New York Jets

33 feliratkozó

több mint 7 éve
Törölt felhasználó
WR Jeremy Butlert claimeltük, úgy fest h Decker vagy J Marshall mehet IR-re.
több mint 7 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Vajon mire gondolhat?

 twitter.com/MMehtaNYDN/status/785502424903458816
Gogo
Mehta kavarja a szart, ez akkora hír, minthogy az ég kék a pápa meg katolikus 😮
több mint 7 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Vajon mire gondolhat?

 twitter.com/MMehtaNYDN/status/785502424903458816

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 7 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Ti most tényleg az ellenünk játszandó meccset veszitek fix L-re?
Olyan a falunk mint a szita. CP-t idén agyba főbe verik és ráadásul olyan pontatlan hogy néha azon gondolkozok hogy lehet szemüveg kellene neki, mert romlik a látása. 😊
Arians folyamatosan szar playeket hív, nem használja ki a speedstereinket. Ezt nem nevezném okos támadójátéknak, de nyugodtnak tuti nem... mintha elfelejtette volna az öreg az előző szezonbeli playeket. Ha nem lenne David Johnson meg Fitz akkor kb 1 győzelmünk lenne. A D tele van miss communicationel elváltásokkal.

Ne legyetek negatívak mert ez nem a tavalyi Cards.... ez a Derek Andersonos Cards 😊
több mint 7 éve
Pityu Gyor New York Jets 932
Nehéz szavakat találni mikor a szezonunkban már október elején vége.
Jó volna, ha a szezonban egyetlen meccsen legalább végre vmit mutatna a 2. félidőben, az elit DL-ünk nem létezik, kész nincs miről beszélni és lassan bennem felmerült az is h remélem Macc meghallgat ajánlatokat Sheldonért.

Védelmet hagyjuk ma, tudtuk h ez várható a végére nyögvenyelősen is, de kijött a különbség a PIT O javára.

Bowles tökei pedig remélem, hogy leszállnak végre és 7 perccel a meccs vége előtt 4&2-re nem puntolni fog legközelebb hátrányban, de amennyiben folytatja és ennyire látszik rajta h nem akar semmit kockáztatni/tenni a győzelemért, akkor miért érdemelné meg h maradjon HC jövőre.
Beki
Azt gondolom a következő meccsig már nem fog történni semmi, utána lehet egy szakaszt lezárni, hisz jönnek az elvileg könnyebb meccsek. Nehez tudom elképzelni, hogy ne 1:5-el álljunk, pont az ilyen (legalábbis szerintem) intelligens, nyugodt támadó focival és erős def-fel rendelkező csapat ellen nem mi vagyunk az esélyesek, ráadásul MNF lesz, azt hiszem.
A következő forgatókönyveket tudnám elképzelni: 1. Sheldon trade lehetőségével nagyon egyetértek (Houston hogy áll Salary Cap-pel pl?), 2. QB váltás - aminek a hátulütője szerintem Marshall lenne, jelenleg Ő húzza a csapatot, de tudjuk Chicagói időszakából hogy hisztis, elfogult Fitzzel és valahol úgy látom hogy a csapat egyik vezére - ergo nem lenne jó Őt is elvadítani, 3. DC cut vagy váltások az edzői stábban főleg Defenseben, Bowles tökösségével maximálisan egyetértek hogy hiányzik, de a Head Coach nak több bizalom kell, főleg egy javuló tavalyi év után, szóval marad az egység felrázása, Billsnél pl bejött
Utána jön a Ravens-Browns-Dolphins-Rams négy meccs a Bye weekig, a szememben egy újabb szakasz: jó formában verhető, de jelen helyzetben minimum kétséges meccsek (ne feledjük hogy lehet motiválni egy 1:5-ös csapatot?). Már ebben a szakaszban jó lenne a jövőépítéssel foglalkozni

Green is green
több mint 7 éve
mzperx New York Jets 245
bssza meg....ez a szezon gyorsan elment....kíváncsi vagyok ezek utá Mac mit lép.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Nehéz szavakat találni mikor a szezonunkban már október elején vége.
Jó volna, ha a szezonban egyetlen meccsen legalább végre vmit mutatna a 2. félidőben, az elit DL-ünk nem létezik, kész nincs miről beszélni és lassan bennem felmerült az is h remélem Macc meghallgat ajánlatokat Sheldonért.

Védelmet hagyjuk ma, tudtuk h ez várható a végére nyögvenyelősen is, de kijött a különbség a PIT O javára.

Bowles tökei pedig remélem, hogy leszállnak végre és 7 perccel a meccs vége előtt 4&2-re nem puntolni fog legközelebb hátrányban, de amennyiben folytatja és ennyire látszik rajta h nem akar semmit kockáztatni/tenni a győzelemért, akkor miért érdemelné meg h maradjon HC jövőre.
több mint 7 éve
Pityu Gyor New York Jets 932
Inactives
Braedon Bowman TE
Eric Decker WR
Christian Hackenberg QB
Jalin Marshall WR
Bryce Petty QB
Darrelle Revis CB
Brian Winters G

Nulla reményt fűzök a mai meccshez, Vasas receivers vs. mi DBink (mínusz Revis) egy igazán brazzers.com-ra illő matchupot alkotnak. Viszont ASJ aktív, szóval #championshipbaby 😛
toam
aaaaa fos az egész, az ember mindig reménykedik aztán... ezt a secondaryt nagyon benéztük. Nomg egyszer szeretném megélni hogy nem félünk 4.re nekimenni, legalább a 4. negyedben

Green is green
több mint 7 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Simán nyerünk!
J! E !T! S!
Jets! Jets! Jets!

Go Jets!
több mint 7 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Inactives
Braedon Bowman TE
Eric Decker WR
Christian Hackenberg QB
Jalin Marshall WR
Bryce Petty QB
Darrelle Revis CB
Brian Winters G

Nulla reményt fűzök a mai meccshez, Vasas receivers vs. mi DBink (mínusz Revis) egy igazán brazzers.com-ra illő matchupot alkotnak. Viszont ASJ aktív, szóval #championshipbaby 😛

Szerkesztette: toam
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
La Canfora szerint amennyiben Fitz nem hagy fel a turnoverek gyártásával, úgy elég hamar Geno snapjainek száma a 1st O#-val emelkedni fog, akár már jövő héten is, hiába állítja Bowles kitartóan h Fitz az ő embere.
Meglátjuk...a PIT védelme eddig 316 passzolt yardot enged meccsenként, emellé jön h Marshall és Decker+RB-k lesznek az össz nevesebb célpontok ma, így valszeg Marshall-t ma is tömni fogjuk labdával.

Mehta szerint ASJ aktív lesz, míg Revis játéka a bemelegítés során dől el, de a héten nem edzett és sprinteket sem csinálhatott.

Kb. a szezonunkért játszunk ma, mert utána ARI eléggé 50-50 és fontos meccs lenne mindkét fél számára h 2-3 után nyerjen, ha sikerülne 3-3 és jön a BAL, CLE duó (ja jól emlékszem). Viszont egy mai csúfos vereség esetén annyi az egésznek és nem látom h Bowles mivel tudná motiválni a népeket (ne adja ég h Fitz megint 3-4 INT-et összehozna).
Mondjuk sok sikert 2-3 célponttal és a Skrine-Williams-Burris-Morris CB sorral. Big Ben sztem simán 400 passzolt yard környékén zár ma.
Első negyedet jó eséllyel lekésem, de remélem h nem nagy hátrányra érkezem majd.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
#Jets fans need to understand that decision to sign CB Darrelle Revis was not driven by GM Mike Maccagnan. It was driven by ownership.

Jason Cole irta Twitteren, de vajon miert olvasom en ezt most eloszor?
Egyszer Woody nem akarja kifizetni es tradeljuk, majd rekord fizuert vissza? H is van ez?
Beki
Az újraszerződtetésénél azért Woody ott pörgött ezerrel - ha jól emlékszem, ő nyilatkozott már az idény zárása előtt, hogy Revis visszaszerzése top prioritás.

Az elengedését/cseréjét nem Idzik "erőltette"?
tomi-tomi
Eleg vegyes a kep, de tobbseg Woody-ra kente es Idzik csak bab volt hozza anno, de az igazsag valszeg sosem derul ki.
több mint 7 éve
Pityu Gyor New York Jets 932
#Jets fans need to understand that decision to sign CB Darrelle Revis was not driven by GM Mike Maccagnan. It was driven by ownership.

Jason Cole irta Twitteren, de vajon miert olvasom en ezt most eloszor?
Egyszer Woody nem akarja kifizetni es tradeljuk, majd rekord fizuert vissza? H is van ez?
Beki
Az újraszerződtetésénél azért Woody ott pörgött ezerrel - ha jól emlékszem, ő nyilatkozott már az idény zárása előtt, hogy Revis visszaszerzése top prioritás.

Az elengedését/cseréjét nem Idzik "erőltette"?
tomi-tomi
Én is igy emlékszem, mint aki megbánta bűnét és jóvá akarja tenni: visszahozza a klub elmúlt x év legjobb játékosát... viszont a GMnek kötelessége a tulajdonos mellé állnia bármilsen döntésénél

Green is green
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
#Jets fans need to understand that decision to sign CB Darrelle Revis was not driven by GM Mike Maccagnan. It was driven by ownership.

Jason Cole irta Twitteren, de vajon miert olvasom en ezt most eloszor?
Egyszer Woody nem akarja kifizetni es tradeljuk, majd rekord fizuert vissza? H is van ez?
Beki
Az újraszerződtetésénél azért Woody ott pörgött ezerrel - ha jól emlékszem, ő nyilatkozott már az idény zárása előtt, hogy Revis visszaszerzése top prioritás.

Az elengedését/cseréjét nem Idzik "erőltette"?

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Decker, Winters out, Revis doubtful ergo nem jatszik.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
#Jets fans need to understand that decision to sign CB Darrelle Revis was not driven by GM Mike Maccagnan. It was driven by ownership.

Jason Cole irta Twitteren, de vajon miert olvasom en ezt most eloszor?
Egyszer Woody nem akarja kifizetni es tradeljuk, majd rekord fizuert vissza? H is van ez?
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Elozo hsz-ben felsoroltak egyike sem edzett ma.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Bowman, Petty, Decker, Revis és Winters sem edzett szerdán és csütörtökön.
több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
Btw, kedves DC-nket Rodgers-et még egyszer nem láttam talán az elmúlt 1 és negyed szezonban h mutatták volna kamerák bárhol is, ez csak nekem tűnik így? 😀
Beki
Valszeg nem a pálya mellől hívja a playeket hanem fentről
Cubehead
Ha ez a koncepció akk Tebow 4 DC!!!
empty taxi

S hidd el empty a végén még működne 😂 elvégre volt playoff run-ja QB-ként pedig nem.is tud dobni 😂😁😂



több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Btw, kedves DC-nket Rodgers-et még egyszer nem láttam talán az elmúlt 1 és negyed szezonban h mutatták volna kamerák bárhol is, ez csak nekem tűnik így? 😀
Beki
Valszeg nem a pálya mellől hívja a playeket hanem fentről
Cubehead
Ha ez a koncepció akk Tebow 4 DC!!!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
Btw, kedves DC-nket Rodgers-et még egyszer nem láttam talán az elmúlt 1 és negyed szezonban h mutatták volna kamerák bárhol is, ez csak nekem tűnik így? 😀
Beki
Valszeg nem a pálya mellől hívja a playeket hanem fentről



több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Darron Lee a legnagyobb király!
Amúgy vezeti a tackle rangsort a Jetsnél, és újoncok között is top5.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Mai edzés riport rovatunk következik:
Early look-in at Jets practice: CB Darrelle Revis (hamstring), WR Eric Decker (shoulder), G Brian Winters (concussion) and TE Braedon Bowman (undisclosed) aren't practicing.

Csak 3 kezdő, közülük 1 CB aki mögött 4 CB van csak rosteren és egyikük még aktív sem volt meccsnapokon és a kezdő RG aki mögött sincs minőségi csere (max Qvale jöhet szóba), Decker hiányát pedig láthattuk hétvégén.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Btw, kedves DC-nket Rodgers-et még egyszer nem láttam talán az elmúlt 1 és negyed szezonban h mutatták volna kamerák bárhol is, ez csak nekem tűnik így? 😀
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
A sorsolást látva előzetesen én úgy számoltam, hogy az első 6 meccsből ki kellene hozni egy 3:3-t hogy legyen reális esélyünk a PO-ra. Ez innét már bravúr lenne. Nagyon aggasztó a védelem hátsó fele... Fitz amúgy szerintem kb azt hozza mint tavaly a rosszabb meccsein csak most hiányoznak a jobb meccsek. Bowles persze nyugtatja, meg azt kommunikálja hogy stabil a helye, de végülis mi mást mondhatna menet közben? Szerintem kb még ez a két húzos meccs és ha nincs változás akkor váltunk QB poszton és saccra azt mondom hogy Genonak adnak még egy utolsó utáni esélyt (ne legyen így mert ez azt jelenti hogy nem léptünk előre és szerintem ugyse élne vele Smith...)
Seahawks meccsre visszatérve: bántóan nem ment a futójáték sem, pedig most nagyon kellett volna. Marshall viszont szépen küzdött, mint ahogy az OL is hozta újra magát.
Pityu Gyor
Ha a PIT ellen kikapunk hétvégén akkor kb roló a szezonnak, utána ARI aki ki tudja milyen napot fognak ki, abból is picsázás lehet, meg NE 2x is stb.