New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 3 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
Gipsz:
Brees és Kamara is limitálták edzett:
Brees jobb vállával, Kamarának a lábával van valami bibi!!!!!

Hardee és Rankins nem edzett.

Thomas és Callaway is LP.
Easton teljes értèkű munka.
Fattyu
Sanders meg lekerült a Covid listáról
kapitnono
Jó lenne látni egyszerre a pályán a Kamara, Thomas, Sanders, Callaway quartettet, karmesterként Brees-el.
Ha jól emlékszem Callaway-ről Te írtad, hogy nagy lehetőség van benne.
Rankins-nek meg nincs szerencséje..., de talán most annyit nem kell kihagynia.

több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 110 — WHO DAT!!!!
Gipsz:
Brees és Kamara is limitálták edzett:
Brees jobb vállával, Kamarának a lábával van valami bibi!!!!!

Hardee és Rankins nem edzett.

Thomas és Callaway is LP.
Easton teljes értèkű munka.
Fattyu
Sanders meg lekerült a Covid listáról


több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Brees jobb valla.mar a hetvegi meccsen is be volt tape-pel ragasztva, epp kilatszott a vallvedo alol. Folyamatosan huzogatta a vallat. Latszott hogy zavarja valami. Ez nem ujdonsag. Csak szokas szerint sunyitottak.



több mint 3 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
Gipsz:
Brees és Kamara is limitálták edzett:
Brees jobb vállával, Kamarának a lábával van valami bibi!!!!!

Hardee és Rankins nem edzett.

Thomas és Callaway is LP.
Easton teljes értèkű munka.

Szerkesztette: Fattyu

több mint 3 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 422
Bár a salary cap általában kamu, azért érdekes lesz, hogy fogjátok kigazdálkodni jövőre a sapka alá kerülést. És akkor a Michael Thomas szitut nem is említem.

iktriad
Több cikk is volt, hogy elküldés nélkül le lehet vinni 180-ra, én nem aggódnék emiatt. Akivel kellett nagyjából hosszabbítottunk, egyedül Marcus Williams maradt, nem tudom vele mi a terv.
kapitnono
Csak az a "baj", hogy az idei formája alapján Hendrickson-nal is nagyon jó lenne hosszabbítani. Mondjuk mind a 4 évben egy hasznos kiegészítő ember volt de idén ért fel a csúcsra.
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 110 — WHO DAT!!!!
Davenport legalább jól kezdte a szezont



több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 110 — WHO DAT!!!!
Kivancsi leszek a heten lesz-e elkapo a csapatban. Elnezve a Tampa ejjeli meccset, akar eselyunk is lehetne...
Kájzerszóze
Sanders már lesz elvileg, Thomas is visszatérhet lassan szerintem
De amúgyis, ez egy csoportmeccs, mindegy ki mennyire rossz, mindig van esély. 2012-ben is amikor atlanta 5-0 val kezdett, mégis mi vettük el a veretlenségüket, pedig történelmien rossz volt a védelem, mégis fel tudták szívni magukat arra a meccsre
kapitnono
Volt az 8-0 is 😛
atapapa
Bocsi igen, valamiért 5-0 rémlett, aztán rájöttem, hogy az a mi kezdésünk volt 2013-ban 😀


több mint 3 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Kivancsi leszek a heten lesz-e elkapo a csapatban. Elnezve a Tampa ejjeli meccset, akar eselyunk is lehetne...
Kájzerszóze
Sanders már lesz elvileg, Thomas is visszatérhet lassan szerintem
De amúgyis, ez egy csoportmeccs, mindegy ki mennyire rossz, mindig van esély. 2012-ben is amikor atlanta 5-0 val kezdett, mégis mi vettük el a veretlenségüket, pedig történelmien rossz volt a védelem, mégis fel tudták szívni magukat arra a meccsre
kapitnono
Volt az 8-0 is 😛

több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 110 — WHO DAT!!!!
Kivancsi leszek a heten lesz-e elkapo a csapatban. Elnezve a Tampa ejjeli meccset, akar eselyunk is lehetne...
Kájzerszóze
Sanders már lesz elvileg, Thomas is visszatérhet lassan szerintem
De amúgyis, ez egy csoportmeccs, mindegy ki mennyire rossz, mindig van esély. 2012-ben is amikor atlanta 5-0 val kezdett, mégis mi vettük el a veretlenségüket, pedig történelmien rossz volt a védelem, mégis fel tudták szívni magukat arra a meccsre

Szerkesztette: kapitnono


több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Kivancsi leszek a heten lesz-e elkapo a csapatban. Elnezve a Tampa ejjeli meccset, akar eselyunk is lehetne...
Kájzerszóze
persze, hogy van esélyünk, nem értem ezt az "akárt".
Gyurma Pappa
Az eddigi produkcio eleg siralmas... Epp nezem a Bears elleni ismetlest.
A secondary vakon van. Futas ellen jok vagyunk. Kwont majd meglatjuk, Kikotol jobb az fix. A tamado oldalon Alvin es a mokusok.... WR 1 es 2 nincs. 3 sem nagyon... TE? Cook a meccs vegen. Taysom szinte semmi. Nem latom a lehengerlo es sokszinu offense-t.



több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Kivancsi leszek a heten lesz-e elkapo a csapatban. Elnezve a Tampa ejjeli meccset, akar eselyunk is lehetne...
Kájzerszóze
persze, hogy van esélyünk, nem értem ezt az "akárt".

több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Kivancsi leszek a heten lesz-e elkapo a csapatban. Elnezve a Tampa ejjeli meccset, akar eselyunk is lehetne...



több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 110 — WHO DAT!!!!
Bár a salary cap általában kamu, azért érdekes lesz, hogy fogjátok kigazdálkodni jövőre a sapka alá kerülést. És akkor a Michael Thomas szitut nem is említem.

iktriad
Több cikk is volt, hogy elküldés nélkül le lehet vinni 180-ra, én nem aggódnék emiatt. Akivel kellett nagyjából hosszabbítottunk, egyedül Marcus Williams maradt, nem tudom vele mi a terv.


több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 5 867
Bár a salary cap általában kamu, azért érdekes lesz, hogy fogjátok kigazdálkodni jövőre a sapka alá kerülést. És akkor a Michael Thomas szitut nem is említem.

iktriad
A Saintsnél? Viccelsz? 100 millióval a cap felett az sima ügy 😊
Nem tudom egyébként, ezt a szar halmot már évek óta görgetjük de valahogy mindig kijön a matek.
Ma olvastam egy levezetést valahol, hogy Brees visszavonulása meg a különböző átstruktúrálások után igazából csak 203 millión állunk ami már nem is hangzik olyan rosszul 😊

Én személy szerint meglepődnék, ha valóban 175 millió lenne a cap, (a megegyezés is csak annyiról szólt, hogy kevesebb nem lehet), és különösebben sok értelmét se látom.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bár a salary cap általában kamu, azért érdekes lesz, hogy fogjátok kigazdálkodni jövőre a sapka alá kerülést. És akkor a Michael Thomas szitut nem is említem.
több mint 3 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Már megint a lebutított playbook, pont, mint tavaly a Vikings ellen, amikor is többek között SP önhittsége vezetett a csúfos kudarchoz.
Andris10
Cseppet sem az hogy a támadófal átjáróház volt végig.
Amúgy tényleg van aki igazán komolyan gondolja, hogy úgy megyünk fel meccsekre, hogy akkor ma a csili vili 150 oldalas playbook első két lapját nyitjuk csak ki, mert az úgyis elég és hát na?
Pont egy Payton tenne ilyet, aki a döglött ellenfél kitört nyakára még 20 méteres nekifutásból is ráugrik acélbetétessel, ha módjában áll?

több mint 3 éve
Andris10 37
Már megint a lebutított playbook, pont, mint tavaly a Vikings ellen, amikor is többek között SP önhittsége vezetett a csúfos kudarchoz.
több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Az volt hogy pontosabb mint egy ijasz???

Kwont nem igazan ismerem. Remlik sokat serult. Nem?



több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 5 867
Én Brees-t ekézném a látottakért, totál kockázatkerülő a játéka, kb azóta, amióta visszatért az ujjsérüléséből. Csak a tutit dobja el, minél közelebbre, annál jobb. Ha véletlenül összejön egy nagyobb hátrány, akkor felteszi a kontaktlencsét, de ez az évek óta 1 egész körüli int% nagyon árulkodó.
atapapa
“Vigyáz a labdára” - “kerüli a felesleges kockázatot” - “ a liga legpontosabb irányítója” 😊😊😊

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Én Brees-t ekézném a látottakért, totál kockázatkerülő a játéka, kb azóta, amióta visszatért az ujjsérüléséből. Csak a tutit dobja el, minél közelebbre, annál jobb. Ha véletlenül összejön egy nagyobb hátrány, akkor felteszi a kontaktlencsét, de ez az évek óta 1 egész körüli int% nagyon árulkodó.

több mint 3 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Ami a playhívásokat illeti: meg vagyok győződve róla, hogy Payton (és talán néha Allen is) úgy meccsel, hogy a legjobb/legújabb playek közül mindig csak annyit és akkor húz elő, amennyit és amikor éppen már nagyon szükséges... Pl. szerintem ilyen volt a TD-passz Cook felé. Működik, tudjuk, de nem akarja "túlhasználni", csak akkor, ha nagyon muszáj...

Ekkora mágus a mester, tényleg ezt gondolom. 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 3 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Ezt csippantom, végre egy LSU-s LB a háznál, nem is a rossz fajtából.
Mindenképpen előrelépés, csak maradjon egyben a srác, legalább idén.

több mint 3 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.

Beki
Fasza, de minek, LB poszton pont megvagyunk mondjuk. Meg egy rakás pénzt is keres, ami mondjuk pont belefér jövőre, ja nem...
kapitnono
Should only owe Alexander $3M for the year and they will save about $900K by getting rid of Alonso, so just $2M. Alexander has only $2M in injury protection left so they can walk away next year with no cap issues

teljesen korrekt.

Szerkesztette: eloel

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Az idei bére Kwonnak aprópénz.


Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Hmmm. Erdekes....
Kwon is uvegbol van, nem?