NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 11 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Ezt anno tényleg nem Osi kezdte, McCoy nevezte őt puhának, 3. legjobb D falembernek stb. Ha Osi azt mondta volna, hogy az egész Eagles kapja be, akkor én sem védeném, de ők rühellik egymást, játsszák le. Már várom McCoy válaszát, legalább történne valami a rookie minicampen kívül.lotus86
Lol let the beef beginLesean McCoy @CutonDime25
több mint 11 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Ennyit D-Jaxről :/dande
Ez személyes ellentét közte és McCoy között, amit ráadásul anno nem ő kezdett. Amúgy rendre tisztességesen nyilatkozik, a pályán mutatott viselkedésére pedig senkinek nem lehet egy szava sem. D-Jax egy majomparádé on and off the field.lotus86
Ok de ha hasonlót mi mosoly kommentekkel beírnánk bárkiivel kapcsolatba lenne hadd el hadd. A pályán játék hevében megtörténik ok de így elég nagy.... bocs ha én vagyok érzékeny csak pont Shadyről nem gondolnám, hogy ez járna neki de biztos nem látok a színfalak mögé.
Peacedande
Ezt anno tényleg nem Osi kezdte, McCoy nevezte őt puhának, 3. legjobb D falembernek stb. Ha Osi azt mondta volna, hogy az egész Eagles kapja be, akkor én sem védeném, de ők rühellik egymást, játsszák le. Már várom McCoy válaszát, legalább történne valami a rookie minicampen kívül.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 11 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Na végül megtelt a keret a rookie training camp után... Jött Brandon Collins, egy WR aki a Texasban kezdte aztán onnan mennie kellett tanulmányi + egyéb gondok miatt. Valamint egy szamoai linebacker/safety Jake Muasau... aki egy olyan egyetemről jön ahol csak 2010 óta van foci program. :]
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ennyit D-Jaxről :/dande
Ez személyes ellentét közte és McCoy között, amit ráadásul anno nem ő kezdett. Amúgy rendre tisztességesen nyilatkozik, a pályán mutatott viselkedésére pedig senkinek nem lehet egy szava sem. D-Jax egy majomparádé on and off the field.lotus86
Ok de ha hasonlót mi mosoly kommentekkel beírnánk bárkiivel kapcsolatba lenne hadd el hadd. A pályán játék hevében megtörténik ok de így elég nagy.... bocs ha én vagyok érzékeny csak pont Shadyről nem gondolnám, hogy ez járna neki de biztos nem látok a színfalak mögé.
Peace
több mint 11 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Ennyit D-Jaxről :/dande
Ez személyes ellentét közte és McCoy között, amit ráadásul anno nem ő kezdett. Amúgy rendre tisztességesen nyilatkozik, a pályán mutatott viselkedésére pedig senkinek nem lehet egy szava sem. D-Jax egy majomparádé on and off the field.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ennyit D-Jaxről :/
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Hűha, igen kifinomult a humorérzéke... :rolleyes:

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Osi te állat!!!! 😀 😀 😀


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Umenyiora... 😂 😂 😂


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Meglepetés: katt 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !
Blackburn maradhat a kezdő MLB

Ja meg egy olyan kérdésem lenne, hogy akinek meze van, milyen méretben vettétek? Találtam egy pöpec mezt M meg L méretben melyiket vegyem szerintetek? :rolleyes:Asbee
érdemes lenne valamelyik boltban próbálnod egyet előtte,
akkor nem érhet meglepetés!
több mint 11 éve
Forti New York Giants 133
Blackburn maradhat a kezdő MLB

Ja meg egy olyan kérdésem lenne, hogy akinek meze van, milyen méretben vettétek? Találtam egy pöpec mezt M meg L méretben melyiket vegyem szerintetek? :rolleyes:Asbee
Nekem Reebok mezem van (Osi) XXL-es, de az XL-es is jó lett volna. A Reebok cuccokra általánosságban igaz, hogy a hazai méreteknél egy számmal nagyobbak, a Giant-es pólóim mind XL méretűek. (187 magas és 95 kg vagyok :cool: ).

Rendeltem az új Nike pólóból is, abból viszont jobb lett volna az XXL-es.
http://www.nflshop.com/product/index.jsp?productId=12686867&cp=2237610.2246817&pageType=family&parentPage=family
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Blackburn maradhat a kezdő MLB

Ja meg egy olyan kérdésem lenne, hogy akinek meze van, milyen méretben vettétek? Találtam egy pöpec mezt M meg L méretben melyiket vegyem szerintetek? :rolleyes:


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
akkor rosszul emlékeztem arra hogy nem feltétlen kellett volna szerződést kapnia a balesete után?yooker
Ket hettel a baleset elott irta ala a rookie szerzodeset.

De ettol meg kirakhattak volna, csak a 800 ezer dollaros signing bonuszat kellett volna kifizetni.
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !
Jones egyébként mennyi pénzt keres így hosszú idő után is sérülten és kb. kilátástalanul?actommy
Aki IR-re megy az megkapja az az evi penzet (minusz a jatekido/teljesitmeny aranyos bonuszok ertelemszeruen).

Jones atirta a szerzodeset tavasszal, engedett evente durvan 100 ezer dollart belole, igy iden 390 ezret, jovore majd 480-at keres majd. Ezzel nincs a Top 51 fizetesben, igy a salary capben nem szamit es ez a franchise pont arrol ismert hogy ilyeneken nem fillereskedik.salander
akkor rosszul emlékeztem arra hogy nem feltétlen kellett volna szerződést kapnia a balesete után?
több mint 11 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Jones egyébként mennyi pénzt keres így hosszú idő után is sérülten és kb. kilátástalanul?actommy
Aki IR-re megy az megkapja az az evi penzet (minusz a jatekido/teljesitmeny aranyos bonuszok ertelemszeruen).

Jones atirta a szerzodeset tavasszal, engedett evente durvan 100 ezer dollart belole, igy iden 390 ezret, jovore majd 480-at keres majd. Ezzel nincs a Top 51 fizetesben, igy a salary capben nem szamit es ez a franchise pont arrol ismert hogy ilyeneken nem fillereskedik.
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !
S: Rolle,Kenny,Sash,Janzen Jackson,Chad Jones(vele mondjuk nem tudom mi lesz de jó lenne itt látni)ironroy
Sajnos vele még nem számolhatunk:

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d828ff40e/article/new-york-giants-chad-jones-likely-not-ready-for-2012-season?module=HP11_MYNFLForti
Jones egyébként mennyi pénzt keres így hosszú idő után is sérülten és kb. kilátástalanul?actommy
ha jól tudom
a baleste után nagyon korrekt módon a vezetőség kínált neki egy szerződést
ami nem túl jelentős összeg a cap-ben ,
(kb 300-500ezer / év ) de ezzel szerették volna segíteni + esélyt adni neki annak ellenére hogy tudták minimális az esély arra hogy valamikor is teljesen rendbe jöjjön...
több mint 11 éve
actommy 17
S: Rolle,Kenny,Sash,Janzen Jackson,Chad Jones(vele mondjuk nem tudom mi lesz de jó lenne itt látni)ironroy
Sajnos vele még nem számolhatunk:

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d828ff40e/article/new-york-giants-chad-jones-likely-not-ready-for-2012-season?module=HP11_MYNFLForti
Jones egyébként mennyi pénzt keres így hosszú idő után is sérülten és kb. kilátástalanul?
több mint 11 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Rookies Arrive for Mini Camp! http://www.giants.com/-on nem lehet gyenge érzés ott lenni!
több mint 11 éve
Forti New York Giants 133
S: Rolle,Kenny,Sash,Janzen Jackson,Chad Jones(vele mondjuk nem tudom mi lesz de jó lenne itt látni)ironroy
Sajnos vele még nem számolhatunk:

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d828ff40e/article/new-york-giants-chad-jones-likely-not-ready-for-2012-season?module=HP11_MYNFL
több mint 11 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
még soká lesz de egy tipp az 53-as keretre:
QB: Manning, Carr
RB: AB, Scott, Wilson
FB: Hynoski
WR: Nicks, Cruz, Hixon, Jernigan, Randle, Barden(?)
TE: Robinson, Bennett, Pasco
OL: Baas,Beatty,Boothe,Petrus,Snee,Diehl,Brewer,Mosley,McCants
DT: Canty,Austin,Linval,Rogers
DE: Tuck,JPP,Kiwi,Osi,Kuhn,Trattou
LB: Blackburn,Boley,Herzlich,Rivers,Williams,Jones
CB: Webster,Thomas,Amu,Hosley,Molden
S: Rolle,Kenny,Sash,Janzen Jackson,Chad Jones(vele mondjuk nem tudom mi lesz de jó lenne itt látni)
ST😀eOssie,Tynes,Weatherford
53 fő
PUP: Beckum,Ballard

Nyilván sok múlik azon, hogy mennyire tizedeli meg a felkészülés alatti szokásos sérüléshullám a névsort!
több mint 11 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Aláírt David Wilson 4 évre +1-gyel hosszabbíthatja a csapat a szerződést.

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d82904cd5/article/david-wilson-signs-fouryear-deal-with-new-york-giants?module=HP11_breaking_news

Meg korábban már Hosley, Robinson, Mosley és McCants is.

Ez még rosszabb mint a draft előtti holtszezon. Akkor legalább lehet spekulálni meg prospectekről olvasni. :/Szsziszka
Majd a training camp megint jó lesz. :]

Ralph Vacchiano
Also in Football

On May 7, 2004, Eli Manning had his first rookie minicamp practice. The best thing Tom Coughlin could say about it was "He had excellent huddle command." It was among the worst practice performances I've ever seen. He was lost. His throws were miserable. "He didn’t even know the cadence yet,” Coughlin said. ... My point: As you read reports of today's practice, ignore them. Temper your expectations. Most rookies will be overwhelmed. In theory they will only get better from here. #NYG
7 minutes ago
több mint 11 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Aláírt David Wilson 4 évre +1-gyel hosszabbíthatja a csapat a szerződést.

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d82904cd5/article/david-wilson-signs-fouryear-deal-with-new-york-giants?module=HP11_breaking_news

Meg korábban már Hosley, Robinson, Mosley és McCants is.

Ez még rosszabb mint a draft előtti holtszezon. Akkor legalább lehet spekulálni meg prospectekről olvasni. :/
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Leginkább a csapat történelmével foglalkozó filmek, dok.filmek, archív felvételek, meg ilyenek 😊Ron
Huhh ez így kicsit nehéz kérdés.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Ron 18
tytAsbee
Köszi a tippet Asbee! Sajnos nincs reg jelenleg, de próbálkozom még.Ron
Mondd, hogy mi kéne, lehet tudok segíteni 😉Asbee
Leginkább a csapat történelmével foglalkozó filmek, dok.filmek, archív felvételek, meg ilyenek 😊