New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 279 — a new hope (again)
Basszameg pedig még délután 6 körül kezdtem reménykedni, hogy ez idén elmarad...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Remélem jól van mindenki az év eddigi legszebb napján, boldog március 28-t skacok

atapapa
És tényleg!
😀😀😀😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Remélem jól van mindenki az év eddigi legszebb napján, boldog március 28-t skacok


Szerkesztette: atapapa

több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Drew Brees' family commits $5 million to Louisiana to help communities as coronavirus cases increase

Story:  t.co/xlfOWmFHRc

By @JohnDeShazier | #Saints  t.co/7jIBvPVKWI




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Csak ne sérüljön meg!
SP még ködösít, ahogy szokta.😀
(Én nem hiszek benne, h Hillel vágunk neki, de hátha egyszer komolyan mondja)




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
A legutóbbi mock draftokban ami FA után van, azokban szinte mindegyikben 1/24 után van mind2. Mert idén eléggé erős volt az LB piac. Szóval nagyon sokan megoldották ezt a gondot, emiatt csúszhatnak. Patrick Queen például nagyon sok Top 50 prospect listában top 10 játékos között van csak ugye nem annyira kellendő idén a posztja. De nekem nagyon tetszene amúgy Queen.
Egyébként Jalen Hurts-ről mi a véleményetek? Szerintem egy haramadik körös picket megérne ha addig csúszna. Legalább backupnak jó lenne. Aztáb meglátnánk hogy mire menne vele Payton. Hill képtelen egy egész meccset levezényelni, látni a passzain hogy nagyon lassan szálnak. Ezekkel meghalnának.
nemethbence55
Ha "meghalnánk" akkor ne Hillel haljunk meg, sztem.....
Toltam egy-két mockot, első körös LB vel is, nem is olyan rossz, de ha kiesik Brees, mindegy is....
Lesz még itt kavarás rendesen a drafton (ha lesz draft)
zemanla
Én tovàbbra is kitartok Hil mellett. 😆
Jó lesz Ő.
Amúgy ha meghalunk akkor tényleg ne Hillel, hanem valamelyik cheerleader karjai között. 😆
Fattyu
Sean azt nyilatkozta, hogy kiérdemelte, hogy legalább csere qb legyen. Úgy tűnik ő csak lát benne valamit
kapitnono
Nézd Ő dolgozik vele valamilyen szinten nap mint nap. Biztos vagyok benne, hogy grammra pontosan tudja mire képes és mit tud kihozni belőle.
A nyilatkozat két olvasata lehet:
- Fel akarja nyomni az àràt és egy jó picket kapni érte.
- Tényleg jó valamire, ha màsra nem àthidalni a Brees utàni időszakot, amíg meg nem talàljuk az újabb Fr QB-t.
Azért Én kívàncsi lennék arra, hogy SP mit hoznak ki belőle egy szezonon keresztűl. Az biztos, hogy Hill odatenné magàt.
De most még a Kapitàny van és élvezni kell a jàtékàt amíg lehet.

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 112 — WHO DAT!!!!
A legutóbbi mock draftokban ami FA után van, azokban szinte mindegyikben 1/24 után van mind2. Mert idén eléggé erős volt az LB piac. Szóval nagyon sokan megoldották ezt a gondot, emiatt csúszhatnak. Patrick Queen például nagyon sok Top 50 prospect listában top 10 játékos között van csak ugye nem annyira kellendő idén a posztja. De nekem nagyon tetszene amúgy Queen.
Egyébként Jalen Hurts-ről mi a véleményetek? Szerintem egy haramadik körös picket megérne ha addig csúszna. Legalább backupnak jó lenne. Aztáb meglátnánk hogy mire menne vele Payton. Hill képtelen egy egész meccset levezényelni, látni a passzain hogy nagyon lassan szálnak. Ezekkel meghalnának.
nemethbence55
Ha "meghalnánk" akkor ne Hillel haljunk meg, sztem.....
Toltam egy-két mockot, első körös LB vel is, nem is olyan rossz, de ha kiesik Brees, mindegy is....
Lesz még itt kavarás rendesen a drafton (ha lesz draft)
zemanla
Én tovàbbra is kitartok Hil mellett. 😆
Jó lesz Ő.
Amúgy ha meghalunk akkor tényleg ne Hillel, hanem valamelyik cheerleader karjai között. 😆
Fattyu
Sean azt nyilatkozta, hogy kiérdemelte, hogy legalább csere qb legyen. Úgy tűnik ő csak lát benne valamit


több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
A legutóbbi mock draftokban ami FA után van, azokban szinte mindegyikben 1/24 után van mind2. Mert idén eléggé erős volt az LB piac. Szóval nagyon sokan megoldották ezt a gondot, emiatt csúszhatnak. Patrick Queen például nagyon sok Top 50 prospect listában top 10 játékos között van csak ugye nem annyira kellendő idén a posztja. De nekem nagyon tetszene amúgy Queen.
Egyébként Jalen Hurts-ről mi a véleményetek? Szerintem egy haramadik körös picket megérne ha addig csúszna. Legalább backupnak jó lenne. Aztáb meglátnánk hogy mire menne vele Payton. Hill képtelen egy egész meccset levezényelni, látni a passzain hogy nagyon lassan szálnak. Ezekkel meghalnának.
nemethbence55
Ha "meghalnánk" akkor ne Hillel haljunk meg, sztem.....
Toltam egy-két mockot, első körös LB vel is, nem is olyan rossz, de ha kiesik Brees, mindegy is....
Lesz még itt kavarás rendesen a drafton (ha lesz draft)
zemanla
Én tovàbbra is kitartok Hil mellett. 😆
Jó lesz Ő.
Amúgy ha meghalunk akkor tényleg ne Hillel, hanem valamelyik cheerleader karjai között. 😆

több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
A legutóbbi mock draftokban ami FA után van, azokban szinte mindegyikben 1/24 után van mind2. Mert idén eléggé erős volt az LB piac. Szóval nagyon sokan megoldották ezt a gondot, emiatt csúszhatnak. Patrick Queen például nagyon sok Top 50 prospect listában top 10 játékos között van csak ugye nem annyira kellendő idén a posztja. De nekem nagyon tetszene amúgy Queen.
Egyébként Jalen Hurts-ről mi a véleményetek? Szerintem egy haramadik körös picket megérne ha addig csúszna. Legalább backupnak jó lenne. Aztáb meglátnánk hogy mire menne vele Payton. Hill képtelen egy egész meccset levezényelni, látni a passzain hogy nagyon lassan szálnak. Ezekkel meghalnának.
nemethbence55
Ha "meghalnánk" akkor ne Hillel haljunk meg, sztem.....
Toltam egy-két mockot, első körös LB vel is, nem is olyan rossz, de ha kiesik Brees, mindegy is....
Lesz még itt kavarás rendesen a drafton (ha lesz draft)




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 422
A legutóbbi mock draftokban ami FA után van, azokban szinte mindegyikben 1/24 után van mind2. Mert idén eléggé erős volt az LB piac. Szóval nagyon sokan megoldották ezt a gondot, emiatt csúszhatnak. Patrick Queen például nagyon sok Top 50 prospect listában top 10 játékos között van csak ugye nem annyira kellendő idén a posztja. De nekem nagyon tetszene amúgy Queen.
Egyébként Jalen Hurts-ről mi a véleményetek? Szerintem egy haramadik körös picket megérne ha addig csúszna. Legalább backupnak jó lenne. Aztáb meglátnánk hogy mire menne vele Payton. Hill képtelen egy egész meccset levezényelni, látni a passzain hogy nagyon lassan szálnak. Ezekkel meghalnának.
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 112 — WHO DAT!!!!
A coverage LB draft nekem nagyon tetszene. Ki lehet elerhető?
Kájzerszóze
Patrick Queen, LSU egyetemről. Szóval kétszeresen is tetszene nekem is ez a pick.
nemethbence55
Vagy max Kenneth Murray, bár ahhoz nagy csoda kellene hogy 1/24 en ott legyen még szerintem


több mint 4 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 422
A coverage LB draft nekem nagyon tetszene. Ki lehet elerhető?
Kájzerszóze
Patrick Queen, LSU egyetemről. Szóval kétszeresen is tetszene nekem is ez a pick.
több mint 4 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
A coverage LB draft nekem nagyon tetszene. Ki lehet elerhető?



több mint 4 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
A főnök beszélt
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/90759730_637879923717906_7428088063423381463_n.jpg?stp=c114.0.344.343a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=Fg4q-d4DvY8Q7kNvgE7iWr9&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYBsMaf2aUMUmsYaYcgzARbWIkqfmVgab4LffDEZ2NPDlA&oe=66527E18
Drew Brees on Instagram: "Brittany and I are committing $5,000,000 to the State of Louisiana in 2020. The priority now is helping our communities get through this tough time. After considerable research and conversations with local organizations, we will be mobilizing our partnerships with Second Harvest Food Bank, Ochsner Health Systems, Walk-Ons, Jimmy Johns, Smalls Sliders and Waitr to prepare and deliver over 10,000 meals per day throughout Louisiana for as long as it takes to children on meal programs, seniors, and families in need. Let’s all do our part, maintain hope, and get through this together."
196K likes, 8,285 comments - drewbrees on March 26, 2020: "Brittany and I are committing $5,000,000 to the State of Louisiana in 2020. The priority now is helping our communities get through this ...".

több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Tetszetős:
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/90995996_209634823680258_1946839888231327471_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=2kurXJDlWgAQ7kNvgHdc3aL&_nc_oc=AdhdM4MqvnReo4KIW5zrjj4k_gzwz6mqa6YrvXLkmToZTYvFxGpR18b5BgRlu7ajFMI&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYDgi4t1dKBo3-DftgSWagFVCNQOx-fhdYArWsxq5f8tnA&oe=66527D96
NFL on Instagram: "Get ready for this @saints offense. 🔥 @emmanuelsanders"
466K likes, 5,432 comments - nfl on March 25, 2020: "Get ready for this @saints offense. 🔥 @emmanuelsanders".


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
adam77 New Orleans Saints 633
otthon töltött tévézős és zabálós napok után payton túl van a koronavíruson 😊
több mint 4 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Annyira mély idén a WR class hogy ha van egy kis szerencsénk akkor a 3.körben is tudunk húzni egy jó kis WR-t. Ha az első körben bent lesz még Kenneth Murray vagy Quenn akkor az Lb húzást sem tartom elképzelhetetlennek. Azért Anzalone és Alonso is nagyon sérülékeny.


több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Na Bell Bengal lett 3 év 18 millió. Megérte a mi 7,5 millió/ évünket visszautasítani.
kapitnono
Az ő és Ingram helyében is ügynököt váltanék...
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 112 — WHO DAT!!!!
Na Bell Bengal lett 3 év 18 millió. Megérte a mi 7,5 millió/ évünket visszautasítani.


több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 112 — WHO DAT!!!!
Drafton szerintem vagy LB vagy QB húzás kéne. QB szerintem csak Jordan Love akire van esély, más mindenki top 10 lesz vagy nem érne első kört, de Love-ot is láttam már mock draftban 1/6-ra. Ha LB akkor Patrick Queen aki nekem nagyon tetszene, mivel egy jó cover LB-nek írják amire már évek óta szükség lenne. DL és OL, max hátsó körben. Secondarybe szintén csak mélységbe, mert évek óta elösszőr van egy erős kezdő secondary. Ha WR jönne első körben pl Jefferson az is tetszene mert akkor meg egy bomba WR corp lenne.
nemethbence55
Igen, én is kb ezen gondolkozok.
A Kapitányt meg kell védeni utolsó (?) évében. Tehát az OL ból, nem sérülhet senki, mindenkinek a maximumot kell nyújtani. Kell a mélység.
Kellenek neki célpontok! minél több, minél jobb, annál jobb.
Ha mégis gáz lenne Breesel, akkor Hillben, én nem látom, hogy át tudná venni a csapatpatot, sem idény közben, sem jövőre. Akkor meg kellene egy (idén) csere QB. (Hogy jövőre mi lesz? Akár be is válhat, a 2021 es drafton sem lesznek sokkal jobb irányítók...(?))
A többiben, sztem megvagyunk...(persze LB is jöhet, de nem a védelemben kelene most segíteni a Kapitánynak. Pakoljuk oda neki, amit lehet!) 😊
Úgyhogy sztem a WR, OL, QB az első körökben...bármilyen sorrendben, ahogy Paytonék kitalálják.
zemanla
OL-t én nem húznék első körben. Azért akit első körben húzunk annak kezdőnek illene lennie. Márpedig OL-ben ha nincs sérülés nincs kezdő hely. LB-WR-re számítok első körben.


több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Drafton szerintem vagy LB vagy QB húzás kéne. QB szerintem csak Jordan Love akire van esély, más mindenki top 10 lesz vagy nem érne első kört, de Love-ot is láttam már mock draftban 1/6-ra. Ha LB akkor Patrick Queen aki nekem nagyon tetszene, mivel egy jó cover LB-nek írják amire már évek óta szükség lenne. DL és OL, max hátsó körben. Secondarybe szintén csak mélységbe, mert évek óta elösszőr van egy erős kezdő secondary. Ha WR jönne első körben pl Jefferson az is tetszene mert akkor meg egy bomba WR corp lenne.
nemethbence55
Igen, én is kb ezen gondolkozok.
A Kapitányt meg kell védeni utolsó (?) évében. Tehát az OL ból, nem sérülhet senki, mindenkinek a maximumot kell nyújtani. Kell a mélység.
Kellenek neki célpontok! minél több, minél jobb, annál jobb.
Ha mégis gáz lenne Breesel, akkor Hillben, én nem látom, hogy át tudná venni a csapatpatot, sem idény közben, sem jövőre. Akkor meg kellene egy (idén) csere QB. (Hogy jövőre mi lesz? Akár be is válhat, a 2021 es drafton sem lesznek sokkal jobb irányítók...(?))
A többiben, sztem megvagyunk...(persze LB is jöhet, de nem a védelemben kelene most segíteni a Kapitánynak. Pakoljuk oda neki, amit lehet!) 😊
Úgyhogy sztem a WR, OL, QB az első körökben...bármilyen sorrendben, ahogy Paytonék kitalálják.

Szerkesztette: zemanla




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 422
Drafton szerintem vagy LB vagy QB húzás kéne. QB szerintem csak Jordan Love akire van esély, más mindenki top 10 lesz vagy nem érne első kört, de Love-ot is láttam már mock draftban 1/6-ra. Ha LB akkor Patrick Queen aki nekem nagyon tetszene, mivel egy jó cover LB-nek írják amire már évek óta szükség lenne. DL és OL, max hátsó körben. Secondarybe szintén csak mélységbe, mert évek óta elösszőr van egy erős kezdő secondary. Ha WR jönne első körben pl Jefferson az is tetszene mert akkor meg egy bomba WR corp lenne.
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 112 — WHO DAT!!!!
Janoris Jenkins 3 év 27 millióért hosszabbított. Akkor a cb sor is megoldva pár évre 😀

 twitter.com/RapSheet/status/1242804249249144839

Szerkesztette: kapitnono


több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job

Cam Jordan újra kampányol a Twitteren, de most elég meglepő személy iránt 😊

Hát mit mondjak, egyébként adnám. Sosem fog megtörténni, de azért vicces lenne Drew után Newtonra hagyni a csapatot. Mondjuk Hill tökön szúrná magát 😀
Gyurma Pappa
Erre gondoltam én is, csak nem mertem beírni.
Egyszer már bejött egy sérült QB
😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞