New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
😀 😀 😀

Bell nem fogadja el a 7.5 misis átlagot egy csapatban, ahol elfogadták, hogy coverben szar, de legalább a futás megállításában ligeelit, és így is használják. Majd elmegy valahova a töredékéért, de legalább küzdhet a kezdőért, míg ide jött Jenkins

Peatet én GM-ben padra sem hoztam el, annyira lehúzták az elmúlt években, erre ilyen pénz? 😀

És alig több mint egyéves fizujából jött Sanders, aki az FA legnagyobb fogása, és a hiányzó fogaskerék ebbe a támadósorba.

Ha nincs ez a Peat-szerződés, nálam tarolnátok a piacot ezekkel, de még így is pluszos
Wyatt
Nekem is a Peat szerződéssel van egyedül gondom, nem is magával a szerződéssel, hanem az összegével, mert annyira nem nyújtott kiemelkedőt, hogy ekkora pénzeket leakasszon. Vikings meccsen azért jópárszor ült seggen vagy már a snapnél megverték, ami nem éppen egy jó G ismertetőjele.
Így viszont kíváncsi leszek drafton kit fougunk húzni, mert ha marad a jelenlegi keret akkor a kezdők kb megvannak.
kapitnono
Akkor csak BPA draft? Vagy előtérbe kerülhet korai(?) QB?
Esetleg: LB? Fal?




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Ez már jobban tetszik mint a Peat deal. De hogy honnan van erre pénz....
kapitnono
És még Hillre is kellene némi apró, màrha meg akarjuk tartani.
Fattyu
Első körös tender 4,75 milliót jelent neki idén, márha nem kötünk vele hosszútávút. És az már bele van számolva a capbe ahogy néztem

Szerkesztette: kapitnono


több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
Ez már jobban tetszik mint a Peat deal. De hogy honnan van erre pénz....
kapitnono
És még Hillre is kellene némi apró, màrha meg akarjuk tartani.

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
😀 😀 😀

Bell nem fogadja el a 7.5 misis átlagot egy csapatban, ahol elfogadták, hogy coverben szar, de legalább a futás megállításában ligeelit, és így is használják. Majd elmegy valahova a töredékéért, de legalább küzdhet a kezdőért, míg ide jött Jenkins

Peatet én GM-ben padra sem hoztam el, annyira lehúzták az elmúlt években, erre ilyen pénz? 😀

És alig több mint egyéves fizujából jött Sanders, aki az FA legnagyobb fogása, és a hiányzó fogaskerék ebbe a támadósorba.

Ha nincs ez a Peat-szerződés, nálam tarolnátok a piacot ezekkel, de még így is pluszos
Wyatt
Nekem is a Peat szerződéssel van egyedül gondom, nem is magával a szerződéssel, hanem az összegével, mert annyira nem nyújtott kiemelkedőt, hogy ekkora pénzeket leakasszon. Vikings meccsen azért jópárszor ült seggen vagy már a snapnél megverték, ami nem éppen egy jó G ismertetőjele.
Így viszont kíváncsi leszek drafton kit fougunk húzni, mert ha marad a jelenlegi keret akkor a kezdők kb megvannak.


több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
😀 😀 😀

Bell nem fogadja el a 7.5 misis átlagot egy csapatban, ahol elfogadták, hogy coverben szar, de legalább a futás megállításában ligeelit, és így is használják. Majd elmegy valahova a töredékéért, de legalább küzdhet a kezdőért, míg ide jött Jenkins

Peatet én GM-ben padra sem hoztam el, annyira lehúzták az elmúlt években, erre ilyen pénz? 😀

És alig több mint egyéves fizujából jött Sanders, aki az FA legnagyobb fogása, és a hiányzó fogaskerék ebbe a támadósorba.

Ha nincs ez a Peat-szerződés, nálam tarolnátok a piacot ezekkel, de még így is pluszos

több mint 4 éve
mrxxl77 New Orleans Saints LSU Tigers 45
 www.facebook.com/noshungary/photos/a.542344172502741/3514468891956906/?type=3&theater
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
mi lesz itt az NFC Southban...
diceman
Pl. sok prime time meccs (ha lesz szezon...).

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
mi lesz itt az NFC Southban...

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Ez már jobban tetszik mint a Peat deal. De hogy honnan van erre pénz....
kapitnono
Pl. majd így.
 twitter.com/NFLDraftBites/status/1241195185733861376

Peatnek megy NAGYON jó az ügynöke.
 twitter.com/NFLDraftBites/status/1241065559963381761
iktriad
Szerintem Rankinst nem áldozzuk be, ha egészséges akkor jó belső pass rusht tud nyomni. Szerintem Jackrabbitnek adunk új szerződést, és így fogunk faragni az idei számain.


több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez már jobban tetszik mint a Peat deal. De hogy honnan van erre pénz....
kapitnono
Pl. majd így.
 twitter.com/NFLDraftBites/status/1241195185733861376

Peatnek megy NAGYON jó az ügynöke.
 twitter.com/NFLDraftBites/status/1241065559963381761
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Ez már jobban tetszik mint a Peat deal. De hogy honnan van erre pénz....


több mint 4 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 425 — LIGHTS OUT!
2 évre 16 misiért, ami felmehet 19ig is.

több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Nagyfaszú Emmanuel érkezik hozzátok két évre.
több mint 4 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
LOL Peat 5 év 57,5 millióért hosszabbított. Azért ennyire nem volt jó LG. De akkor remélem Ramczykre is marad pénz, mert neki azért majd 2 év múlva meg kell adni a kb 20 millió/ évet.

 twitter.com/RapSheet/status/1241043880021233664
kapitnono
1-2év múlva ez fájni fog még
braxa88
nekem már most fáj....

több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Őőő mi?

több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
LOL Peat 5 év 57,5 millióért hosszabbított. Azért ennyire nem volt jó LG. De akkor remélem Ramczykre is marad pénz, mert neki azért majd 2 év múlva meg kell adni a kb 20 millió/ évet.

 twitter.com/RapSheet/status/1241043880021233664
kapitnono
1-2év múlva ez fájni fog még
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
LOL Peat 5 év 57,5 millióért hosszabbított. Azért ennyire nem volt jó LG. De akkor remélem Ramczykre is marad pénz, mert neki azért majd 2 év múlva meg kell adni a kb 20 millió/ évet.

 twitter.com/RapSheet/status/1241043880021233664

Szerkesztette: kapitnono


több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Két ötödik éves opció lehívva.
 twitter.com/FieldYates/status/1240805926707347458
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Elvileg Jenkins leigazolása előtt Bellnek ajánlottunk átlag 7,5 millió/évet de nem fogadta el.
kapitnono
Az is elég nagy vonalú.

Paytonnak jobbulást, remélem komolyabb tünetek nélkül átvészeli

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Jobbulást neki


több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Payton koronavirusos. ☹️
Stez
Így jár az, aki sok Bounty csokit eszik. Viccet félretéve, jobbulást.
iktriad
nem volt mit félretenni

damn, jobbulást a főninek
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Payton koronavirusos. ☹️
Stez
Így jár az, aki sok Bounty csokit eszik. Viccet félretéve, jobbulást.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Payton koronavirusos. ☹️

Szerkesztette: Stez

több mint 4 éve
Toto21 Chicago Bears 5 247
Mennyi pénzetek van a cap alatt még? Bold idea Gordon?
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Elvileg Jenkins leigazolása előtt Bellnek ajánlottunk átlag 7,5 millió/évet de nem fogadta el.