New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 4 éve
MC12 New Orleans Saints 5 874
Sziasztok,

2008 óta vagy Saints fan, és szerintem 6-8 éve (lehet az 10is fene tudja) read only vagyok a fórumon. De a többi fórum topicban nagyon tetszett ez a tippelősdi - pár éve volt ebben a topicban is minden idény elején ha jól emlékszem? - így én is csináltam egyet, ha másért nem jól ki lehet röhögni fél év múlva 😊

Másrészt úgy fölbosszantottam magam néhány hete, amikor sorba jött ki, hogy az előző év eredményei alapján milyen könnyű a sorsolásunk (top 10 volt ha jól emlékszem) és nekem ez kvára sehogy nem jött ki 😀 és mire kidühöngtem volna itt magam, kijött, hogy ja bocs, a 10. legnehezebb, ezt már azért reálisnak érzem.

Szóval a tippjeim (jah, én 10-ed annyira se vagyok szakértő mint a fórumba írok többsége éppen ezért a tippjeim inkább megérzés alapúak sem mint több 100 órányi PFF statisztika átnézésén alapulnak)

1. Tampba Bay - W
2. Las Vegas - W
3. Green Bay - W
4. Lions - W
5. Chargers - W
6. Panthers - W
7. Bears - W
8. Tampa Bay - L
9. 49ers - L
10. Falcons - W
11. Broncos - W
12. Falcons - L
13. Eagles - W
14. Chiefs - L
15. Vikings - W
16. Panthers - W

Ez így 12 - 4 ugyan, de nálam benne van egy 10 - 6 is (1. Panthers és mondjuk a Green Bay/Vikings párosból valaki). Az meglepne, ha 10-6nál rosszabbul zárnánk az alapszakaszt.
A saját csoportunkat sokkal kiegyenlítettebbnek érzem, mint az elmúlt években, talán csak a Panthers verhető oda-vissza de azt se mondanám biztosra, legyenek bármennyire is borulátók odaát 😊

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 112 — WHO DAT!!!!
Sziasztok!

Mit gondoltok hol köt végül ki Warford?
Láttok reális esélyt arra, hogy Viking legyen? Nagyon kellene egy ilyen kaliberű játékos a falba...
PatrickSKOL
Hát azt szerintem csak ő tudatja merre ír alá. Nyilván aki több pénzt ajánl. Így első körben szerintem egy minimum átlag évi 8-10 milliót biztos akar, ha ránézek elvileg van annyitok ki lehet gazdálkodni.


több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 648 — Egyéb témák lakó
Meglepett hogy ezt a Peat ügyet így benéztétek.

Mintha nem lett volna elég baj hogy pénzt adtok neki, először húztok az első körben “ugyanoda” majd a jobbik Guardot kirúgjátok miatta.
TSzabi
Nem értek egyet ezzel az egésszel, de ha nagyon szeretném bele tudom élni magam a FO helyzetébe:
1) Peatben van még lehetőség felfelé, két évvel fiatalabb, mint Warford, 100%-ban "házi" nevelés, ha egészséges tud maradni, akkor tudja azt a szintet, amit Warford tudna. Legalábbis a tendencia lefelé mutató volt Warfordnál is
2) Rövidtávon jobb a cap hit, és jövőre szinte 100%, hogy amúgy sem igazoltuk volna vissza Warfordot.
3) Passz blokkolásban Peat sem volt annyira rossz (mondjuk a Vikings ellen ott is borzasztó volt), az igazán nagy különbség az a futásblokkolásban volt - tavaly.

Hát én magam sem értek egyet 100%-ban a fentiekkel (nyilván a 2. pont egyértelmű), de ez járhatott a fejükben. Igazából abban bízok, hogy Ruiz upgrade Warfordhoz képest, és akkor a tavalyi fal javulhat. De persze ez csak spekuláció.

több mint 4 éve
PatrickSKOL Minnesota Vikings 382
Sziasztok!

Mit gondoltok hol köt végül ki Warford?
Láttok reális esélyt arra, hogy Viking legyen? Nagyon kellene egy ilyen kaliberű játékos a falba...
több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
De a Peat-pénz után ennek az egésznek mi értelme volt? Az volt az első hülyeség.
Tocy
Az.




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
De a Peat-pénz után ennek az egésznek mi értelme volt? Az volt az első hülyeség.
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 112 — WHO DAT!!!!
Ja hát ez gyökérség, ennyit a mély falról
Tocy
Ruiz draft után várható volt hogy ez lesz. Reméltem hogy legalább trade lesz, de gondolom senki nem adott érte sokat. Azért ha első körben OL t húzol, azt nem feltétlenül cserének húzod.


több mint 4 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Ja hát ez gyökérség, ennyit a mély falról
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Meglepett hogy ezt a Peat ügyet így benéztétek.

Mintha nem lett volna elég baj hogy pénzt adtok neki, először húztok az első körben “ugyanoda” majd a jobbik Guardot kirúgjátok miatta.
több mint 4 éve
adam77 New Orleans Saints 633
kivágtuk warfordot
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 112 — WHO DAT!!!!
Hát kicsit azért csokis lett az alsó ettől a szezontól de a gyűrűt nem adják ingyen
diceman
Szerintem egyáltalán nem vészes, papíron az előző durvábbnak tűnt


több mint 4 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Nr. 3... A Forbes szerint...

 www.forbes.com/sites/christinasettimi/2020/05/06/americas-most-passionate-sports-fans-2020/?utm_source=TWITTER&utm_medium=social&utm_content=3323642801&utm_campaign=sprinklrForbesMainTwitter#5a8e3c402365

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 658
16-0 és 2-14 között bármi lehet 😀
Gyurma Pappa
Mitt tett a bucs ellened, hogy ennyire móresre akarod tanítani őket? 😛
peach
Nyugdíjas klub, csak becsületből nem 4-12-t írtam az aljának 😀 De igazából 6w alatt kivételes esetekben tud csak lenni a szezon az elmúlt évek alapján 😊
Gyurma Pappa
Akkor is csak akkor ha 10 hetes lesz a szezon 😊
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 648 — Egyéb témák lakó
16-0 és 2-14 között bármi lehet 😀
Gyurma Pappa
Mitt tett a bucs ellened, hogy ennyire móresre akarod tanítani őket? 😛
peach
Nyugdíjas klub, csak becsületből nem 4-12-t írtam az aljának 😀 De igazából 6w alatt kivételes esetekben tud csak lenni a szezon az elmúlt évek alapján 😊

több mint 4 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Hát kicsit azért csokis lett az alsó ettől a szezontól de a gyűrűt nem adják ingyen

több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 279 — a new hope (again)
16-0 és 2-14 között bármi lehet 😀
Gyurma Pappa
Mitt tett a bucs ellened, hogy ennyire móresre akarod tanítani őket? 😛



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
16-0 és 2-14 között bármi lehet 😀
Gyurma Pappa
Gondolom a 2-14 mutatónàl, 2W meccsnek az Atlantai derbiket vetted. 😁😁

Szerkesztette: Fattyu

több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 648 — Egyéb témák lakó
16-0 és 2-14 között bármi lehet 😀

több mint 4 éve
mrxxl77 New Orleans Saints LSU Tigers 45
 www.facebook.com/neworleanssaints/photos/a.124527404261500/3006412492739629/?type=3&theater&ifg=1
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 626 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az lesz a szép nektek: 3 idegenbeli egymásután 12-14 week Broncos Atlanta Eagles sorrendben...
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 648 — Egyéb témák lakó
Ez mennyire király már...

 twitter.com/saints/status/1258456588374999040?s=21

Hats off
ZERO_L
Kellett pár másodperc mire leesett, hogy miért van 283 ok segíteni még NEKIK is.

Egy úr a pokolban is úr

több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 380 — situational football
Ez mennyire király már...

 twitter.com/saints/status/1258456588374999040?s=21

Hats off



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 348 — Invisible man
Első héten elvileg jön Brady meg a Bucs
kapitnono
Must see...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 112 — WHO DAT!!!!
Első héten elvileg jön Brady meg a Bucs

 twitter.com/JeffDuncan_/status/1258439538319515650?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1258439538319515650&ref_url=https%3A%2F%2Fbleacherreport.com%2Fnew-orleans-saints

Szerkesztette: kapitnono


több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 348 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.