New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 090 — WHO DAT!!!!
Kicsit off téma, de valakinek van már tapasztalata az nfl shoppal kapcsolatban? Szeretném elkezdeni beszerezni kedvenceink mezeit és úgy vagyok vele hogy akkor már csinálom rendesen és eredetit veszek. Az lenne a legfőbb kérdésem hogy amikor rákerestem az nfl shopra akkor megtalátam a rendes amerikait illetve találtam egy európait, viszont az európai jóval drágább mert pl egy Michael Thomas mez az amerikain 99 dollár (plusz most van rá 30% kedvezmény), viszont az európain 130-137 dollár és nem értem a miértjét. Lehet hogy én vagyok a hülye és rosszul néztem valamit.
nemethbence55
Európai azért drágább mert ott nem raknak rá annyi szállítási költséget, meg a vámot. Amúgy korrekt mindkettő szerintem, rendeltem már mindkettőről, nekem nem volt gond vele, viszonylag hamar megjött minden.


több mint 4 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 421
Kicsit off téma, de valakinek van már tapasztalata az nfl shoppal kapcsolatban? Szeretném elkezdeni beszerezni kedvenceink mezeit és úgy vagyok vele hogy akkor már csinálom rendesen és eredetit veszek. Az lenne a legfőbb kérdésem hogy amikor rákerestem az nfl shopra akkor megtalátam a rendes amerikait illetve találtam egy európait, viszont az európai jóval drágább mert pl egy Michael Thomas mez az amerikain 99 dollár (plusz most van rá 30% kedvezmény), viszont az európain 130-137 dollár és nem értem a miértjét. Lehet hogy én vagyok a hülye és rosszul néztem valamit.
több mint 4 éve
adam77 New Orleans Saints 633
A Falcons twitter accountja helybe jött a lófaszért. És ha már így tettek, a Saints twitter accountja be is tolta nekik.
 twitter.com/Saints/status/1247232912262643712
iktriad
jjja

atapapa
 www.facebook.com/neworleanssaints/photos/a.124527404261500/2937007633013449/?type=3&theater
több mint 4 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
A Falcons twitter accountja helybe jött a lófaszért. És ha már így tettek, a Saints twitter accountja be is tolta nekik.
 twitter.com/Saints/status/1247232912262643712
iktriad
jjja

több mint 4 éve
Gézu New Orleans Saints 327 — soponya73@gmail.com
Szerintem Morstead befért volna az évtized csapatába....
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 123 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Falcons twitter accountja helybe jött a lófaszért. És ha már így tettek, a Saints twitter accountja be is tolta nekik.
 twitter.com/Saints/status/1247232912262643712
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 090 — WHO DAT!!!!
Jahri Evans, Cam Jordan és Darren Sproles is bekerült az évtized csapatába.


több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 861 — No es importante
Elhunyt Tom Dempsey, részben a koronavírus miatt



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 090 — WHO DAT!!!!
Egyébként mi a helyzet a Sanders szerződéssel? Már vagy 3 hete bejelentették az érkezését, de sehol nem szerepel a cap adatok között. Ennyire nehezen megy át a ligán?
daelaci
Max nem frissítik az over the cap adatait, vagy nem minden részletet hoztak nyilvánosságra, és ezért nem írták még be.


több mint 4 éve
daelaci 13
Egyébként mi a helyzet a Sanders szerződéssel? Már vagy 3 hete bejelentették az érkezését, de sehol nem szerepel a cap adatok között. Ennyire nehezen megy át a ligán?
több mint 4 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 421
PJ visszajött 1 évre, nagy baj nem lehet 😁
kapitnono
Attól félek lehet 😁
Remélem mélység és nem slot cb
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 090 — WHO DAT!!!!
PJ visszajött 1 évre, nagy baj nem lehet 😁


több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 090 — WHO DAT!!!!
Elvileg a draft idején egy Fasza sörfőzdében lesz a war roomunk. Csak nehogy mindenki úgy bebasszon hogy ne tudjunk időben választani 😁
kapitnono
Mi lehet a legrosszabb? Feladtok két első kört egy nyers pass rusherért vagy adtok egy 1+2-t egy futóért? 😊)
Wyatt
Az elsőt nem hiszem hogy most megjátszuk, és az első futót sem hiszem hogy kiválasztanák előttünk.
Leginkább a legrosszabb az lehet ha a top 10 be tradelünk fel Jordan Loveért kb


több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Elvileg a draft idején egy Fasza sörfőzdében lesz a war roomunk. Csak nehogy mindenki úgy bebasszon hogy ne tudjunk időben választani 😁
kapitnono
Mi lehet a legrosszabb? Feladtok két első kört egy nyers pass rusherért vagy adtok egy 1+2-t egy futóért? 😊)

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 090 — WHO DAT!!!!
Elvileg a draft idején egy Fasza sörfőzdében lesz a war roomunk. Csak nehogy mindenki úgy bebasszon hogy ne tudjunk időben választani 😁


több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Ha elmaradna az idei szezon akkor hogy lesz a 2021es draft?
Marsellus Wallace
Maddennel leszimulálják a szezont és az alapján 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Marsellus Wallace Seattle Seahawks Baylor Bears 46
Ha elmaradna az idei szezon akkor hogy lesz a 2021es draft?
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
Állítólag Loomis február óta tárgyal a Browns GM-el. Ovastam oldalakon hogy arra készül hogy plusz első kört nyerjünk de ezt nem tudom elképzelni hogy feladnánk mindent kb azért hogy felkerüljünk 1/10-re úgy hogy megtartjuk még az 1/24-et is.
Szerintem inkább esélyes hogy az egyik QB nagyon tetszik neki is meg Paytonnak és szeretnék elhozni hogy nehogy lemaradjunk róla mint Mahoms-ról annó. Ezt támasztja alá hogy nagyon erőssen videózzik Jordan Love-ot. Aki szerintem 1/10-en reach lenne, bár a legutóbbi mock-ban 1/6-on ment el LA-be
nemethbence55
Nektek nem a win-now üzemmódban kellene erősíteni, és BPA alapon húzni mondjuk olyan játékost, aki azonnali erősítést jelent a csapatnak?
Gerichill
Dehogynem. Nem lesz QB, erről álmodozik minden draft jós, de BPA lesz, WR>CB>LB prioval.

több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Állítólag Loomis február óta tárgyal a Browns GM-el. Ovastam oldalakon hogy arra készül hogy plusz első kört nyerjünk de ezt nem tudom elképzelni hogy feladnánk mindent kb azért hogy felkerüljünk 1/10-re úgy hogy megtartjuk még az 1/24-et is.
Szerintem inkább esélyes hogy az egyik QB nagyon tetszik neki is meg Paytonnak és szeretnék elhozni hogy nehogy lemaradjunk róla mint Mahoms-ról annó. Ezt támasztja alá hogy nagyon erőssen videózzik Jordan Love-ot. Aki szerintem 1/10-en reach lenne, bár a legutóbbi mock-ban 1/6-on ment el LA-be
nemethbence55
Nektek nem a win-now üzemmódban kellene erősíteni, és BPA alapon húzni mondjuk olyan játékost, aki azonnali erősítést jelent a csapatnak?
Gerichill
Mi azonnal erősek vagyunk! Mindíg is! 😀😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
Gerichill Denver Broncos 523
Állítólag Loomis február óta tárgyal a Browns GM-el. Ovastam oldalakon hogy arra készül hogy plusz első kört nyerjünk de ezt nem tudom elképzelni hogy feladnánk mindent kb azért hogy felkerüljünk 1/10-re úgy hogy megtartjuk még az 1/24-et is.
Szerintem inkább esélyes hogy az egyik QB nagyon tetszik neki is meg Paytonnak és szeretnék elhozni hogy nehogy lemaradjunk róla mint Mahoms-ról annó. Ezt támasztja alá hogy nagyon erőssen videózzik Jordan Love-ot. Aki szerintem 1/10-en reach lenne, bár a legutóbbi mock-ban 1/6-on ment el LA-be
nemethbence55
Nektek nem a win-now üzemmódban kellene erősíteni, és BPA alapon húzni mondjuk olyan játékost, aki azonnali erősítést jelent a csapatnak?
több mint 4 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 421
Állítólag Loomis február óta tárgyal a Browns GM-el. Ovastam oldalakon hogy arra készül hogy plusz első kört nyerjünk de ezt nem tudom elképzelni hogy feladnánk mindent kb azért hogy felkerüljünk 1/10-re úgy hogy megtartjuk még az 1/24-et is.
Szerintem inkább esélyes hogy az egyik QB nagyon tetszik neki is meg Paytonnak és szeretnék elhozni hogy nehogy lemaradjunk róla mint Mahoms-ról annó. Ezt támasztja alá hogy nagyon erőssen videózzik Jordan Love-ot. Aki szerintem 1/10-en reach lenne, bár a legutóbbi mock-ban 1/6-on ment el LA-be
több mint 4 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 421
Szerintem ha elmaradna akkor ő sem vonulna vissza, de nagyon kétlem hogy elmarad, max az OTA, Traning camp valahogy máshogy lesz megoldva vagy azok csúsznak.
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 090 — WHO DAT!!!!
A mostani lesz elvileg Brees utolsó szezonja. Elég ironikus lenne ha pont elmaradna...

 saintswire.usatoday.com/2020/03/31/2020-nfl-season-sean-payton-get-up-espn-drew-brees-news/


több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 090 — WHO DAT!!!!
Kíváncsi leszek tényleg így gondolja e, vagy csak fel akarja verni az árát

 bleacherreport.com/articles/2884279-sean-payton-talks-taysom-hill-says-saints-see-him-as-future-starting-qb


több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Minden évben ilyen "sz@rul" állunk, aztán eddig is volt szezonunk....




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞