New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 4 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/80056439_178792456569040_1739418597594588169_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=J5byJh9IhJsQ7kNvgHL8BmL&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYA51yMoALBFGFdtpThcdEwyGJNwngIavzpUSBP-0Hae1Q&oe=664DE1FE
NFL on ESPN on Instagram: "Drew Brees wants to make sure he's still at the top of his game when he walks away from football 💪"
64K likes, 414 comments - espnnfl on January 8, 2020: "Drew Brees wants to make sure he's still at the top of his game when he walks away from football 💪".

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Mit gondoltok egyébként egy Qb húzásról drafton? Nem Brees helyére csak mentoráltnak. Nekem pl Herbert nagyon tetszik meg ugye Burrow de ők esélytelenek trade nélkül, de Jordan Love elérhetőnek tűnik, Mahomes-hoz hasonlítják.
nemethbence55
Burrow-n kívül nem húznék más qb-t a drafton, a többi szerintem nagy lutri, pláne az ilyen herbert-love félék, akiket felhypeoltak, mint anno Trubiskyt vagy Paxtont pl. Szerintem ameddig Brees itt van nem húzunk QB-t. Én WR,OL,LB re tippelek az első körben
kapitnono
De egyébként ott van Teddy ott van Hill - Brees mögé ide mi értelme van amúgy QBt húzni ?
Brees mentorálja dolog meg szép és jó de azért most a win mode van még nálatok jövőre addig kétlem, hogy QBra érdemes bármit lőni.
( igazából nem neked szól csak téged idéztelek).
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 108 — WHO DAT!!!!
Mit gondoltok egyébként egy Qb húzásról drafton? Nem Brees helyére csak mentoráltnak. Nekem pl Herbert nagyon tetszik meg ugye Burrow de ők esélytelenek trade nélkül, de Jordan Love elérhetőnek tűnik, Mahomes-hoz hasonlítják.
nemethbence55
Burrow-n kívül nem húznék más qb-t a drafton, a többi szerintem nagy lutri, pláne az ilyen herbert-love félék, akiket felhypeoltak, mint anno Trubiskyt vagy Paxtont pl. Szerintem ameddig Brees itt van nem húzunk QB-t. Én WR,OL,LB re tippelek az első körben


több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Nincs véletlenül a Chargersnek egy 24-25 éves váll- sérült irányítója? El kéne hozni... Talán beválna 10-15 évre...😄😄😄




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 422
Mit gondoltok egyébként egy Qb húzásról drafton? Nem Brees helyére csak mentoráltnak. Nekem pl Herbert nagyon tetszik meg ugye Burrow de ők esélytelenek trade nélkül, de Jordan Love elérhetőnek tűnik, Mahomes-hoz hasonlítják.
több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Food for thought: hallgattam egy podcastet a minap, és arról volt szó, hogy PJ Williamsnek reklamálnia kellett volna ezerrel az OPI után, de ő ehelyett konkrétan semmi nem csinált, csak lehajtotta a fejét és elsétált csendben.

Tavaly ugyanez volt a Rams DPI után, amikor Lewis ugyanígy csak elsétált.

Szerkesztette: PEEtör
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/79602224_154967215793656_4194681344456469028_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=Y3V8jEW_OzkQ7kNvgGebCtn&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYCoObTQ3lMDIChK4jsPEwxvI_-G5g7p15hcnat3jyJWPw&oe=664DEB49
NFL on Instagram: "There's no one like @saints QB Taysom Hill. 🙌"
416K likes, 3,182 comments - nfl on January 7, 2020: "There's no one like @saints QB Taysom Hill. 🙌".


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Eddig nem volt időm, de most én is leírom hogyan láttam a a vereséget. Szerintem sok esélyt elszalasztottunk, de egy szokásos rájátszásos, hibákkal és nagy játékokkal tarkított meccs volt. Megnyerhettük volna többször is. Lutz kihagyott mezőnygólja, Brees elejtett labdája. De nem jött össze. Kicsit olyan volt ez mint a vízilabda válogatott meccsei, szorosak aztán a vége szopás. Szeretném ha jövőre ezeken a ki-ki meccseken az ellenfél szopna. És mindezt a Kapitánnyal a kormánynál, mert szeretném jövőre élőben megnézni. Hát ennyi.
Gézu
Egyetértek, és kívánom hogy sikerüljön. 😊


több mint 4 éve
Gézu New Orleans Saints 327 — soponya73@gmail.com
Eddig nem volt időm, de most én is leírom hogyan láttam a a vereséget. Szerintem sok esélyt elszalasztottunk, de egy szokásos rájátszásos, hibákkal és nagy játékokkal tarkított meccs volt. Megnyerhettük volna többször is. Lutz kihagyott mezőnygólja, Brees elejtett labdája. De nem jött össze. Kicsit olyan volt ez mint a vízilabda válogatott meccsei, szorosak aztán a vége szopás. Szeretném ha jövőre ezeken a ki-ki meccseken az ellenfél szopna. És mindezt a Kapitánnyal a kormánynál, mert szeretném jövőre élőben megnézni. Hát ennyi.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az eredménykövető mind a 4 meccs közben átváltozott online Playboy-já, vagy csak a miénk közben?
Félidőben 1x benéztem, láttam, hogy éppen elég más a tematika, úgyhogy leléptem... 😀
Rutin
A mi meccsünkre jutva már jeleztük néhányan, hogy sok a jóból, 😊, és hatott is, így van esély rá, hogy a div. round tán más lesz és mindenki megerőlteti magát, hogy valóban poénost posztoljon, ha mindenképp unja a meccet és likekokat akar gyűjteni 😊
több mint 4 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Az eredménykövető mind a 4 meccs közben átváltozott online Playboy-já, vagy csak a miénk közben?
Félidőben 1x benéztem, láttam, hogy éppen elég más a tematika, úgyhogy leléptem... 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Nem is tudom hol néznék akkor csöcsöket, ha nem lenne eredmény követő. Amúgy itt szerintem senki nem lesz ettől itt vérig sértve, a komoly arcokból. Egy kis élcelődés mindig belefér csoporton belül.
TSzabi
Vérig vagyok sértve. Sobrin is vérig sértődtem. Sosem látott vérig sértődések áldozata vagyok.

Egyébként jó volt, ez elsőre átjött, Sobriét még sem értem 😀

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kiko Alonso térdszalagszakadás :/
ackrisz17
Neki ez már a harmadik, lehet meggondolja a folytatást
kapitnono
Nektek is a tervezett SB runból, de nem hiszem hogy elengeditek.
TSzabi
Látom te is akarsz egy Sobri féle bant 😉 😛
dande
Nem is tudom hol néznék akkor csöcsöket, ha nem lenne eredmény követő. Amúgy itt szerintem senki nem lesz ettől itt vérig sértve, a komoly arcokból. Egy kis élcelődés mindig belefér csoporton belül.
TSzabi
Én sem komolyan írtam nyugi 😊
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Kiko Alonso térdszalagszakadás :/
ackrisz17
Neki ez már a harmadik, lehet meggondolja a folytatást
kapitnono
Nektek is a tervezett SB runból, de nem hiszem hogy elengeditek.
TSzabi
Látom te is akarsz egy Sobri féle bant 😉 😛
dande
Nem is tudom hol néznék akkor csöcsöket, ha nem lenne eredmény követő. Amúgy itt szerintem senki nem lesz ettől itt vérig sértve, a komoly arcokból. Egy kis élcelődés mindig belefér csoporton belül.

Szerkesztette: TSzabi
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kiko Alonso térdszalagszakadás :/
ackrisz17
Neki ez már a harmadik, lehet meggondolja a folytatást
kapitnono
Nektek is a tervezett SB runból, de nem hiszem hogy elengeditek.
TSzabi
Látom te is akarsz egy Sobri féle bant 😉 😛
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Kiko Alonso térdszalagszakadás :/
ackrisz17
Neki ez már a harmadik, lehet meggondolja a folytatást
kapitnono
Nektek is a tervezett SB runból, de nem hiszem hogy elengeditek.
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 108 — WHO DAT!!!!
Kiko Alonso térdszalagszakadás :/
ackrisz17
Neki ez már a harmadik, lehet meggondolja a folytatást


több mint 4 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Kiko Alonso térdszalagszakadás :/


több mint 4 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
SAINTS - OFFSEASON 2020

UNRESTRICTED FREE AGENTS

QB, Drew Brees (Age: 41)
QB, Teddy Bridgewater (Age: 28)
RB, Dwayne Washington (Age: 26)
FB, Zach Line (Age: 30)
OG, Andrus Peat (Age: 26)
RT, Patrick Omameh (Age: 30)
ILB, Stephone Anthony (Age: 28)
CB, Eli Apple (Age: 25)
CB, Johnson Bademosi (Age: 30)
SS, Von Bell (Age: 25)
OLB, A.J. Klein (Age: 29)

OLB, Josh Martin (Age: 28)
DT, David Onyemata (Age: 27)
DE, Noah Spence (Age: 26)
FS, D.J. Swearinger (Age: 29)
ILB, Manti Te’o (Age: 29)
CB, P.J. Williams (Age: 27)

RESTRICTED FREE AGENTS
QB, Taysom Hill (Age: 30)

WR, Austin Carr (Age: 26)
LS, Zach Wood (Age: 27)
CB, Justin Hardee (Age: 26)
OG, Cameron Tom (Age: 25)

EXCLUSIVE RIGHTS FREE AGENTS
WR, Keith Kirkwood (Age: 26)
SS, J.T. Gray (Age: 24)
WR, Lil’jordan Humphrey (Age: 22)

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 108 — WHO DAT!!!!
Na fasza Mike Nolan LB coach a Dallashoz ment D kordinátornak. Pedig ő igen jó egységet csinált ezekből a játékosokból


több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Úgy látom, h mi ezt a fórumon 7-8 órája "elengedtük"...
Köszönjük a részvét nyilvánításokat...!😀😀😀😀
De azért jó látni, h a riválisok is elismerik az idei teljesítményt!
Tényleg jó olvasni, h vki nem trollkodni jön ide, hanem a foci szertetéért.
(Tudom, h mások is olvassák, akik nem nagyon irnak - már - ide... Gyakran. (Sajnos 😉)




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 657
Hill az elkapott TD-nél volt bántóan üresen, Smith ott nem tudta mitévő legyen.
gabokocka
Hill az elkapott TD-nél volt bántóan üresen, Smith ott nem tudta mitévő legyen.
gabokocka
Elkanyarodtunk, az volt a mondas hogy az oldalvonalak mellett dolt el es a Vikings ott ( is ) nyert, majd jott hogy a Vikings detto rossz volt.

Hill elkapot TD-je sem rossz hivas volt hanem komunikacios hiba es Smith dontott Hill es a futo kozott, harman voltak 3 tamadora Smith megis "erezhette" ugy hogy kettot fog. A Vikings reszerol nem volt rossz hivas, de Kamara mozgasa a nyomasra viszont zsenialis lett es ha nem is TD de sok yard lett a reagalasabol.

De nem akarom ujranezni. 😕
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Hill az elkapott TD-nél volt bántóan üresen, Smith ott nem tudta mitévő legyen.
gabokocka
Igen ott az volt az lehet coaching hiba vagy csak simán elváltás, amikor Rhodest megégették is benezte Smith a zóna / emberezésben segítséget.
De a többi Hill playban ott voltunk rajta de egyszerűen LB / Safety / CB pattogott le róla / fordult ki belőle hihetetlen nagyot ment.
Egyébként érdekes hogy ennyire hot volt Hill akkor miért kellett levenni, ezen szerintem Payton is gondolkozik azóta is.
Viszont ha Hill több akar lenni mint beugró akkor úgy tűnik az nem itt lesz.
Bár a dobása az bántóan rossz volt.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 824 — Keep pounding
Hill az elkapott TD-nél volt bántóan üresen, Smith ott nem tudta mitévő legyen.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 657
Nem akarok okoskodni, de sztem ez az oldalvonalokon ment el. Egy rakat olyan elbaszott play volt, ami szarul volt megtervezve, TE blokkolja Huntert, vagy a túloldali guard húz és nem ér oda Griffenhez és hasonlók. Illetve a félidő végén mi a faszért kellett rohanni ész nélkül dobni a mély passzokat, jött is a pick (bár azt nem tudom, hogy ez Brees, vagy Payton döntése volt). Illetve Peat qrva szar volt, sok play ment el rajta.
gabokocka
Szerintem meg nem, illetve a Zimmer/Stefanski duónak legalább annyi megkérdőjelezhető döntése volt, ha nem több - ott Thielennek kellett DE-t blokkolnia egyszer 😊, a Diggs passz, de leginkább ahogy 20-10 után en bloc ráültek az eredményre óriási baklövés volt. Arra meg jól érzett rá SP, hogy Hillre nem igazán voltak felkészülve, ami Zimmer sara.

Jó a Vikes DL, de azt nem gondolta senki, hogy ennyire dominálni fogják a Saints falát, igazából ez volt a döntő különbség, plusz a Saintsnél több volt a kisebb-nagyobb egyéni hiba: Brees fumblija a legrosszabbkor, a kihagyott FG, a fake puntnál (ami kimondottan nagy húzás volt amúgy) a false start, illetve a második félidőben a Vikes jött ki szerencsésebben egy-két broken playből, ennyi egy szoros meccsen pont elég.
Jakehomer
A 2. bekezdessel teljesen egyetertek.

Az elso az meg kanya banya. Thielen 3-4 jatekkal elotte megcsinalta a DL playa ellen a kulcsblokkot es nagy jatek jott belole. Folyamatosan elvarni hulyeseg, de egyszer egyszer bejohet es be is jott. A felidonel altalanos a puha jatek, egy hulyeseg es soha nem fogom megerteni, de szerencsejuk volt.
Hill az szerintem nem felkeszules kerdese. Tudtak hogy futni fog es ezt megt igy is megettek ami Hill erdeme is, ketszer egymas utan meg tudta tenni igy lejott a S a boxba es rogton meg is dobta a nagyot ( mellesleg nem jol, de meg igy is jo volt a megterules-riziko ). Hill ellen a hivasok jok voltak, de egyenileg elrontottak vagy o egyenileg hozta a pluszt es ez a donto de nem keszules kerdese.
no
Biztos készültek Hillre, nyilván nem meglepetés, hogy be lett vetve, de hogy _folyamatosan_ ennyire ült mindenféle play vele, az felveti a gyanút, hogy több mint egyéni hibákról van szó. Harrison Smith többször is tanácstalannak tűnt (az elkapott TD-nél volt a leglátványosabb persze), nem tudta, hol kéne lennie/mit is kéne csinálnia ezekben a playekben, ami pedig inkább coaching kérdés, miközben egy elit játékos valszeg ösztönből tudta volna, mit kell csinálnia. Nem feltételezem, hogy a felkészülés során fel sem merült, hogy neki kell majd fognia Hillt, de azt igen, hogy ilyen dózisban nem számítottak rá. Szerintem egyébként nem is volt tervezve, de Payton jó edző és ütötte a vasat, amíg meleg volt.
Jakehomer
Hat Hill eseteben a TD drive-ot nezve egyszeru a helyzet. A 1 and 10 a NO fut 5 yardot, 2 and 5 Hill a QB es zone-read a Vikings cover1, de Weatherly -3 yardon foghatta volna meg Hill-t ha meg tudja csinalni a tackle-t, de Hill onnan hozott 14 yardot es nettoban is 11-t. A kovetkezo felallas ugyanez csak lejott Brees es HSmith lejott a boxba, Hill ezt lattva odadobta Harris-nek aki Rhodes-al szemben oriasi missmatch S segitseg nelkul. A dobas nem igazan sikerult, de osszejott igy is hogy be kelllett varni a labdat. Jogos volt a futas varasa ettol lehet rossz hivasnak hivni, de legalabb magyarazhato.