New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Titans, Texans. Valamelyik.
Gézu
Jó kis döntő lenne
Alig meglepetés...😄
Bocs a Vikings Titansra gindoltam

Szerkesztette: zemanla




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
Gézu New Orleans Saints 327 — soponya73@gmail.com
Titans, Texans. Valamelyik.
több mint 4 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Titans legyen a befuto?



több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 108 — WHO DAT!!!!
Ata, Gyurma?
Ki lesz a következő?
🙄
zemanla
Utánam és Gyurma után legyél te 😀
Hullanak a nagyvadak rendesen. Nekem már mindegy, csak a Frisco ne nyerjen SB-t.
atapapa
Hátha egyszer elfogy a topik. Nekem is mindegy, csak a Packers essen még ki.
Matthew99
Na mit történt már, megint kiürül a topic?


több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Ata, Gyurma?
Ki lesz a következő?
🙄
zemanla
Utánam és Gyurma után legyél te 😀
Hullanak a nagyvadak rendesen. Nekem már mindegy, csak a Frisco ne nyerjen SB-t.
atapapa
Hátha egyszer elfogy a topik. Nekem is mindegy, csak a Packers essen még ki.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Ata, Gyurma?
Ki lesz a következő?
🙄
zemanla
Utánam és Gyurma után legyél te 😀
Hullanak a nagyvadak rendesen. Nekem már mindegy, csak a Frisco ne nyerjen SB-t.

több mint 4 éve
Andris10 37
Az SF megmutatta, h kell érvényesíteni a papírformát, egy tisztességes, az ellenfelet nem lenéző és komolyan vevő felkészüléssel. SP és a stáb szégyellheti magát...
több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Ata, Gyurma?
Ki lesz a következő?
🙄




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Aztán így reggelre már szerencsére azt is mondhatjuk, hogy nem a mi upset-ünk volt a legnagyobb az idei PO-ban... hanem Ingram-éké.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 4 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Nem a szép a karorom de ez jólesett

több mint 4 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Nagyon kemeny ez a 49ers...



több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 108 — WHO DAT!!!!
A roster építgetés elkezdődött, egyelőre perem emberkékkel. De Ki tudja, valamelyik lehet kezdő is... Buttler hàtha fejlődött.
 saintlyreport.com/2020/01/07/updated-full-list-of-new-orleans-saints-future-contract-signings/
Fattyu
Rá én is kíváncsi leszek, TC ben eléggé jól nyomta, azt hittem nagyobb szerepet kap majd a szezonban.


több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
A roster építgetés elkezdődött, egyelőre perem emberkékkel. De Ki tudja, valamelyik lehet kezdő is... Buttler hàtha fejlődött.
 saintlyreport.com/2020/01/07/updated-full-list-of-new-orleans-saints-future-contract-signings/

több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
Ti már leírtátok miben láttátok a bukàst, és kb ugyanazon a véleményen vagyok:
O és D oldalon sem PO szinten futottak. A stábot is bele kell venni.
SP szerintem most nagyon biztosra akart menni és ez nem jött be. Változtatni kell valamit Neki a PO meccsek stratégáján.
Mindegy vége van, ennyi sikerült.
A jövő:
- Nehezebb lesz bejutnunk a POba, mint az elmult három szezonban. Megint a padlóról kell felállni, sokadjára, lesz munkája SP-nak bőven.
- Legfontosabb pont a QB személye. Ezt gyorsan le kell rendezni.
Mert igazából ez határozza meg a csapat építést és annak lehetőségeit.

több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
 saintswire.usatoday.com/2020/01/09/saints-2020-strength-of-schedule-future-opponents-playoff-teams-49ers-vs-vikings/

Az mit szívott aki ezt írta, legkönnyebb sorsolásunk lesz jövőre/idén?
Végülis csak a csoportellenfeleken kívül a 49-ers,Packers, Chiefs,Vikings,Bearssel, Eaglessel játszunk...
kapitnono
Mit szívott volna? Csak számol.
Van 10 meccsetek idén negatív merlegu csapattal 1 8-8-as / 10-6 os csapattal illetve 4 csoportgyőztessel.
Na nehogy azt mond, hogy ez perpill nehéznek tűnik.

Amúgy kb semmi értelme ennek, csak nem érted mire kaptad fel a vizet ez alapján a matek alapján az utolsó harmadban vagytok.
Toca
Oké, hogy most negatív mérlegű, de pl jövőre Tampa,Carolina, Atlanta is jobb lehet. Dallas is jó lehet az új edzővel, játékosaik megvannak, Eagles is ha egészségesek és még sorolhatnám...
kapitnono
De ő nem szubijektiv dolgot irt , létrehozott egy listát az idei eredmények alapján és ebben a rangsorban az jött ki hogy gyenge a sorsolás.
Alapjába véve full faszság, mert amugyis sokszor két meccs között is már más 1-1 csapat nemhogy éves viszonylatban én csak azt nem értettem miért csodalkozol azon amit írt 😊
több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
 saintswire.usatoday.com/2020/01/09/saints-2020-strength-of-schedule-future-opponents-playoff-teams-49ers-vs-vikings/

Az mit szívott aki ezt írta, legkönnyebb sorsolásunk lesz jövőre/idén?
Végülis csak a csoportellenfeleken kívül a 49-ers,Packers, Chiefs,Vikings,Bearssel, Eaglessel játszunk...
kapitnono
Mit szívott volna? Csak számol.
Van 10 meccsetek idén negatív merlegu csapattal 1 8-8-as / 10-6 os csapattal illetve 4 csoportgyőztessel.
Na nehogy azt mond, hogy ez perpill nehéznek tűnik.

Amúgy kb semmi értelme ennek, csak nem érted mire kaptad fel a vizet ez alapján a matek alapján az utolsó harmadban vagytok.
Toca
Valamit írnia kellett... És jàtszott a szàmokkal.
Úgyis a pillanatnyi forma lesz a mérvadó.
Ez màr tartalmasabb cikk:
 www.bigeasymagazine.com/2020/01/08/saints-free-agent-veterans-who-shouldnt-be-re-signed-for-2020-season-or-beyond/

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 108 — WHO DAT!!!!
 saintswire.usatoday.com/2020/01/09/saints-2020-strength-of-schedule-future-opponents-playoff-teams-49ers-vs-vikings/

Az mit szívott aki ezt írta, legkönnyebb sorsolásunk lesz jövőre/idén?
Végülis csak a csoportellenfeleken kívül a 49-ers,Packers, Chiefs,Vikings,Bearssel, Eaglessel játszunk...
kapitnono
Mit szívott volna? Csak számol.
Van 10 meccsetek idén negatív merlegu csapattal 1 8-8-as / 10-6 os csapattal illetve 4 csoportgyőztessel.
Na nehogy azt mond, hogy ez perpill nehéznek tűnik.

Amúgy kb semmi értelme ennek, csak nem érted mire kaptad fel a vizet ez alapján a matek alapján az utolsó harmadban vagytok.
Toca
Oké, hogy most negatív mérlegű, de pl jövőre Tampa,Carolina, Atlanta is jobb lehet. Dallas is jó lehet az új edzővel, játékosaik megvannak, Eagles is ha egészségesek és még sorolhatnám...


több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
 saintswire.usatoday.com/2020/01/09/saints-2020-strength-of-schedule-future-opponents-playoff-teams-49ers-vs-vikings/

Az mit szívott aki ezt írta, legkönnyebb sorsolásunk lesz jövőre/idén?
Végülis csak a csoportellenfeleken kívül a 49-ers,Packers, Chiefs,Vikings,Bearssel, Eaglessel játszunk...
kapitnono
Mit szívott volna? Csak számol.
Van 10 meccsetek idén negatív merlegu csapattal 1 8-8-as / 10-6 os csapattal illetve 4 csoportgyőztessel.
Na nehogy azt mond, hogy ez perpill nehéznek tűnik.

Amúgy kb semmi értelme ennek, csak nem érted mire kaptad fel a vizet ez alapján a matek alapján az utolsó harmadban vagytok.
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 108 — WHO DAT!!!!
 saintswire.usatoday.com/2020/01/09/saints-2020-strength-of-schedule-future-opponents-playoff-teams-49ers-vs-vikings/

Az mit szívott aki ezt írta, legkönnyebb sorsolásunk lesz jövőre/idén?
Végülis csak a csoportellenfeleken kívül a 49-ers,Packers, Chiefs,Vikings,Bearssel, Eaglessel játszunk...


több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 108 — WHO DAT!!!!
Jenkins szeretne maradni elvileg, csak ugye 11 milliót kapna jövőre. Szerintem elég jó teljesítményt hozott miután idejött, ha megfelelő árról meg tudnánk egyezni vele, egy Lattimore-Jenkins párost el tudnék nézni jövőre CGJ-vel a slotban ha Bellt is sikerülne megtartani. Ha nem akkor gondolom CGJ megy Bell helyére, ahogy a sérülésekor is volt.


több mint 4 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
Ket meccsunk is bekerult, nem feltetlenul szep emlekek, mondjuk most sem jobb a hangulat:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/cykppdh6wdzomxemnpcw
Top 10 NFL games of the 2010s: Super Bowl XLIX leads decade
Adam Rank lists the 10 best NFL regular-season and playoff games of the 2010s. Where does Super Bowl XLIX sit? How many times do Tom Brady and Peyton Manning appear?

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 108 — WHO DAT!!!!
Többször és most nemrég is lenyolatkozta, h imádja a csapatot, a stábot, a várost, és úgy érzi, ez a legmegfelelőbb hely neki. Sablonnak hangozhat, de úgy tűnik tényleg komolyan gondolja. Azon kevés sportolók egyike, aki nem a pénz szerint dönt, tavaly is elmehetett volna máhosva, nem tette.
PEEtör
Lehet, de tavaly azért nem volt ilyen jó pozícióben mint most.Akkor azért a sérülése óta nem nagyon játszott, és nálunk is csak az az 1 Panthers elleni meccse volt, ahol nem volt valami fényes. Most ha elment volna a Dolphinsba, a jelenlegi körülmények mellett lehet a karrierje is oda lett volna. Maradni akart gondolom remélte, hogy szóhoz juthat a szezonban, és ha esetleg Brees visszavonul az év végén akkor övé lehet a kezdő. Idén játszott 5 meccset, és azért megmutatta, hogy ha úgy van el tud vinni egy támadósort, és lehet jobb ajánlatai is lesznek mint mondjuk a Miami, és lehet most meggondolja hogy távozik.De lehet a végén tényleg marad, csak azért luxus lenne 6-7 vagy több milliót kidobni az ablakon, hogy vannak hiányposztok, és vannak jó játékosaink akiket vissza lehetne hozni, és lehet ebből a pénzből mondjuk 1-2 játékos első éves fizuja ki is jönne.


több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Mit gondoltok egyébként egy Qb húzásról drafton? Nem Brees helyére csak mentoráltnak. Nekem pl Herbert nagyon tetszik meg ugye Burrow de ők esélytelenek trade nélkül, de Jordan Love elérhetőnek tűnik, Mahomes-hoz hasonlítják.
nemethbence55
Burrow-n kívül nem húznék más qb-t a drafton, a többi szerintem nagy lutri, pláne az ilyen herbert-love félék, akiket felhypeoltak, mint anno Trubiskyt vagy Paxtont pl. Szerintem ameddig Brees itt van nem húzunk QB-t. Én WR,OL,LB re tippelek az első körben
kapitnono
De egyébként ott van Teddy ott van Hill - Brees mögé ide mi értelme van amúgy QBt húzni ?
Brees mentorálja dolog meg szép és jó de azért most a win mode van még nálatok jövőre addig kétlem, hogy QBra érdemes bármit lőni.
( igazából nem neked szól csak téged idéztelek).
Toca
Nem lesz rá pénzünk szerintem. Jelenleg kb 10 millió van a Cap space-ben, és nincs irányító a rosteren. Brees is szerintem ha visszajön, legjobb esetben is 20 milliót minimum el fog kérni, és Teddy is tudja hogy kaphat bőven többet a 6-7 milliónál.
kapitnono
Többször és most nemrég is lenyolatkozta, h imádja a csapatot, a stábot, a várost, és úgy érzi, ez a legmegfelelőbb hely neki. Sablonnak hangozhat, de úgy tűnik tényleg komolyan gondolja. Azon kevés sportolók egyike, aki nem a pénz szerint dönt, tavaly is elmehetett volna máhosva, nem tette.
több mint 4 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 422
Mit gondoltok egyébként egy Qb húzásról drafton? Nem Brees helyére csak mentoráltnak. Nekem pl Herbert nagyon tetszik meg ugye Burrow de ők esélytelenek trade nélkül, de Jordan Love elérhetőnek tűnik, Mahomes-hoz hasonlítják.
nemethbence55
Burrow-n kívül nem húznék más qb-t a drafton, a többi szerintem nagy lutri, pláne az ilyen herbert-love félék, akiket felhypeoltak, mint anno Trubiskyt vagy Paxtont pl. Szerintem ameddig Brees itt van nem húzunk QB-t. Én WR,OL,LB re tippelek az első körben
kapitnono
De egyébként ott van Teddy ott van Hill - Brees mögé ide mi értelme van amúgy QBt húzni ?
Brees mentorálja dolog meg szép és jó de azért most a win mode van még nálatok jövőre addig kétlem, hogy QBra érdemes bármit lőni.
( igazából nem neked szól csak téged idéztelek).
Toca
Nem lesz rá pénzünk szerintem. Jelenleg kb 10 millió van a Cap space-ben, és nincs irányító a rosteren. Brees is szerintem ha visszajön, legjobb esetben is 20 milliót minimum el fog kérni, és Teddy is tudja hogy kaphat bőven többet a 6-7 milliónál.
kapitnono
Ezért gondoltam én is arra hogy valakit ki kéne húzni, mert Brees biztos visszajön, Hill az szerintem 80%, de Teddy nem fog egyrészt a pénz miatt másrészt amiatt is amit ez előbb küldtetek hogy Brees még 3-4 évig játszana nyilván ez lehet 1 év is de Tedd szerintem jövőre már kezdeni akar, de ha nem is akkor nagyon megkéne fizetni, szóval ő nem marad valószínűleg, de ha valakit draftolnánk Brees mögé akkor kellemest a hasznossal mert akkor meg lenne az utánpótlás is.
Egyébként én Mariotára is gondoltam, róla sok helyen olvastam hogy egy elit OC kezei alatt teljesen más lehet mint idén és még nem is kerülne sokba azért.
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 108 — WHO DAT!!!!
Mit gondoltok egyébként egy Qb húzásról drafton? Nem Brees helyére csak mentoráltnak. Nekem pl Herbert nagyon tetszik meg ugye Burrow de ők esélytelenek trade nélkül, de Jordan Love elérhetőnek tűnik, Mahomes-hoz hasonlítják.
nemethbence55
Burrow-n kívül nem húznék más qb-t a drafton, a többi szerintem nagy lutri, pláne az ilyen herbert-love félék, akiket felhypeoltak, mint anno Trubiskyt vagy Paxtont pl. Szerintem ameddig Brees itt van nem húzunk QB-t. Én WR,OL,LB re tippelek az első körben
kapitnono
De egyébként ott van Teddy ott van Hill - Brees mögé ide mi értelme van amúgy QBt húzni ?
Brees mentorálja dolog meg szép és jó de azért most a win mode van még nálatok jövőre addig kétlem, hogy QBra érdemes bármit lőni.
( igazából nem neked szól csak téged idéztelek).
Toca
Nem lesz rá pénzünk szerintem. Jelenleg kb 10 millió van a Cap space-ben, és nincs irányító a rosteren. Brees is szerintem ha visszajön, legjobb esetben is 20 milliót minimum el fog kérni, és Teddy is tudja hogy kaphat bőven többet a 6-7 milliónál.