New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Vagyis visszatér ide 😛 😉
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Brees bejelentette, hogy nem vonul vissza.

több mint 4 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Szerintem Teddy elmegy, Hill pedig marad, azt is olvasni hogy a Saintsnek az a terve hogy 2021-től átvegye Breestől a stafétát, persze ez akkor releváns ha a Kapitány visszajön még egy évre( amit nagyon remélek).


több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Kezdődik, brückwasser évi 30 misiben gondolkozik 😊
Egész jól megokoskodhatnátok a bulit, ha rábasznátok a taget és egy második körért vihetné aki akarja.
Hillre is első körös tender, jönnének a hülyék fizetni pickekben 😊
gabokocka
Ahogy olvasgatom teddyért lesz elvileg piac, és nem kizárt a 30/éves átlag. Szerintem azt valahogy nem mi fogjuk neki megadni 😀
Hillel kíváncsi leszek mi a terv, lesz e rajta tender, elviszi e valaki annyiért, vagy esetleg megtartjuk.


több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Kezdődik, brückwasser évi 30 misiben gondolkozik 😊
Egész jól megokoskodhatnátok a bulit, ha rábasznátok a taget és egy második körért vihetné aki akarja.
Hillre is első körös tender, jönnének a hülyék fizetni pickekben 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 334 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 334 — Invisible man
 www.instagram.com/p/B8ZmxbAFvJj/?utm_source=ig_web_copy_link


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Tebowt ilyem dumáért kiröhögték, pedig ő passzolt is már NFL meccsen
TSzabi
Más idők voltak. Akkoriban egy ilyen irányító egzotikum volt, Cam Newtonon is mosolygott mindenki, Lamar Jacksonra is legyintettek tavaly év végén (mindketten jobbak, mint Tim vagy Hill).

De egyébként igazad van, ez a nyilatkozat megmosolyogtató.
Gyurma Pappa
Hill egy használható NFL játékos, nem ismerem a kvalitásait mint passzoló de Payton gondolom tudja mit csinál, és ő minden QB ból többet hoz ki nem kevesebbet mint az átlag edző. Hillre lehet írni 20-30 játékot amit előlehet venni ha nagyon kell, illetve 1-1x letesztelni ezeket. Ki-ki meccseken lehet ő az aki eldönt. SB esélyes keretben megéri rosteren tartani hogy elő lehessen venni ha szorul a hurok. Véleményen szerint nálatok is ezért volt/van. Jó gyerek de egy 30 éves ST/TE Collage QB. Persze ez Amerika, de szerintem ha elmegy máshova és PO meccset nyer mint QB1 akkor Payton önként nyugdíjba megy.

Szerkesztette: TSzabi
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Tebowt ilyem dumáért kiröhögték, pedig ő passzolt is már NFL meccsen
TSzabi
Más idők voltak. Akkoriban egy ilyen irányító egzotikum volt, Cam Newtonon is mosolygott mindenki, Lamar Jacksonra is legyintettek tavaly év végén (mindketten jobbak, mint Tim vagy Hill).

De egyébként igazad van, ez a nyilatkozat megmosolyogtató.

több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Tebowt ilyem dumáért kiröhögték, pedig ő passzolt is már NFL meccsen
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
egeszen az udfa szezon vegeig mindenki leigeri a csillagot - marketing duma minden.

Hill kulonleges jatekos SP rendszereben, de annyira franchise QB mint en. Ha valaki megeszi akkor az egesz FO vendegem egy sorre.
diceman
Nyilván ő csak próbálja eladni magát, hogy minél több pénzt tudjon keresni karrierjében így 30 on túl. Szerintem ő is tisztában van a képességeivel.


több mint 4 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
egeszen az udfa szezon vegeig mindenki leigeri a csillagot - marketing duma minden.

Hill kulonleges jatekos SP rendszereben, de annyira franchise QB mint en. Ha valaki megeszi akkor az egesz FO vendegem egy sorre.

több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Ez egy eléggé durva kijelentés volt a részéről, kicsit csalódás nekem, nem ilyennek tűnt. De benne van, hogy csak azért csinálja, mert érzi, hogy karrierje csúcsán van, és most van az egyetlen esélye pénzt szakítani, mindenestre érdekes lesz, ha marad...
PEEtör
Ugyanmár, ne legyén ilyen érzékeny. Pont azt mondta, amit kellett. Hálálkodni ráér majd szerződéssel a zsebében.

A helyzet kimondottan egyszerű: Hill sem lesz már fiatalabb, és nem ST játékos fizetésért szeretne dolgozni, én ezt teljesen megértem. Kap egy 1körös tendert, amit ha elvisz valaki, mi örülünk, Hill örül, mindenki boldog. (Vannak több első körös pickkel rendelkező csapatok, ahol nem lenne egy ilyen húzás meglepő, de simán kinézem, hogy a Titans elviszi mondjuk, mint hogy rizikózzon egy rookie-val).

Ha meg nem, akkor is időt nyertünk, amíg Drew kitalálja, hogy mit szeretne. Ha visszavonul, akkor Teddyt megtartjuk, Hill maradhat csere QB fizetésért, is idehozunk még valakit padot melegíteni.

több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Elcserélni: rárakni egy 1. körös tendert és legyen egy olyan madár, aki szerződést ajánl neki.
gabokocka
Neked lesz igazad a pletykák szerint. Állítólag valamelyik későbbi draft hely érdeklődik.
Gyurma Pappa
Nem tudom elhinni, hogy bárki elvinné első körért, sőt. De jó lenne.

Ez egy eléggé durva kijelentés volt a részéről, kicsit csalódás nekem, nem ilyennek tűnt. De benne van, hogy csak azért csinálja, mert érzi, hogy karrierje csúcsán van, és most van az egyetlen esélye pénzt szakítani, mindenestre érdekes lesz, ha marad...
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Elcserélni: rárakni egy 1. körös tendert és legyen egy olyan madár, aki szerződést ajánl neki.
gabokocka
Neked lesz igazad a pletykák szerint. Állítólag valamelyik későbbi draft hely érdeklődik.

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
 mobile.twitter.com/brgridiron/status/1227054192432316418?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1227054192432316418&ref_url=https%3A%2F%2Fbleacherreport.com%2Fnew-orleans-saints


több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
De Rivers nem sérült...
😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ugyan már, ki hallott már olyan marhaságot, hogy a Chargersnél nem marasztalt irányító New Orleansban bajno....

Btw, az igencsak szép lenne, ha ez tényleg összejönne és itt is Rivers váltaná Breest 😀

Szerkesztette: Wyatt

több mint 4 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Teddy elmegy, Rivers jon és nyerünk neki egy gyűrűt.
Én szóltam

több mint 4 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Teddy el fog menni, Mariota lesz a csere QB-nk.
Brees és Hill marad, természetesen.
Itt olvastátok először... Nagyon szívesen. 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
Jó kis szezon elé nézünk. Most előtte kéne egy jó offseason. 😊
Gyurma Pappa
Leginkább atlantába, hátha lenne végre egy kis izgi mert az elmúlt két év elég uncsi volt. Nektek sem jó ez 😊
peach
Ezt írtam már két éve is, hogy egy szar Falcons ellen nem érdem nyerni. Sokkal jobb volt, amíg 3-as verseny volt a csoportelsőségért, addig volt legalább nyomás a rajtunk is. Így most csak itt buzultok ti is meg a Cicák is... A Tampa meg csak Tampa...
Gyurma Pappa
Hát pedig idén még ez lesz.
A Falcons mitől lenne más, mint az elmúlt 2 évben, megint hozzák majd a fos kezdés után az értelmetlen győzelmeket a 7-9ért, amikor a caphell miatt még gyengülni is fog a keret.
Nálunk sztem masszív rebuild lesz, ha Cam krepa még 1/1 is lehet, ha nem, a védelem miatt akkor se rúgunk labdába.
A Tampa meg Tampa.

Szóval idén még egyszer utoljára nekifuthattok, nem hiszem, hogy komoly gondot okozna a csoport megnyerése, a lényeg úgyis a PO lesz. Aztán itt is el kell gondolkodni majd a hogyantovábbról, ki vigye tovább Brees utána csapatot.
gabokocka
Most miért mondod? Hiszen ez a legkompetitívebb csoport, nem pedig Stevie Wonderék 😕((
Wyatt
Mondja ezt egy Pats fan. 🙄😴
PEEtör
Persze, hiszen Stevie Wonderék nálunk vannak, ez pedig egy kompetitív csoport
Wyatt
Pedig ebbe a csoportba dobál Winston vakon és minden meccsen 2-3 INTet 😀

Szerkesztette: Hightower94
több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Mi az? Fekete és neki megy a zongorának?
.......
😀

Szerkesztette: zemanla




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jó kis szezon elé nézünk. Most előtte kéne egy jó offseason. 😊
Gyurma Pappa
Leginkább atlantába, hátha lenne végre egy kis izgi mert az elmúlt két év elég uncsi volt. Nektek sem jó ez 😊
peach
Ezt írtam már két éve is, hogy egy szar Falcons ellen nem érdem nyerni. Sokkal jobb volt, amíg 3-as verseny volt a csoportelsőségért, addig volt legalább nyomás a rajtunk is. Így most csak itt buzultok ti is meg a Cicák is... A Tampa meg csak Tampa...
Gyurma Pappa
Hát pedig idén még ez lesz.
A Falcons mitől lenne más, mint az elmúlt 2 évben, megint hozzák majd a fos kezdés után az értelmetlen győzelmeket a 7-9ért, amikor a caphell miatt még gyengülni is fog a keret.
Nálunk sztem masszív rebuild lesz, ha Cam krepa még 1/1 is lehet, ha nem, a védelem miatt akkor se rúgunk labdába.
A Tampa meg Tampa.

Szóval idén még egyszer utoljára nekifuthattok, nem hiszem, hogy komoly gondot okozna a csoport megnyerése, a lényeg úgyis a PO lesz. Aztán itt is el kell gondolkodni majd a hogyantovábbról, ki vigye tovább Brees utána csapatot.
gabokocka
Most miért mondod? Hiszen ez a legkompetitívebb csoport, nem pedig Stevie Wonderék 😕((
Wyatt
Mondja ezt egy Pats fan. 🙄😴
PEEtör
Persze, hiszen Stevie Wonderék nálunk vannak, ez pedig egy kompetitív csoport

több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Jó kis szezon elé nézünk. Most előtte kéne egy jó offseason. 😊
Gyurma Pappa
Leginkább atlantába, hátha lenne végre egy kis izgi mert az elmúlt két év elég uncsi volt. Nektek sem jó ez 😊
peach
Ezt írtam már két éve is, hogy egy szar Falcons ellen nem érdem nyerni. Sokkal jobb volt, amíg 3-as verseny volt a csoportelsőségért, addig volt legalább nyomás a rajtunk is. Így most csak itt buzultok ti is meg a Cicák is... A Tampa meg csak Tampa...
Gyurma Pappa
Hát pedig idén még ez lesz.
A Falcons mitől lenne más, mint az elmúlt 2 évben, megint hozzák majd a fos kezdés után az értelmetlen győzelmeket a 7-9ért, amikor a caphell miatt még gyengülni is fog a keret.
Nálunk sztem masszív rebuild lesz, ha Cam krepa még 1/1 is lehet, ha nem, a védelem miatt akkor se rúgunk labdába.
A Tampa meg Tampa.

Szóval idén még egyszer utoljára nekifuthattok, nem hiszem, hogy komoly gondot okozna a csoport megnyerése, a lényeg úgyis a PO lesz. Aztán itt is el kell gondolkodni majd a hogyantovábbról, ki vigye tovább Brees utána csapatot.
gabokocka
Most miért mondod? Hiszen ez a legkompetitívebb csoport, nem pedig Stevie Wonderék 😕((
Wyatt
Mondja ezt egy Pats fan. 🙄😴
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát az AFC Eastnél még így is erősebb, másrészt az elmúlt 20 évben innen azért mindenki ment Superbowlba, gondolom tőletek is.
gabokocka
Oda biztosan 😊