New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 4 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Akkora BPA lesz itt mint a ház!
Peat agyonfizetése után behúzunk egy csúszó belső falembert 😉
clbass
Túl régóta nézek Saints draftot 😀
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 090 — WHO DAT!!!!
Nagyon írják, hogy fel akarunk menni Simmonsért. Egyik sem nagyon tetszene, a felmozgás sem főleg hogy megint vagy 2 évig nem lenne első kör, meg Simmonst nem gyengén túlhypolják. A legutóbbi Clemson LB is nagyon bevált. Ja mégsem....

Szerkesztette: kapitnono


több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Látom nagy a csend, ki mit tippel estére? 😁
kapitnono
Győzünk!😉

zemanla
Azt mondod jön Win field?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 715
Látom nagy a csend, ki mit tippel estére? 😁
kapitnono
Győzünk!😉
(Queen or Murray)....
zemanla
Vilma mezben nyomom ma. LB-t huzunk. Fix.
Kájzerszóze
Irma nincs?
több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Loomis mondta h nem felunk QB-t huzni tehat tuti a LB!
diceman
Jah!
Morgant az ötödikben




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Loomis mondta h nem felunk QB-t huzni tehat tuti a LB!

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 090 — WHO DAT!!!!
Látom nagy a csend, ki mit tippel estére? 😁
kapitnono
Elszáll a net, így nem húztok.
peach
Kíváncsi leszek lesz-e olyan aki ezért bukik valamit 😀
Mondjuk elvileg mondta Godell hogy ebben az esetben meg lehet állítani az órát, de mivel ilyen még nem volt, ki tudja mit hoz a gyakorlat


több mint 4 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Látom nagy a csend, ki mit tippel estére? 😁
kapitnono
Győzünk!😉
(Queen or Murray)....
zemanla
Vilma mezben nyomom ma. LB-t huzunk. Fix.



több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Látom nagy a csend, ki mit tippel estére? 😁
kapitnono
Győzünk!😉
(Queen or Murray)....

Szerkesztette: zemanla




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Látom nagy a csend, ki mit tippel estére? 😁
kapitnono
Elszáll a net, így nem húztok.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 090 — WHO DAT!!!!
Látom nagy a csend, ki mit tippel estére? 😁


több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Igen.
Meglepődnék. Nem csak én!
SP az utóbbi időben, amig beteg szabin volt, elég szórakoztatókat posztolt. 😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
Lehet nincs jelentősége, de a mi jelenleg nagyon elégedetlen, de amúgy elképesztően jó pass rusherünk Yannick Ngakoue bekövette twitteren Paytont.
 twitter.com/_John_Shipley/status/1253003071661256705
Örülnétek, ha netán ő lenne az idei 1. körös picketek?
iktriad
Nem làtnàm értelmét egy ilyen cserélnek.
DE bőven van a keretben, és nem voltak kutyaütők. Ràadàsul Davenportba is öltünk pàr picket. Így nem örülnék.
Lesz mozgàsunk, de nem Ő.
Lehet, hogy azé követte be mert SP igen csak aktív lett a hàlón mostansàg, és szórakoztató.

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 121 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lehet nincs jelentősége, de a mi jelenleg nagyon elégedetlen, de amúgy elképesztően jó pass rusherünk Yannick Ngakoue bekövette twitteren Paytont.
 twitter.com/_John_Shipley/status/1253003071661256705
Örülnétek, ha netán ő lenne az idei 1. körös picketek?
több mint 4 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
😀

https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-9/93840604_3278790978834234_6584297646314225664_n.jpg?stp=dst-jpg_p600x600&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=0a8kaLpQvT4Q7kNvgE5SQuu&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfBVCOcPLPR3Wro975M4tyaiFncz_jOzwU6WoFPb4ynOOQ&oe=66584A90
NFL Memes
NFL Memes. Отметки "Нравится": 4 078 479 · Обсуждают: 68 736. The #1 NFL Memes page on Facebook, making your Sundays just that much better! Follow us on Twitter & Instagram! [Not affiliated with...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 090 — WHO DAT!!!!
Hill aláírta az első körös tendert, így még legalább egy évig nálunk lesz.
kapitnono
QB (WR,TE, spec team...stb) kérdés megoldva! 😄
zemanla
Védelemben még bevethetnénk, ott is megnézném 😀


több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Hill aláírta az első körös tendert, így még legalább egy évig nálunk lesz.
kapitnono
QB (WR,TE, spec team...stb) kérdés megoldva! 😄




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 090 — WHO DAT!!!!
Hill aláírta az első körös tendert, így még legalább egy évig nálunk lesz.


több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 090 — WHO DAT!!!!
Kamara otthon unatkozik 😁

 mobile.twitter.com/thecheckdown/status/1251172242135961602?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1251172242135961602&ref_url=https%3A%2F%2Fbleacherreport.com%2Fnew-orleans-saints


több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 090 — WHO DAT!!!!
Szerintem ha bent vannak még akkor egy Murray/Queen jó választás lenne, vagy ha wr akkor Jeffersonnak tudnék örülni.


több mint 4 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Akkora BPA lesz itt mint a ház!
Peat agyonfizetése után behúzunk egy csúszó belső falembert 😉
több mint 4 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Kíváncsi vagyok a véleményetekre melyiket választanátok. Térjünk el a WR poszttól és egyszerűsítsük le az 1/24 húzást két posztra amit a mock draftokban is látni (tudom hogy kb 0 valóságlapjuk van).
Jordan Love Qb: Akit sok helyen Mahomes 2.0-nak írnak hiszen bomba karja van, megvan benne a váratlan húzás, de még kell rajta dolgozni illetve jót tenne neki minimum egy év fejlődés egy tapasztalt játékos mögött illetve egy jó edző keze alatt. Előnye: Meglenne az első potenciális utód Brees után illetve megőrízhetnénk Hill svájcibicska létét mert szerintem ha ő marad a 2. számú QB és nem lesz senki más egy esetleges sérülés esetén akkor nem merik annyit használni mint tavaly. Mert ha Brees megint megsérül akkor úgy vége mindennek (mondjuk valószínűleg Hillel is). A másik előnye lenne hogy ha netán sikerülne második évre Loveból csinálni egy kezdő irányítót, akkor lenne 4 évünk hogy nyerjünk megint hiszen ő újonc szerződéssel játszana, magyarán mondva lenne hely a capben. Hátránya: Nem win-now játékos.
Patrick Queen/Kenneth Murray: Mindketten nagyon atletikus játékosok akik sokkal inkább jók coverageben mint blitzben, magyarán mondva pont tökéletes páros lenne valamelyikük Davis mellé aki ugye inkább blitzben jó. Előnye: Win-now húzás hiszen jelenleg ez a legnagyobb need és talán az utolsó darab ami kell a győzelemhez, illetve lenne végre egy cover LB akit régóta keresünk.
Hátránya: Ha idén nyernénk is (amit nagyon remélek), akkor jövőre szinte biztos hogy úszna a szezonunk, de lehet hogy még utánna évben is.
Ez mind csak az én véleményem és tudom hogy sok helyen írnak WR picket, de ezt nem látom úgy hogy nálunk van a liga legjobb elkapója plusz jött Sanders is. Nektek mi a véleményetek?
nemethbence55
Én nem bízok Love ban. Személy szerint Murrayt húznam, wr-t pedig valamelyik későbbi körben, hiszen elég mély idén a wr class. Meglatjuk. 😊


több mint 4 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 421
Kíváncsi vagyok a véleményetekre melyiket választanátok. Térjünk el a WR poszttól és egyszerűsítsük le az 1/24 húzást két posztra amit a mock draftokban is látni (tudom hogy kb 0 valóságlapjuk van).
Jordan Love Qb: Akit sok helyen Mahomes 2.0-nak írnak hiszen bomba karja van, megvan benne a váratlan húzás, de még kell rajta dolgozni illetve jót tenne neki minimum egy év fejlődés egy tapasztalt játékos mögött illetve egy jó edző keze alatt. Előnye: Meglenne az első potenciális utód Brees után illetve megőrízhetnénk Hill svájcibicska létét mert szerintem ha ő marad a 2. számú QB és nem lesz senki más egy esetleges sérülés esetén akkor nem merik annyit használni mint tavaly. Mert ha Brees megint megsérül akkor úgy vége mindennek (mondjuk valószínűleg Hillel is). A másik előnye lenne hogy ha netán sikerülne második évre Loveból csinálni egy kezdő irányítót, akkor lenne 4 évünk hogy nyerjünk megint hiszen ő újonc szerződéssel játszana, magyarán mondva lenne hely a capben. Hátránya: Nem win-now játékos.
Patrick Queen/Kenneth Murray: Mindketten nagyon atletikus játékosok akik sokkal inkább jók coverageben mint blitzben, magyarán mondva pont tökéletes páros lenne valamelyikük Davis mellé aki ugye inkább blitzben jó. Előnye: Win-now húzás hiszen jelenleg ez a legnagyobb need és talán az utolsó darab ami kell a győzelemhez, illetve lenne végre egy cover LB akit régóta keresünk.
Hátránya: Ha idén nyernénk is (amit nagyon remélek), akkor jövőre szinte biztos hogy úszna a szezonunk, de lehet hogy még utánna évben is.
Ez mind csak az én véleményem és tudom hogy sok helyen írnak WR picket, de ezt nem látom úgy hogy nálunk van a liga legjobb elkapója plusz jött Sanders is. Nektek mi a véleményetek?
több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Who was the best Saints draft pick under Sean Payton? Our @SaintsNews crew weighs in

https://www.si.com/.image/t_share/MTY4MDgyNzg2MjYxOTM1NDg4/cam-jordan-is-ready-for-falcons-showdown.jpg
Who was the best Saints draft pick under Sean Payton?
The Saints News Network crew gives their picks for the best Saints draft pick under Sean Payton.




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞