New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Szerintem Rotent fogjátok behúzni.
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Állítólag tegnap a chargersel versenyeztünk Chris Harrisért. Szívesen láttam volna itt :/
ackrisz17
Szerintem cb ben megvagyunk ha minden marad ahogy most van, Lattimore, Jenkins a szélén, Cgj /Patrob slotban. Szerintem korrekt egység.
kapitnono
A D meg is lenne, természetesen mélységi igazolàs lesz.
Talàn legjobban LB-be kellene, ha Alex tovàbbra sem tud végigtolni egy szezont, illetve Elliss nem vâlik be.
Mindíg jó, ha nem sérült senki. De nagyon jó lenne, ha Rankins papa végig tudnà tolni a teljes szezont.
Na làssuk mi lesz az O-val...
Fattyu
Szerintem O részről draftról jönni fog egy wr meg egy LG /valahogy nem érzem, hogy Sean Eastonnal akarja végigtolni/ meg 1-2 csere, aztán több pick nem is nagyon van 😁
kapitnono
Hamàr G, Peat-el mi a helyzet? Nem láttam hogy valahova aláírt volna.
Fattyu
Még mindig FA, eddig nem nagyon járt senkinél ahogy olvasom. De nem ártana az erősítés azon a poszton. Minnesota ellen pl nem gyengén alázták a pályán azért.


több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
Állítólag tegnap a chargersel versenyeztünk Chris Harrisért. Szívesen láttam volna itt :/
ackrisz17
Szerintem cb ben megvagyunk ha minden marad ahogy most van, Lattimore, Jenkins a szélén, Cgj /Patrob slotban. Szerintem korrekt egység.
kapitnono
A D meg is lenne, természetesen mélységi igazolàs lesz.
Talàn legjobban LB-be kellene, ha Alex tovàbbra sem tud végigtolni egy szezont, illetve Elliss nem vâlik be.
Mindíg jó, ha nem sérült senki. De nagyon jó lenne, ha Rankins papa végig tudnà tolni a teljes szezont.
Na làssuk mi lesz az O-val...
Fattyu
Szerintem O részről draftról jönni fog egy wr meg egy LG /valahogy nem érzem, hogy Sean Eastonnal akarja végigtolni/ meg 1-2 csere, aztán több pick nem is nagyon van 😁
kapitnono
Hamàr G, Peat-el mi a helyzet? Nem láttam hogy valahova aláírt volna.

több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Mi a vélemény egy 3. -4. körös QB draftról?
zemanla
Hill úgysem fog irányítót játszani, ez csak terelés....😊
Mondjuk, ha azt kell, akkor nagy baj van!

Szerkesztette: zemanla




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Mi a vélemény egy 3. -4. körös QB draftról?




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Nem tudom tervezünk e még valami nagyobb igazolást most, de jelenlegi helyzetben jövőre először kapnánk comp picket mióta Sean itt van 😁
Elvileg Teddy után egy 3. kör, meg még egy 5 és egy 7. Kört számoltak a szakértők.


több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Állítólag tegnap a chargersel versenyeztünk Chris Harrisért. Szívesen láttam volna itt :/
ackrisz17
Szerintem cb ben megvagyunk ha minden marad ahogy most van, Lattimore, Jenkins a szélén, Cgj /Patrob slotban. Szerintem korrekt egység.
kapitnono
A D meg is lenne, természetesen mélységi igazolàs lesz.
Talàn legjobban LB-be kellene, ha Alex tovàbbra sem tud végigtolni egy szezont, illetve Elliss nem vâlik be.
Mindíg jó, ha nem sérült senki. De nagyon jó lenne, ha Rankins papa végig tudnà tolni a teljes szezont.
Na làssuk mi lesz az O-val...
Fattyu
Szerintem O részről draftról jönni fog egy wr meg egy LG /valahogy nem érzem, hogy Sean Eastonnal akarja végigtolni/ meg 1-2 csere, aztán több pick nem is nagyon van 😁


több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
Állítólag tegnap a chargersel versenyeztünk Chris Harrisért. Szívesen láttam volna itt :/
ackrisz17
Szerintem cb ben megvagyunk ha minden marad ahogy most van, Lattimore, Jenkins a szélén, Cgj /Patrob slotban. Szerintem korrekt egység.
kapitnono
A D meg is lenne, természetesen mélységi igazolàs lesz.
Talàn legjobban LB-be kellene, ha Alex tovàbbra sem tud végigtolni egy szezont, illetve Elliss nem vâlik be.
Mindíg jó, ha nem sérült senki. De nagyon jó lenne, ha Rankins papa végig tudnà tolni a teljes szezont.
Na làssuk mi lesz az O-val...

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Elég korrekt leadership lesz a védelem minden szintjén azért
Jordan, Davis, Jenkins. Remélem tüzelik majd a többieket is rendesen 😁


több mint 4 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Állítólag tegnap a chargersel versenyeztünk Chris Harrisért. Szívesen láttam volna itt :/
ackrisz17
Szerintem cb ben megvagyunk ha minden marad ahogy most van, Lattimore, Jenkins a szélén, Cgj /Patrob slotban. Szerintem korrekt egység.
kapitnono
Persze, amúgy nem is kérdés. Csak ilyenkor az ember mindig telhetetlen 😀


több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Állítólag tegnap a chargersel versenyeztünk Chris Harrisért. Szívesen láttam volna itt :/
ackrisz17
Szerintem cb ben megvagyunk ha minden marad ahogy most van, Lattimore, Jenkins a szélén, Cgj /Patrob slotban. Szerintem korrekt egység.


több mint 4 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Állítólag tegnap a chargersel versenyeztünk Chris Harrisért. Szívesen láttam volna itt :/


több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Mondjuk én Jenkinst pont nem vinném egészen hátra. Pont az volt a baj, hogy nem jöttek rá, ő a LoShoz közelebb használható. Ha hátra viszitek, megint csalódás lehet belőle.
dande
általában williams játszik egészen hátul
adam77
Jaja single high S szoktuk nyomni, eddig Bellt mozgattuk a LOS közelébe, gondolom most akkor Jenkins veszi át a helyét.


több mint 4 éve
adam77 New Orleans Saints 633
Mondjuk én Jenkinst pont nem vinném egészen hátra. Pont az volt a baj, hogy nem jöttek rá, ő a LoShoz közelebb használható. Ha hátra viszitek, megint csalódás lehet belőle.
dande
általában williams játszik egészen hátul
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 549 — Így remélem megfelelek nektek.....
 mobile.twitter.com/Schultz_Report/status/1240397835838918656
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Thomas és Armstead szerződését is átpiszkáltuk, így kb 14 milliót szabadítottunk fel

Szerkesztette: kapitnono


több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 549 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mondjuk én Jenkinst pont nem vinném egészen hátra. Pont az volt a baj, hogy nem jöttek rá, ő a LoShoz közelebb használható. Ha hátra viszitek, megint csalódás lehet belőle.
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Ez mondjuk nem tűnik rossz secondarynek

 twitter.com/MikeClayNFL/status/1240317380456218624


több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Malcolm Jenkins vissza.
Stez
Bell akkor ugy nez ki off 😕
lol
CGJ > Bell, annyira nem esek kétségbe ha elmegy... De nincs rá akkora piac, tehát szerintem jó áron maradhat még
Gyurma Pappa
Azok után hogy hajnalban mókoltunk Patrob szerződésével gondoltam, hogy rá számítunk slotban és CGJ-re meg S-ként. Jenkinsel mondjuk nem számoltam


több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Malcolm Jenkins vissza.
Stez
Bell akkor ugy nez ki off 😕
lol
CGJ > Bell, annyira nem esek kétségbe ha elmegy... De nincs rá akkora piac, tehát szerintem jó áron maradhat még

több mint 4 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Malcolm Jenkins vissza.
Stez
Bell akkor ugy nez ki off 😕

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 549 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kérdés mennyi az annyi. Remélem sok (már bocs😊) mert ha nem, morcos leszek. Bízom benne nem jár úgy, mint Pat Rob.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Malcolm Jenkins vissza.

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Brees Cap számai:
So, here’s what really matters: per Spotrac, Brees has cap hits of $23.65 million (in 2020), $36.15 million (in 2021), and $11.5 million (in 2022, after he’s presumably retired).


több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kiko Alosno is marad a Big Easyben
 twitter.com/RapSheet/status/1240075136415531008