NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ami viszont tetszik a pickekben, hogy hál istennek nem túl sérülékenyek. Oké, bármi lehet, de 1-1 meccsnél többet nem hagytak ki sérülés miatt, ez azért biztató.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Egyetértek Szeszével abban h nem baj h nem engedjük h ez a nagy TE-hype - csak azért mert a pats nagyon sokat használja a TE-it - befolyásoljon minket.
Én nem örültem volna a korai körös TE picknek pláne h az utóbbi években késői körös és udfa TE-kkel játszunk, kiváló kezdőket faragunk belőlük, és nyertünk velük 2 SB-t.
A Martin Pickkel egyetértek, jó lett volna. De ha azt nézzük h AB milyen sérülékeny, nem ártott a RB. Nekem egyedül az OT prospect az ami nagyon hiányzik eddig, sztem ez a poszt szorul leginkább erősítésre. Esetleg egy S nem ártana a depth miatt.Szsziszka
Én is pontosan így látom, első körben jobban örültem volna OT-nek, de ezek szerint Reese-ék úgy ítélték meg, h később már nem tudtunk volna igazán meghatározó futót húzni ami ezek szerint nagyobb prioritás volt náluk. Mivel én absz elégedett vagyok a draftjainkkal és Reese-ék munkájával, absz megbízom a döntéseikben, mert az nem kérdés, h nagyságrendekkel több információ áll rendelkezésükre mind a prospectekről, pláne a csapat belső dolgairól. A szurkolók tavaly is elégedetlenkedtek sokmindennel, aztán SBt nyertünk.. Persze véleménye mindenkinek lehet, ezért is van ez a fórum, csak azért a mi vezetésünk felé a túlzott bírálat nem hiszem h túlságosan jogos lenne, mert elég markánsan bizonyították az utóbbi években, h elég jól értenek a dolgukhoz.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Esetleg egy S nem ártana a depth miatt.Szsziszka
Szesze is írta már és sztem is így lesz, Thomas megy safetynek.
több mint 12 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Egyetértek Szeszével abban h nem baj h nem engedjük h ez a nagy TE-hype - csak azért mert a pats nagyon sokat használja a TE-it - befolyásoljon minket.
Én nem örültem volna a korai körös TE picknek pláne h az utóbbi években késői körös és udfa TE-kkel játszunk, kiváló kezdőket faragunk belőlük, és nyertünk velük 2 SB-t.
A Martin Pickkel egyetértek, jó lett volna. De ha azt nézzük h AB milyen sérülékeny, nem ártott a RB. Nekem egyedül az OT prospect az ami nagyon hiányzik eddig, sztem ez a poszt szorul leginkább erősítésre. Esetleg egy S nem ártana a depth miatt.
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
3/94: Jayron Hosley


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
nálam így nézett volna ki az A-s draft:
1/32 Jonathan Martin, OT
2/63 Dwayne Allen, TE
3/94 Lamar Miller, RB

kristof
az én draftom is ugyanez 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
nálam így nézett volna ki az A-s draft:
1/32 Jonathan Martin, OT
2/63 Dwayne Allen, TE
3/94 Lamar Miller, RB

voálá, jött volna 3 ember akit játéka alapján (nem pedig a nyers tesztek után) 1. körbe is vártak, needre. CB és WR a két legtelítettebb poszt, mivel nem azonnal bevethető játékosra van szükségünk a két 4. körünkkel ott is bőven hozhattunk volna megfelelő project playákat. (bár nekem a CB annyira nem fontos, mert Amu sokkal többet és sokkal jobban fog játszani jövőre, WR-nek meg visszajött Hixon és Jernigan és beletanulhatott a rendszerbe).
nem véletlenül elégedetlenek kint is, de mondom, én bízom a vezetőségben, ettől még ez nekem D+
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ami még talán érdekesség, hogy csupa junior playert draftoltunk eddig.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Azt ne felejtsük el, hogy elment az utóbbi 4 évben fontos szerepet játszó RB, a passzjátékunk egyik meghatározó eleme WR, valamint a tavalyi kezdő CB. Szerintem ez volt a draft egyik fő szempontja, pótolni a FA veszteségeket, mert nincs pénz. A tradehez partner kell, plusz szerintem mi úgy vagyunk, hogy nem kell "sexy move" (ez egyszer nár bejött), gazdálkodjunk a saját pickjeinkel. A draftolt személyek esetében pedig én bízok a scoutjainkban. JPP és Nicks (asszem Kenny Brittet, meg másokat is előrébb várták anno) meglepő, de nagyon jó választások voltak. Ezért írtam, hogy 32-es helyen ez nem olyan rossz draft.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
hát ez nekem nagyon nem tetszik eddig D+ nálam 😕
első körben mindképp O-Lineba húztam volna, esetleg Fleener, de semmiképp sem Wilson, nálam egyértelműen nem elsőkörös prospect, leszarom, hogy need a RB poszt. Randle-t utálom, sztem NFL-ben se fog sokat alkotni, Sanuval együtt sokat láttam játszani utóbbinak sokkal jobban örültem volna, de ha rajtam múlik Dwayne Allen jön, elkúrta ugyan a combine-t pedig előtte egész évben no.1 TE volt a játéka alapján (amit ugye nem kell ecsetelnem mennyire fontos).
Hosley pick már egész jó, füvezett, de ez sztem az nfl játékosok 90%nál így van, más kérdés, hogy mennyi észről árulkodik, hogy mindezt a combine előtti időszakban tette... nickelben szeretni fogjuk.

tradeljünk fel Sandersért az még megmentheti a draftot, de DL emberek közül is vannak bent még stealek, de ez nálam jó esetben is már csak B-s draft lesz. (ami vigasztal, hogy az előző években se voltam annyira megelégedve (JPP 😀) és mégis beváltak nagyrészt)kristof
A D-s osztályzat azért nagyon erős túlzás, nem is értelek.. Elhiszem, h neked nem szimpatikusak ezek az emberek, de ettől még ennyire lehúzni a draftot teljesen irreális. Leszarhatod, h need-e az RB poszt, de ez még nem változtat azon, h jelenleg egy egészségileg nagyon bizonytalan Bradshaw az egyetlen érdemi RB a rosteren. Randle-t utálhatod, nekem semmi bajom vele, egyáltalán nem vagyok meggyőződve arról, h Sanu jobb lett volna és nyilván Reese sem véletlen döntött mellette.. Én pl egy Fleener húzást tartottam volna rossznak, TE láz ide vagy oda, nem akartam TE-t első körben és örülök, h ezt Reese is így gondolta. Az OL picknek jobban örültem volna első körben, de simán elfogadható az RB húzás is, mert ha Bradshaw nem lesz rendben akkor magasan ezen a poszton a leglyukasabb a csapat jelenleg.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
hát ez nekem nagyon nem tetszik eddig D+ nálam 😕
első körben mindképp O-Lineba húztam volna, esetleg Fleener, de semmiképp sem Wilson, nálam egyértelműen nem elsőkörös prospect, leszarom, hogy need a RB poszt. Randle-t utálom, sztem NFL-ben se fog sokat alkotni, Sanuval együtt sokat láttam játszani utóbbinak sokkal jobban örültem volna, de ha rajtam múlik Dwayne Allen jön, elkúrta ugyan a combine-t pedig előtte egész évben no.1 TE volt a játéka alapján (amit ugye nem kell ecsetelnem mennyire fontos).
Hosley pick már egész jó, füvezett, de ez sztem az nfl játékosok 90%nál így van, más kérdés, hogy mennyi észről árulkodik, hogy mindezt a combine előtti időszakban tette... nickelben szeretni fogjuk.

tradeljünk fel Sandersért az még megmentheti a draftot, de DL emberek közül is vannak bent még stealek, de ez nálam jó esetben is már csak B-s draft lesz. (ami vigasztal, hogy az előző években se voltam annyira megelégedve (JPP 😀) és mégis beváltak nagyrészt)
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
2/63: Rueben Randle

Nemsokára jön majd Hosley is.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
A posztoknak nem örülök, de a játékosok sztem rendben vannak. Rendle kb 1 kört csúszott, bpa pick. Hosley-t pedig nagy playmakernek tartják (9 int 2010-ben), és még gyors is. Az más kérdés h a cb depth eddig is rendben volt szvsz. Örülnék ha felmennénk Massie-ért, nem értem miért félünk ennyire feltradelni. Sanders is jó lenne. Egy faja OT sztem megszépítené a draftot.
Ami az o-line-t illeti, sztem Beatty marad LT. Nyilatkozta is, h ott tud a leghobban játszani, meg jó teljesítményt is nyújtott. Diehl inkább sokoldalú jolly-joker, szerintem inkább ő megy át jobb oldalra. Pláne h Brewer kb még a pályát is alig látta közelről.
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Wilson húzása kissé meglepő, én is jobban örültem volna ha Martin vagy Glenn jön az első körben, mert Wilsont egy kicsit reachnek érzem, de egyértelmű h prioritás volt az RB húzás, vszínű nem mert kockáztatni Reese, letrade-re meg gondolom nem nagyon érkezett ajánlat. A másik két húzás sztem teljesen jó, a második v harmadik körös WR-húzás sztem előre borítékolható volt, CB-ből pedig sohasem elég + nem kizárt, h Thomas safety posztra kerül.
Tavaly is tartottunk az OL-től aztán végül SB-t nyertünk velük. Tavaly a legnagyobb kérdés Beatty volt,szerencsére ő bizonyította h minden oké vele. Baas számomra kezdetben kissé csalódás volt, de szezon második felére sokat javult, várhatóan ez idén tovább folytatódik. Snee ugye ligaelit, Boothe számomra a tavalyi év legnagyobb pozitív meglepetése volt. Az idei kérdőjel az RT poszt, de én egyáltalán nem látom Diehl játékát olyan szörnyűnek, h emiatt akkora para legyen bennem. (akármelyik OT poszton is játsszon majd, mert sztem nem zárható ki, h Beatty RT-be tér vissza. Persze elképzeléhető egy Beatty-Diehl-Baas-Snee-Brewer kezdő OL is) A probléma inkább az, h a depth nagyon vékony. Petrus és Brewer aki érdemben használható csereként és ez nagyon kevés. Mindenképpen kell húznunk még az OL-be idén, még ha nyilván nem is lesz meghatározó első évében.Szesze
Ahogy számoltam a draft előtt, két OL ember is elférne nálunk. Persze ebből max egy lesz, másikat megoldjuk máshogy. A támadófal szempontjából talán azt is jelentheti az eddigi draft, hogy megbíznak majd Brewerben, mint későbbi kezdő RT. Addig szerintem is el tudna játszani előtte Diehl, igaz nagy fizetése miatt én egy év múlva megválnék tőle.Asbee
Én kedvelem Diehlt, bár egyértelmű h egyre romlik a formája és egyre nő a fizetése és ez így nem nyerő. Idén ettől függetlenül még mindenképp meghatározója lesz a falunknak, jövőre meg majd meglátjuk mi lesz vele.
Valóban simán elférne 2 ember is az OL-ben még..
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Wilson húzása kissé meglepő, én is jobban örültem volna ha Martin vagy Glenn jön az első körben, mert Wilsont egy kicsit reachnek érzem, de egyértelmű h prioritás volt az RB húzás, vszínű nem mert kockáztatni Reese, letrade-re meg gondolom nem nagyon érkezett ajánlat. A másik két húzás sztem teljesen jó, a második v harmadik körös WR-húzás sztem előre borítékolható volt, CB-ből pedig sohasem elég + nem kizárt, h Thomas safety posztra kerül.
Tavaly is tartottunk az OL-től aztán végül SB-t nyertünk velük. Tavaly a legnagyobb kérdés Beatty volt,szerencsére ő bizonyította h minden oké vele. Baas számomra kezdetben kissé csalódás volt, de szezon második felére sokat javult, várhatóan ez idén tovább folytatódik. Snee ugye ligaelit, Boothe számomra a tavalyi év legnagyobb pozitív meglepetése volt. Az idei kérdőjel az RT poszt, de én egyáltalán nem látom Diehl játékát olyan szörnyűnek, h emiatt akkora para legyen bennem. (akármelyik OT poszton is játsszon majd, mert sztem nem zárható ki, h Beatty RT-be tér vissza. Persze elképzeléhető egy Beatty-Diehl-Baas-Snee-Brewer kezdő OL is) A probléma inkább az, h a depth nagyon vékony. Petrus és Brewer aki érdemben használható csereként és ez nagyon kevés. Mindenképpen kell húznunk még az OL-be idén, még ha nyilván nem is lesz meghatározó első évében.Szesze
Ahogy számoltam a draft előtt, két OL ember is elférne nálunk. Persze ebből max egy lesz, másikat megoldjuk máshogy. A támadófal szempontjából talán azt is jelentheti az eddigi draft, hogy megbíznak majd Brewerben, mint későbbi kezdő RT. Addig szerintem is el tudna játszani előtte Diehl, igaz nagy fizetése miatt én egy év múlva megválnék tőle.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Wilson húzása kissé meglepő, én is jobban örültem volna ha Martin vagy Glenn jön az első körben, mert Wilsont egy kicsit reachnek érzem, de egyértelmű h prioritás volt az RB húzás, vszínű nem mert kockáztatni Reese, letrade-re meg gondolom nem nagyon érkezett ajánlat. A másik két húzás sztem teljesen jó, a második v harmadik körös WR-húzás sztem előre borítékolható volt, CB-ből pedig sohasem elég + nem kizárt, h Thomas safety posztra kerül.
Tavaly is tartottunk az OL-től aztán végül SB-t nyertünk velük. Tavaly a legnagyobb kérdés Beatty volt,szerencsére ő bizonyította h minden oké vele. Baas számomra kezdetben kissé csalódás volt, de szezon második felére sokat javult, várhatóan ez idén tovább folytatódik. Snee ugye ligaelit, Boothe számomra a tavalyi év legnagyobb pozitív meglepetése volt. Az idei kérdőjel az RT poszt, de én egyáltalán nem látom Diehl játékát olyan szörnyűnek, h emiatt akkora para legyen bennem. (akármelyik OT poszton is játsszon majd, mert sztem nem zárható ki, h Beatty RT-be tér vissza. Persze elképzeléhető egy Beatty-Diehl-Baas-Snee-Brewer kezdő OL is) A probléma inkább az, h a depth nagyon vékony. Petrus és Brewer aki érdemben használható csereként és ez nagyon kevés. Mindenképpen kell húznunk még az OL-be idén, még ha nyilván nem is lesz meghatározó első évében.
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Én személy szerint a Wilson pickkel már megbarátkoztam. Végülis SB győztesként bevállalható volt. Talán így a futójáték is felfrissül kicsit. Rueben Randle pedig teljesen jó választás, egy kört csúszott. Simán jó pick, Manninghamet pótolni tudja majd. Hosley kicsit meglepett, igaz őt is előbbre várták. Offensive line-ba nem draftolunk korán, ennyi...El kell fogadnunk. Meg draft előtt felesleges kinézni egy-egy embert, hogy na akkor ő kell nekünk, meg őt fogjuk húzni, mert teljesen felborul minden.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Igaz, hogy mindegyik picket meg lehet magyarázni, de akkor se vagyok oda a draftunkért. Finoman szólva egyáltalán nem így képzeltem el az egészet.Chevy
Szerintem sokan vagyunk ezzel így és nemcsak itt Mo.-n. Az nfl.com-os szavazáson a szurkolók C-nek értékelik a draftot eddig...

több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Igaz, hogy mindegyik picket meg lehet magyarázni, de akkor se vagyok oda a draftunkért. Finoman szólva egyáltalán nem így képzeltem el az egészet.
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Én azért nem vagyok ennyire megelégedve a draftal.
Az első körben én továbbra is mást húztam volna, mondjuk közülük: J. Martin, C. Glenn, M. Adams vagy akár Fleenert. Esetleg letrade 2/10 körülire .
Második körben is fel lehetett volna menni mondjuk Osemelért, vagy húzni Sanut, Allent.
A harmadikban pedig ha már ezeket húztuk, akkor Bergstromot, Massiet...balu10
Az első kör miatt én is szomorkodom picit, de ez nem is a pick személyével függ össze hanem simán a RB szituációval kapcsolatban, hogy Bradshaw már úgy tűnik nem fogja bírni a terhelést.

A WR-eknél meg bízom bennük annyira hogy elhiszem, lelkiismeretesen megcsinálta a házi feladatát mindenki. Sanut megnéztük, a vezetés általában imádja a helyi kötődésű gyerekeket... Ott volt az opció.

Meg ugye az elv (ha már az RB-hez nem tartottuk magunkat), hogy lineba csak LT jön "magasan".
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Még egy két falember, inkább OL-ba, meg egy TE for depth és elég formás kis draftunk lesz.gyurczi
Én azért nem vagyok ennyire megelégedve a draftal.
Az első körben én továbbra is mást húztam volna, mondjuk közülük: J. Martin, C. Glenn, M. Adams vagy akár Fleenert. Esetleg letrade 2/10 körülire .
Második körben is fel lehetett volna menni mondjuk Osemelért, vagy húzni Sanut, Allent.
A harmadikban pedig ha már ezeket húztuk, akkor Bergstrom vagy Massie is bent volt/van...

több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nem rossz pickek ezek. Randle kb csúszott egy kört, simán jó pick. Persze azért remélem Cruz és Nicks is hosszútávon marad. Mondjuk nem egy szenvedélyes játékos, kicsit "furán" viselkedett mikor draftoltuk. Sebaj remélem mutat valamit már idén is.

Hosley a második ember a Virginia Tech-ről. A pick után azt mondták nickelback-nek fasza, azt hiszem ez mindent megmagyaráz. Webster és Rolle is öregszik, Thomas súlyos sérülésből jött vissza, Amu egyelőre még nem bizonyított...A nevek eddig nem meglepőek, talán a posztok furcsák kicsit.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Sport Science: Jayron Hosley

Randle meg. Állítólag felvettük vele a kapcsolatot meg kérdezősködtünk az edzőknél. Első körös besorolása volt nálunk... Valószínűleg tényleg jól meggondolták a dolgot mert rengeteg elkapót megnéztünk.

A scoutokat nagyon megosztja: semmiben sem kiemelkedő igazán, se fürgeségben, se route futásban. Így ki-ki másért veri el rajta a port. Meg ugye sokat ártott neki, hogy hiába volt első számú receiver, de két "vak ember" dobált neki... akik több INT-et szórtak mint TD-t...

Viszont minél többet futott a csapata, annál produktívabb volt, prototípus mérete van és csak 20 éve.

Ha nincs benn, akkor szerintem Allent vittük volna. :
több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
A WR-t Nicks-hez hasonlítják, így ha kapunk még egy akár "csak megközelítően hasonló" képességű elkapót, akkor egy javuló futójátékkal, ilyen elkapókkal, egy változatlanul jó védelemmel, nehéz lesz legyőzni a csapatunkat. Mondom ezt annak ellenére, hogy szerintem az East brutális lesz újra. A CB pick érdekes, talán a ballhawk képességek miatt, mert talán az hiányzott Perry védelméből. Még egy két falember, inkább OL-ba, meg egy TE for depth és elég formás kis draftunk lesz.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !
Na srácok, benn volt Bobby Massie, Dwayne Allen (még egy pick erejéig) és Sanu is... Nekünk Rueben Randlet dobta gép.

Volt aki a negyedik legjobb WR-nek írta... Zuhant, mint a kő, állítólag a nagyon megkérdőjelezhető hozzáállása miatt.


A harmadik kör végén is benn volt Massie... De jött egy elég alacsony Virginia Tech CB, Jayron Hosley aki a Combineon megbukott a drogteszten. Remek labdaérzéke van és a CB-ink közül egyedülálló módon inkább zone coverben jó.salander
izgalmas pickek ezek !
de csak a szokásos , problémás esteket tudtuk le velük... 😉
bízzunk a tehetségükben , meg TC papa nevelési módszereiben!