New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Elgurult valakinek a gyógyszere vagy mifasz? Ezt a Taysom Hill hosszabbítást magyarázza meg valaki.
gabokocka
Paytonon kívül sztem nem tudja




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 840 — Keep pounding
Elgurult valakinek a gyógyszere vagy mifasz? Ezt a Taysom Hill hosszabbítást magyarázza meg valaki.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Ha választani lehetett volna a 3 masik csoportrivalis qb kozul, Newton, MattyIce, Jameis akkor meg mindig utobbit latnam itt. A masik kettot sokkal jobban utalom😂
Ti nem???
Kájzerszóze
Brady? 😉




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 111 — WHO DAT!!!!
Taysom Hill 2 év 21 millióért, 16 millió garantálttal hosszabbított.

 twitter.com/AdamSchefter/status/1254442610174898178?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1254442610174898178&ref_url=https%3A%2F%2Fbleacherreport.com%2Fnew-orleans-saints

Szerkesztette: kapitnono


több mint 4 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Ha választani lehetett volna a 3 masik csoportrivalis qb kozul, Newton, MattyIce, Jameis akkor meg mindig utobbit latnam itt. A masik kettot sokkal jobban utalom😂
Ti nem???



több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 623 — Így remélem megfelelek nektek.....
A karrierje szempontjából az egyik legjobb helyre került. Ha itt nem lesz belőle ember, akkor marad rákleves 😊
több mint 4 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Elvileg hétfő négy óráig nem lesz hivatalos, hogy a tampa ne kapjon komp picket utána 😀

 twitter.com/MikeTriplett/status/1254399311376515074?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1254399311376515074&ref_url=https%3A%2F%2Fbleacherreport.com%2Fnew-orleans-saints
kapitnono
csalódtam is volna ha nem így csináljuk 😀

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 111 — WHO DAT!!!!
Elvileg hétfő négy óráig nem lesz hivatalos, hogy a tampa ne kapjon komp picket utána 😀

 twitter.com/MikeTriplett/status/1254399311376515074?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1254399311376515074&ref_url=https%3A%2F%2Fbleacherreport.com%2Fnew-orleans-saints


több mint 4 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Ja, és így végülis a draft napjaiban még egy 1/1-et is szereztünk... 😄😄😄

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 4 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Tökéletes választás. Ha a Kapitánynak vmi baja esik, pár meccsen keresztül Rákláb is elmenedzseli úgy az O-t, mint tavaly Teddy...

És lefogadom, bulizni is legalább annyira jól tud...! #choppastyle 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 4 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 422
Former Bucs’ Jameis Winston and the Saints have been discussing a deal that @CharlesRobinson reports is being finalized. Winston and the Saints now looks close to being a reality.
zemanla
Hetek óta voltak erről pletykák, volt időm emészteni. Nekem nincs azzal gondom ha egy tavaly 5000 yardot hajigáló QB lesz Brees cseréje. A karaktere nem éppen csapat kompatibilis, de nem akkora fasz hogy ne bírná el őt az öltöző.
atapapa
Nekem is ugyanez a véleményem. Van annyira erős öltözőnk hogy kicsit megneveljék.
több mint 4 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Former Bucs’ Jameis Winston and the Saints have been discussing a deal that @CharlesRobinson reports is being finalized. Winston and the Saints now looks close to being a reality.
zemanla
Hetek óta voltak erről pletykák, volt időm emészteni. Nekem nincs azzal gondom ha egy tavaly 5000 yardot hajigáló QB lesz Brees cseréje. A karaktere nem éppen csapat kompatibilis, de nem akkora fasz hogy ne bírná el őt az öltöző.

több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Kíváncsiságból nézegettem hogy állunk a jövő évi cap space-el. Hát eléggé sehogy. Tudom, hogy eléggé messze van még, de ha kb 215 milliós cappel számolunk, akkor 9 millióval vagyunk a cap FELETT. És azért nem ártana visszaigazolni legalább Davist, Marcus Williamst, meg ott lesz még Kamara is. Lesz gond bőven....
kapitnono
Eltoljátok a gondot mindig 1 évet.
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 111 — WHO DAT!!!!
Kíváncsiságból nézegettem hogy állunk a jövő évi cap space-el. Hát eléggé sehogy. Tudom, hogy eléggé messze van még, de ha kb 215 milliós cappel számolunk, akkor 9 millióval vagyunk a cap FELETT. És azért nem ártana visszaigazolni legalább Davist, Marcus Williamst, meg ott lesz még Kamara is. Lesz gond bőven....


több mint 4 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 422
Nem rossz vétel szerintem, 2. QB-nak mindenképp tökéletes, aztán kitudja még hátha összerakunk valamit belőle, az biztos hogy nem véletlenül volt 1/1.

Szerkesztette: nemethbence55
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 511
Tökéletes döntés, Winston a cserekaliberű irányítók legjobbjai közé tartozik.
több mint 4 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Jó esetben nem lép pályára.

Szerkesztette: diceman

több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
Schefter is kirakta twitter-re.
Kezdjunk megbaratkozni vele.
Cseko
Megműtötték a szemét , lehet nyom egy Tannehillt 😂😂😂😂
több mint 4 éve
Cseko New Orleans Saints 14
Schefter is kirakta twitter-re.
Kezdjunk megbaratkozni vele.
több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Former Bucs’ Jameis Winston and the Saints have been discussing a deal that @CharlesRobinson reports is being finalized. Winston and the Saints now looks close to being a reality.




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 648 — Egyéb témák lakó
Hát ő... Nem, továbbra is utálom...
Gyurma Pappa
Mindenkit meg lehet szeretni.
Amadeus
Shockeyt se nagyon szerettem meg...

több mint 4 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Zlatant is csak azok a szurkolok szeretik amelyik csapatban jatszik max... Nfl jatekos is van is ilyen tehetseges goreny...

Szerkesztette: Kájzerszóze



több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 057
Hát ő... Nem, továbbra is utálom...
Gyurma Pappa
Mindenkit meg lehet szeretni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Jó öreg SP
 dailysnark.com/sean-payton-gives-middle-finger-to-nfl-by-filling-draft-room-with-competitors-of-league-sponsors/

több mint 4 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 422
PFT meg tárgyalásról ír...
zemanla
Mondjuk arrafelé meg egészen hajnal van...
Miért ilyenkor jönne egy ilyen hír?
zemanla
NBC szintén csak tárgyalásról ír.