New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 110 — WHO DAT!!!!
Ty Montgomery IR-re került, nem mintha sok vizet zavart volna eddig


több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Nem latom a csodat erkezni....
Kájzerszóze
Szerintem nem akkora csoda lenne ha esetleg nyernénk
kapitnono
Az oddsok szerint nem... A valosag??? Nem mertem fogadni a meccsre.



több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 110 — WHO DAT!!!!
Nem latom a csodat erkezni....
Kájzerszóze
Szerintem nem akkora csoda lenne ha esetleg nyernénk


több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Nem latom a csodat erkezni....



több mint 3 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
Thomas nem játszik.
Davenport kérdéses.
Onyemata és Hedrickson szintén kérdőjelek.

több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 915 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Winston készen àll! 😆
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
És szerintem az NFC élmezőnye idén is sűrű lesz, és ilyen esetekben a X faktor szerintem az edző lehet.
Gyurma Pappa
Olyan gyönyörű lett ez a befejezés, hogy könnybe lábadt a szemem... 😀
peach
Nem én tehetek DQ-ról 😕
Gyurma Pappa
Nyílván, csak vicces és egyben szomorú volt olvasni 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
És szerintem az NFC élmezőnye idén is sűrű lesz, és ilyen esetekben a X faktor szerintem az edző lehet.
Gyurma Pappa
Olyan gyönyörű lett ez a befejezés, hogy könnybe lábadt a szemem... 😀
peach
Nem én tehetek DQ-ról 😕

több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Nekem erről a Saintsről, ez a Saints jut eszembe. Pont olyan erősek, mint amilyen erősek.

In Sean Payton I trust. Egy ilyen vereség pont arra jó, hogy megfordítsa a trendet. Ez a meccs nem nüanszokon múlott, hanem simán szar volt. Ki fog derülni, hogy Payton még mindig elit NFL HC vagy ő is elfáradt. MInden évben van egy-két ilyen meccs, szerencsére idén végre AFC csapat ellen, és így ha odajutunk, akkor nem lesz akkora hátrány a tiebreakerben.

Én is látom, hogy Brees nem játszik jól, de igazán senki nem játszik jól az O-ban (kv. RB-k, szóval nem lehet az ő nyakába varrni mindent. Az OL-en látszik, hogy meg lett bolygatva, én nem erőltetném Eastont, persze lehet hogy Ruiz szar, de meg lennék lepve, Peat meg nem 100%-os, ez biztos, és hiába van három elit játékos, két közepest nem annyira bír a rendszer, szóval Eastonnak hamarosan pad kell, hogy legyen, és reméljük, hogy a Ruiz jobb lesz. Sanders csalódás, Smithnek volt 1,5 Q, amikor MT-re itta magát, aztán eltűnt. Cook meg drop, drop után. De legalább Trautman első elkapás meg volt, yay.

Összességében azt akarom mondani, hogy ez az O nem teljesít úgy, ahogy azt előzetesen vártuk, de nem lett mindenki hirtelen béna, hanem valahogy nem találja a ritmust a csapat, és ideértem Paytont leginkább. Azért gondolom ezt a O-t erősebbnek, mint a Tampa, mert hiába vannak ott jobb játékosok skill pozíciókban, nagy átlagban, Arians <<<<<<<<<< Payton. És szerintem az NFC élmezőnye idén is sűrű lesz, és ilyen esetekben a X faktor szerintem az edző lehet.
Gyurma Pappa
Olyan gyönyörű lett ez a befejezés, hogy könnybe lábadt a szemem... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Nekem erről a Saintsről, ez a Saints jut eszembe. Pont olyan erősek, mint amilyen erősek.

In Sean Payton I trust. Egy ilyen vereség pont arra jó, hogy megfordítsa a trendet. Ez a meccs nem nüanszokon múlott, hanem simán szar volt. Ki fog derülni, hogy Payton még mindig elit NFL HC vagy ő is elfáradt. MInden évben van egy-két ilyen meccs, szerencsére idén végre AFC csapat ellen, és így ha odajutunk, akkor nem lesz akkora hátrány a tiebreakerben.

Én is látom, hogy Brees nem játszik jól, de igazán senki nem játszik jól az O-ban (kv. RB-k, szóval nem lehet az ő nyakába varrni mindent. Az OL-en látszik, hogy meg lett bolygatva, én nem erőltetném Eastont, persze lehet hogy Ruiz szar, de meg lennék lepve, Peat meg nem 100%-os, ez biztos, és hiába van három elit játékos, két közepest nem annyira bír a rendszer, szóval Eastonnak hamarosan pad kell, hogy legyen, és reméljük, hogy a Ruiz jobb lesz. Sanders csalódás, Smithnek volt 1,5 Q, amikor MT-re itta magát, aztán eltűnt. Cook meg drop, drop után. De legalább Trautman első elkapás meg volt, yay.

Összességében azt akarom mondani, hogy ez az O nem teljesít úgy, ahogy azt előzetesen vártuk, de nem lett mindenki hirtelen béna, hanem valahogy nem találja a ritmust a csapat, és ideértem Paytont leginkább. Azért gondolom ezt a O-t erősebbnek, mint a Tampa, mert hiába vannak ott jobb játékosok skill pozíciókban, nagy átlagban, Arians <<<<<<<<<< Payton. És szerintem az NFC élmezőnye idén is sűrű lesz, és ilyen esetekben a X faktor szerintem az edző lehet.

több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Kíváncsi vagyok a véleményetekre, több helyen olvastam, hogy sokan hasonlítják Payton Manning utolsó Broncos-os évéhez a mostani Brees szezont, mit gondoltok róla?

Nekem az a véleményem, hogy lehet benne valami (a statisztikai adatok két forduló alatt közel azonos a 2015-ös Manning (431yd - 3 td - 2 int ) és a mostani Brees (472 - 3-1) esetében plusz a látványos karerő romlás, és sok chek-down passz, de annak a Broncosnak jobb volt a védelme egy szinttel, viszont a mi támadó egységünk jobb mint annak a csapatnak. Érdekes téma egyébként - nekem oké ha egy gyenge Brees-el nyerünk SB-t 😀
MC12
Hát max rb poszton erősebb a jelenlegi saints o a 15ös broncos o-nál.
peach
Érdekes amit írsz, szerintem WR poszton is erősebb a mostani Saints mint az a Broncos, az O-line meg minimum egál (abban az évben 25 sacet kapott Manning 13 meccs alatt, Brees-t utoljára 2017-ben szerelték 20-nál többször, több meccsen) TE poszton viszont erősebb volt a Broncos ez biztos. Ami még igaz lehet, hogy nem egy szinttel volt jobb az a Broncos védelem hanem 2-3, ezt abszolút el tudom fogadni.

Érdekes lesz figyelni Breest a követező hetekben, hogy vajon mennyire fognak a számai korrelálni Manningével - de ez valószínűleg csak a számbuziknak lesz szórakoztató 😊
MC12
Nincs sok értelme az ilyesminek, szigorúan csak a játék kedvéért:
M. Thomas ligaelit játékos, top3 a posztján, ehhez kétség sem fér. Az a poén, hogy csak 5 éve volt ugyan, de a druszája, demarius azokban az időkben ugyanígy a liga legszűkebb elitjébe tartozott. Szóval ez legyen egál. A denverben egy bizonyos épp a legjobb éveit futó emmanuel sanders volt a wr2. Ismerős a neve az idei saintsből, ki is itt 34 évesen elvileg a wr2? Vajon a 2015ös vagy a 2020as sanders a jobb játékos? 😊 az, hogy andre caldwell vagy traquan smith a jobb 3. számú reciver e szerintem hagyjuk... 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 5 867
Kíváncsi vagyok a véleményetekre, több helyen olvastam, hogy sokan hasonlítják Payton Manning utolsó Broncos-os évéhez a mostani Brees szezont, mit gondoltok róla?

Nekem az a véleményem, hogy lehet benne valami (a statisztikai adatok két forduló alatt közel azonos a 2015-ös Manning (431yd - 3 td - 2 int ) és a mostani Brees (472 - 3-1) esetében plusz a látványos karerő romlás, és sok chek-down passz, de annak a Broncosnak jobb volt a védelme egy szinttel, viszont a mi támadó egységünk jobb mint annak a csapatnak. Érdekes téma egyébként - nekem oké ha egy gyenge Brees-el nyerünk SB-t 😀
MC12
Hát max rb poszton erősebb a jelenlegi saints o a 15ös broncos o-nál.
peach
Érdekes amit írsz, szerintem WR poszton is erősebb a mostani Saints mint az a Broncos, az O-line meg minimum egál (abban az évben 25 sacet kapott Manning 13 meccs alatt, Brees-t utoljára 2017-ben szerelték 20-nál többször, több meccsen) TE poszton viszont erősebb volt a Broncos ez biztos. Ami még igaz lehet, hogy nem egy szinttel volt jobb az a Broncos védelem hanem 2-3, ezt abszolút el tudom fogadni.

Érdekes lesz figyelni Breest a követező hetekben, hogy vajon mennyire fognak a számai korrelálni Manningével - de ez valószínűleg csak a számbuziknak lesz szórakoztató 😊

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Siralmas volt... 10-0nal azt gondoltam vegre... Aztan meg Csipkerozsika lett mindenki. A GB ellen ilyen alvo uzemmodban eselyunk sincs... Sot... Mas ellen sem.



több mint 3 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Azért nem kell mindjárt elhamarkodottan ítélni, még csak 2 meccsnél tartunk. Én azért bízok benne hogy javulni fogunk Brees is és a védelem is.


több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Kíváncsi vagyok a véleményetekre, több helyen olvastam, hogy sokan hasonlítják Payton Manning utolsó Broncos-os évéhez a mostani Brees szezont, mit gondoltok róla?

Nekem az a véleményem, hogy lehet benne valami (a statisztikai adatok két forduló alatt közel azonos a 2015-ös Manning (431yd - 3 td - 2 int ) és a mostani Brees (472 - 3-1) esetében plusz a látványos karerő romlás, és sok chek-down passz, de annak a Broncosnak jobb volt a védelme egy szinttel, viszont a mi támadó egységünk jobb mint annak a csapatnak. Érdekes téma egyébként - nekem oké ha egy gyenge Brees-el nyerünk SB-t 😀
MC12
Hát max rb poszton erősebb a jelenlegi saints o a 15ös broncos o-nál.
peach
Szerintem O lineban is, nem is kicsit.
kapitnono
peyton rosszabb volt, sőt már manager qb-nak is necces. brees romlása látványos, de még egy jó manager qb, ennyi. a védelmetek
meg körökkel rosszabb, ezt a meccset, az a denveri védelem hozta volna.
gedam
Az irányítón kívűl ment a diskurzus. Amúgy sztem az Oline nagyjából egál



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
gedam 5 702
Kíváncsi vagyok a véleményetekre, több helyen olvastam, hogy sokan hasonlítják Payton Manning utolsó Broncos-os évéhez a mostani Brees szezont, mit gondoltok róla?

Nekem az a véleményem, hogy lehet benne valami (a statisztikai adatok két forduló alatt közel azonos a 2015-ös Manning (431yd - 3 td - 2 int ) és a mostani Brees (472 - 3-1) esetében plusz a látványos karerő romlás, és sok chek-down passz, de annak a Broncosnak jobb volt a védelme egy szinttel, viszont a mi támadó egységünk jobb mint annak a csapatnak. Érdekes téma egyébként - nekem oké ha egy gyenge Brees-el nyerünk SB-t 😀
MC12
Hát max rb poszton erősebb a jelenlegi saints o a 15ös broncos o-nál.
peach
Szerintem O lineban is, nem is kicsit.
kapitnono
peyton rosszabb volt, sőt már manager qb-nak is necces. brees romlása látványos, de még egy jó manager qb, ennyi. a védelmetek
meg körökkel rosszabb, ezt a meccset, az a denveri védelem hozta volna.
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 110 — WHO DAT!!!!
Kíváncsi vagyok a véleményetekre, több helyen olvastam, hogy sokan hasonlítják Payton Manning utolsó Broncos-os évéhez a mostani Brees szezont, mit gondoltok róla?

Nekem az a véleményem, hogy lehet benne valami (a statisztikai adatok két forduló alatt közel azonos a 2015-ös Manning (431yd - 3 td - 2 int ) és a mostani Brees (472 - 3-1) esetében plusz a látványos karerő romlás, és sok chek-down passz, de annak a Broncosnak jobb volt a védelme egy szinttel, viszont a mi támadó egységünk jobb mint annak a csapatnak. Érdekes téma egyébként - nekem oké ha egy gyenge Brees-el nyerünk SB-t 😀
MC12
Hát max rb poszton erősebb a jelenlegi saints o a 15ös broncos o-nál.
peach
Szerintem O lineban is, nem is kicsit.


több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Kíváncsi vagyok a véleményetekre, több helyen olvastam, hogy sokan hasonlítják Payton Manning utolsó Broncos-os évéhez a mostani Brees szezont, mit gondoltok róla?

Nekem az a véleményem, hogy lehet benne valami (a statisztikai adatok két forduló alatt közel azonos a 2015-ös Manning (431yd - 3 td - 2 int ) és a mostani Brees (472 - 3-1) esetében plusz a látványos karerő romlás, és sok chek-down passz, de annak a Broncosnak jobb volt a védelme egy szinttel, viszont a mi támadó egységünk jobb mint annak a csapatnak. Érdekes téma egyébként - nekem oké ha egy gyenge Brees-el nyerünk SB-t 😀
MC12
Hát max rb poszton erősebb a jelenlegi saints o a 15ös broncos o-nál.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 5 867
Kíváncsi vagyok a véleményetekre, több helyen olvastam, hogy sokan hasonlítják Payton Manning utolsó Broncos-os évéhez a mostani Brees szezont, mit gondoltok róla?

Nekem az a véleményem, hogy lehet benne valami (a statisztikai adatok két forduló alatt közel azonos a 2015-ös Manning (431yd - 3 td - 2 int ) és a mostani Brees (472 - 3-1) esetében plusz a látványos karerő romlás, és sok chek-down passz, de annak a Broncosnak jobb volt a védelme egy szinttel, viszont a mi támadó egységünk jobb mint annak a csapatnak. Érdekes téma egyébként - nekem oké ha egy gyenge Brees-el nyerünk SB-t 😀

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Mennyire megtévesztő az NFL highlight. Én abból azt szűrtem le, hogy Kamara végig állat volt, Brees se volt rossz és végig szoros volt a meccs annak ellenére, hogy a Vegas vezetett.
Matthew99
Kamara végig állat volt, én még mindig azon vagyok, hogy közel azonos arányban kellett volna futás kísérlet, mint passz, ha nem több. De hát ez az NFL ugye.
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Mennyire megtévesztő az NFL highlight. Én abból azt szűrtem le, hogy Kamara végig állat volt, Brees se volt rossz és végig szoros volt a meccs annak ellenére, hogy a Vegas vezetett.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 110 — WHO DAT!!!!
Hát ez meg mi volt?
Első két drive után eltűnt a D, és a hosszú Raiders driveok után az O is csak kereste a fonalat. Nagy baj lesz ha egy Carr szétszedi a védelmet.
kapitnono
Jól kezdtünk, ahogyan kellett...
Az O hozta a pontokat, a dropok ellenére.
A D 3 sacket csinált.
Szerintem elhittük, hogy minden okés és a fejekben már a GB elleni meccs járt...
Ez lett belőle.
Fattyu
Ezért nem értem mi lett belőle, az első negyedben esélyünk volt a 17-0 ért támadni, az nem jött össze, és onnan kalap kabát mindkét csapatrésznek. Csak a garbage time ban jöttek a pontok.


több mint 3 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
Hát ez meg mi volt?
Első két drive után eltűnt a D, és a hosszú Raiders driveok után az O is csak kereste a fonalat. Nagy baj lesz ha egy Carr szétszedi a védelmet.
kapitnono
Jól kezdtünk, ahogyan kellett...
Az O hozta a pontokat, a dropok ellenére.
A D 3 sacket csinált.
Szerintem elhittük, hogy minden okés és a fejekben már a GB elleni meccs járt...
Ez lett belőle.

több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 110 — WHO DAT!!!!
Hát ez meg mi volt?
Első két drive után eltűnt a D, és a hosszú Raiders driveok után az O is csak kereste a fonalat. Nagy baj lesz ha egy Carr szétszedi a védelmet.


több mint 3 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Sajnos az O sokkal jobban megérzi Thomas hiányát, mint tavaly Brees-ét...
...ami valahol sajnos érthető is, mert MT13 egy kiemelkedő tudású (Top 1-2) játékos, a Kapitány pedig már sajnos nem az. Tavaly sem volt az.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???