New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man



A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Gerichill Denver Broncos 523
Winston akkor hivatalosan is érkezett 1 évre, pontos számok még nincsenek
kapitnono
1.1 millio, tovabbi 4.7 millio bonuszokban, de ahhoz jatszania kell, Pro Bowlba jutnia, bla bla. Szoval diszkont.
Stez
Hogy mennyi? Mekkora vendetta lehet az ember fejében hogy eljön a csoport riválishoz veterán minimumért 😀
TSzabi
Ez nem veteran minimum, hanem ahhoz kozeli ertek. Es semekkora, de velhetoen hosszu tavon probal gondolkozni, peldaul abban, hogy Brees az utolso idenyet kezdi el, a Saints pedig Teddyt is meg akarta tartani eleinte.

Ha ebbol indulunk ki, akkor Payton Brees utan is azert megprobal elsodlegesen a sajat hazaban keresgelni iranyitot, mintsem azonnal rohanjon a draftra. Marpedig ha a Saints tamadosorat megnezem, akkor kb. minden iranyito alma, annyi supportja van. Tobb jo celpont, kivalo tamadofal, remek edzo, aki egyben a liga egyik legnagyobb tamadokoponyaja is.

Az pedig, hogy rivalis, nonsense. A Bucs le se szarta Winstont, ezek utan meg nyilvan o pityeregjen azert, mert elmegy a csoport egyik masik csapatahoz...
Stez
Illetve Winston szemműtétje óta nem csak a közlekedési táblákat, hanem a jövőt is kristálytisztán látja. 😀
több mint 4 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
De legalabb kapunk 1-1 kompenzacios picket jovore a 3. es 6. korben.

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 111 — WHO DAT!!!!
Pontos számok: Tényleg abszolút jó deal

 twitter.com/TomPelissero/status/1255502451807043585?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1255502451807043585&ref_url=https%3A%2F%2Fbleacherreport.com%2Fnew-orleans-saints


több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Winston akkor hivatalosan is érkezett 1 évre, pontos számok még nincsenek
kapitnono
1.1 millio, tovabbi 4.7 millio bonuszokban, de ahhoz jatszania kell, Pro Bowlba jutnia, bla bla. Szoval diszkont.
Stez
Hogy mennyi? Mekkora vendetta lehet az ember fejében hogy eljön a csoport riválishoz veterán minimumért 😀
TSzabi
Ez nem veteran minimum, hanem ahhoz kozeli ertek. Es semekkora, de velhetoen hosszu tavon probal gondolkozni, peldaul abban, hogy Brees az utolso idenyet kezdi el, a Saints pedig Teddyt is meg akarta tartani eleinte.

Ha ebbol indulunk ki, akkor Payton Brees utan is azert megprobal elsodlegesen a sajat hazaban keresgelni iranyitot, mintsem azonnal rohanjon a draftra. Marpedig ha a Saints tamadosorat megnezem, akkor kb. minden iranyito alma, annyi supportja van. Tobb jo celpont, kivalo tamadofal, remek edzo, aki egyben a liga egyik legnagyobb tamadokoponyaja is.

Az pedig, hogy rivalis, nonsense. A Bucs le se szarta Winstont, ezek utan meg nyilvan o pityeregjen azert, mert elmegy a csoport egyik masik csapatahoz...

Szerkesztette: Stez

több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Winston akkor hivatalosan is érkezett 1 évre, pontos számok még nincsenek
kapitnono
1.1 millio, tovabbi 4.7 millio bonuszokban, de ahhoz jatszania kell, Pro Bowlba jutnia, bla bla. Szoval diszkont.
Stez
Hogy mennyi? Mekkora vendetta lehet az ember fejében hogy eljön a csoport riválishoz veterán minimumért 😀
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Winston akkor hivatalosan is érkezett 1 évre, pontos számok még nincsenek
kapitnono
1.1 millio, tovabbi 4.7 millio bonuszokban, de ahhoz jatszania kell, Pro Bowlba jutnia, bla bla. Szoval diszkont.

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 111 — WHO DAT!!!!
Winston akkor hivatalosan is érkezett 1 évre, pontos számok még nincsenek


több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 057
Taysom Hill 2 év 21 millióért, 16 millió garantálttal hosszabbított.

 twitter.com/AdamSchefter/status/1254442610174898178?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1254442610174898178&ref_url=https%3A%2F%2Fbleacherreport.com%2Fnew-orleans-saints
kapitnono
hogy mennyi?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 111 — WHO DAT!!!!
Easton/Walford cut/csere.
Gyurma Pappa
Mondjuk ja kettejük kivágásával 12 millió hely szabadítható fel.


több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 648 — Egyéb témák lakó
Elgurult valakinek a gyógyszere vagy mifasz? Ezt a Taysom Hill hosszabbítást magyarázza meg valaki.
gabokocka
Terhes az asszony, segítettek kicsit. Ez a Loomis féle CSOK.

CAP helyzet: szerintem még nem fejeztük be az offseasont.
Gyurma Pappa
Na igen, csak draft előtt volt kb 5 millió helyünk a cap alatt, és akkor még jött a Hill hosszabbítás ahol pontos számok még nincsenek évekre lebontva, meg Winston is jön akkor elvileg. Mibű? 😁
Úgy hogy elvileg már minden bónuszt eltoltunk amit csak lehet
kapitnono
Easton/Walford cut/csere.

több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
Elgurult valakinek a gyógyszere vagy mifasz? Ezt a Taysom Hill hosszabbítást magyarázza meg valaki.
gabokocka
Terhes az asszony, segítettek kicsit. Ez a Loomis féle CSOK.

CAP helyzet: szerintem még nem fejeztük be az offseasont.
Gyurma Pappa
Na igen, csak draft előtt volt kb 5 millió helyünk a cap alatt, és akkor még jött a Hill hosszabbítás ahol pontos számok még nincsenek évekre lebontva, meg Winston is jön akkor elvileg. Mibű? 😁
Úgy hogy elvileg már minden bónuszt eltoltunk amit csak lehet
kapitnono
Diàkhitelből. 😁
Easton cut vlsz.
Csere Seattlebe vagy NE- be.

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 111 — WHO DAT!!!!
Elgurult valakinek a gyógyszere vagy mifasz? Ezt a Taysom Hill hosszabbítást magyarázza meg valaki.
gabokocka
Terhes az asszony, segítettek kicsit. Ez a Loomis féle CSOK.

CAP helyzet: szerintem még nem fejeztük be az offseasont.
Gyurma Pappa
Na igen, csak draft előtt volt kb 5 millió helyünk a cap alatt, és akkor még jött a Hill hosszabbítás ahol pontos számok még nincsenek évekre lebontva, meg Winston is jön akkor elvileg. Mibű? 😁
Úgy hogy elvileg már minden bónuszt eltoltunk amit csak lehet


több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 648 — Egyéb témák lakó
Elgurult valakinek a gyógyszere vagy mifasz? Ezt a Taysom Hill hosszabbítást magyarázza meg valaki.
gabokocka
Terhes az asszony, segítettek kicsit. Ez a Loomis féle CSOK.

CAP helyzet: szerintem még nem fejeztük be az offseasont.

több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Gyanítom, hogy UDFA tele lesz DB-kel
Gyurma Pappa
Össz- vissz 2 fő.
Nézegettem Őket, de nekem kicsinek tűnnek. Ettől még lehetnek jók.
A videók alapjàn meg főleg 😀😀.
Mintha ilyen típusú játékost keresnénk. De Én ehhez nem értek. 😁
Fattyu
Keith Washington nem tűnik rossznak szerintem.
Mondjuk egész komoly összeget adtunk 1-2 UdfA nak, pl Calvin Throckmortonnak majd 150.000 et adunk, eddig azért a 90-100.000 is soknak számított ilyen esetben, vagy ennyire tudunk valamit? 😁
kapitnono
Rengeteg pénzetek van tudtok nagyvonalúak lenni. Throckmorton amúgy szerintem rohadt jó mindenes lehet.
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 111 — WHO DAT!!!!
Gyanítom, hogy UDFA tele lesz DB-kel
Gyurma Pappa
Össz- vissz 2 fő.
Nézegettem Őket, de nekem kicsinek tűnnek. Ettől még lehetnek jók.
A videók alapjàn meg főleg 😀😀.
Mintha ilyen típusú játékost keresnénk. De Én ehhez nem értek. 😁
Fattyu
Keith Washington nem tűnik rossznak szerintem.
Mondjuk egész komoly összeget adtunk 1-2 UdfA nak, pl Calvin Throckmortonnak majd 150.000 et adunk, eddig azért a 90-100.000 is soknak számított ilyen esetben, vagy ennyire tudunk valamit? 😁


több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
Gyanítom, hogy UDFA tele lesz DB-kel
Gyurma Pappa
Össz- vissz 2 fő.
Nézegettem Őket, de nekem kicsinek tűnnek. Ettől még lehetnek jók.
A videók alapjàn meg főleg 😀😀.
Mintha ilyen típusú játékost keresnénk. De Én ehhez nem értek. 😁

több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
atapapa
Úgy néz ki, hogy lesz játékos UDFA-ként az LSU-ról.
Adrian Mageeről szólnak a hírek.

több mint 4 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Ha választani lehetett volna a 3 masik csoportrivalis qb kozul, Newton, MattyIce, Jameis akkor meg mindig utobbit latnam itt. A masik kettot sokkal jobban utalom😂
Ti nem???
Kájzerszóze
Nemtudom ryant miért lehet utálni, hacsak nem az az indok, hogy milyen mezben játszik. Elmondod?
peach
😂😂😂 fogadd el tenykent.



több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 919 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Michael B. Jordan is a fedélzeten! 😀

https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/95082501_261616711658429_6895061836571856900_n.jpg?stp=c288.0.864.864a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=ac_c78zY9HYQ7kNvgGJBfmu&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYDNpdBDmpiGwC1LE7yYZdDTJvaPbQ0ZAVj6pta2aQpz3w&oe=6649CED0
NFL on Instagram: "The newest @saints QB: Jameis Winston!"
460K likes, 4,434 comments - nfl on April 26, 2020: "The newest @saints QB: Jameis Winston!".
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 648 — Egyéb témák lakó
Ha választani lehetett volna a 3 masik csoportrivalis qb kozul, Newton, MattyIce, Jameis akkor meg mindig utobbit latnam itt. A masik kettot sokkal jobban utalom😂
Ti nem???
Kájzerszóze
Nem. A másik kettő sokkal nehezebb utálni, illetve van benne mit tisztelni. Winston egy gusztustalan, erőszaktevő, aki Uber sofőröket inzultál.

Játékosként is inkább választanám másik kettőt, nem véletlen hogy Jordan is Newton mellett kampányolt, pedig évekig savazta Twitteren.

több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 279 — a new hope (again)
Ha választani lehetett volna a 3 masik csoportrivalis qb kozul, Newton, MattyIce, Jameis akkor meg mindig utobbit latnam itt. A masik kettot sokkal jobban utalom😂
Ti nem???
Kájzerszóze
Nemtudom ryant miért lehet utálni, hacsak nem az az indok, hogy milyen mezben játszik. Elmondod?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 111 — WHO DAT!!!!
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/95385572_269886244035217_8412847486319913600_n.jpg?stp=c269.0.808.808a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=8jpLFw3EqdkQ7kNvgFwhCR-&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYDFF8ULNo5yXlgqgfd0PC-n7AMvETdl_YRsd_ASwZF4pA&oe=6649CC85
NFL MEMES on Instagram: "This may be the greatest stat of all-time"
131K likes, 698 comments - nflmemes_ig on April 26, 2020: "This may be the greatest stat of all-time".


több mint 4 éve
Cseko New Orleans Saints 14
Sztem ez a hosszabbítás is csak azt támasztja alá hogy Brees utolsó szezonját futja és így tuti lesz egy qb a rosteren az utána következő évre ahol Hill bizonyíthat.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 623 — Így remélem megfelelek nektek.....
Évi 200 "alibi" s 50 "valós" snapre nekem is jó lenne 😛