Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

New York Giants

50 feliratkozó

több mint 15 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
délután néztem meg a meccset, este különböző számítástechnikai problémák miatt nem tudtam
az eredmény ismeretében ültem le a meccshez mondván, nem akkor gáz nem húzom fel magam a jó oldalt fogom nézni; tévedtem:
ááá nem hiszem el :mad: főleg a d-ben csalódtam nagyot.

a philly ellen kötelező a javítás !!

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 15 éve
ironroy New York Giants 1 860 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Keveset láttam a meccsből, mert szarakodott a streamem, de nfl.comon követtem.
Nincs tragédia. Kijózanító pofon...inkább a Dallastól, mint a Phillytől! A texasiak ellen a szezon előtt aláírtam volna az1-1-et, a többi csoportellenfél ellen nem. Persze így h ilyen szar formában voltak, nem épp hízelgő ez a zakó, de ez van.
Ahogy elnéztem, a O-val olyan komolyabb gond nem volt, simán átrobogtunk a pályán csomószor. Persze sok volt a hiba. Az 1. int Nicks-é volt (nem mintha ez változtatna a lényegen), a közvetítésben is ezt magyarázták. A 2.-at nem láttam...én egészen addig hittem a fordításban.
A D viszont gáz volt!!! Azért az nem ok, h kis túlzással egy Kitna annak nem ad ellenünk td passzt, akinek nem akar. Mondom, keveset láttam közvetítésben, de folyamatosan szoptuk a hosszabbnál hosszabb playeket! Se passrush, se coverage? Vélemények (aki látta)?Szsziszka
így van se passrush, se coverage, se egy csepp bírói jóindulat, se szerencse...
több mint 15 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Keveset láttam a meccsből, mert szarakodott a streamem, de nfl.comon követtem.
Nincs tragédia. Kijózanító pofon...inkább a Dallastól, mint a Phillytől! A texasiak ellen a szezon előtt aláírtam volna az1-1-et, a többi csoportellenfél ellen nem. Persze így h ilyen szar formában voltak, nem épp hízelgő ez a zakó, de ez van.
Ahogy elnéztem, a O-val olyan komolyabb gond nem volt, simán átrobogtunk a pályán csomószor. Persze sok volt a hiba. Az 1. int Nicks-é volt (nem mintha ez változtatna a lényegen), a közvetítésben is ezt magyarázták. A 2.-at nem láttam...én egészen addig hittem a fordításban.
A D viszont gáz volt!!! Azért az nem ok, h kis túlzással egy Kitna annak nem ad ellenünk td passzt, akinek nem akar. Mondom, keveset láttam közvetítésben, de folyamatosan szoptuk a hosszabbnál hosszabb playeket! Se passrush, se coverage? Vélemények (aki látta)?
több mint 15 éve
ironroy New York Giants 1 860 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Már írtam korábban, de ez a meccs megerősítette: nem bírjuk megfogni a futást, ezért 1-1 safety (Rolle, de néha Grant is) mindig fenn kolbászol a boxban; mert Tuckék nem tudják egyszerre egyedül a nyomást is biztosítani meg a futásra is figyelni.

Nem megy hogy a LB-inket kell folyamatosan kisegíteni, amikor fenn van Dez Bryant és szanaszétszopatja TT-t. Ha viccesen akárnám megfogalmazni: Kik egyáltalán az LB-k mert én Boley nevét hallottam egyszer a meccsen, meg Goffét amikor megsérült, úgy hogy a labda a közelében nem volt (túlzás)? Néha kellenének big playek tőlük is.

Az OL-ban meg azért látható, hogy elég kritikus a helyzet... Szvsz a Petrus féle facemask ellenére, talán nem kellett volna Boothet visszaengedni a pályára; de ez az én vesszőparipám.

Ja: ***** sok a Penalty.salander
és a ki...ott sok turnover,mint egész évben...
több mint 15 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Már írtam korábban, de ez a meccs megerősítette: nem bírjuk megfogni a futást, ezért 1-1 safety (Rolle, de néha Grant is) mindig fenn kolbászol a boxban; mert Tuckék nem tudják egyszerre egyedül a nyomást is biztosítani meg a futásra is figyelni.

Nem megy hogy a LB-inket kell folyamatosan kisegíteni, amikor fenn van Dez Bryant és szanaszétszopatja TT-t. Ha viccesen akárnám megfogalmazni: Kik egyáltalán az LB-k mert én Boley nevét hallottam egyszer a meccsen, meg Goffét amikor megsérült, úgy hogy a labda a közelében nem volt (túlzás)? Néha kellenének big playek tőlük is.

Az OL-ban meg azért látható, hogy elég kritikus a helyzet... Szvsz a Petrus féle facemask ellenére, talán nem kellett volna Boothet visszaengedni a pályára; de ez az én vesszőparipám.

Ja: ***** sok a Penalty.
több mint 15 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
akkor ma este inkább hajrá redskins?vittore
Egyértelmű! Sőt, ha ők vezetnék a csoportot akkor is!




több mint 15 éve
vittore New York Giants 1 331 — Giants fan
akkor ma este inkább hajrá redskins?
több mint 15 éve
gyurczi New York Giants 2 694 — Giants fan
A különbség a két csapat között szerintem főleg abban ütközött ki, hogy ők sokkal, de sokkal jobban fel voltak pörgetve. Most játszottak a valós tudásukhoz a legközelebb. Valószínűleg nagyon jól felkészültek a passrushból, ezért jöttek a screenek. Az "bíztató", hogy elbírta az O Smith hiányát, az Oline már inkább az aggasztó kategóriában van. Jobban megfogták a futást, nem volt nálunk egyensúly, főleg az első félidőben. A bosszantó mégis az, hogy benne volt a meccsben, hogy megfordítjuk, de amikor meg volt az esély jött egy hihetetlen, bosszantó egyéni hiba.

Mindegy, a lényeg, hogy nem ég a ház, ez ellen a csapat ellen már nem fért bele 3 TO. Reméljük, hogy pont jókor jött a gyomros a fiúknak, főleg a D-nek, és jobban felpörögnek a következő meccsekre. Az idei szezonban szinte minden csapat hullámvasutazik. Reméljük nekünk ennyi volt a hullámvölgy. A Dallas meg ha így folytatja a malmunkra hajthatja a vizet a csoportrangadókon.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 15 éve
vittore New York Giants 1 331 — Giants fan
első negyedet nem láttam mert az espn a browns meccs hosszabbítására kapcsolt. abban is ment részünkről a balfaszkodás?

ezekkel a screen passzokkal nagyon szétgyalázható a védelmünk, amikor meg fellép rá a safety, máris repült a 30 yardos Kitna bomba
több mint 15 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
azért a meg nem adott TD-nél kiváncsi vagyok a holdingra... elsőre nem tűnt annak, de ha nem jön vissza a fal régi tagjai nagy gondok lesznek sajnoscsebi
Benne van az összefoglalóban. Úgy tűnt, hogy átölelte a térdét.
Én nem láttam a meccset, csak az összefoglalót, de3 az a véleményem, hogy nem történt tragédia.
Pech, hogy pont a mi meccsünk előtt cserél főedzőt a Dallas. Várható volt, hogy az új ember felrázza a csapatát, mert ugye nem vitathatóan a játékosállományuk tudásuk alatt teljesített eddig.
Persze, hogy zavaróak a sérülések az O-lineban, de a hozott yardmennyiséggel nem volt gond, inkább apró momentumok döntöttek, sajnos nem a mi javunkra.




több mint 15 éve
vittore New York Giants 1 331 — Giants fan
szórakoztatók ezek a minden hétre jutó nagy odds-os meglepetések.
több mint 15 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
azért a meg nem adott TD-nél kiváncsi vagyok a holdingra... elsőre nem tűnt annak, de ha nem jön vissza a fal régi tagjai nagy gondok lesznek sajnos

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 15 éve
gyeek LSU Tigers 8 713 — Grady Judd fan
Nem játszott túlságosan jól a Cowboys, én végig a szokásos idei hülyeség elérkezésétől rettegtem, de elmaradt. A mai meccs eredményét egyrészt a Giants elbizakodotságára és a Cowboys összeszedettségére tudom fogni. Mivel szerintem nem túl nagy rejtély ez, a játékosok is tudják hogy kell felkészülni a következő meccsekre, szóval a lendület még tartható elvileg. Sok sikert a továbbiakban, a Cowboys Stadium beli snatch után illett viszonozni a szívességet. 😉

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 15 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Én drukkolok a Milannak a derbyn, 20:45-től ezt a meccset nézem. A héten sztem marad az összefoglaló a Giants meccsről.Szsziszka
Most nem szeretlek...soccert az am foci ele tenni.... 😀😀


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 15 éve
ironroy New York Giants 1 860 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
nekem is megint ugyanaz mint múlthéten 😀 chelsea meccs, dolphins meccs, giants meccs 😊kristof
A jól bevállt recept 😀 Mondjuk szeretem a Dolphinst de most inkább beveszem magam a Minnesota - Chicago elé. Előtte a Chelsea meccs egyértelmű 😀 Ha meg addig lejön a tegnapi Caps meccs akkor annak is örülök 😊Buchek8
OFF: Chelsea szépen kikapott 😂
több mint 15 éve
yooker New York Giants 7 491 — Expect the Best !
1. Mi lesz a végeredmény?A
2. Hány támadó-yardunk lesz összesen? C
3. Hány támadó-yardot szereznek ellenünk összesen? B
4. Hány passzolt TD-nk lesz?D
5. Hány futott TD-nk lesz?B
6. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1, FF: 3, sack: 4)? B
7. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1 pont, INT: 4)? E
8. Ki szerzi a legtöbb elkapott yardot? B
9. Hány sacket szerzünk? B
10.Hány sacket szedünk be? B
11. Milyen lesz a turnover mutatónk a meccsen A
12. Hány 30 yardnál hosszabb kickoff/illetve 15 yardnál hosszabb punt return-ünk lesz a meccsen? B
több mint 15 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Én drukkolok a Milannak a derbyn, 20:45-től ezt a meccset nézem. A héten sztem marad az összefoglaló a Giants meccsről.
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Én is a Tennesse - Miami meccset nézem. Kíváncsi vagyok Moss debütálása Titans mezben, bár mindig eltervezem hogy melyiket nézem aztán sose az lesz belőle. 😊
több mint 15 éve
Forti New York Giants 133
Tippjeim ma estésre:

1. A)
2. C)
3. C)
4. C)
5. C)
6. B)
7. B)
8. B)
9. B)
10. A)
11. A)
12. C)
több mint 15 éve
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
Ahogy az várható volt Diehl, O'Hara, Hedgecock és Smith is kihagyja a mai meccset 😕
Andrews lesz az LT, meglátjuk h bír majd Ware-el.. mondjuk Diehl úgysem igazán tudta megfogni az előző meccsen, reméljük Andrewsnak jobban sikerült.
Ami még kritikus lehet az szokás szerint a special team, a Dez Bryant vezette Cowboys visszahordások ellen tuti, h fogunk szopni sztem, kérdés, h milyen mértékben.Szesze
Azért a múlt héten jól megfogtuk a Seahawks ST.ét. Egy hosszabb visszahordásuk volt. Az egy jó ST volt. Ez alapján bízom abban, hogy nem lesz mérkőzést befolyásoló a Dallas ST-jének a játéka.gyurczi
A Seahawks ellen már az első negyedben megnyertük a meccset, így az összes kickoffot 30 yard körülre rúgdosta Tynes, bevállalva, h 35-40 yardról indulhassanak, csak h ne legyen return TD veszély. Sajna az az ST teljesítmény ezért (ahogy az egész meccs sem) nem lehet értékmérő.. de persze remélem, h igazad lesz.
több mint 15 éve
gyurczi New York Giants 2 694 — Giants fan
Ahogy az várható volt Diehl, O'Hara, Hedgecock és Smith is kihagyja a mai meccset 😕
Andrews lesz az LT, meglátjuk h bír majd Ware-el.. mondjuk Diehl úgysem igazán tudta megfogni az előző meccsen, reméljük Andrewsnak jobban sikerült.
Ami még kritikus lehet az szokás szerint a special team, a Dez Bryant vezette Cowboys visszahordások ellen tuti, h fogunk szopni sztem, kérdés, h milyen mértékben.Szesze
Azért a múlt héten jól megfogtuk a Seahawks ST.ét. Egy hosszabb visszahordásuk volt. Az egy jó ST volt. Ez alapján bízom abban, hogy nem lesz mérkőzést befolyásoló a Dallas ST-jének a játéka.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 15 éve
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
Ahogy az várható volt Diehl, O'Hara, Hedgecock és Smith is kihagyja a mai meccset 😕
Andrews lesz az LT, meglátjuk h bír majd Ware-el.. mondjuk Diehl úgysem igazán tudta megfogni az előző meccsen, reméljük Andrewsnak jobban sikerült.
Ami még kritikus lehet az szokás szerint a special team, a Dez Bryant vezette Cowboys visszahordások ellen tuti, h fogunk szopni sztem, kérdés, h milyen mértékben.
több mint 15 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
1. A
2. D
3. C
4. D
5. B
6. B
7. D
8. B
9. D
10. B
11. B
12. B

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 15 éve
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
1. B
2. C
3. C
4. C
5. B
6. A
7. C
8. C
9. C
10. B
11. A
12. B
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Én is szintén Min-Chicago meccs, aztán jöhet a mi meccsünk, királyság, hogy az ESPN adja! A STL-friszko meccset meg holnap úgyis megnézem a sport tv-s ismétlésen!ironroy
nekem az az idősáv kb az alvással lesz egyenlő 😀