New York Jets

33 feliratkozó

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Brady jó példa, de azt is érdemes tudni, hogy a legtöbb NFL játékosnak nincs Gisele Bündchen szintű felesége aki mellett az NFL-el összekeresett lóvé zsebpénznek számít. Sőt sok játékos az egész családját maga tartja el, a szülőkön túl 3-4 testvért is ideszámolva.
alatriste
ráadásul a legtöbb NFL-játékos pályafutása jóval rövidebb Brady-énél.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 080 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Brady jó példa, de azt is érdemes tudni, hogy a legtöbb NFL játékosnak nincs Gisele Bündchen szintű felesége aki mellett az NFL-el összekeresett lóvé zsebpénznek számít. Sőt sok játékos az egész családját maga tartja el, a szülőkön túl 3-4 testvért is ideszámolva.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Broncos ismét elkezdte állítólag a tárgyalásokat Osweilerrel, ha nem B terv Kaepernick, Chase Daniel Phillynél, Ramsnél ugye Foles ott van még, így Fitz opciói nagyon fogynak.
Beki
Már múltkor is leírtam, de többet nem fogom. Tudom, én vagyok a naív, de kezdem azt hinni, a mai játékosoknak az NFL a pénzről szól és nem a Fociról. Hogy egy játékos, aki évek óta ott van egy csapatnál, berendezkedett, esetleg még húzónévvé is vált, netán akár még az adott csapat is draftolta, megadva ezzel a profi karrier lehetőségét, csak azért nem hosszabbít, aláír más csapatokhoz, mert ott esetleg 2-3 millióval többet keres.
Ellen példa erre Brady (akit hát nem igazán a szívem csücske 😀 ), aki pár éve belement egy paycutba, csak azért, hogy - segítve a csapatát - a Pats meg tudjon tartani bizonyos játékosokat. És ez szerintem követendő példa lenne bármelyik játékosnak.
Mert most mi van, itt van Wilk, aki simán képes lett volna elmenni, mert a Jets nem akarta 2 vödörrel önteni a lóvét a zsebébe, csak másféllel, így kénytelenek voltunk tagelni (holott ott játszik, ahol született, amelyik csapat draftolta). Ivoryt nem mondom, mert Őt nem is nagyon akartuk megtartani, de itt van még Fitz. 10 é alatt a Jets a 6. csapata, mindenhonnan elküldték 1-2-3 év után. Nálunk karriercsúcsot döntött mind passzolt yardokban, mind passzolt TD-kben.
És ahelyett, h egy viszonylag jó szerződéssel, megpróbálna idén is egy hasonló szezont futni, elkezdi a hercehurcát, hátha más csapat ad neki évi 3-4 millióval többet és ismét beleugrik egy bizonytalanba.
Persze ezt most konkrét számok nélkül írtam, mert pontos összegeket nem ismerek (nem mindet), de a lényeget szerintem lehet érteni.
Lehet nem is ide kellett volna ezt leírnom, de ez úgy most kijött 😊

GO JETS!!!
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Broncos ismét elkezdte állítólag a tárgyalásokat Osweilerrel, ha nem B terv Kaepernick, Chase Daniel Phillynél, Ramsnél ugye Foles ott van még, így Fitz opciói nagyon fogynak.
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Alex Marvez ‏@alexmarvez
Source tells @NFLonFOX that @nyjets are sniffing around the free-agent tackle market. Wither Breno Giacomini???
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
 twitter.com/JasonLaCanfora/status/707562899506651136
empty taxi
Szép számokat kell mutatni neki jó eséllyel, bár másik 2 csapat nem tudni mennyire RB needes.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
 twitter.com/JasonLaCanfora/status/707562899506651136


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
mzperx New York Jets 245
Perpill nekünk van a legkevesebb cap space-ünk a ligában.
Beki
az aláírási bónusszal nem lehet játszani? mintha mostanában ez lenne a divat....relative alacsony fizu, és kva nagy aláírási bónusz
mzperx
az szétoszlik, de nektek lényegtelen mert azt az átlag 7-8 milliot idénre is el fogja kérni egy jobb player. Amivel már gubancban vagytok. Rövidtávúnál nagyobb összeg meg nyilván kellemetlen is. Mert nincs sok lehetőség tolizni ide oda semmit. Valszeg ezért nem írt még alá Ficcpatrik sem.
ano92
kösz a magyarázatot 😊
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Powell-t állítólag mi környékeztük meg..A két legjobb futótok elmegy??
kyobalu
Sajnos nagyon benne van a pakliban.
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Ivory 6 misi per év...meglátjuk ennyiért többet lesz-e pályán.
Jobban járunk, ha Powell minél előbb aláír ismét.

Casey Hayward neve merült fel még CB poszton.
több mint 8 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Powell-t állítólag mi környékeztük meg..A két legjobb futótok elmegy??

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Áááá hagyd csak a Jags nem foglalkozik apróval... Mi az az egy milla 6 millió is 5 körül van 😀
Tomcsik
Malik Jackson és Ivory után is még mindig nekünk van a legtöbb cap spaceünk. 😊
iktriad
3. körös puntereket nem kell túlfizetni
ano92
Kíváncsi leszek, ő hol majd ki, mert Anger punter most FA lett és nem hiszem, hogy visszaigazolnánk.
több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Áááá hagyd csak a Jags nem foglalkozik apróval... Mi az az egy milla 6 millió is 5 körül van 😀
Tomcsik
Malik Jackson és Ivory után is még mindig nekünk van a legtöbb cap spaceünk. 😊
iktriad
3. körös puntereket nem kell túlfizetni

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Áááá hagyd csak a Jags nem foglalkozik apróval... Mi az az egy milla 6 millió is 5 körül van 😀
Tomcsik
Malik Jackson és Ivory után is még mindig nekünk van a legtöbb cap spaceünk. 😊
több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Perpill nekünk van a legkevesebb cap space-ünk a ligában.
Beki
az aláírási bónusszal nem lehet játszani? mintha mostanában ez lenne a divat....relative alacsony fizu, és kva nagy aláírási bónusz
mzperx
az szétoszlik, de nektek lényegtelen mert azt az átlag 7-8 milliot idénre is el fogja kérni egy jobb player. Amivel már gubancban vagytok. Rövidtávúnál nagyobb összeg meg nyilván kellemetlen is. Mert nincs sok lehetőség tolizni ide oda semmit. Valszeg ezért nem írt még alá Ficcpatrik sem.

Szerkesztette: ano92

több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Aa
Chris Ivoryt elhoztuk tőletek az éj leple alatt. Idzik egy évi 5 millió körüli szerződést adott egykori játékosának most.
iktriad
én 6millát olvastam, illetve azt, hogy egyenlőre nem nyilvános, hogy hány éves szerződést kap...
mzperx
Igen, Rapoportnál 6 millió szerepel. Majd ma kiderülnek a részletek.
iktriad
Áááá hagyd csak a Jags nem foglalkozik apróval... Mi az az egy milla 6 millió is 5 körül van 😀

több mint 8 éve
mzperx New York Jets 245
Perpill nekünk van a legkevesebb cap space-ünk a ligában.
Beki
az aláírási bónusszal nem lehet játszani? mintha mostanában ez lenne a divat....relative alacsony fizu, és kva nagy aláírási bónusz
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Chris Ivoryt elhoztuk tőletek az éj leple alatt. Idzik egy évi 5 millió körüli szerződést adott egykori játékosának most.
iktriad
én 6millát olvastam, illetve azt, hogy egyenlőre nem nyilvános, hogy hány éves szerződést kap...
mzperx
Igen, Rapoportnál 6 millió szerepel. Majd ma kiderülnek a részletek.

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
mzperx New York Jets 245
Chris Ivoryt elhoztuk tőletek az éj leple alatt. Idzik egy évi 5 millió körüli szerződést adott egykori játékosának most.
iktriad
én 6millát olvastam, illetve azt, hogy egyenlőre nem nyilvános, hogy hány éves szerződést kap...
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Chris Ivoryt elhoztuk tőletek az éj leple alatt. Idzik egy évi 5 millió körüli szerződést adott egykori játékosának most.
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Rand Getlin ‏@Rand_Getlin
Going to be busy for #Jets DT Damon Harrison. Multiple teams competing to land his first visit. They know it'll put them in pole position.
több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Perpill nekünk van a legkevesebb cap space-ünk a ligában.
Beki
meg a legtöbb lyukas poszt xD

több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Perpill nekünk van a legkevesebb cap space-ünk a ligában.
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Szintén Dyer infói szerint 8 csapat érdeklődik Demario Davis iránt, visszahoznánk őt.
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Kristian Dyer ‏@KristianRDyer
Hearing from a league source that #Jets internally don't think they can keep Chris Ivory. Prepared to move on. #nyj