabadteri meccsen is tape volt Brees vallan, szoval mas serulese is van/volt. Kamara cipeli a hatan az offense-t, de mar visszatertek az elkapok es Winston tud passzolni. Mindent is tud passzolni, szo szerint.
Ugyis idegbaj majdnem minden meccsunk, most is az lesz es remelem a vegen mi orulunk a W-nek. Go Saints es jobbulast Fonoknek!



több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 110 — WHO DAT!!!!
Tehát:
- a bal oldalon 3 törött borda (még a TB-meccs óta)
- jobb oldalon 2 törött borda + tüdősérülés (beleszúrt a törött borda) + légmell

Ez valszeg nem 4 hét alatt fog rendbe jönni...
Rutin
Hát a bordatörés a hosszadalmas, a légmell az gyorsangyógyul, meg a tüdő is kezelhető. Ha valahogy beverekedjük magunkat innen a PO-ba, szerintem akkor jöhet, előbb kétlem.

Reméljük Winston tol egy tavalyi Teddy-t...
Gyurma Pappa
Szerintem 10 győzelemmel már meg lehet a PO, ahhoz még 3 kell ugye a hátralévő 7 ből, reméljük az valahogy ráklábbal is összejön, mert azért nem verhetetlen ellenfelek jönnek.
Külföldi oldalak 2- max 3 hetet írnak a kihagyásra, reméljük igazuk lesz
kapitnono
Én nem vagyok sem orvos, sem szakértő, de nekem az a 2-3 hét elég kevésnek tűnik a lyukas tüdő és 5 törött borda tudatában, de persze ne legyen igazam. Hatalmasat kapott, rossz volt nézni, ahogy meggyörnyedve jött le a pályáról.
A félelmetes védelem és az esetleges Winston javulás fényében milyen meccsre számítotok a Falcons ellen?
Lucifer
Hát szükség lesz a védelemre mindenképpen, mert a Falcons azért főleg támadó oldalon elég jó, kíváncsi leszek sikerül e őket valahogy megfogni, meg hogy Winston mire megy ezen a héten, mert azért szerintem bőven 20+pont kell majd az esetleges győzelemhez, kérdés hogy sikerül e annyit felrakni.
Gondolom sok lesz a futás, a rövid passz, stant útvonal, lehet egy két hosszú is lesz vele dobatva a karerő miatt, aztán reméljük nem lesz pick six belőle 😁


több mint 3 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Tehát:
- a bal oldalon 3 törött borda (még a TB-meccs óta)
- jobb oldalon 2 törött borda + tüdősérülés (beleszúrt a törött borda) + légmell

Ez valszeg nem 4 hét alatt fog rendbe jönni...
Rutin
Hát a bordatörés a hosszadalmas, a légmell az gyorsangyógyul, meg a tüdő is kezelhető. Ha valahogy beverekedjük magunkat innen a PO-ba, szerintem akkor jöhet, előbb kétlem.

Reméljük Winston tol egy tavalyi Teddy-t...
Gyurma Pappa
Szerintem 10 győzelemmel már meg lehet a PO, ahhoz még 3 kell ugye a hátralévő 7 ből, reméljük az valahogy ráklábbal is összejön, mert azért nem verhetetlen ellenfelek jönnek.
Külföldi oldalak 2- max 3 hetet írnak a kihagyásra, reméljük igazuk lesz
kapitnono
Én nem vagyok sem orvos, sem szakértő, de nekem az a 2-3 hét elég kevésnek tűnik a lyukas tüdő és 5 törött borda tudatában, de persze ne legyen igazam. Hatalmasat kapott, rossz volt nézni, ahogy meggyörnyedve jött le a pályáról.
A félelmetes védelem és az esetleges Winston javulás fényében milyen meccsre számítotok a Falcons ellen?

GO JETS!!!
több mint 3 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Davis PFF score a héten: 91.6. úgy néz ki tényleg hiányzott a pajtás mellőle, hogy ő szabadon repkedhessen

A védelem az elmúlt két hétben előre felé halad a fejlődésben, ez egyértelmű. Alexander érkezése szint emelés, az biztos. Jó lenne ha Baun is aktivizálja végre a benne rejlő lehetőségeket...
Gyurma Pappa
Anzalone komoly 1 snapet Kwon érkezésével. Nem is bánom annyira, sokszor tűnt k ia védelemben mint gyengébb pont szerintem.

Amugy mintha valami rémlene hogy anno drafton szerettük volna, ha behúzzuk Kwont, de lehet rosszul emlékszem.
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Davis PFF score a héten: 91.6. úgy néz ki tényleg hiányzott a pajtás mellőle, hogy ő szabadon repkedhessen

A védelem az elmúlt két hétben előre felé halad a fejlődésben, ez egyértelmű. Alexander érkezése szint emelés, az biztos. Jó lenne ha Baun is aktivizálja végre a benne rejlő lehetőségeket...

több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 5 867
Ha a védelem hozza, amit tavaly Teddy alatt/ezen a meccsen/amit tud, akkor a következő 4 hét úgy is meg lehet, ha Shy Tuttle játszik QB poszton.
Gyurma Pappa
Mondjuk azt megnézném 😊

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 110 — WHO DAT!!!!


több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Ha a védelem hozza, amit tavaly Teddy alatt/ezen a meccsen/amit tud, akkor a következő 4 hét úgy is meg lehet, ha Shy Tuttle játszik QB poszton.

több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Jobbulast a fonoknek! Megyunk tovabb elore. Remelem ez jo nagy lokes lesz a tobbieknek is!!!



több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 110 — WHO DAT!!!!
A helyzethez képest azért szerintem némileg szerencsések vagyunk, nyilván az lenne a legjobb, ha nem sérül meg Brees. De legalább nem season ending injury, meg azért van egy normális rendszerben jó teljesítményt is nyújtható qb mint mondjuk Teddy Tavaly, akivel az a hátralevő pár meccs meglehet, hogy ott legyünk a PO ban.


több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Winston kérdés: amit fontos megérteni, hogy tavaly Arians rendszerébe kódolva volt az a teljesítmény, amit letolt Jamies. High risk - high reward stílusú O-t futtatnak Tampában, ami néha még Brady alatt is összefossa magát, nem hogy Winston alatt.

Azt már tisztáztuk, hogy Payton jobb edző, Arians, és felfogja, hogyan kell olyan döntések elé állítani a játékosait, amit meg tudnak oldani. Winston olyan gameplant fog kapni, ahol nem várja el tőle majd a 50 yardos bombákat, lesz majd slant Thomasnak, checkdown Kamaranak bubble screen Harrisnek stb. Ezért költöttünk annyit skill playerekre, mert ha már nem a Kapitány lesz a kapitány, akkor is lesz élet. Már csak az kéne, hogy Thomas végre tényleg visszatérjen...

több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Ez a Tommy Stevens - Panthers sztori nincs meg, mi volt?
MC12
Megegyeztek vele, hogy UDFA-n elviszik, mire Payton mondta, hogy lószart, és inkább felcserélt egy idei pickért. Röviden ennyi.
Gyurma Pappa
Most meg kivágtuk és ment a Panthershez vizitre 😊
MC12
Nem is figyeltem. 😀

Szép projekt volt.
Gyurma Pappa
Időközben a Panthers le is igazolta mint ——- tartalék qb 😊
MC12
Gyakorlatilag azonnal szerződtették. Mi kivágtuk "a" napon, "a+1" napon már Panthers-játékos volt.
Rutin
Jól kiszurtunk velük 10 hétig nem az ő tartalék qb-juk volt 😊 Peyton knwos😊
MC12
Nem akarok erről beszélni, túlságosan fáj.

több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 5 867
Ez a Tommy Stevens - Panthers sztori nincs meg, mi volt?
MC12
Megegyeztek vele, hogy UDFA-n elviszik, mire Payton mondta, hogy lószart, és inkább felcserélt egy idei pickért. Röviden ennyi.
Gyurma Pappa
Most meg kivágtuk és ment a Panthershez vizitre 😊
MC12
Nem is figyeltem. 😀

Szép projekt volt.
Gyurma Pappa
Időközben a Panthers le is igazolta mint ——- tartalék qb 😊
MC12
Gyakorlatilag azonnal szerződtették. Mi kivágtuk "a" napon, "a+1" napon már Panthers-játékos volt.
Rutin
Jól kiszurtunk velük 10 hétig nem az ő tartalék qb-juk volt 😊 Peyton knwos😊

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.