New York Jets

33 feliratkozó

több mint 7 éve
Pityu Gyor New York Jets 932
A sorsolást látva előzetesen én úgy számoltam, hogy az első 6 meccsből ki kellene hozni egy 3:3-t hogy legyen reális esélyünk a PO-ra. Ez innét már bravúr lenne. Nagyon aggasztó a védelem hátsó fele... Fitz amúgy szerintem kb azt hozza mint tavaly a rosszabb meccsein csak most hiányoznak a jobb meccsek. Bowles persze nyugtatja, meg azt kommunikálja hogy stabil a helye, de végülis mi mást mondhatna menet közben? Szerintem kb még ez a két húzos meccs és ha nincs változás akkor váltunk QB poszton és saccra azt mondom hogy Genonak adnak még egy utolsó utáni esélyt (ne legyen így mert ez azt jelenti hogy nem léptünk előre és szerintem ugyse élne vele Smith...)
Seahawks meccsre visszatérve: bántóan nem ment a futójáték sem, pedig most nagyon kellett volna. Marshall viszont szépen küzdött, mint ahogy az OL is hozta újra magát.

Green is green
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Revis pályán volt? Kb egyszer vágtak be róla képet a partvonalnál.
Szerintem jó csapatotok van, idén most játszottunk a legjobban, és ez döntő faktor volt. Főleg, hogy az első drájvokból vissza tudtunk vágni egy TD-vel.

Decker-Marhsall-Enuwa(szerintem jól játszott, főleg after catch)-Forte... Ez azért nem akármilyen támadósor lehetne, ha Fitz kicsit újrakalibrálná a dolgokat.

Értetlenül állok az Ox-falunk előtt, az elmúlt egy évben nem igen játszottak ennél jobban normális D-line ellen, talán van reményünk a jövőre nézve (playcall mondjuk segítette RW dolgát).

CB/QB/cover LB kellene, mert szerintem amúgy a többi rész eléggé rendben van. Cseréljetek valamelyik Denver Qb-ért 😊
undisputedly
Revist emlékeim szerint alig teszteltétek, néhány rövid elkapás jött róla és annyi talán.
Igen, Fitz-et újra kellene kalibrálni, mert abszolút béka segge alatt van tavalyi önmagához képest, ami nagyon aggaszt h nagyon sok hosszú labdáját aluldobja, ami sima TD is lehetne.
Az OL-etek is jól tartotta magát, ha össze is omlott Wilson rögtön kilépett és ált. elkapás lett a vége. 😀

Hát igen, CB helyzet aggasztó, mert Revis teljesítményéhez képest túl van fizetve és jövőre is 15 misit zsebre rakna, QB az megint vmi bridge QB lesz jövőre (értsd amolyan Fitz jellegű dolog), mert Petty és Haki messze áll a kész szótól, Geno meg Fitz UFA lesz.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Bobby April korábbi ST coachunk a Titanstől is repült alig pár meccs alatt.
Beki
A Texans ellen 10 pontot kaptunk az ST munka miatt, úgyhogy jogos, hogy reptették.
Nandito
Mienk is kataszrófa volt anno, egy balek a pali.
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
Bobby April korábbi ST coachunk a Titanstől is repült alig pár meccs alatt.
Beki
A Texans ellen 10 pontot kaptunk az ST munka miatt, úgyhogy jogos, hogy reptették.

Music City Miracle
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 702 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Jöhet Hackenberg

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Bowles said Fitz offers "chemistry" that other QBs don't. Then he broke out the "he gives us the best chance to win" #nyj #Jets

Elég rossz fényt vet ez a másik 3 QB-nkra.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó


😀😀😀D
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Bobby April korábbi ST coachunk a Titanstől is repült alig pár meccs alatt.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Vasárnap 19 órától PIT jön.
Megnéztem az összefoglalót h mit toltak hétvégén és nagyon nem tetszett amit láttam. Ha ugyanúgy tolják mint a KC ellen, nagy picsázás gazdái leszünk.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Szóval akkor: szar minden.
Wester
Eléggé az elején Marshall 3x csinált elkapást Sherman-en, de most látszik Enunwa is átlagos csak mert nem tudott előlépni és UDFA+7. körös rookie WR-kel nem lehet meccset nyerni
OL rendben volt átlagban és hiányzik egy elkapó TE ilyenkor nagyon.

Seahawks OL-el alig tudott vmit kezdeni a DL, LB-k lassúak + safety-kel együtt cover skill nem létező fogalom. Meccsre megint 4 CB-t öltöztettünk fel, de passzokkal semmit nem tudunk csinálni (jó párszor Graham leheteten elkapásokat művelt), Pryor marha vakon van.

Egyedül Marshallnak meg az OL-nek jár a pacsi sztem ma.
Beki
2013as SBon a Seahawks WR corp:
Baldwin UDFA 5rec/1TD
Kearse UDFA 4Rec/1TD
Tate 2.kör 3rec
Harvin 1.kör, (de sérült volt féligmeddig) 1rec
Lockette UDFA 1rec
Walters UDFA
braxa88
Picit módosítom a Jetsnek nem lehet Fitz-el és a jelenlegi O# sémával. 😊
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
Revis pályán volt? Kb egyszer vágtak be róla képet a partvonalnál.
Szerintem jó csapatotok van, idén most játszottunk a legjobban, és ez döntő faktor volt. Főleg, hogy az első drájvokból vissza tudtunk vágni egy TD-vel.

Decker-Marhsall-Enuwa(szerintem jól játszott, főleg after catch)-Forte... Ez azért nem akármilyen támadósor lehetne, ha Fitz kicsit újrakalibrálná a dolgokat.

Értetlenül állok az Ox-falunk előtt, az elmúlt egy évben nem igen játszottak ennél jobban normális D-line ellen, talán van reményünk a jövőre nézve (playcall mondjuk segítette RW dolgát).

CB/QB/cover LB kellene, mert szerintem amúgy a többi rész eléggé rendben van. Cseréljetek valamelyik Denver Qb-ért 😊

Szerkesztette: undisputedly
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Szóval akkor: szar minden.
Wester
Eléggé az elején Marshall 3x csinált elkapást Sherman-en, de most látszik Enunwa is átlagos csak mert nem tudott előlépni és UDFA+7. körös rookie WR-kel nem lehet meccset nyerni
OL rendben volt átlagban és hiányzik egy elkapó TE ilyenkor nagyon.

Seahawks OL-el alig tudott vmit kezdeni a DL, LB-k lassúak + safety-kel együtt cover skill nem létező fogalom. Meccsre megint 4 CB-t öltöztettünk fel, de passzokkal semmit nem tudunk csinálni (jó párszor Graham leheteten elkapásokat művelt), Pryor marha vakon van.

Egyedül Marshallnak meg az OL-nek jár a pacsi sztem ma.
Beki
2013as SBon a Seahawks WR corp:
Baldwin UDFA 5rec/1TD
Kearse UDFA 4Rec/1TD
Tate 2.kör 3rec
Harvin 1.kör, (de sérült volt féligmeddig) 1rec
Lockette UDFA 1rec
Walters UDFA
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Sixpatrick returns
ThundersNFL
Jac0by likes it.

több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Sixpatrick returns

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Kimberley A. Martin ‏@KMart_LI
Bowles said his confidence level in Fitz is no different than when season started #jets

Hát eddig kőkemény 1 meccsen érte meg a fizetését.
Beki
Fitz magic újra varázsol 😊

több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Kimberley A. Martin ‏@KMart_LI
Bowles said his confidence level in Fitz is no different than when season started #jets

Hát eddig kőkemény 1 meccsen érte meg a fizetését.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Bowles szerint Winters agyrázkódás, Revis hamstring miatt nem jöhetett vissza.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Szóval akkor: szar minden.
Wester
Eléggé az elején Marshall 3x csinált elkapást Sherman-en, de most látszik Enunwa is átlagos csak mert nem tudott előlépni és UDFA+7. körös rookie WR-kel nem lehet meccset nyerni
OL rendben volt átlagban és hiányzik egy elkapó TE ilyenkor nagyon.

Seahawks OL-el alig tudott vmit kezdeni a DL, LB-k lassúak + safety-kel együtt cover skill nem létező fogalom. Meccsre megint 4 CB-t öltöztettünk fel, de passzokkal semmit nem tudunk csinálni (jó párszor Graham leheteten elkapásokat művelt), Pryor marha vakon van.

Egyedül Marshallnak meg az OL-nek jár a pacsi sztem ma.
több mint 7 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Szóval akkor: szar minden.

Lesz ez még így se!
több mint 7 éve
Törölt felhasználó


2 QB és 4 CB ismét az aktív keretben és ASJ nem ma fog bemutatkozni.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter ‏@AdamSchefter
Jets WR Eric Decker's partially torn rotator cuff is worrisome enough that team considered putting him on IR. Robby Anderson could benefit.
több mint 7 éve
Pityu Gyor New York Jets 932
New York Jets ‏@nyjets
Bowles: Eric Decker, Jalin Marshall and Bryce Petty are out. Ryan Clady and Bruce Carter are questionable. Clady will play. #SEAvsNYJ

Jets WR Eric Decker has a partial tear in his rotator cuff.
Műtét jelenleg még nem opció.
Beki
Remek. Kesernyésen mondhatnánk hogy legalább nem tudjuk a Fitz féle passz játékot erőltetni... 😕 a Bengalst buktuk, a Chiefs sansztalan volt, vagy most vagy a Steelers ellen kell a győzelem ha tényleg playofft akarunk. Futásnak nagyon mennie kell, illetve gondolom nagyon erőltetni fogják a blitzeket hogy a nem 100as Wilsonon nyomás legyen

Green is green
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
New York Jets ‏@nyjets
Bowles: Eric Decker, Jalin Marshall and Bryce Petty are out. Ryan Clady and Bruce Carter are questionable. Clady will play. #SEAvsNYJ

Jets WR Eric Decker has a partial tear in his rotator cuff.
Műtét jelenleg még nem opció.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Decker, Petty és Jalin Marshall sem edzett tegnap.
Decker kapcsán még mindig nem volt meg az MRI, be sem öltözik edzeni, meg sem nézik pontosan, tudnám mi a viharnak húzzák az időt, majd egy nap alatt csoda történik?
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Jeremy Ross WR/KR érkezik Jalin Marshall sérülésének fényében.
Beki
Tavaly nálunk volt és nem vált be ...sok szerencsét vele