New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 112 — WHO DAT!!!!
PJ visszajött 1 évre, nagy baj nem lehet 😁


több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 112 — WHO DAT!!!!
Elvileg a draft idején egy Fasza sörfőzdében lesz a war roomunk. Csak nehogy mindenki úgy bebasszon hogy ne tudjunk időben választani 😁
kapitnono
Mi lehet a legrosszabb? Feladtok két első kört egy nyers pass rusherért vagy adtok egy 1+2-t egy futóért? 😊)
Wyatt
Az elsőt nem hiszem hogy most megjátszuk, és az első futót sem hiszem hogy kiválasztanák előttünk.
Leginkább a legrosszabb az lehet ha a top 10 be tradelünk fel Jordan Loveért kb


több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Elvileg a draft idején egy Fasza sörfőzdében lesz a war roomunk. Csak nehogy mindenki úgy bebasszon hogy ne tudjunk időben választani 😁
kapitnono
Mi lehet a legrosszabb? Feladtok két első kört egy nyers pass rusherért vagy adtok egy 1+2-t egy futóért? 😊)

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 112 — WHO DAT!!!!
Elvileg a draft idején egy Fasza sörfőzdében lesz a war roomunk. Csak nehogy mindenki úgy bebasszon hogy ne tudjunk időben választani 😁


több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 730 — Scream and scout
Ha elmaradna az idei szezon akkor hogy lesz a 2021es draft?
Marsellus Wallace
Maddennel leszimulálják a szezont és az alapján 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Marsellus Wallace Seattle Seahawks Baylor Bears 46
Ha elmaradna az idei szezon akkor hogy lesz a 2021es draft?
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 648 — Egyéb témák lakó
Állítólag Loomis február óta tárgyal a Browns GM-el. Ovastam oldalakon hogy arra készül hogy plusz első kört nyerjünk de ezt nem tudom elképzelni hogy feladnánk mindent kb azért hogy felkerüljünk 1/10-re úgy hogy megtartjuk még az 1/24-et is.
Szerintem inkább esélyes hogy az egyik QB nagyon tetszik neki is meg Paytonnak és szeretnék elhozni hogy nehogy lemaradjunk róla mint Mahoms-ról annó. Ezt támasztja alá hogy nagyon erőssen videózzik Jordan Love-ot. Aki szerintem 1/10-en reach lenne, bár a legutóbbi mock-ban 1/6-on ment el LA-be
nemethbence55
Nektek nem a win-now üzemmódban kellene erősíteni, és BPA alapon húzni mondjuk olyan játékost, aki azonnali erősítést jelent a csapatnak?
Gerichill
Dehogynem. Nem lesz QB, erről álmodozik minden draft jós, de BPA lesz, WR>CB>LB prioval.

több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Állítólag Loomis február óta tárgyal a Browns GM-el. Ovastam oldalakon hogy arra készül hogy plusz első kört nyerjünk de ezt nem tudom elképzelni hogy feladnánk mindent kb azért hogy felkerüljünk 1/10-re úgy hogy megtartjuk még az 1/24-et is.
Szerintem inkább esélyes hogy az egyik QB nagyon tetszik neki is meg Paytonnak és szeretnék elhozni hogy nehogy lemaradjunk róla mint Mahoms-ról annó. Ezt támasztja alá hogy nagyon erőssen videózzik Jordan Love-ot. Aki szerintem 1/10-en reach lenne, bár a legutóbbi mock-ban 1/6-on ment el LA-be
nemethbence55
Nektek nem a win-now üzemmódban kellene erősíteni, és BPA alapon húzni mondjuk olyan játékost, aki azonnali erősítést jelent a csapatnak?
Gerichill
Mi azonnal erősek vagyunk! Mindíg is! 😀😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
Gerichill Denver Broncos 523
Állítólag Loomis február óta tárgyal a Browns GM-el. Ovastam oldalakon hogy arra készül hogy plusz első kört nyerjünk de ezt nem tudom elképzelni hogy feladnánk mindent kb azért hogy felkerüljünk 1/10-re úgy hogy megtartjuk még az 1/24-et is.
Szerintem inkább esélyes hogy az egyik QB nagyon tetszik neki is meg Paytonnak és szeretnék elhozni hogy nehogy lemaradjunk róla mint Mahoms-ról annó. Ezt támasztja alá hogy nagyon erőssen videózzik Jordan Love-ot. Aki szerintem 1/10-en reach lenne, bár a legutóbbi mock-ban 1/6-on ment el LA-be
nemethbence55
Nektek nem a win-now üzemmódban kellene erősíteni, és BPA alapon húzni mondjuk olyan játékost, aki azonnali erősítést jelent a csapatnak?
több mint 4 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 422
Állítólag Loomis február óta tárgyal a Browns GM-el. Ovastam oldalakon hogy arra készül hogy plusz első kört nyerjünk de ezt nem tudom elképzelni hogy feladnánk mindent kb azért hogy felkerüljünk 1/10-re úgy hogy megtartjuk még az 1/24-et is.
Szerintem inkább esélyes hogy az egyik QB nagyon tetszik neki is meg Paytonnak és szeretnék elhozni hogy nehogy lemaradjunk róla mint Mahoms-ról annó. Ezt támasztja alá hogy nagyon erőssen videózzik Jordan Love-ot. Aki szerintem 1/10-en reach lenne, bár a legutóbbi mock-ban 1/6-on ment el LA-be
több mint 4 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 422
Szerintem ha elmaradna akkor ő sem vonulna vissza, de nagyon kétlem hogy elmarad, max az OTA, Traning camp valahogy máshogy lesz megoldva vagy azok csúsznak.
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 112 — WHO DAT!!!!
A mostani lesz elvileg Brees utolsó szezonja. Elég ironikus lenne ha pont elmaradna...

 saintswire.usatoday.com/2020/03/31/2020-nfl-season-sean-payton-get-up-espn-drew-brees-news/


több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 112 — WHO DAT!!!!
Kíváncsi leszek tényleg így gondolja e, vagy csak fel akarja verni az árát

 bleacherreport.com/articles/2884279-sean-payton-talks-taysom-hill-says-saints-see-him-as-future-starting-qb


több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Minden évben ilyen "sz@rul" állunk, aztán eddig is volt szezonunk....




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
daelaci 13
Everson Griffenre állítólag rà vagytok izgulva. Mibű?
TSzabi
Elvileg 14 misi van még a cap alatt. Nem tudom én sem hogy hogyam miből, de elvileg van rá pénz. Egyébként én sem hallottam ilyen hírt de tetszene egy ilyen igazolás.
nemethbence55
Szerintem az a 14 igazából csak 9 millió és abban még benne sincsen Sanders, szóvan talán még a draftról jövő játékosokra sincsen pénz. Nem véletlenül megy át olyan betegesen az a Sanders szerződés, szerintem lesz még valami attrakció valakinek a szerződésével amivel csinálnak még helyet.
több mint 4 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 422
Everson Griffenre állítólag rà vagytok izgulva. Mibű?
TSzabi
Elvileg 14 misi van még a cap alatt. Nem tudom én sem hogy hogyam miből, de elvileg van rá pénz. Egyébként én sem hallottam ilyen hírt de tetszene egy ilyen igazolás.
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 112 — WHO DAT!!!!
kíváncsi vagyok, a home office-nak milyen újdonságokat köszönhetünk majd a jövőben 😊

 www.facebook.com/neworleanssaints/photos/a.124527404261500/2918796058167940/?type=3&theater
adam77
Sean unatkozik 😁

 mobile.twitter.com/SeanPayton/status/1244429012006559744


több mint 4 éve
adam77 New Orleans Saints 633
kíváncsi vagyok, a home office-nak milyen újdonságokat köszönhetünk majd a jövőben 😊

 www.facebook.com/neworleanssaints/photos/a.124527404261500/2918796058167940/?type=3&theater

Szerkesztette: adam77
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Everson Griffenre állítólag rà vagytok izgulva. Mibű?
TSzabi
Nem nagyon hallottam még pletyka szintjén sem, merre találtad?
kapitnono
Instán nem tudtam vissza keresni.
Arra volt egy hivatkozás hogy nagyon tapintatosan érdeklődtetek a mentális betegségéről.
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 648 — Egyéb témák lakó
Everson Griffenre állítólag rà vagytok izgulva. Mibű?
TSzabi
Nem nagyon hallottam még pletyka szintjén sem, merre találtad?
kapitnono
Én se. Ilyenkor az szokott lenni, hogy az ügynöke "susorog", azt meg mértékadó forrás nem hozza le.

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 112 — WHO DAT!!!!
Everson Griffenre állítólag rà vagytok izgulva. Mibű?
TSzabi
Nem nagyon hallottam még pletyka szintjén sem, merre találtad?


több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Everson Griffenre állítólag rà vagytok izgulva. Mibű?
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 623 — Így remélem megfelelek nektek.....
Basszameg pedig még délután 6 körül kezdtem reménykedni, hogy ez idén elmarad...
peach
Amíg nem csináljátok meg fordítva ez már csak így marad 😉
több mint 4 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Basszameg pedig még délután 6 körül kezdtem reménykedni, hogy ez idén elmarad...
peach
hogyne
New Orleans-ban tegnap le is adta az egyik helyi tévé a meccset 😀

több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 648 — Egyéb témák lakó
Basszameg pedig még délután 6 körül kezdtem reménykedni, hogy ez idén elmarad...
peach
Amíg nem történik valami viccesebb, addig ez marad...