New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Hát az AFC Eastnél még így is erősebb, másrészt az elmúlt 20 évben innen azért mindenki ment Superbowlba, gondolom tőletek is.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jó kis szezon elé nézünk. Most előtte kéne egy jó offseason. 😊
Gyurma Pappa
Leginkább atlantába, hátha lenne végre egy kis izgi mert az elmúlt két év elég uncsi volt. Nektek sem jó ez 😊
peach
Ezt írtam már két éve is, hogy egy szar Falcons ellen nem érdem nyerni. Sokkal jobb volt, amíg 3-as verseny volt a csoportelsőségért, addig volt legalább nyomás a rajtunk is. Így most csak itt buzultok ti is meg a Cicák is... A Tampa meg csak Tampa...
Gyurma Pappa
Hát pedig idén még ez lesz.
A Falcons mitől lenne más, mint az elmúlt 2 évben, megint hozzák majd a fos kezdés után az értelmetlen győzelmeket a 7-9ért, amikor a caphell miatt még gyengülni is fog a keret.
Nálunk sztem masszív rebuild lesz, ha Cam krepa még 1/1 is lehet, ha nem, a védelem miatt akkor se rúgunk labdába.
A Tampa meg Tampa.

Szóval idén még egyszer utoljára nekifuthattok, nem hiszem, hogy komoly gondot okozna a csoport megnyerése, a lényeg úgyis a PO lesz. Aztán itt is el kell gondolkodni majd a hogyantovábbról, ki vigye tovább Brees utána csapatot.
gabokocka
Most miért mondod? Hiszen ez a legkompetitívebb csoport, nem pedig Stevie Wonderék 😕((

több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Szóval idén még egyszer utoljára nekifuthattok, nem hiszem, hogy komoly gondot okozna a csoport megnyerése, a lényeg úgyis a PO lesz. Aztán itt is el kell gondolkodni majd a hogyantovábbról, ki vigye tovább Brees utána csapatot.
gabokocka
Ahogy én látom:
- a csoport nem lesz erősebb, így azt behúzni nem lesz különösebb kihívás, akár visszajön Brees, akár nem
- ha Brees visszajön, Teddy megy, Hill marad
- ha Brees nem jön vissza, Teddy és Hill marad
- ha Teddy pénzt választja (szerintem pont ő nem az a fajta), és elmegy, mielőtt Brees-zel kiderülne, hogy mi lesz, akkor meg is van az első körös pick, a legjobb QB-t el kell hozni, és Hill a kezdő QB

Röviden így látom. de persze lhet hogy teljesen más dolgok fognak történni 😊
Gyurma Pappa
Nagyjából én is, annyi, hogy Hill sztem nem lesz QB sehogy se, Brees (95%)/Bridgewater(5%) a kezdő, és hoztok a kezdő mögé egy cserét FA-n vagy draftoltok egy projektet. Az az érdekes kérdés, hogy a Brees éra utolsó? évében elbaszol-e egy első/második körös picket arra, hogy húzz egy project irányítót, ahelyett, hogy húznál egy olyan játékost, aki már idén is hozzá tud tenni. Én az utóbbit választanám.
gabokocka
Annyi, hogy inkább már bizonyított veteránérért tradelném az első köröst, mert ahhoz elég nagy coca kell, hogy hátul is egyből impact playat húzzatok. Most hirtelen nemtudom hol van hiány, de pl ilyen peters féle tradere gondolok. Persze ez akkor igaz ha all in-t mentek.

Szerkesztette: peach



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
aki már idén is hozzá tud tenni. Én az utóbbit választanám.
gabokocka
Egyetértünk. Brees bejelentéséig nem fog semmi érdemleges történni a csapatnál, ez 100%.

Teddy hiányozni fog, remélem elviszi kezdőnek valaki az AFC-be 😊

több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Szóval idén még egyszer utoljára nekifuthattok, nem hiszem, hogy komoly gondot okozna a csoport megnyerése, a lényeg úgyis a PO lesz. Aztán itt is el kell gondolkodni majd a hogyantovábbról, ki vigye tovább Brees utána csapatot.
gabokocka
Ahogy én látom:
- a csoport nem lesz erősebb, így azt behúzni nem lesz különösebb kihívás, akár visszajön Brees, akár nem
- ha Brees visszajön, Teddy megy, Hill marad
- ha Brees nem jön vissza, Teddy és Hill marad
- ha Teddy pénzt választja (szerintem pont ő nem az a fajta), és elmegy, mielőtt Brees-zel kiderülne, hogy mi lesz, akkor meg is van az első körös pick, a legjobb QB-t el kell hozni, és Hill a kezdő QB

Röviden így látom. de persze lhet hogy teljesen más dolgok fognak történni 😊
Gyurma Pappa
Nagyjából én is, annyi, hogy Hill sztem nem lesz QB sehogy se, Brees (95%)/Bridgewater(5%) a kezdő, és hoztok a kezdő mögé egy cserét FA-n vagy draftoltok egy projektet. Az az érdekes kérdés, hogy a Brees éra utolsó? évében elbaszol-e egy első/második körös picket arra, hogy húzz egy project irányítót, ahelyett, hogy húznál egy olyan játékost, aki már idén is hozzá tud tenni. Én az utóbbit választanám.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Szóval idén még egyszer utoljára nekifuthattok, nem hiszem, hogy komoly gondot okozna a csoport megnyerése, a lényeg úgyis a PO lesz. Aztán itt is el kell gondolkodni majd a hogyantovábbról, ki vigye tovább Brees utána csapatot.
gabokocka
Ahogy én látom:
- a csoport nem lesz erősebb, így azt behúzni nem lesz különösebb kihívás, akár visszajön Brees, akár nem
- ha Brees visszajön, Teddy megy, Hill marad
- ha Brees nem jön vissza, Teddy és Hill marad
- ha Teddy pénzt választja (szerintem pont ő nem az a fajta), és elmegy, mielőtt Brees-zel kiderülne, hogy mi lesz, akkor meg is van az első körös pick, a legjobb QB-t el kell hozni, és Hill a kezdő QB

Röviden így látom. de persze lhet hogy teljesen más dolgok fognak történni 😊

több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Jó kis szezon elé nézünk. Most előtte kéne egy jó offseason. 😊
Gyurma Pappa
Leginkább atlantába, hátha lenne végre egy kis izgi mert az elmúlt két év elég uncsi volt. Nektek sem jó ez 😊
peach
Ezt írtam már két éve is, hogy egy szar Falcons ellen nem érdem nyerni. Sokkal jobb volt, amíg 3-as verseny volt a csoportelsőségért, addig volt legalább nyomás a rajtunk is. Így most csak itt buzultok ti is meg a Cicák is... A Tampa meg csak Tampa...
Gyurma Pappa
Hát pedig idén még ez lesz.
A Falcons mitől lenne más, mint az elmúlt 2 évben, megint hozzák majd a fos kezdés után az értelmetlen győzelmeket a 7-9ért, amikor a caphell miatt még gyengülni is fog a keret.
Nálunk sztem masszív rebuild lesz, ha Cam krepa még 1/1 is lehet, ha nem, a védelem miatt akkor se rúgunk labdába.
A Tampa meg Tampa.

Szóval idén még egyszer utoljára nekifuthattok, nem hiszem, hogy komoly gondot okozna a csoport megnyerése, a lényeg úgyis a PO lesz. Aztán itt is el kell gondolkodni majd a hogyantovábbról, ki vigye tovább Brees utána csapatot.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Jó kis szezon elé nézünk. Most előtte kéne egy jó offseason. 😊
Gyurma Pappa
Leginkább atlantába, hátha lenne végre egy kis izgi mert az elmúlt két év elég uncsi volt. Nektek sem jó ez 😊
peach
Ezt írtam már két éve is, hogy egy szar Falcons ellen nem érdem nyerni. Sokkal jobb volt, amíg 3-as verseny volt a csoportelsőségért, addig volt legalább nyomás a rajtunk is. Így most csak itt buzultok ti is meg a Cicák is... A Tampa meg csak Tampa...
Gyurma Pappa
Ismerem az álláspontod, ugyanaz mint az enyém de ezt már megbeszéltük. Csupán kiegészítettem a gondolatodat 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Jó kis szezon elé nézünk. Most előtte kéne egy jó offseason. 😊
Gyurma Pappa
Leginkább atlantába, hátha lenne végre egy kis izgi mert az elmúlt két év elég uncsi volt. Nektek sem jó ez 😊
peach
Ezt írtam már két éve is, hogy egy szar Falcons ellen nem érdem nyerni. Sokkal jobb volt, amíg 3-as verseny volt a csoportelsőségért, addig volt legalább nyomás a rajtunk is. Így most csak itt buzultok ti is meg a Cicák is... A Tampa meg csak Tampa...

több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Jó kis szezon elé nézünk. Most előtte kéne egy jó offseason. 😊
Gyurma Pappa
Leginkább atlantába, hátha lenne végre egy kis izgi mert az elmúlt két év elég uncsi volt. Nektek sem jó ez 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Jó kis szezon elé nézünk. Most előtte kéne egy jó offseason. 😊

több mint 4 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Nézegetem az őszi ellenfeleket...
Kansas City, San Francisco, Green Bay, Minnesota... És mindegyik jönni fog a Domeba!
Az idei PO-csapatok közül csak a Phillyvel játszunk majd idegenben.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Szóval nem számítottam rá, hogy Mike megkapja, azért sem, mert rajta kívül Jerry Rice volt az egyetlen WR, aki valaha megkapta ezt a címet. Így is necces volt, 19-17 volt a vége Lamar ellenében.

Szóval gratula neki, nagyon megérdemelte.
Gyurma Pappa
Megérdemelni szerintem sem kérdés, hogy megérdemelte, eléggé rekordokkal teli szezonja volt, de számomra is pozitív csalódás. Előzetesen Lamarra vagy CMC-re tippeltem volna.


több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Szóval nem számítottam rá, hogy Mike megkapja, azért sem, mert rajta kívül Jerry Rice volt az egyetlen WR, aki valaha megkapta ezt a címet. Így is necces volt, 19-17 volt a vége Lamar ellenében.

Szóval gratula neki, nagyon megérdemelte.

több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Ez pozitív csalódás volt, megmondom őszintén.

több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 888 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/82521281_217781809250557_8865876838270847855_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=vwQGaLxq4sMQ7kNvgFwYdbp&_nc_oc=Adgc-NcQ5sAuRuhel-Z2eqVnpbzgdplO4YP_POCurYKH5SArsQNLqramTqomqlLkzyo&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfDNFcNbkiEyDnuwn8onRNfTKdQSkIbBsHwBpKoirKnz1g&oe=66366E6A
NFL on Instagram: "The most receptions ever in one season. Michael Thomas is the 2019 Offensive Player of the Year! - 📺: #NFLHonors | 8pm ET on FOX"
427K likes, 3,974 comments - nfl on February 1, 2020: "The most receptions ever in one season. Michael Thomas is the 2019 Offensive Player of the Year! - 📺: #NFLHonors | 8pm ET on FOX".
több mint 4 éve
Gézu New Orleans Saints 327 — soponya73@gmail.com
 youtu.be/oPE42rmg9nY
több mint 4 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
De ettől ez egy jó csapat.Gyurma Pappa
Pont ez a baj, a kecske is jol kell lakjon es a kaposzta is maradjon meg.

több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
A Kapitany bolcs hogy kivar, ha nem tudunk ala csapatot rakni akkor meg lehet egy eve mashol.
diceman
Ugyan már. És hol lenne olyan környezete, ahol CSAK ő kell csak a sikerhez? Nem látom most, hogy hol tudna nyomni egy "Favre"-t, és egy év alatt sokáig vinni egy csapatot, ha itt nem tudott.

Ez egy jól felépített csapat, el kellene már felejteni, hogy itt minden rossz. Ráadásul addig nem is várhat, amíg kiderül, hogy mi lesz FA-n + drafton, hiszen ha nem dönt előbb, akkor QB-t kell szerezni valahonnan.

Még egyszer: ez egy jó csapat, simán top 4 az NFL-ben. Volt két szar alapszakasz meccs (a Rams ellenit a sérülés miatt máshogy kell kezelni szerintem) meg egy rossz PO meccs. Csak annyira nüanszok döntenek az NFL-ben, hogy ez is elég volt ahhoz hogy szívjunk. Gondoljatok már bele, a SF gyakorlatilag 1 inch-csel verte a SEA-t. Ha ott átverekszik magukat, akkor mi vagyunk bye-n és otthon, mi fogadjuk, aki jön, és lehet hogy teljesen más minden. NEM TUDJUK. De ettől ez egy jó csapat.

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Ha Brees marad es Teddy nem akkor kell Hill.
De jopar mock mond hozzank QB-t elso korben.

A Kapitany bolcs hogy kivar, ha nem tudunk ala csapatot rakni akkor meg lehet egy eve mashol.
diceman
Az nyilatkozta, hogy máshol nem játszik már csak itt.


több mint 4 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Ha Brees marad es Teddy nem akkor kell Hill.
De jopar mock mond hozzank QB-t elso korben.

A Kapitany bolcs hogy kivar, ha nem tudunk ala csapatot rakni akkor meg lehet egy eve mashol.

több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Elcserélni: rárakni egy 1. körös tendert és legyen egy olyan madár, aki szerződést ajánl neki.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Azt tudom elképzelni, hogy el akarjátok cserélni, és fel szeretnétek nyomni az árát.
gabokocka
RFA, tehát nagyon cserélgetni nem tudjuk. Szerintem ez inkább szokásos Payton féle ködösítés lesz, reálisan nincs komoly értéke Hillnek Payton rendszerén kívül. De láttunk már ennél nagyobb hülyeséget is az NFL-ben. Nagyobb esélyt látok arra, hogy Payton QB-t akar húzni az első körben, nem Brees visszavonul, és erről szeretné elterelni a figyelmet.

több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
Erre kíváncsi leszek van e benne igazság

 mobile.twitter.com/MySportsUpdate/status/1221873974059192322?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1221877301459214336&ref_url=https%3A%2F%2Fbleacherreport.com%2Fnew-orleans-saints
kapitnono
Hogy micsoda?
Amadeus
Érdekes ha tényleg ezt látjuk benne akkor miért küldtük Te, wr St ként a darálóba.
kapitnono
Én is ezt nem értem. Amúgy remek játékos szerintem, csak nem fr. QB.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Azt tudom elképzelni, hogy el akarjátok cserélni, és fel szeretnétek nyomni az árát.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.