New York Giants

49 feliratkozó

több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 927 — Giants fan
Wilson húzása kissé meglepő, én is jobban örültem volna ha Martin vagy Glenn jön az első körben, mert Wilsont egy kicsit reachnek érzem, de egyértelmű h prioritás volt az RB húzás, vszínű nem mert kockáztatni Reese, letrade-re meg gondolom nem nagyon érkezett ajánlat. A másik két húzás sztem teljesen jó, a második v harmadik körös WR-húzás sztem előre borítékolható volt, CB-ből pedig sohasem elég + nem kizárt, h Thomas safety posztra kerül.
Tavaly is tartottunk az OL-től aztán végül SB-t nyertünk velük. Tavaly a legnagyobb kérdés Beatty volt,szerencsére ő bizonyította h minden oké vele. Baas számomra kezdetben kissé csalódás volt, de szezon második felére sokat javult, várhatóan ez idén tovább folytatódik. Snee ugye ligaelit, Boothe számomra a tavalyi év legnagyobb pozitív meglepetése volt. Az idei kérdőjel az RT poszt, de én egyáltalán nem látom Diehl játékát olyan szörnyűnek, h emiatt akkora para legyen bennem. (akármelyik OT poszton is játsszon majd, mert sztem nem zárható ki, h Beatty RT-be tér vissza. Persze elképzeléhető egy Beatty-Diehl-Baas-Snee-Brewer kezdő OL is) A probléma inkább az, h a depth nagyon vékony. Petrus és Brewer aki érdemben használható csereként és ez nagyon kevés. Mindenképpen kell húznunk még az OL-be idén, még ha nyilván nem is lesz meghatározó első évében.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Én személy szerint a Wilson pickkel már megbarátkoztam. Végülis SB győztesként bevállalható volt. Talán így a futójáték is felfrissül kicsit. Rueben Randle pedig teljesen jó választás, egy kört csúszott. Simán jó pick, Manninghamet pótolni tudja majd. Hosley kicsit meglepett, igaz őt is előbbre várták. Offensive line-ba nem draftolunk korán, ennyi...El kell fogadnunk. Meg draft előtt felesleges kinézni egy-egy embert, hogy na akkor ő kell nekünk, meg őt fogjuk húzni, mert teljesen felborul minden.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Igaz, hogy mindegyik picket meg lehet magyarázni, de akkor se vagyok oda a draftunkért. Finoman szólva egyáltalán nem így képzeltem el az egészet.Chevy
Szerintem sokan vagyunk ezzel így és nemcsak itt Mo.-n. Az nfl.com-os szavazáson a szurkolók C-nek értékelik a draftot eddig...

több mint 11 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Igaz, hogy mindegyik picket meg lehet magyarázni, de akkor se vagyok oda a draftunkért. Finoman szólva egyáltalán nem így képzeltem el az egészet.
több mint 11 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Én azért nem vagyok ennyire megelégedve a draftal.
Az első körben én továbbra is mást húztam volna, mondjuk közülük: J. Martin, C. Glenn, M. Adams vagy akár Fleenert. Esetleg letrade 2/10 körülire .
Második körben is fel lehetett volna menni mondjuk Osemelért, vagy húzni Sanut, Allent.
A harmadikban pedig ha már ezeket húztuk, akkor Bergstromot, Massiet...balu10
Az első kör miatt én is szomorkodom picit, de ez nem is a pick személyével függ össze hanem simán a RB szituációval kapcsolatban, hogy Bradshaw már úgy tűnik nem fogja bírni a terhelést.

A WR-eknél meg bízom bennük annyira hogy elhiszem, lelkiismeretesen megcsinálta a házi feladatát mindenki. Sanut megnéztük, a vezetés általában imádja a helyi kötődésű gyerekeket... Ott volt az opció.

Meg ugye az elv (ha már az RB-hez nem tartottuk magunkat), hogy lineba csak LT jön "magasan".
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Még egy két falember, inkább OL-ba, meg egy TE for depth és elég formás kis draftunk lesz.gyurczi
Én azért nem vagyok ennyire megelégedve a draftal.
Az első körben én továbbra is mást húztam volna, mondjuk közülük: J. Martin, C. Glenn, M. Adams vagy akár Fleenert. Esetleg letrade 2/10 körülire .
Második körben is fel lehetett volna menni mondjuk Osemelért, vagy húzni Sanut, Allent.
A harmadikban pedig ha már ezeket húztuk, akkor Bergstrom vagy Massie is bent volt/van...

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nem rossz pickek ezek. Randle kb csúszott egy kört, simán jó pick. Persze azért remélem Cruz és Nicks is hosszútávon marad. Mondjuk nem egy szenvedélyes játékos, kicsit "furán" viselkedett mikor draftoltuk. Sebaj remélem mutat valamit már idén is.

Hosley a második ember a Virginia Tech-ről. A pick után azt mondták nickelback-nek fasza, azt hiszem ez mindent megmagyaráz. Webster és Rolle is öregszik, Thomas súlyos sérülésből jött vissza, Amu egyelőre még nem bizonyított...A nevek eddig nem meglepőek, talán a posztok furcsák kicsit.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Sport Science: Jayron Hosley

Randle meg. Állítólag felvettük vele a kapcsolatot meg kérdezősködtünk az edzőknél. Első körös besorolása volt nálunk... Valószínűleg tényleg jól meggondolták a dolgot mert rengeteg elkapót megnéztünk.

A scoutokat nagyon megosztja: semmiben sem kiemelkedő igazán, se fürgeségben, se route futásban. Így ki-ki másért veri el rajta a port. Meg ugye sokat ártott neki, hogy hiába volt első számú receiver, de két "vak ember" dobált neki... akik több INT-et szórtak mint TD-t...

Viszont minél többet futott a csapata, annál produktívabb volt, prototípus mérete van és csak 20 éve.

Ha nincs benn, akkor szerintem Allent vittük volna. :
több mint 11 éve
gyurczi New York Giants 2 323 — Giants fan
A WR-t Nicks-hez hasonlítják, így ha kapunk még egy akár "csak megközelítően hasonló" képességű elkapót, akkor egy javuló futójátékkal, ilyen elkapókkal, egy változatlanul jó védelemmel, nehéz lesz legyőzni a csapatunkat. Mondom ezt annak ellenére, hogy szerintem az East brutális lesz újra. A CB pick érdekes, talán a ballhawk képességek miatt, mert talán az hiányzott Perry védelméből. Még egy két falember, inkább OL-ba, meg egy TE for depth és elég formás kis draftunk lesz.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
Na srácok, benn volt Bobby Massie, Dwayne Allen (még egy pick erejéig) és Sanu is... Nekünk Rueben Randlet dobta gép.

Volt aki a negyedik legjobb WR-nek írta... Zuhant, mint a kő, állítólag a nagyon megkérdőjelezhető hozzáállása miatt.


A harmadik kör végén is benn volt Massie... De jött egy elég alacsony Virginia Tech CB, Jayron Hosley aki a Combineon megbukott a drogteszten. Remek labdaérzéke van és a CB-ink közül egyedülálló módon inkább zone coverben jó.salander
izgalmas pickek ezek !
de csak a szokásos , problémás esteket tudtuk le velük... 😉
bízzunk a tehetségükben , meg TC papa nevelési módszereiben!
több mint 11 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
akkor innentől kezdve várom falembereket a védelembe és a támadósorba is!
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Na srácok, benn volt Bobby Massie, Dwayne Allen (még egy pick erejéig) és Sanu is... Nekünk Rueben Randlet dobta gép.

Volt aki a negyedik legjobb WR-nek írta... Zuhant, mint a kő, állítólag a nagyon megkérdőjelezhető hozzáállása miatt.


A harmadik kör végén is benn volt Massie... De jött egy elég alacsony Virginia Tech CB, Jayron Hosley aki a Combineon megbukott a drogteszten. Remek labdaérzéke van és a CB-ink közül egyedülálló módon inkább zone coverben jó.salander
Ezt a Randle húzást én sem értem, főleg, hogy Sanu járt nálunk és bent volt, de ezek szerint nem fogta meg a vezetőséget annyira. Jayron Hosley pedig BPA, a legtöbb helyen 2. körbe írták, igazából nem tudom, hogy hova fogjuk "tenni", mert az első 3 CB-nk már megvan, 4.-nek meg kicsit luxus. Lehet Websterrel nem hosszú távon tervezünk?

több mint 11 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Na srácok, benn volt Bobby Massie, Dwayne Allen (még egy pick erejéig) és Sanu is... Nekünk Rueben Randlet dobta gép.

Volt aki a negyedik legjobb WR-nek írta... Zuhant, mint a kő, állítólag a nagyon megkérdőjelezhető hozzáállása miatt.


A harmadik kör végén is benn volt Massie... De jött egy elég alacsony Virginia Tech CB, Jayron Hosley aki a Combineon megbukott a drogteszten. Remek labdaérzéke van és a CB-ink közül egyedülálló módon inkább zone coverben jó.salander
Én most keltem és eléggé megletek a húzások. Randle tényleg kérdőjel, de 6'4 magas és gyors is hozzá, Hosley pedig nagy labdavadász. Mondjuk azért megnézném, hogy van-e olyan ember a füldön, aki eltalálta ezt az első három nevet.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 11 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Na srácok, benn volt Bobby Massie, Dwayne Allen (még egy pick erejéig) és Sanu is... Nekünk Rueben Randlet dobta gép.

Volt aki a negyedik legjobb WR-nek írta... Zuhant, mint a kő, állítólag a nagyon megkérdőjelezhető hozzáállása miatt.


A harmadik kör végén is benn volt Massie... De jött egy elég alacsony Virginia Tech CB, Jayron Hosley aki a Combineon megbukott a drogteszten. Remek labdaérzéke van és a CB-ink közül egyedülálló módon inkább zone coverben jó.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Én továbbra is drukkolok a 2. körös ot-ért. Sok jó van még benn, és Diehl nem hiszem h sokáig lesz nálunk, szóval idén jól jönne egy minőségi játékos.
Martin, Adams, Glenn, Massie, Osemele, Sanders...bármelyik jöhetne 2. körben (utolsó 2 talán 3.-ban sem kizárt.)
OG-k is vannak még jók, bár azzal szerintem jobban állunk mint OT-vel: Silatolu, Konz, Brooks
Aki még jöhetne 2.-ban: Branch, Jenkins, Fleener, Allen, Still, Reyes, Sanu
3.-ban Charles
Egyre kíváncsibb vok én is h Osi még a draft végén is nálunk lesz-e.Szsziszka
Mondjuk az durva lenne, ha Fleener lecsúszna addig. De kiveszem a kezem a biliből... 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Én továbbra is drukkolok a 2. körös ot-ért. Sok jó van még benn, és Diehl nem hiszem h sokáig lesz nálunk, szóval idén jól jönne egy minőségi játékos.
Martin, Adams, Glenn, Massie, Osemele, Sanders...bármelyik jöhetne 2. körben (utolsó 2 talán 3.-ban sem kizárt.)
OG-k is vannak még jók, bár azzal szerintem jobban állunk mint OT-vel: Silatolu, Konz, Brooks
Aki még jöhetne 2.-ban: Branch, Jenkins, Fleener, Allen, Still, Reyes, Sanu
3.-ban Charles
Egyre kíváncsibb vok én is h Osi még a draft végén is nálunk lesz-e.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Lesz még itt ma Osi trade...

Félálomban meg írtam valamit, hogy mit várok ma: katt


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Rogerst azért hozták, hogy Osi (ügynöke) kevesebbet kérhessen?vittore
Nem hiszem, hogy az, hogy behoztak egy nose tacklet, kihatna az Osi ügyre... Akkor inkább Kiwi mostani szerződése lehet annak jele (még pont a második draft nap előtt), hogy Osi tényleg mehet amerre lát egy második/harmadik körért.

Ez a Kiwi bolt felszabadított egy szakajtónyi pénzt is közben, szóval valami FA mozgás még beleférhet idén... De kizártnak tartom hogy Osit dobnák meg vele... Vagy szépen lejátssza még az utolsó évét nyugiban vagy tipli.
több mint 11 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Rogerst azért hozták, hogy Osi (ügynöke) kevesebbet kérhessen?
több mint 11 éve
gyurczi New York Giants 2 323 — Giants fan
Ralph Vacchiano:
DE Mathias Kiwanuka has apparently signed a three-year contract extension with the Giants, keeping him signed through the 2015 season.

Rodgers pedig megkapta a 95-ös számot, ez volt eddig Rocky-é.Lance
Three added years for Kiwanuka at $2.95m, $4.375m and $4.775m. Base this year lowered from $4m to $950k.
Ez idén nagy segítség, Osi hosszabb maradásának az esélyei így szerintem ismét erősen csökkentek.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 11 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Ralph Vacchiano:
DE Mathias Kiwanuka has apparently signed a three-year contract extension with the Giants, keeping him signed through the 2015 season.

Rodgers pedig megkapta a 95-ös számot, ez volt eddig Rocky-é.
több mint 11 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Hát, hogy is mondjam. Annyira nem vagyok lesújtva, mint anno a JPP picknél (de durva ezt így leírni 😀 )
Legjobban az cseszi a csőrömet, hogy Martin és Fleener is needre jött volna, mégse húztuk be őket (főleg, hogy Fleener volt a kedvenc college játékosom, és legalább annyira akartam őt ide, mint anno Nickset).
Reese úgyis tudja, hogy mit csinál, szóval nem aggódok, csak egy kicsit búúúspanda vagyok még.
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
David Wilson - RB - Giants

Giants GM Jerry Reese revealed that No. 32 pick David Wilson was the second-ranked back on the team's draft board.
Wilson was presumably behind Trent Richardson, which means the Bucs didn't have to trade in front of the Giants for Doug Martin after all. Although Reese calls Wilson a "terrific football player," he confirmed that Ahmad Bradshaw remains the Giants' "lead dog" in the backfield.

Ez nekem azt mutatja, igencsak tudtátok kit akartok húzni és miért.
Wilsonról nem gondolom, hogy ne jönne be.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
én vállalom akár a későbbi köröket is 😊
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
1/32: David Wilson

Amúgy ha valakinek van kedve, nagyon megköszönném ha besegítene most egy vagy két draftolt játékosunk bemutatásába 😊


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER