New York Giants

49 feliratkozó

több mint 11 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Osi ismét borította a bilit.
http://www.nydailynews.com/sports/football/giants/ny-giants-defensive-osi-umenyiora-rips-gm-jerry-reese-gm-making-greedy-pig-article-1.1069584gerle
Remélem nem folyik bele jobban a sárdobálásba, de azt mindenképp megértem, h nem éri be kevesebbel mint Kiwi. Osi nagyon jól játszik, és csak 1 évvel idősebb Kiwinél, ami elhanyagolható. (Kiwi 29, Osi 30)
több mint 11 éve
gerle 185 — Buckeye
Osi ismét borította a bilit.
http://www.nydailynews.com/sports/football/giants/ny-giants-defensive-osi-umenyiora-rips-gm-jerry-reese-gm-making-greedy-pig-article-1.1069584

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Írtam én is pár sort róluk: katt


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Jacksonról ugye írt salander, itt vannak még udfa-k, rövidebben:

Matt Broha, DE, Louisiana Tech 6-4 magas, 255 font szituációs pass rusher, már true freshman korától játszott, de csak juniorként "indult be", utolsó két évében 16.5 sack és 23.5 negatív yardos szerelése mellett szinte eltörpül a 90 tackle-je és 4 kierőszakolt fumbleja. WAC-ból jön, szal nem igazán találkozott neves támadó falakkal, de egy Tollefson féle karrier még összejöhet neki.

Damian Davis, WR, Mary Hardin-Baylor nem találtam pontos adatot, de 6-5 körüli magassághoz 180-190 font lehet most. már középsuliban is jó játékos volt, állami bajnok cím végzősként (nem a legmagasabb osztályban) elkapó és corner egyaránt volt, ill. a visszahordásokat is ő csinálta. az Oklahoma State-re iratkozott be, freshmanként nem kapott komoly szerepet, aztán másodévesként már csereként összejött 400+ yard meg 2 td, de a negyedosztályba transferelt és eltűnt mindenki szeme elől. de lehet, hogy keverem egy névrokonával, mert az nfldraftscout.com szerint az ex-cowboy már tavaly kijött.

David Douglas, WR, Arizona 6 láb magas 206 font, illik a visszahordó vonalunkba, mert szokott, de nem tud. szeret kosarazni: http://www.youtube.com/watch?v=jC44vrEbNQs max ezredik számú redzone célpont lehet, ja és a Lionsnál járt viziten draft előtt

Adewale Ojomo, DE, Miami 6-3 magas, 255 fontos DE (esetleg DT). 2008ban leginkább szituációs pass rusherként játszott, a következő évet állkapocs műtét miatt hagyta ki, de juniorként már egész jó számokat produkált, 38 tackle, 7.5 TFL mellé 5 sack. végzős évére az eltiltások miatt betolták középre, nem is tudott jó teljesítményt nyújtani, hisz ugyan majdnem mindig kezdett, de nem alkotott semmi maradandót.

folytatás később
több mint 11 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Salander írt Janzen Jacksonról: kattAsbee
már a Volsban is nagyon szerettem a játékát, így én is róla terveztem hosszabban értekezni, de ez is jó cikk lett, köszi érte 😊
ami érdekes szerintem, hogy hiába volt itt draft előtt, picket nem áldoztunk rá, ez az edzői stábot jellemzi, ami viszont sztem fontosabb, hogy a balhés múlt után udfaként is minket választott. én bízom coughlinékban, hogy meg tudják nevelni, súlyt meg nem kell sokat rátenni, mert jól használja a sebességét és technikás, így fizikálisabb wr-ek ellen sincs elveszve. nagyon örülök neki, kis túlzással a "draft" legjobb "pickje" 😛
ha jones nem épül fel szinte biztos vagyok a roster spotjában (és akkor Thomas is maradhat CB)kristof
Sztem amúgy is marad cb. Nem tudom miért akarnak többen s-t játszatni vele, mikor egy kezdő szintű cb-ről beszélünk. A kezdő s-ink is megvannak, nem hiszem h csere s-nek szánjuk. Egyelőre Webster Thomas a kezdő cb-k szerintem. Aztán 3 cb-s felállásban lehet h ő fog nickelben játszani. (Persze ha nem sérül meg újfent.)
több mint 11 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Nem értem miért kellene kezdőjátékosokat draftolnia egy SB győztes csapatnak. Még akkor is, ha nem volt díszmenet a győzelem. A távozó játékosok nem voltak kezdők, őket nem kell kész játékosokkal pótolni. Szerintem az Oline rendben lesz, mert nem marad el az offseason. Tavaly szerintem a legfőbb indok a gyenge futás esetében az elmaradt gyakorlás volt. A szezon végére valamennyire csak összeálltak.
Lehet, hogy a borúlátóknak lesz igazuk, és nem sok játékost látunk játszani a következő szezonokban, de szerintem nincs akkora gond ezekkel a pickekkel.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 11 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Csak sajna ez nem soccer...Asbee
ha túléli a nyarat, akkor nézni fogom a Giants meccseit, amikor tudom. 😀Amadeus91
Azért november 11-én akkor is nézni fogod a Giants meccsét, ha nem éli túl a nyarat Kuhn 😉G-men
Én csak akkor nézem, ha én túlélem a nyarat!




több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Salander írt Janzen Jacksonról: kattAsbee
már a Volsban is nagyon szerettem a játékát, így én is róla terveztem hosszabban értekezni, de ez is jó cikk lett, köszi érte 😊
ami érdekes szerintem, hogy hiába volt itt draft előtt, picket nem áldoztunk rá, ez az edzői stábot jellemzi, ami viszont sztem fontosabb, hogy a balhés múlt után udfaként is minket választott. én bízom coughlinékban, hogy meg tudják nevelni, súlyt meg nem kell sokat rátenni, mert jól használja a sebességét és technikás, így fizikálisabb wr-ek ellen sincs elveszve. nagyon örülök neki, kis túlzással a "draft" legjobb "pickje" 😛
ha jones nem épül fel szinte biztos vagyok a roster spotjában (és akkor Thomas is maradhat CB)
több mint 11 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Megnéztem kiket hoztunk UDFA-ként és JoJo Nicolas nem tűnik rossznak: http://hurricanesports.cstv.com/sports/m-footbl/mtt/nicolas_jojo00.htmlbalu10
S poszton is lesz harc a backup helyekért: 2 FA, 2 Udfa, Martin, és Chad Jones-szal se tudni h mi lesz idén.
több mint 11 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
jó lesz ez a draft gyerekek nyugi húztunk 2-3 kezdőt meg 1-2 meghatározó játékostcsebi
Nekem pont ezzel van a bajom, hogy nem így van!
1. körben húztunk egy csere RB-t, aki Bradshaw mögött futkározhat meccsenként 5x, kivéve, ha ugye sérült.
2. körben húztunk egy olyan WR-t, aki nem tudta kihasználni a képességeit az egyetemen és hosszú távon is csak maximum 3. számúként operálunk vele, úgy, hogy előző évben 3. körben is hoztunk WR-t.
3. körben hoztunk egy 4. számú CB-t...
4. körben hoztunk két olyan játékost, akiket 1-2, inkább 3 évig biztos nem fogunk pályán látni. Adrien Robinsonnak lehet akármilyen testfelépítése is 29 elkapása volt 434 yardért 4! év alatt az egyetemen!
6.-7. körben pedig hoztunk a falba cseréket, akik valószínűleg szintén nem fognak nagy szerepet kapni 2-3 évig.
Nem írom le egyből ezt a draftot, de nagyon úgy néz ki számomra, hogy 3 év múlva C-nél jobbat nem hiszem, hogy bárki is fog rá adni. Mivel nagy hurrogás lenne, ha D-re értékelnék, így C-

ui: És félre ne értsetek én szeretném a legjobban, ha nem lenne igazam és mindegyik játékos kezdő szinté tudna válni pár éven belül.balu10
Anno a JPP drafton még én is kiakadtam, mondván mi a francnak huzunk Osi, Tuck és Kiwi mellé még egy csere de-t. Én azóta elfogadtam, és a sikereket elnézve egyet is értek vele, h mi bpa-zunk. Sztem könnyebb így nézni a draftot.
Ami a cserefutót illeti: Bradshawnak mindkét bokájában fáradásos törés van, amit többször kellett műteni is. Soha nem lehet tudni h mikor sérül le. Kell a minőségi futó, mert a rosteren legfeljebb cserének megfelelők vannak. Amúgy nem volt olyan rég h 2 db 1000 yard fölötti futónk volt egy szezonban, szóval ez a meccsenkénti 5 carry is túlzás, még akkor is ha az utóbbi időben többet passzoltunk. TC szereti futtatni a labdát.
Randle: Nfl szinten is az összes szakértő azt mondja h nagy steal volt a 2. kör végén, majdnem 1 kört csúszott. Bpa pick, semmi meglepő nincs ezen. Amúgy Nicksen és Cruzon kívül még senki nem bizonyított a wr-eink közül sem, és ha neadj' isten vmelyik megsérül nem biztos h megvolt az utánpótlás. Az adottságait meg azért nem tudta ennél jobban kihasználni a szakértők szerint, mert balf@sz qb-i voltak.
Cb-re nem volt szükségünk, ezt aláírom. Ez is bpa pick, igazi ballhawk a gyerek, jó játékos. Nekem nincs bajom a pickkel. (Ez a soha nem lehet elég cover playered elvnek is betudható szvsz.)
Innét nekem sem tetszik annyira a dolog, de a J. Williams pickre is mindenki hülyén nézett az nfl-ben, aztán az egyik legjobb rookie lb lett.
Az egyedüli dolog ami nekem nem tetszik, az az o-line hanyagolása. Beatty óta nem volt korai (értsd 1.-3.) körös pickünk ide. Pedig sztem időszerű lenne, kell a fiatalítás is meg az erősítés is ot posztra, és ezek a 4+ körös project playák eléggé szerencsejáték szagúak. Csak remélni tudom h a Brewer-Mosley-McCants trióból ki tudunk nevelni egy kezdő szintű játékost, de vannak kétségeim. Ráadásul Nincs is olyan sok időnk rá elnézve Diehl fizuját (bár idénre belement a paycutba).
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Megnéztem kiket hoztunk UDFA-ként és JoJo Nicolas nem tűnik rossznak: http://hurricanesports.cstv.com/sports/m-footbl/mtt/nicolas_jojo00.html

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Salander írt Janzen Jacksonról: katt


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Azért nem kell már szezon előtt temetni a csapatot 😊Lance
Szerintem senki nem temeti a csapatot, de azt el kell ismerni, hogy az elmúlt 3 hónap alatt gyengült a keret...

több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
jó lesz ez a draft gyerekek nyugi húztunk 2-3 kezdőt meg 1-2 meghatározó játékostcsebi
Nekem pont ezzel van a bajom, hogy nem így van!
1. körben húztunk egy csere RB-t, aki Bradshaw mögött futkározhat meccsenként 5x, kivéve, ha ugye sérült.
2. körben húztunk egy olyan WR-t, aki nem tudta kihasználni a képességeit az egyetemen és hosszú távon is csak maximum 3. számúként operálunk vele, úgy, hogy előző évben 3. körben is hoztunk WR-t.
3. körben hoztunk egy 4. számú CB-t...
4. körben hoztunk két olyan játékost, akiket 1-2, inkább 3 évig biztos nem fogunk pályán látni. Adrien Robinsonnak lehet akármilyen testfelépítése is 29 elkapása volt 434 yardért 4! év alatt az egyetemen!
6.-7. körben pedig hoztunk a falba cseréket, akik valószínűleg szintén nem fognak nagy szerepet kapni 2-3 évig.
Nem írom le egyből ezt a draftot, de nagyon úgy néz ki számomra, hogy 3 év múlva C-nél jobbat nem hiszem, hogy bárki is fog rá adni. Mivel nagy hurrogás lenne, ha D-re értékelnék, így C-

ui: És félre ne értsetek én szeretném a legjobban, ha nem lenne igazam és mindegyik játékos kezdő szinté tudna válni pár éven belül.

több mint 11 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Markus Kuhn olyannyira német felmenőkkel rendelkezik, hogy német állampolgár (ott született, járt középiskolába) és a GFL (German Football League) All-Star csapatában ott volt az első évétől kezdve. Azután kapta meg az ösztöndíjat a N-C Staten.

Behúztátok az utóbbi évek legtehetségesebb és legjobb német játékosát. (woao)Amadeus91
Csak sajna ez nem soccer...Asbee
ha túléli a nyarat, akkor nézni fogom a Giants meccseit, amikor tudom. 😀Amadeus91
Azért november 11-én akkor is nézni fogod a Giants meccsét, ha nem éli túl a nyarat Kuhn 😉
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
ha túléli a nyarat, akkor nézni fogom a Giants meccseit, amikor tudom. 😀Amadeus91
DT poszton ott van Canty, Joseph, Austin, Rogers itt nem túl sok esélye lehet. Talán DE-ként...JPP, Tuck, Osi, Kiwi, ötödik emberként még ott lehet. Persze kérdés meg tudunk-e egyezni Umenyiorával, ha nem, akkor lehet lesz még itt egy trade.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 954
Draft értékelő

Remélem sikerült feldobni 😀Asbee
Markus Kuhn olyannyira német felmenőkkel rendelkezik, hogy német állampolgár (ott született, járt középiskolába) és a GFL (German Football League) All-Star csapatában ott volt az első évétől kezdve. Azután kapta meg az ösztöndíjat a N-C Staten.

Behúztátok az utóbbi évek legtehetségesebb és legjobb német játékosát. (woao)Amadeus91
Csak sajna ez nem soccer...Asbee
ha túléli a nyarat, akkor nézni fogom a Giants meccseit, amikor tudom. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Na itt is van az ismertető a kottafejről: 6/201: Matt McCants, OT

És végül: 7/239: Markus Kuhn, DT


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Engem az vigasztal, hogy talán nem kicsit a Giants miatt, a DAL és a PHI az első 3 körben csak védőt húzott és elég jó arcokat. Fosnak Eli game winning drive-jaitól, nna. (A nevetséges Redskins GM-el nem foglalkozom, és a 2 qb drafttal)
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
óó én nem temettem a csapatot, így is királyak vagyunk de mondjuk Streeter/Criner > Randle 😛
most írtam a McCants srácról így "muszáj" volt utánaolvasom, komoly respectet sugároznék a front office felé ha ilyen múlttal mégis beválna (vagy akár csak képes lenne pályára kerülni, nem szar játékkal)
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Lássuk draft game-ben anno kiket húztam:

1/32 Coby Fleener, TE (Stanford) -> 2/34 Colts
2/63 Mychal Kendricks, LB (California) -> 2/46 Eagles
3/94 Robert Turbin, RB (Utah State) -> 4/106 Seahawks
4/127 Marvin Jones, WR (California) -> 5/166 Bengals
4/131* Tony Bergstrom, OT (Utah) -> 3/95 Raiders
5/167 Olivier Vernon, DE (Miami) -> 3/72 Dolphins
6/201 Desmond Wynn, OG (Rutgers) -> UDFA
7/239 Ron Brooks, CB (LSU) -> 4/124 Bills

Talán nem voltam olyan gáz 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 996 — Lucas Scott
jó lesz ez a draft gyerekek nyugi húztunk 2-3 kezdőt meg 1-2 meghatározó játékost

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Hixon 2010-ben már június 16.-án acl szakadást szenvedett, 2011-ben kihúzta egészen week 2 ig, és ott szenvedett acl szakadást. Barden szintén többet volt sérült, mint ép. Cruz, Nicks, Jernigan hármas marad, de fel kell készülni arra, hogy ha valaki lesérül, akkor legyen aki beugrik. Én örülök a WR picknek. OT-t meg azért nem húztak, mert úgy látják hogy nincs rá szükség, vagy még trade keretében szeretnék erősíteni ezt a posztot. Tavaly megnyertük a bajnokságot, olyan csapatokat megverve, mint a GB, 49ers, Pats. Azért nem kell már szezon előtt temetni a csapatot 😊
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
mivel posztokba senki nem kötött bele, összedobtam a saját draftomat, mivel a miénk nem tetszik 😀
1/32 Jonathan Martin, OT (Stanford) (IRL 2/42 Dolphins)
2/63 Dwayne Allan, TE (Clemson) (IRL 3/64 Colts)
3/94 Lamar Miller, RB (Miami) (IRL 4/97 Dolphins)
4/127 Zebrie Sanders, OT (Florida State) (IRL 5/144 Bills)
4/131 Tommy Streeter, WR (Miami) (IRL 6/198 Ravens) VAGY Juron Criner, WR (Arizona) (IRL 5/168 Raiders)
6/201 Alfonzo Dennard, CB (Nebraska) (IRL 7/224 Patriots)
7/239 Marcus Forston, DT (Miami) (IRL UDFA, Patriots)

van benne pár homer pick de két project OT helyett jött egy azonnal kezdő és egy tapasztaltabb/tehetségesebb másik. Jacobs helyett egy inkább sebességre építő RB, de Bradshaw mögé amúgy is ott van még Scott és Ware. Az amúgy szimpatikus Robinson helyett a class legjobb TE-je. WR nálam nem 2. körös prioritás, ha kellett volna én a Cruz Nicks Jernigan Hixon négyessel is nekimentem volna a szezonnak. DT poszton okozhat még meglepetést Kuhn de Forston sokkal készebb játékos. Egyedül CB-ben jártunk volna szarabbul, bár Dennard is csak a balhéi miatt nem 2. körös.

ja és a draftoltak ismertetőit mindjárt folytatom, de minél többet olvasok róluk, csak mégjobban elmegy a kedvem, hogy miért őket? 😀
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Draft értékelő

Remélem sikerült feldobni 😀Asbee
Markus Kuhn olyannyira német felmenőkkel rendelkezik, hogy német állampolgár (ott született, járt középiskolába) és a GFL (German Football League) All-Star csapatában ott volt az első évétől kezdve. Azután kapta meg az ösztöndíjat a N-C Staten.

Behúztátok az utóbbi évek legtehetségesebb és legjobb német játékosát. (woao)Amadeus91
Csak sajna ez nem soccer...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER