New York Giants

49 feliratkozó

több mint 11 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Na mondjuk ebből melyik része nem igaz? 😀Wyatt
Ilyen védőfalban azért nem szégyen harmadik legjobb DE-nek lenni. Bár tavalyi teljesítmény alapján ő volt a második JPP mögött...Asbee
Abszolút nem szégyen, és Tuck és JPP is jobb, ez szimplán csak tény, azért is kérdeztem, hogy ebben mi a nem igaz 😀
Az is tény, hogy nem egy csapatban lenne jóval előkelőbb helyen, de ezzel szimplán csak dicséri a kurva erős falatokat 😀Wyatt
nem a vita kedvéért, csak eleve nem szeretek olyanokat olvasni, amit most te is írtál, hogy
"ez szimplán csak tény..."
azonos poszton játszó játékosok összahasonlítása még az egyébként kismillió statisztikát nyilvántartó NFL-ben is baromi nehéz.

SZERINTEM Osi tavaly jobb volt, mint Tuck.
Egyébként pedig úgy gondolom, hogy egy korántsem elhanyagolható szempontból NFL-első Osi: az értékelhető mennyiségű sack-et szerző játékosok közül ő az, aki azonos mennyiségű sack-ből a legtöbb fumble-t erőszakolja ki.

Összességében pedig tényleg földhöz verhetjük a seggünket örömünkben, hogy 3 olyan pass rusher-ünk van, akik közül sok NFL-csapat egynek is örülne.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Abszolút nem szégyen, és Tuck és JPP is jobb, ez szimplán csak tény, azért is kérdeztem, hogy ebben mi a nem igaz 😀
Az is tény, hogy nem egy csapatban lenne jóval előkelőbb helyen, de ezzel szimplán csak dicséri a kurva erős falatokat 😀Wyatt
Nyilván. Bár ha én lennék Osi helyében és nekem írnának ilyet, hogy csak a harmadik vagyok valszeg én is visszaugatok. De szerintem te is 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !
Mindenki legyen boldog, mintha megnyertük volna 😀Wyatt
ennek így tényleg nincs sok értelme!
eddig fel sem tűnt pedig megnéztem már 1-2x...
nyilván valami olyasmit akarhattam hogy ne lazsáljunk mert úgy tűnik
mintha elbuktuk volna , de a sör whiskey kombó már ezt dobta ki végül... 😊
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ezt anno tényleg nem Osi kezdte, McCoy nevezte őt puhának, 3. legjobb D falembernek stb. lotus86
Na mondjuk ebből melyik része nem igaz? 😀Wyatt
Ilyen védőfalban azért nem szégyen harmadik legjobb DE-nek lenni. Bár tavalyi teljesítmény alapján ő volt a második JPP mögött...Asbee
Abszolút nem szégyen, és Tuck és JPP is jobb, ez szimplán csak tény, azért is kérdeztem, hogy ebben mi a nem igaz 😀
Az is tény, hogy nem egy csapatban lenne jóval előkelőbb helyen, de ezzel szimplán csak dicséri a kurva erős falatokat 😀

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ezt anno tényleg nem Osi kezdte, McCoy nevezte őt puhának, 3. legjobb D falembernek stb. lotus86
Na mondjuk ebből melyik része nem igaz? 😀Wyatt
Ilyen védőfalban azért nem szégyen harmadik legjobb DE-nek lenni. Bár tavalyi teljesítmény alapján ő volt a második JPP mögött...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ezt anno tényleg nem Osi kezdte, McCoy nevezte őt puhának, 3. legjobb D falembernek stb. lotus86
Na mondjuk ebből melyik része nem igaz? 😀

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mindenki legyen boldog, mintha megnyertük volna 😀

több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 017 — Lucas Scott
remélem a szereplők nem fognak személyiségi jogi pert
indítani ellenem... 😉yooker
szerencséd, hogy nem voltam ott... már kapnád az idézést 😀csebi
Félnél, hogy kirúgna a pecces főnököd?vadibandi
a főnököm nő, sztem azt sem tudja mi az a super bowl 😀

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !


Az egyik legszebb dolog a világon......... :cool:Forti
alapvetően vannak ellenérzéseim e stílussal úgy általában ,
de így hogy az szerepel rajta hogy NY Giants , tényleg szemet gyönyörködtető ! 😉
több mint 11 éve
Forti New York Giants 133


Az egyik legszebb dolog a világon......... :cool:
több mint 11 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Meglepetés: katt 😀Asbee
remélem a szereplők nem fognak személyiségi jogi pert
indítani ellenem... 😉yooker
szerencséd, hogy nem voltam ott... már kapnád az idézést 😀csebi
Félnél, hogy kirúgna a pecces főnököd?




több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 017 — Lucas Scott
Meglepetés: katt 😀Asbee
remélem a szereplők nem fognak személyiségi jogi pert
indítani ellenem... 😉yooker
szerencséd, hogy nem voltam ott... már kapnád az idézést 😀

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !
Meglepetés: katt 😀Asbee
remélem a szereplők nem fognak személyiségi jogi pert
indítani ellenem... 😉
több mint 11 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Legalabb folytatjak a rehabjat ahogy olvasom. De ezekszerint ebbol mar max baseball lehet (azt is csinalta), esetleg jovore egy TC.

De hogy pont a retardalt Will Hill jon a helyere...
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
sajna tényleg kiraktuk...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 847 — No es importante
valszeg lemondhatunk Chad Jonesról 😕kristof
már biztos, jött helyette Will Hill


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
valszeg lemondhatunk Chad Jonesról 😕
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Blackburn maradhat a kezdő MLB

Ja meg egy olyan kérdésem lenne, hogy akinek meze van, milyen méretben vettétek? Találtam egy pöpec mezt M meg L méretben melyiket vegyem szerintetek? :rolleyes:Asbee
Nekem Reebok mezem van (Osi) XXL-es, de az XL-es is jó lett volna. A Reebok cuccokra általánosságban igaz, hogy a hazai méreteknél egy számmal nagyobbak, a Giant-es pólóim mind XL méretűek. (187 magas és 95 kg vagyok :cool: ).

Rendeltem az új Nike pólóból is, abból viszont jobb lett volna az XXL-es.
http://www.nflshop.com/product/index.jsp?productId=12686867&cp=2237610.2246817&pageType=family&parentPage=familyForti
Köszi! Hát bepróbálom az M-est majd, az a legkisebb, csak jó lesz és nem kell gyerekméret 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
van nfc east "dühöngő" sztem ennek ott a helye, direkt oda tettem be én is 😉
több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Ezt már olvastam, de ez ló*/@&#, nem válasz. 😀lotus86
Shady a napokban lett apuka, szal Ő már nem megy bele ilyenekbe. 😀 Felnőtt már. 😀
több mint 11 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Ezt anno tényleg nem Osi kezdte, McCoy nevezte őt puhának, 3. legjobb D falembernek stb. Ha Osi azt mondta volna, hogy az egész Eagles kapja be, akkor én sem védeném, de ők rühellik egymást, játsszák le. Már várom McCoy válaszát, legalább történne valami a rookie minicampen kívül.lotus86
Lol let the beef beginLesean McCoy @CutonDime25
salander
Ezt már olvastam, de ez ló*/@&#, nem válasz. 😀


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szépen egymásra találtak 😊
több mint 11 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Ezt anno tényleg nem Osi kezdte, McCoy nevezte őt puhának, 3. legjobb D falembernek stb. Ha Osi azt mondta volna, hogy az egész Eagles kapja be, akkor én sem védeném, de ők rühellik egymást, játsszák le. Már várom McCoy válaszát, legalább történne valami a rookie minicampen kívül.lotus86
Lol let the beef beginLesean McCoy @CutonDime25
több mint 11 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Ennyit D-Jaxről :/dande
Ez személyes ellentét közte és McCoy között, amit ráadásul anno nem ő kezdett. Amúgy rendre tisztességesen nyilatkozik, a pályán mutatott viselkedésére pedig senkinek nem lehet egy szava sem. D-Jax egy majomparádé on and off the field.lotus86
Ok de ha hasonlót mi mosoly kommentekkel beírnánk bárkiivel kapcsolatba lenne hadd el hadd. A pályán játék hevében megtörténik ok de így elég nagy.... bocs ha én vagyok érzékeny csak pont Shadyről nem gondolnám, hogy ez járna neki de biztos nem látok a színfalak mögé.
Peacedande
Ezt anno tényleg nem Osi kezdte, McCoy nevezte őt puhának, 3. legjobb D falembernek stb. Ha Osi azt mondta volna, hogy az egész Eagles kapja be, akkor én sem védeném, de ők rühellik egymást, játsszák le. Már várom McCoy válaszát, legalább történne valami a rookie minicampen kívül.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 11 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Na végül megtelt a keret a rookie training camp után... Jött Brandon Collins, egy WR aki a Texasban kezdte aztán onnan mennie kellett tanulmányi + egyéb gondok miatt. Valamint egy szamoai linebacker/safety Jake Muasau... aki egy olyan egyetemről jön ahol csak 2010 óta van foci program. :]