New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Ideje megérteni: Arians fontos meccseken ki fog kapni. Ő ahhoz ért, hogy gyenge vagy rossz napot kifogó csapatokat abúzáljon. Ha a védelem összeszarja magát, akkor Arians nem fog meccset nyerni, mert ahhoz ő nagyon-nagyon kevés. Payton 5-1-re vezet ellene, Teddy-vel megverte a Offensive Gurut (így, nagy betűkkel). Én csak örülök, hogy a Tampa ezt nem látja be, és pumpálják a támadósort primadonnákkal. Egyébként szokásos Arians támadó sor: középes OL, futók dísznek, Brady meg dobálja a hosszúkat. Nagyon durva, hogy 2. negyed közepéig sem tűnt fel, a harmadik vagy negyedik 3&outnál sem, hogy változtatni kéne a gameplanen.

Biztos meg lesznek a kifogások (mindig meg vannak), de ez a Tampa továbbra is egy lelketlen öregfiúk all-star csapat. Ha a védelem jól játszik, akkor nyernek meccseket, ha nem, akkor meg nem. Bowlest ki fogják ismerni, ez a hiperagresszív védelem sem mindenható (lásd Hill passz az első negyedben, mivel a Tampa azt hitte, hogy futni fog, 0 coverage ellen már csak meg kellett dobni a könnyű labdát), és akkor ki fog derülni, hogy a védelmek szempontjából eddigi történélmi mélypontot jelentő szezonban a vakok közt a félszemű volt a király, és akkor majd Ariansnak kell meccseket nyerni, az meg nem fog menni.

A Green Bay meccs után elhitték, hogy a bab is hús (Rodgers brainfartot kapott, megesik mindenkivel), meg ment az önámítás, hogy a Bears ellen azért kaptak ki, mert a bírók.

De elég volt, mert így is magamra húzom már az összes törzs Tampa szurkolót.

Saints szempontból fontos lesz, hogy ne szálljon el magától a védelem, és ne higyje el magát túlságosan. Lattimore remélem nem esik ki megint hetekre, ha nem is átütő mostanában, de a többi lehetőséghez képest, még mindig ő a legjobb választásunk. Nem minden héten Arians fog szembejönni, a 49ers most pl. hiába van a béka segge alatt, sosem szabad lebecsülni Shanahant. Keményen kell felmenni, megölni a futást, ahogy eddig is tettük.

Az offense meg hát most mit mondjak? 9. hétre végre magához tért. Brees 10 yard feletti passzai tökéletes passer ratingen. Nagyon érdekel, hogy mit fog kitalálni a sok szakértő, hogy most miért kerül elénk a PR-eken a Tampa...

szerk.: Megnéztem a 40percest, és még komolyabban gondolom, hogy a védelemnek nem szabad túl nagyra vennie magát, Brady elég látványosan nem tudta néha, hogy merre vannak az elkapói, és nagyon nem vagyok biztos benne, hogy a Saints secondary érdeme volt. Oké, kapta a nyomást (welcome back, Davenport, hiányoztál), de amekkora homályokat dobált, az simán az ő gyenge napja is lehetett. Szóval szerénység elvtársak, szerénység, remélem ezt Allen is látja majd.

Szerkesztette: Gyurma Pappa

több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 5 840
Azért erre az eredményre nem számítottam de sose keljek rosszabbra 😊 este 8 kor lesz az ismétlés tökéletes esti móka lesz visszanézni meg se nézem a highlightot 😊 köszönöm a fiuknak a szulinapi ajándékot 😀😀

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 774 — Слава Україні! Героям слава!
Hat ez egy eleg kemeny jelzes volt arra nezve hogy kie ez a csoport. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 3 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
több mint 3 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Az 1. félidő végén (!!!), nagy lazán, majdnem egy percet, a meccs végén pedig kettőt, de azt konkrétan a TB redzone-jában pörgetett le Payton az órán... Nagyon durva alázás volt. 🙂

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 894 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Örülök h ez még mindig a Saints csoportja! 😊

Gratula
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Sikítok 😀


több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Hosszú idő után először nem tudtam fennmaradni (nagyon képben kell lennem), de 38-0-ra felkelni elég mókás élmény volt. 😊 Várom a 40 perces rövidítést Game Passen 😊

több mint 3 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Most lett vége...
Teljesen valószínűtlen volt az egész, ami történt...
Dirib-darabra lettek verve...
🙂🙂🙂

Brees pont annyi TD-t passzolt (4), ahány futási kísérlete volt a Bucsnak. 😀

Megérte fennmaradni és megnézni élőben. 🙂

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Óriási tétje lesz ennek a SNF-nek.
Ha nyerünk, az egy nagyon durva erődemonstráció lesz, frissen visszatért #MT13-mal, Kamarával, Brees-sel. Onnan már akkor is behúzzuk a divíziót, ha utána eggyel többször kapunk ki, mint a Tampa Bay.

Egyébként utána a további program igencsak meg fog egyezni a két csapat (NO és TB) között:
2x Atlanta, 1x Carolina, Minnesota, Kansas City. + DET, LAR (TB-nek) / DEN, SF, PHI (nekünk).
Rutin
Érdekes, én pont ezt a meccset látom úgy, hogyha elveszítjük sincs tragédia. Egy lendületben lévő, jó Tampával játszunk, mi akik, khm, döcögősek vagyunk 😊 Thomasnak és Sandersnek is kellhet azért egy kis idő amíg belendülnek szóval első közös teljes meccsen nem várhatunk csodát (cáfoljanak rám 😊 ). Nem esek kétségbe ha kikapunk - ha úgy kapunk ki hogy a játék konzisztens, van benne elképzelés stb. Persze jó lenne nyerni csak nem látom hogyan fogunk 😊
MC12
Ez a lendületben lévő TB, amelyik épp hogy nyerni tudott NY-ban, a ligaalja Giants ellen? Ha így vannak lendületben, akkor írjuk be a csoportot magunkhoz.

Nem kell túl izgulni, tudunk nyerni, ha a védelem végre nyomást gyakorol Bradyre, és Brees elnéz az elkapók felé. Ha nem, akkor nem, ez egy ilyen év.
Gyurma Pappa
Láttam azt a meccset, ellazázták. De azért előtte nagyon magabiztosan verték a raiderst és a Green bayt. Meglátjuk, csak arra akartam utalni, hogy nem esnék kétségbe ha kikapnánk.
MC12
Úgy, inkább az előtte lévőkből célszerű kiindulni, plusz ma lesz Godwin és Brown is. Szóval mehet az 1. kísérletekre az egyyardos futás középre... 😊
Wyatt
😊

Jobb lett volna a futás középre.

több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Óriási tétje lesz ennek a SNF-nek.
Ha nyerünk, az egy nagyon durva erődemonstráció lesz, frissen visszatért #MT13-mal, Kamarával, Brees-sel. Onnan már akkor is behúzzuk a divíziót, ha utána eggyel többször kapunk ki, mint a Tampa Bay.

Egyébként utána a további program igencsak meg fog egyezni a két csapat (NO és TB) között:
2x Atlanta, 1x Carolina, Minnesota, Kansas City. + DET, LAR (TB-nek) / DEN, SF, PHI (nekünk).
Rutin
Érdekes, én pont ezt a meccset látom úgy, hogyha elveszítjük sincs tragédia. Egy lendületben lévő, jó Tampával játszunk, mi akik, khm, döcögősek vagyunk 😊 Thomasnak és Sandersnek is kellhet azért egy kis idő amíg belendülnek szóval első közös teljes meccsen nem várhatunk csodát (cáfoljanak rám 😊 ). Nem esek kétségbe ha kikapunk - ha úgy kapunk ki hogy a játék konzisztens, van benne elképzelés stb. Persze jó lenne nyerni csak nem látom hogyan fogunk 😊
MC12
Ez a lendületben lévő TB, amelyik épp hogy nyerni tudott NY-ban, a ligaalja Giants ellen? Ha így vannak lendületben, akkor írjuk be a csoportot magunkhoz.

Nem kell túl izgulni, tudunk nyerni, ha a védelem végre nyomást gyakorol Bradyre, és Brees elnéz az elkapók felé. Ha nem, akkor nem, ez egy ilyen év.
Gyurma Pappa
Láttam azt a meccset, ellazázták. De azért előtte nagyon magabiztosan verték a raiderst és a Green bayt. Meglátjuk, csak arra akartam utalni, hogy nem esnék kétségbe ha kikapnánk.
MC12
Úgy, inkább az előtte lévőkből célszerű kiindulni, plusz ma lesz Godwin és Brown is. Szóval mehet az 1. kísérletekre az egyyardos futás középre... 😊

több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 5 840
Óriási tétje lesz ennek a SNF-nek.
Ha nyerünk, az egy nagyon durva erődemonstráció lesz, frissen visszatért #MT13-mal, Kamarával, Brees-sel. Onnan már akkor is behúzzuk a divíziót, ha utána eggyel többször kapunk ki, mint a Tampa Bay.

Egyébként utána a további program igencsak meg fog egyezni a két csapat (NO és TB) között:
2x Atlanta, 1x Carolina, Minnesota, Kansas City. + DET, LAR (TB-nek) / DEN, SF, PHI (nekünk).
Rutin
Érdekes, én pont ezt a meccset látom úgy, hogyha elveszítjük sincs tragédia. Egy lendületben lévő, jó Tampával játszunk, mi akik, khm, döcögősek vagyunk 😊 Thomasnak és Sandersnek is kellhet azért egy kis idő amíg belendülnek szóval első közös teljes meccsen nem várhatunk csodát (cáfoljanak rám 😊 ). Nem esek kétségbe ha kikapunk - ha úgy kapunk ki hogy a játék konzisztens, van benne elképzelés stb. Persze jó lenne nyerni csak nem látom hogyan fogunk 😊
MC12
Ez a lendületben lévő TB, amelyik épp hogy nyerni tudott NY-ban, a ligaalja Giants ellen? Ha így vannak lendületben, akkor írjuk be a csoportot magunkhoz.

Nem kell túl izgulni, tudunk nyerni, ha a védelem végre nyomást gyakorol Bradyre, és Brees elnéz az elkapók felé. Ha nem, akkor nem, ez egy ilyen év.
Gyurma Pappa
Láttam azt a meccset, ellazázták. De azért előtte nagyon magabiztosan verték a raiderst és a Green bayt. Meglátjuk, csak arra akartam utalni, hogy nem esnék kétségbe ha kikapnánk.

Szerkesztette: MC12

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Óriási tétje lesz ennek a SNF-nek.
Ha nyerünk, az egy nagyon durva erődemonstráció lesz, frissen visszatért #MT13-mal, Kamarával, Brees-sel. Onnan már akkor is behúzzuk a divíziót, ha utána eggyel többször kapunk ki, mint a Tampa Bay.

Egyébként utána a további program igencsak meg fog egyezni a két csapat (NO és TB) között:
2x Atlanta, 1x Carolina, Minnesota, Kansas City. + DET, LAR (TB-nek) / DEN, SF, PHI (nekünk).
Rutin
Érdekes, én pont ezt a meccset látom úgy, hogyha elveszítjük sincs tragédia. Egy lendületben lévő, jó Tampával játszunk, mi akik, khm, döcögősek vagyunk 😊 Thomasnak és Sandersnek is kellhet azért egy kis idő amíg belendülnek szóval első közös teljes meccsen nem várhatunk csodát (cáfoljanak rám 😊 ). Nem esek kétségbe ha kikapunk - ha úgy kapunk ki hogy a játék konzisztens, van benne elképzelés stb. Persze jó lenne nyerni csak nem látom hogyan fogunk 😊
MC12
Ez a lendületben lévő TB, amelyik épp hogy nyerni tudott NY-ban, a ligaalja Giants ellen? Ha így vannak lendületben, akkor írjuk be a csoportot magunkhoz.

Nem kell túl izgulni, tudunk nyerni, ha a védelem végre nyomást gyakorol Bradyre, és Brees elnéz az elkapók felé. Ha nem, akkor nem, ez egy ilyen év.

több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 5 840
Óriási tétje lesz ennek a SNF-nek.
Ha nyerünk, az egy nagyon durva erődemonstráció lesz, frissen visszatért #MT13-mal, Kamarával, Brees-sel. Onnan már akkor is behúzzuk a divíziót, ha utána eggyel többször kapunk ki, mint a Tampa Bay.

Egyébként utána a további program igencsak meg fog egyezni a két csapat (NO és TB) között:
2x Atlanta, 1x Carolina, Minnesota, Kansas City. + DET, LAR (TB-nek) / DEN, SF, PHI (nekünk).
Rutin
Érdekes, én pont ezt a meccset látom úgy, hogyha elveszítjük sincs tragédia. Egy lendületben lévő, jó Tampával játszunk, mi akik, khm, döcögősek vagyunk 😊 Thomasnak és Sandersnek is kellhet azért egy kis idő amíg belendülnek szóval első közös teljes meccsen nem várhatunk csodát (cáfoljanak rám 😊 ). Nem esek kétségbe ha kikapunk - ha úgy kapunk ki hogy a játék konzisztens, van benne elképzelés stb. Persze jó lenne nyerni csak nem látom hogyan fogunk 😊

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Óriási tétje lesz ennek a SNF-nek.
Ha nyerünk, az egy nagyon durva erődemonstráció lesz, frissen visszatért #MT13-mal, Kamarával, Brees-sel. Onnan már akkor is behúzzuk a divíziót, ha utána eggyel többször kapunk ki, mint a Tampa Bay.

Egyébként utána a további program igencsak meg fog egyezni a két csapat (NO és TB) között:
2x Atlanta, 1x Carolina, Minnesota, Kansas City. + DET, LAR (TB-nek) / DEN, SF, PHI (nekünk).

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Thomas kérdőjelet kapott.
Mindenki más bevethető, ha nem jön közbe semmi.
Fattyu
Szerintem így hogy a Bucs ellen játszunk, és nagy tétje van a csoport miatt, játszani fog Thomas


több mint 3 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
Thomas kérdőjelet kapott.
Mindenki más bevethető, ha nem jön közbe semmi.

több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Gipsz:
Brees és Kamara is limitálták edzett:
Brees jobb vállával, Kamarának a lábával van valami bibi!!!!!

Hardee és Rankins nem edzett.

Thomas és Callaway is LP.
Easton teljes értèkű munka.
Fattyu
Sanders meg lekerült a Covid listáról
kapitnono
Jó lenne látni egyszerre a pályán a Kamara, Thomas, Sanders, Callaway quartettet, karmesterként Brees-el.
Ha jól emlékszem Callaway-ről Te írtad, hogy nagy lehetőség van benne.
Rankins-nek meg nincs szerencséje..., de talán most annyit nem kell kihagynia.
Fattyu
Tennessee ben jól nyomta, csak nem használták annyit, ezért is lehetett UDFA, de ő nagy fogás lehet szerintem, 3. elkapónak még évekig olcsón bőven jó lehet, később meg akár szintet is léphet.

Első fordulóban játszottak mindhárman a Tampa ellen, bár akkor sem Thomas sem Sanders nem villantott, ha jól rémlik nem is nagyon kereste őket Brees, lehet a normális edzőtábor meg az előszezon hiánya miatt.

Rankinsnek elvileg enyhébb térdszalag húzódása van, meccs után 1 hónapot írtak kb hogy annyit kell kihagynia, de azóta sem jött több hír róla, még szerencse hogy a DL ben legalább van bőven ember aki bevethető.


több mint 3 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
Gipsz:
Brees és Kamara is limitálták edzett:
Brees jobb vállával, Kamarának a lábával van valami bibi!!!!!

Hardee és Rankins nem edzett.

Thomas és Callaway is LP.
Easton teljes értèkű munka.
Fattyu
Sanders meg lekerült a Covid listáról
kapitnono
Jó lenne látni egyszerre a pályán a Kamara, Thomas, Sanders, Callaway quartettet, karmesterként Brees-el.
Ha jól emlékszem Callaway-ről Te írtad, hogy nagy lehetőség van benne.
Rankins-nek meg nincs szerencséje..., de talán most annyit nem kell kihagynia.

több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Gipsz:
Brees és Kamara is limitálták edzett:
Brees jobb vállával, Kamarának a lábával van valami bibi!!!!!

Hardee és Rankins nem edzett.

Thomas és Callaway is LP.
Easton teljes értèkű munka.
Fattyu
Sanders meg lekerült a Covid listáról


több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Brees jobb valla.mar a hetvegi meccsen is be volt tape-pel ragasztva, epp kilatszott a vallvedo alol. Folyamatosan huzogatta a vallat. Latszott hogy zavarja valami. Ez nem ujdonsag. Csak szokas szerint sunyitottak.



több mint 3 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
Gipsz:
Brees és Kamara is limitálták edzett:
Brees jobb vállával, Kamarának a lábával van valami bibi!!!!!

Hardee és Rankins nem edzett.

Thomas és Callaway is LP.
Easton teljes értèkű munka.

Szerkesztette: Fattyu

több mint 3 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 421
Bár a salary cap általában kamu, azért érdekes lesz, hogy fogjátok kigazdálkodni jövőre a sapka alá kerülést. És akkor a Michael Thomas szitut nem is említem.

iktriad
Több cikk is volt, hogy elküldés nélkül le lehet vinni 180-ra, én nem aggódnék emiatt. Akivel kellett nagyjából hosszabbítottunk, egyedül Marcus Williams maradt, nem tudom vele mi a terv.
kapitnono
Csak az a "baj", hogy az idei formája alapján Hendrickson-nal is nagyon jó lenne hosszabbítani. Mondjuk mind a 4 évben egy hasznos kiegészítő ember volt de idén ért fel a csúcsra.