New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 3 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Ritkán csinál negyedik negyedes TD-t az Atlanta.... De pont akkor kurvára nem kéne.

több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Nyertunk es kikapott a Panthers.
Ja es a Failcons is😂😂😂😂😂 nezzetek meg az utolso 65 masodpercet, megeri.
... Az uj choker mar biztosan megvan



több mint 3 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Úristen, az Atlanta megint... Biztos, hogy nem direkt csinálják...???

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Én nem értem a védelmet, 8.-ak a ligában, de hogy minden meccsen megölnek egy falatot belőlem, az biztos... ez egyre jobb inkább a 2011-es Saints nem a 2009-es... akkor is az utolsó meccsen a TB szopatott meg minket 4 sérüléssel...

több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Eleg atlatszo ez a Thomas serules nekem is... Elkapok nelkul egy ujabb konnyu meccs var rank. Sok pont nem lesz...



több mint 3 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan

empty taxi
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 5 840
Hát hova menne AB ha nem....a Tampába 😊 és az első meccse várhatóan ellenünk lesz. Azért az Evans-Goodwin-AB elkapó trió elég brutálisnak néz ki. Kérdés persze, hogy kibírja -e fegyelmi vétség nèlkül, de hogy az első meccsén baromi motivált lesz az biztos 😊)))

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
Sanders a COVID-listán, fasza. Thomas se játszik nagy valószínűséggel, szóval a Kamara —TreQuan - Harris - Callaway - Cook meg az apró lesz bevethető ha minden így marad...
MC12
Igen Thomas Out.
Easton is!

A többiek visszatérnek, Harris, Jankins...

Szerkesztette: Fattyu

több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Sanders a COVID-listán, fasza. Thomas se játszik nagy valószínűséggel, szóval a Kamara —TreQuan - Harris - Callaway - Cook meg az apró lesz bevethető ha minden így marad...
MC12
Fasza lesz, pedig legalább Sanders kezdett belejönni. Remélem legalább Cookot sikerül Kamarán kívül játékba hozni, mert az hogy Smith lesz a no1 elkapó nem túl hízelgő


több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 5 840
Sanders a COVID-listán, fasza. Thomas se játszik nagy valószínűséggel, szóval a Kamara —TreQuan - Harris - Callaway - Cook meg az apró lesz bevethető ha minden így marad...

Szerkesztette: MC12

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 5 840
JJ Watt pletyka:

 saintswire.usatoday.com/2020/10/21/nfl-trade-speculation-saints-jj-watt-texans/?fbclid=IwAR1lP6372mbwTmY8w1P5oWVP5TgVwIwIQeuExp5q9ukKPKrPFL8DTo_xjIU

Én örülnék kedvelem a csávót 😊 de a Taxansban azért ő egy intézmény, kétlem, hogy elengednék.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
A polgármester engedélyezte a nézőket bizonyos számban a hátralévő hazai meccsekre:
- 3000 fő most a Carolina ellen
- 6000 fő a 49 ers és a Falcons ellen
- 15.000 fő a Chiefs és a Vikings ellen

 bleacherreport.com/articles/2914336-saints-new-orleans-mayor-agree-to-plan-to-start-allowing-fans-at-superdome


több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Breest kivinni a dome-ból? Ebbű more baj lesz...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
haha



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Hát csoda, hogy sikerült megnyerni a meccset sajnos. Meccs előtt 2 td különbséggel éreztem, hogy nyerhetünk. Az első félidőben nagyon bealudt az O, meg magunkat is sikerült a zászlókkal megverni/ roughing the punter/
Mi tartottuk életben a Chargerst, szerencsére ők sem tudtak egyenletesen haladni a pályán, első félidőben asszem 5 driveból 4 3 and out volt nekik. De az inttel meg zászlókkal jó helyzetbe hoztuk őket.
Félidő végén nagyon kellett a td drive, úgy hogy mi kezdtük a második félidőt, ahol szerencsére elkapta a fonalat valamelyest a támadósor.
Védelem részéről Hendrickson nagyot játszott, jó volt végre hogy Davenport is visszatért.
Secben azért rossz volt nézni a nagy engedett playeket, főleg patrob 64 yardos engedett td-ét, sok rossz régi emlék jutott eszembe 😀 meg Lattimore williamsnek engedett elkapását a rendes játékidő végén, ahol majdnem sikerült kikapni a FG-al, mondjuk ő legalább javított és megynerte a meccset azzal a szereléssel.
Most jön egy bye, addigra remélem a kisebb sérültek helyre jönnek, és Thomas nem csinál nagyobb hüyeséget, és ő is játszhat már végre, mert sokszor kellett volna.


több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 5 840
Ha a secondary tudna konzekvensen, legalább átlagos szinten játszani, akkor egyetlen meccsen sem lenne gondunk.

Nézzük a jó oldalát: Lattimore erősen lefelé alkudja az árát ezzel az évvel, még akkor is, ha a meccset ma megnyerte. Bár ugye a 4. negyedben már megnyerhette volna 3&ésigensoknál...
Gyurma Pappa
Épp ezt akartam írni, hogy nagyon kedves tőle, hogy figyel a cap helyzetre és ezért gyengébben játszik nehogy túl kelljen majd fizetni 😀😀 de azért nem Ő volt a Sec-ben a legnagyobb probléma... Amúgy ezt a meccset valahol a Chargers veszette el / a szünetben Peyton jól coach-olt, de azért szenvedős volt, továbbra is sokszor látom esetlegesnek a játékot.

Ami jó:
- Sanders megtanulta a playbookot
- Kamara még mindig kurvajó
- az O-fal és a D-fal is parádé

Azért a sérülések miatt jól jön most a bye week. Utána egy Panthers - Bears kettős, ha akarunk valamit a szezontól azért ezeket be kell húzni.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Ha a secondary tudna konzekvensen, legalább átlagos szinten játszani, akkor egyetlen meccsen sem lenne gondunk.

Nézzük a jó oldalát: Lattimore erősen lefelé alkudja az árát ezzel az évvel, még akkor is, ha a meccset ma megnyerte. Bár ugye a 4. negyedben már megnyerhette volna 3&ésigensoknál...

több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Hmmmm....


empty taxi
Állítólag összeverekedett valakivel edzésen... ehh... ilyen dolgok nagyon boldoggá tesznek...
Gyurma Pappa



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Hmmmm....


empty taxi
Állítólag összeverekedett valakivel edzésen... ehh... ilyen dolgok nagyon boldoggá tesznek...

több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Hmmmm....



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Lehet Indianapolisban játszunk a Chargers ellen mert Louisiana felé közelít egy komoly hurrikán

 bleacherreport.com/articles/2912400-report-chargers-vs-saints-could-move-to-indianapolis-amid-hurricane-delta


több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Sokat elmond a szezonról, hogy a legjobb DB-nk (és a védelemben is csak Anzelone és Onyemata van egy szinten vele) Patrick Robinson a PFF szerint. Tudom, hogy mindenhol szenvednek a védelmek, ligaszerte, és abban bízok, hogy papíron ez az egység sokkal jobb, és hogy ez a szezon második felére ki is fog jönni. Bizakodni, csak ezt tudok...

több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Jó, kis meccs volt az elején - 14 nél majdnem repült a laptop az ablakon 😀
De utána az O és a D is visszajött. Ekkor félelmetes volt az O, okosan futtatták a labdát, Brees régi önmagát idézte, ültek a passzok, jöttek a hosszabb labdák is egész jó pontossággal, Smith meg Sanders jó kis meccset hozott le végre, Kamara szokásosan nagy király 😁
OL ben élmény volt nézni a jobb oldali blokkolást, Mccoy, Ruiz, Ramczyk nagyot játszott, remélem Ramczyk nem komoly az agyrázkódás.
Végén a bírók majdnem meccsbe hozták a Lionst, a két Anzalone fújást még mindig keresik hogy mire mehetett az a zászló, de főleg az int nél, ami lezárta volna a meccset. Na mindegy, a végén Kamara megrázta magát és le lett futtatva szépen az óra


több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Lenyugdva kicsit:
- Brees korrekt napot hozott le, mentek 15 yard felé is labdák (4&4-re a Kamara passz parádés volt)... 8/12 volt Brees a 10-25 yardos labdákkal, 155 yard és egy TD, ez már elfogadható
- Sanders és Smith végre emlékeztettek egy NFL elkapóra, bár utóbbinak csak 3 elkapása volt, abból 2 TD meg egy fontos 1st, szóval azért nem rossz 😊
- a 2. és 3. negyedben nem látszott hogy a csere sec játszik, azért a végére PJ 4&11 megmutatta, hogy miért nem kezdő CB ebben a ligában... Vilma előre bemondta a play, gyakorlatilag 100% volt hogy (az egyébként borzasztó) Staffordnak egyetlen igazán megbízható célpontja van
- az OL zseniális, Ruiz és Ramczyk kiváló páros, remélem utóbbi agyrázkódása nem komoly
- Kamara továbbra is egészséges 😂
- összességében a D elfogadható volt

A büntetésekről elmondta Sanders amit én is mondtam volna...