New York Jets

33 feliratkozó

több mint 7 éve
Pityu Gyor New York Jets 932
Jehhhh megvan a W!!

Green is green
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Ikszes meccs lesz ez is, de mondjuk azt, hogy egészségesebbek vagyunk meg a futójátékuk ellen a matchup előnyünk megvan. 0:2 szopás lenne, de annyira nem aggódnék, mert a november-decemberünk meg kifejezetten könnyű. Kis kedvencem Mike Tanier-nél pl. úgy jelezte a csapatot előre 7-9-cel, hogy 0-6-tal kezdünk, neadjaazég 😕
toam
No igen, csak ha most 0:2, jön 4 nehezebb ellenfél és még a Pats 2x, a mumus Bills is és a Miami sem a tavalyi már. 😊
Jövőre meg aztán Big Macc-nek varázsolnia kell, mert 2 QB-nak lesz szerződése csak, kevés cap space stb. no de minden továbbit a meccs után. 😀
több mint 7 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Ikszes meccs lesz ez is, de mondjuk azt, hogy egészségesebbek vagyunk meg a futójátékuk ellen a matchup előnyünk megvan. 0:2 szopás lenne, de annyira nem aggódnék, mert a november-decemberünk meg kifejezetten könnyű. Kis kedvencem Mike Tanier-nél pl. úgy jelezte a csapatot előre 7-9-cel, hogy 0-6-tal kezdünk, neadjaazég 😕
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Manish Mehta ‏@MMehtaNYDN
Bills best player has one good foot. Their left tackle is out. Their Pro Bowl nose tackle is out. .... Jets are not losing tonight.

Csak azért h Mehta is remélhetőleg nem jinxtriad szindrómában szenved.
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
S ha minden igaz, aki nem tudja tvn nézni annak twitteren élő stream lesz a holnapi meccsről.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Közben ha minden igaz, a jövő heti Chiefs elleni meccsünket adja a Sport TV.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Cordy Glenn nem, Watkins jó eséllyel játszik holnap, nálunk ismét 4 CB öltözik majd be.
több mint 7 éve
mzperx New York Jets 245
ez a W hiányozni fog a szezon végén :/
mzperx
Előbb verjük meg a Bills-t, mert utána durvul a sorsolás, ha 0-2-vel nyitunk...
Beki
egyetértek, 0:2-nél más a tészta, pánik is lehet + onnét durva 5 meccs jön. Bills elleni győzelem innét nagyon kell
Pityu Gyor
tavaly 10-6-al nem jutottunk be, idén húzósabb a sorsolás, azért azokat a meccseket jó lenne behúzni, ahol mi vagyunk az esélyesebbek
több mint 7 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
általam nagyon tisztelt Revis-ből csináltak bóhocot.
Pityu Gyor
 fuzovelkifele.com/wp-content/uploads/2016/09/CsGPbFbUAAAl5UT.jpg
XD 😂
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
szokás szerint lábon lőttük magunkat
Beki
the heritage of Plaxico Burress 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Jordan Jenkins a mai edzést is kihagyta, így nem játszik csütörtökön.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Amúgy én vagyok egyedül azon véleményen, hogy hiába 2. meccs, de egy esetleges Bills elleni vereséggel lehúzhatjuk a szezont a WC-n már?
Beki
Azért ahhoz hosszú a szezon, ne írd le... Amúgy meg nyerünk és kész 😊)
Pityu Gyor
Nyilván nem írom le, de a Bengals ellen szokás szerint lábon lőttük magunkat (kihagyott FG+extra pont, egy szem valós célpontot nem tudtuk tartani), plusz ugye a Bills és Rex kombó, no meg utána 4 durva meccs ha jól emlékszem. 😀
több mint 7 éve
Pityu Gyor New York Jets 932
Amúgy én vagyok egyedül azon véleményen, hogy hiába 2. meccs, de egy esetleges Bills elleni vereséggel lehúzhatjuk a szezont a WC-n már?
Beki
Azért ahhoz hosszú a szezon, ne írd le... Amúgy meg nyerünk és kész 😊)

Green is green
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Amúgy én vagyok egyedül azon véleményen, hogy hiába 2. meccs, de egy esetleges Bills elleni vereséggel lehúzhatjuk a szezont a WC-n már?
több mint 7 éve
Pityu Gyor New York Jets 932
ez a W hiányozni fog a szezon végén :/
mzperx
Előbb verjük meg a Bills-t, mert utána durvul a sorsolás, ha 0-2-vel nyitunk...
Beki
egyetértek, 0:2-nél más a tészta, pánik is lehet + onnét durva 5 meccs jön. Bills elleni győzelem innét nagyon kell

Green is green
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
ez a W hiányozni fog a szezon végén :/
mzperx
Előbb verjük meg a Bills-t, mert utána durvul a sorsolás, ha 0-2-vel nyitunk...
több mint 7 éve
mzperx New York Jets 245
ez a W hiányozni fog a szezon végén :/
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Csak tudnám mi a picsáért engedtük el Fortet... Nagyon jól járatok vele...

több mint 7 éve
Pityu Gyor New York Jets 932
kár érte, tipikus Jets-es meccs volt: alapból jó teljesítményeket nem sikerült győzelemmé alakítanunk (red zone-s leolvadások, kimaradt field goal/extra pont, utolsó perc). többen aggódtunk a secondary-ért, azonban bevallom én nem az első sortól féltem hanem a cseréktől, erre az általam nagyon tisztelt Revis-ből csináltak bóhocot. hihetetlen mennyi nagy játékot engedtünk a Bengalsnak. nagy lökés lett volna egy W-vel indulni, így marad az hogy támaszkodunk a jó dolgokra, főleg a Richardson nélkül is brutális D line-ra, meg Én nagyon örülök pl Forte bemutatkozásának.

Green is green
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
OL, DL, RB-knek jár a pacsi, Revis felé szálló összes labdát lehúzták ma ilyen fizuért ez rohadtul kevés.
több mint 7 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Simán nyerünk!
J! E! T! S!
Jets! Jets! Jets!
civilmanu
Csakhogy semmi se hiányozzon

Lesz ez még így se!
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Harris játszani fog ma és 4 CB öltözik be.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Jenkins ma sem edzett, Harris és Leo limited, Marshall full.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Jordan Jenkins, Petty és Darryl Roberts CB nem edzettek tegnap.
Azért 4 CB-vel ha esetleg nekimennénk a meccsnek...
több mint 7 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Unofficial depth chart:
 d2s3dt9f4iyeup.cloudfront.net/images/resized_v1/b939ed0e-3f1c-45fa-b076-357a0eac22fb.jpg

Sok meglepetés nincs, de ég adja h Shell ne kerüljön pályára, ha Clady megsérülne.
Howsare az FB ahogy várható volt, Jenkins és Mauldin a kezdő OLB-k, míg 5 CB és 3 S a rosteren.
Beki
Lehet én nem tudok valamit, de Sheldon Richardson hol van?
Lucifer
Pihen az 1. héten, addig nem lesz aktív rosteren.
Beki
Világos, köszi

GO JETS!!!