New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 631 — Egyéb témák lakó
A 2021-es 3. körötök meg a miénk lett a felcsere után.
P@trik
tényleg.

azt még megemésztettem, de ezzel gyakorlatilag jövőre lesz egy (előreláthatólag) 1. és 2. kör végi pickünk... ez win now mode-ban teljesen oké, és a Baun/Ruiz pick is beleillik a win now-ba. de ezt a picket nem értem... valami brutális insight lehet ezen a srácon, amit senki más nem vett észre... csinált már ilyen Payton, és akár bizakodhatnék is, sőt, bizakodnék is, ha kivettük volna 4. körben...

jó, mindegy, idén legalább még húzunk párat...

több mint 4 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Na de tényleg, érti ezt valaki? Az OL-picket még meg tudom emészteni, én nem azt húztam volna, de jó lesz az a gyerek, kell is a depth, meg a jövő, meg minden, tényleg nagyon jó így az OL és én amúgy is nagy OL-fan vagyok. De már Baunt se tartom túl jónak, ez a projekt TE meg tényleg WTF úgy, hogy ennyi picket odaadtunk.

Szerkesztette: Tocy
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 618 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
A 2021-es 3. körötök meg a miénk lett a felcsere után.
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 631 — Egyéb témák lakó
Saints receive:
» 2020 third-round pick (No. 105; select Dayton TE Adam Trautman)

Vikings receive:
» 2020 fourth-round pick (No. 130)
» 2021 fifth-round pick
» 2021 sixth-round pick
» 2021 seventh-round pick

Hát ez WTF. 4 picket adtunk egy projekt TE-ért? Oké, késői pickek, oké J. Hill gyenge, oké Trautman-t top sleeper listán hozták, de baszki, nagyon nem kész játékos. Hát nagyon remélem, hogy Jimmy szintű csodát talált Payton, egyébként elég morcos leszek.

több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 631 — Egyéb témák lakó
Hát most annyira nem lettem hiperizgatott. Baun jó pick ennyiért, de attól tartok, hogy csak papíron lesz steal, félek hogy egy Anzalone 2.0-át (őt a 76. cetliért húztuk be annak idején btw) draftolt most a csapat: ígéret, de a sérülések visszatartják. Reméljük nem lesz igazam. LB-t egyébként itt húzni nem akkora rossz már szerintem, de ahogy korábban írtam, jobban örültem volna számos más pozíciónak.

S-t írnak nagyon, elvileg Williamset drága lenne megtartani, de ezek csak pletykák persze
kapitnono
Tipikus szakértő okoskodás: ha bejön, lehet mondani, hogy "ugye, megmondtuk", ha nem jön be akkor sincs semmi. Szerintem kizárt, hogy a liga legjobb FS-jét elengedjük, főleg úgy hogy egy-két év múlva 200 misi felett lesz a sapka. Ha Allen marad a DC, az ő rendszerében kulcsfontosságú az erős secondary, és egy majd egy rookie QB-hez kiemelten fontos lesz, hogy jó védelmet kapjon. Ne felejtsük el, oké, hogy Drew dead money-ja nyomni fog minket még néhány évig, de utána egy rookie-val 5 évig el vagyunk diszkont áron, és az QB-ra költendő pénzt szét lehet osztani szépen.

több mint 4 éve
mrxxl77 New Orleans Saints LSU Tigers 45
 www.facebook.com/neworleanssaints/photos/a.124527404261500/2976391472408398/?type=3&theater
több mint 4 éve
Cseko New Orleans Saints 14
Sziasztok, udv Mindenkinek

Regota olvasom a forumot/topicot, gondoltam itt az ideje a reg.-nek.
Eloszor is koszonom a hasznos infokat itt a topicban, biztos meg sokan vannak a "hatterben" akik napi szinten latogatjak a forumot es tudnak meg minel tobbet a csapatrol.

Szamomra eloszor meglepo volt Ruiz draftolasa de aztan ha jobban belegondol az ember volt ertelme, az altalatok leirt indokok miatt is.
Ahogy latom ez a fal mar nagyon keszul a Brees utani idoszakra, es megha sokaknak nem is tetszik de sztem Hill-nek ad majd SP egy evet.
Szezon vegen Warford megy ez mar sztem biztos de akkor se lennek meglepodve ha esetleg eltradelnenk valahova a draft alatt es felszabaditanank tobb mint 7 millat.

Loomis-ra sztem minden eddiginel nagyobb feladat var, ha csak Lattimore, Ramczyk Kamara ,Davis (Hill?) szerzodeset nezzuk.
Van egy olyan erzesem hogy Kamara lesz az akivel nemtudunk majd meg egyezni..nemhiszem hogy odaadnank neki egy olyan osszeget az agyrazkodasai utan mint amennyit o szeretne, foleg ha azt nezzuk mennyit kell majd a fent emlitett jatekosoknak fizetni. Ha Hill bevalik akkor az o szerzodese meg erre rajon es amilyen osszegekkel mostanaban dobaloznak QB poszton , igy meg neccesebbnek nez ki a dolog.
Vagy letezhet olyan valtozat ahol mindenkit megtudunk tartani?

-A drafthoz meg annyit hogy meglepodnek ha el lonenk a jovo evi elso korost csak azert hogy vissza jojjunk a masodik kor elejere, bar Loomis es SP nem szegyenlos ilyen teren. A hatso korokre sztem tuti visszajovunk.
WR,QB, LB, CB esetleg RB draftot varok a kov ket napra

Sorry angol billentyuzetrol potyogok, ezert nincs ekezet. 😕

Cseko
több mint 4 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 421
Ha SP forral valamit akkor az olyan elsokoros lehet szerinte aki bennmaradt. Igy lehet ertelme a 2/1re felmenni. Draga lenne....
Ki lehet az?
S me TE nem ment ki egy sem.
Kájzerszóze
S-t írnak nagyon, elvileg Williamset drága lenne megtartani, de ezek csak pletykák persze
kapitnono
Nagyon remélem hogy ez csak megmarad pletyka szintjén, Williams a legfontosabb D játékosok egyike, illetve látni hogy vezér a pályán és az öltözőben egyaránt.
több mint 4 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Egy safety nem ert tegnap sem elso kort. Akkor a jovo evi elsot sem eri meg....



több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 090 — WHO DAT!!!!
Ha SP forral valamit akkor az olyan elsokoros lehet szerinte aki bennmaradt. Igy lehet ertelme a 2/1re felmenni. Draga lenne....
Ki lehet az?
S me TE nem ment ki egy sem.
Kájzerszóze
S-t írnak nagyon, elvileg Williamset drága lenne megtartani, de ezek csak pletykák persze


több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 090 — WHO DAT!!!!
Nekem tetszik a Ruiz pick, nem gondoltam volna rá előzetesen megmondom, de azt se felejtsük el, hogy Warford szerződése jövőre lejár, és szerintem nem lenne olcsó újraigazolni, úgy hogy lassan Ramczyk-et , Lattimore-t, vagy akár Kamarát, Davist is illene megfizetni. Szerintem RG posztra jött, McCoy elég jó volt C-ben, de aztán lehet Sean versenyeztetni fogja őket a kezdő C posztért.


több mint 4 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Ha SP forral valamit akkor az olyan elsokoros lehet szerinte aki bennmaradt. Igy lehet ertelme a 2/1re felmenni. Draga lenne....
Ki lehet az?
S me TE nem ment ki egy sem.
Kájzerszóze
ja csak kétlem, hogy Bengalsnak megérné most ezért egy jövő évi 1/27-1/28 (csak, hogy ne legyünk nagyképűek) pick. szóval elég drága lenne nekünk.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 090 — WHO DAT!!!!
 profootballtalk.nbcsports.com/2020/04/24/saints-may-trade-a-2021-pick-for-a-high-pick-tonight/

Ez nem tul tuti info. Inkabb csak pletyka
Kájzerszóze
 bleacherreport.com/articles/2888479-report-saints-calling-teams-about-trading-for-early-2nd-round-nfl-draft-pick


több mint 4 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Ha SP forral valamit akkor az olyan elsokoros lehet szerinte aki bennmaradt. Igy lehet ertelme a 2/1re felmenni. Draga lenne....
Ki lehet az?
S me TE nem ment ki egy sem.



több mint 4 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
fura ez a nyafogás, mintha a rájátszásbeli kudarc egyik fő oka a fal gyengélkedése lett volna
atapapa
Csúnyán le lett meccselve azon a meccsen a fal, ettől függetlenül szvsz top egységről beszélünk, és pont nem a mélység volt a gond, hisz a kezdők voltak fent.
Emellett Ruiz valószínűleg nem is a kezdőbe jön, ellenben pl Aiyuk-kal, akinek bőven esélye lett volna a WR2-re.
WR-einknél meg pláne nincs mélység, még ha egészséges is mindenki, hátsó körös pickjeink meg marhára nem jöttek be mostanság ezen a poszton.

Szvsz idén van az utolsó esély a Kapitánnyal, neadjisten plusz egy, ennyi idő alatt, főleg rookieként nem hiszem, hogy picsogott volna bárki MT mögött.
Ha SB-hez segítene hozzá, akkor meg fullra leszarom mi lesz utána.

Nekem ez a bajom a pickkel, ha nem ilyen szituban lennénk, mint ami, akkor én is üdvözölném.
PEEtör
A meccs során azt hiszem Peat is lesérült meg az egész szezonra jellemző volt a viharvert egészségi állapot az OL-re.
Sanders érkeztével szerintem a WR nem akkora need meg az a poszt elég mély a drafton, becsúszhat még oda valaki.

több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Nem látom, kiért érdemes felmenni magasra BPA üzemmódban? WR? CB? S?




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
 profootballtalk.nbcsports.com/2020/04/24/saints-may-trade-a-2021-pick-for-a-high-pick-tonight/

Ez nem tul tuti info. Inkabb csak pletyka



több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 772 — Keep pounding
Állítólag jönnétek a második kör elejére.
gabokocka
csak ne future 1st-ért
lol
Más opciótok nem nagyon van.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Állítólag jönnétek a második kör elejére.
gabokocka
Hol olvastad?
Kájzerszóze

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 4 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Állítólag jönnétek a második kör elejére.
gabokocka
Hol olvastad?



több mint 4 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Állítólag jönnétek a második kör elejére.
gabokocka
Baun? csak ne future 1st-ért

vagy még Taylor esetleg. mondjuk ha Walfordot bevonnánk hmhm

Szerkesztette: eloel

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Állítólag jönnétek a második kör elejére.
gabokocka
Az jó, mert akkor nem kell olyan sokáig fent lenni.😀
(De akkor adunk kocsit-lovat. Kinek? Minek?)
zemanla
Project DE/OL? 🤔
több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Állítólag jönnétek a második kör elejére.
gabokocka
Az jó, mert akkor nem kell olyan sokáig fent lenni.😀
(De akkor adunk kocsit-lovat. Kinek? Minek?)




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 772 — Keep pounding
Állítólag jönnétek a második kör elejére.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
fura ez a nyafogás, mintha a rájátszásbeli kudarc egyik fő oka a fal gyengélkedése lett volna
atapapa
Csúnyán le lett meccselve azon a meccsen a fal, ettől függetlenül szvsz top egységről beszélünk, és pont nem a mélység volt a gond, hisz a kezdők voltak fent.
Emellett Ruiz valószínűleg nem is a kezdőbe jön, ellenben pl Aiyuk-kal, akinek bőven esélye lett volna a WR2-re.
WR-einknél meg pláne nincs mélység, még ha egészséges is mindenki, hátsó körös pickjeink meg marhára nem jöttek be mostanság ezen a poszton.

Szvsz idén van az utolsó esély a Kapitánnyal, neadjisten plusz egy, ennyi idő alatt, főleg rookieként nem hiszem, hogy picsogott volna bárki MT mögött.
Ha SB-hez segítene hozzá, akkor meg fullra leszarom mi lesz utána.

Nekem ez a bajom a pickkel, ha nem ilyen szituban lennénk, mint ami, akkor én is üdvözölném.

Szerkesztette: PEEtör