New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Tehát:
- a bal oldalon 3 törött borda (még a TB-meccs óta)
- jobb oldalon 2 törött borda + tüdősérülés (beleszúrt a törött borda) + légmell

Ez valszeg nem 4 hét alatt fog rendbe jönni...
Rutin
Hát a bordatörés a hosszadalmas, a légmell az gyorsangyógyul, meg a tüdő is kezelhető. Ha valahogy beverekedjük magunkat innen a PO-ba, szerintem akkor jöhet, előbb kétlem.

Reméljük Winston tol egy tavalyi Teddy-t...

több mint 3 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Tehát:
- a bal oldalon 3 törött borda (még a TB-meccs óta)
- jobb oldalon 2 törött borda + tüdősérülés (beleszúrt a törött borda) + légmell

Ez valszeg nem 4 hét alatt fog rendbe jönni...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Csórikám :/

Mondjuk tudtam, hogy ufó

The three fractured lungs on the left side are believed to have occurred in the game against the Tampa Bay Buccaneers last week. They did not show up as such on the X-ray performed at the time, possibly because of inflammation, but they were clearly seen on the CAT scan performed Monday.

több mint 3 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
És a durva hogy ebben az állapotban még tolt egy TD-s drive-ot is a félidő vége előtt...
Jöhet ide bárki, nem lesz nála nagyobb kedvenc.

több mint 3 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu

atapapa
Ez nem lehet igaz. Épülj fel hamar Kapitány.


több mint 3 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt

több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 5 840
Egy csapatot kevésbé érintő, de jó hír, hogy Demario Davis 1 éves lánya sikeresen vette a terápiát és a tesztek azt mutatják, hogy nincs semmilyen fennmaradó rákos sejt/daganat. Sajnos az egyik szemét elvesztette, mert a bal szeme alatt volt egy tumor ami miatt azt el kellett távolítani.
EasyGhost
Az egyik szemét elveszette szegényem 😕 mielőtt gyermekeim lettek (ikrek, ráadásul nemrég múltak egy évesek) az előtt is rosszul estek ezek a hírek de mióta megvannak hatványozottan érintenek meg. Persze örülni kell, hogy életben van de akkor is.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
Lucifer New York Jets 1 209
DD eléggé pusztított is a SF ellen. Nagyon ment neki tegnap (is). És ha belegondolok, h ez az ember anno Nálunk játszott...
Lucifer
Vilma is New Yorkban kezdte, kiváló nevelőegyesület vagytok a Giantsből érkező CB-kel együtt. 😀
EasyGhost
Így van. Jövőre lehet mi váltunk nevet. Pl: New York NFL Academy 😀 Átmenet az NCAA és az NFL között 😀

GO JETS!!!
több mint 3 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
DD eléggé pusztított is a SF ellen. Nagyon ment neki tegnap (is). És ha belegondolok, h ez az ember anno Nálunk játszott...
Lucifer
Vilma is New Yorkban kezdte, kiváló nevelőegyesület vagytok a Giantsből érkező CB-kel együtt. 😀
több mint 3 éve
Lucifer New York Jets 1 209
DD eléggé pusztított is a SF ellen. Nagyon ment neki tegnap (is). És ha belegondolok, h ez az ember anno Nálunk játszott...

GO JETS!!!
több mint 3 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Mostmár mindenki maszkban tolja, legalábbis a kamerák előtt. Kicsit passzív agresszívnak érzem, imádom. 😀

több mint 3 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Egy csapatot kevésbé érintő, de jó hír, hogy Demario Davis 1 éves lánya sikeresen vette a terápiát és a tesztek azt mutatják, hogy nincs semmilyen fennmaradó rákos sejt/daganat. Sajnos az egyik szemét elvesztette, mert a bal szeme alatt volt egy tumor ami miatt azt el kellett távolítani.

Szerkesztette: EasyGhost
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Jó lesz ez a 4 hét. Reméljük Winston eltalálja végre majd a tök üres elkapókat, egyébként hosszú hónapok várnak ránk.

Mondjuk akkor majd szétfutunk mindenkit 😂

több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Rapoport szerint bordazúzódása van, és egy "keveset" ki kell majd hagynia Breesnek
Kövi 4 meccs amúgy akár nélküle is vállalható



több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
adam77 New Orleans Saints 633
Én arra tippelek, hogy Brees ezzel kiesett a szezon hátralévő részére... A riadt tekintete volt nagyon aggasztó, ahogy a 2. félidőben állt ott a pálya szélén. Valszeg tudta/érezte, hogy valami nagy gond van, de azt még nem, hogy pontosan micsoda.
Rutin
Én ennyire nem lennék borúlátó, elég biztató volt, hogy a benyelt sack után nem egyből lement, hanem visszajött és vezetett 2 td drive-ot.
Én CGJ-ért aggódom, remélem semmi nagyon komoly, mert ő nagyon kell oda a slotba, tegnap nagyon nagyot játszott
kapitnono
nekem volt bordasérülésem. az eset után közvetlen jöttem-mentem még fél napot. másnap viszont már művészet volt felkelni az ágyból.
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Én arra tippelek, hogy Brees ezzel kiesett a szezon hátralévő részére... A riadt tekintete volt nagyon aggasztó, ahogy a 2. félidőben állt ott a pálya szélén. Valszeg tudta/érezte, hogy valami nagy gond van, de azt még nem, hogy pontosan micsoda.
Rutin
Én ennyire nem lennék borúlátó, elég biztató volt, hogy a benyelt sack után nem egyből lement, hanem visszajött és vezetett 2 td drive-ot.
Én CGJ-ért aggódom, remélem semmi nagyon komoly, mert ő nagyon kell oda a slotba, tegnap nagyon nagyot játszott


több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Én arra tippelek, hogy Brees ezzel kiesett a szezon hátralévő részére... A riadt tekintete volt nagyon aggasztó, ahogy a 2. félidőben állt ott a pálya szélén. Valszeg tudta/érezte, hogy valami nagy gond van, de azt még nem, hogy pontosan micsoda.
Rutin
Ne rohanjunk ennyire előre.

Egy-két nap és okosabbak leszünk.

Tény és való: ez volt az idén a legnehezebb meccsünk, mint látszat ellenére. A 49ers D felfogása egy óriási mismatch (megj.: úgy éreztem ezután a meccs után, hogy DA úgy építette fel a mi védelmünket is, hogy Shannyt counterelje, ha nincs a Harris muff, akkor a védelem a meccs érdemi részében 7 ponton tartja a 49ers PS-t), ez a fajta hiperfizikális D felfogás nem ízlik Breesnek. A blitzeket jól kezeli, de a 4 man rush-hal nem tud mint kezdeni, és ma Ruiz látványosan beégett. Nem csoda, ezt a fajta focit nagyon kevesen játszák a mai nfs-ben, ennyire jól, mint a 49ers meg még kevesebben (Vikes és a Rams az NFC-ben, AFC meccseket nem nézek, ha nem muszáj, szóval azt nem tudom). A mi falunk mástól jó, nálunk a DL inkább gyors és atletikus, és ezzel verik meg OL-t, ez a fajta fizikális jelenlét kevésbé jellemző.

Tragédia, hogy Jordan mennyire visszaesett idén. Ténylegesen, sokszor maga a jelenléte is elég, hogy elvigyem egy-egy blokkot, vagy némi figyelmet, de régebben ebből jött a teljesítmény, most szinte láthatatlan a box score-ban. Remélem csak ideiglenes az állapot, és majd átkapcsol nála valami. Szerencsére a front 7 (6) többi része meg feljebb jött, így az átlagos teljesítmény magasabb. Alexander érkezése pedig egyből meglátszott: az hogy Davis ilyen szabadon blitzelt, meg ha kellett maradt coverbe, annak volt köszönhető, hogy méltó társat talált. Nyilván ez a meccs még csak egy edző meccs volt a védelemnek, Mullens nem jelent akkora kihívást (elképesztően rosszul olvassa a D-t, ha az első-második opció nem működik, totálisan tanácstalan), hogy a tényleges teljesítményt lássuk, de azért bizakodó vagyok ezzel a trade-del.

több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Én arra tippelek, hogy Brees ezzel kiesett a szezon hátralévő részére... A riadt tekintete volt nagyon aggasztó, ahogy a 2. félidőben állt ott a pálya szélén. Valszeg tudta/érezte, hogy valami nagy gond van, de azt még nem, hogy pontosan micsoda.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 3 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
Közben CGJ már élőben táncikál, talán megmarad a válla. De most azért nem akkora a hangulat...
Gyurma Pappa
Nem baj ha nem örömködnek, mert jön a derbi, készüljenek csak arra!

több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Közben CGJ már élőben táncikál, talán megmarad a válla. De most azért nem akkora a hangulat...

több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Ez egy trap game volt. Ami a nagyobb baj, hogy sérülések is jöttek. A 49ers D mindig is komolyan fogja venni a meccseket, és ez így is van rendjén.

több mint 3 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Elég nagy roncsderbi lett ez a meccs, mármint offense oldalon...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Felszoptam Riuzt, erre ma enged 3 sacket, az egyikbe belesérült a főnök. Dicséretem Roachot, erre hülye bűnti. Lehúztam Baunt, erre kiosztott egy olyan tackle-t hogy felsírtam. Miért nem szeretnék NFL szakértő lenni, epizód 477.