Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

New York Jets

30 feliratkozó

több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
Grat srácok, visszaadtátok amikor búcsúztattuk Mangeniust

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 907
C'mon MAN!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ian Rapoport ‏@RapSheet 1p
Source: #Jets GM John Idzik is pushing coach Rex Ryan to make staff changes… on defense. Could complicate things. More onBeki
mondom én, megvannak már a kiszemelt emberei sztem idziknekWester
No, de ha Rex nem megy bele ebbe?Beki
Hát sztem most rex kussoljon állapot vanWester
Meg miért a defenseben kellene coach changeket végrehajtani?
Pl. Dunbar DL coachként való megtartása egyenesen kötelező jellegű, LB coach úgyis kell.
több mint 12 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!
Ian Rapoport ‏@RapSheet 1p
Source: #Jets GM John Idzik is pushing coach Rex Ryan to make staff changes… on defense. Could complicate things. More onBeki
mondom én, megvannak már a kiszemelt emberei sztem idziknekWester
No, de ha Rex nem megy bele ebbe?Beki
Hát sztem most rex kussoljon állapot van

Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ian Rapoport ‏@RapSheet 1p
Source: #Jets GM John Idzik is pushing coach Rex Ryan to make staff changes… on defense. Could complicate things. More onBeki
mondom én, megvannak már a kiszemelt emberei sztem idziknekWester
No, de ha Rex nem megy bele ebbe?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Manish Mehta ‏@MMehtaNYDN 40 mp
Two years ago, Santonio Holmes was benched in Miami after bickering with teammates in huddle. Today, he plays his final game with Jets #nyj

Cimini és Mehta is elég biztos benne, hogy Holmes jövőre nem lesz Jets játékos.Beki
Minden épeszű ember biztos benne már sztem 😀Wester
Laza 200 yardot összehozna ma...😀Beki
akkor vetminért maradhatWester
Nem is értem miért Idzik a Jets GM-je. 😀
több mint 12 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!
Manish Mehta ‏@MMehtaNYDN 40 mp
Two years ago, Santonio Holmes was benched in Miami after bickering with teammates in huddle. Today, he plays his final game with Jets #nyj

Cimini és Mehta is elég biztos benne, hogy Holmes jövőre nem lesz Jets játékos.Beki
Minden épeszű ember biztos benne már sztem 😀Wester
Laza 200 yardot összehozna ma...😀Beki
akkor vetminért maradhat

Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Manish Mehta ‏@MMehtaNYDN 40 mp
Two years ago, Santonio Holmes was benched in Miami after bickering with teammates in huddle. Today, he plays his final game with Jets #nyj

Cimini és Mehta is elég biztos benne, hogy Holmes jövőre nem lesz Jets játékos.Beki
Minden épeszű ember biztos benne már sztem 😀Wester
Laza 200 yardot összehozna ma...😀
több mint 12 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!
Manish Mehta ‏@MMehtaNYDN 40 mp
Two years ago, Santonio Holmes was benched in Miami after bickering with teammates in huddle. Today, he plays his final game with Jets #nyj

Cimini és Mehta is elég biztos benne, hogy Holmes jövőre nem lesz Jets játékos.Beki
Minden épeszű ember biztos benne már sztem 😀

Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!
Ian Rapoport ‏@RapSheet 1p
Source: #Jets GM John Idzik is pushing coach Rex Ryan to make staff changes… on defense. Could complicate things. More onBeki
mondom én, megvannak már a kiszemelt emberei sztem idziknek

Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Manish Mehta ‏@MMehtaNYDN 40 mp
Two years ago, Santonio Holmes was benched in Miami after bickering with teammates in huddle. Today, he plays his final game with Jets #nyj

Cimini és Mehta is elég biztos benne, hogy Holmes jövőre nem lesz Jets játékos.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ian Rapoport ‏@RapSheet 1p
Source: #Jets GM John Idzik is pushing coach Rex Ryan to make staff changes… on defense. Could complicate things. More on
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Rich Cimini ‏@RichCimini 2 perc
Many likely playing final game as Jets: Holmes and Reed for sure. Others (maybe): Cromartie, Howard, Cumberland, Pace, Folk, Colon.

Ne tessék megijedni Sanchez csak azért nincs a listán, mert ma nem léphet pályára. 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Cro vezérként viselkedett tavaly is az offseasonben, ebből a szempontból nem lehet rá panasz. Most az a kérdés hogy mennyire befolyásolták őt a sérülések, mert ha jól emlékszem mindig volt neki vmi apróbb.Wester
Valóban vezér, csendesen teszi a dolgát, viszont a sérülése asszem a szezon 2/3-nál jött és várhatóan műteni is kell!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Cromartie-val mit kezdenél? 😀Beki
Kérdezz kettőt és könnyebbet 😊.
Ő azért offseasonben keményen oda szokta tenni magát, lehet, h vissza tud jönni a tavalyi formájába. De a cap space-ével, fizujával kezdeni kell valamit. Valami közös megegyezéses, paycutos maradás lenne a legjobb. Aztán ha rossz lesz preseasonben, akkor mehet. Nem tudom, h lehet-e ezt kivitelezni, gondolom nem egyszerű...Robilluma
Kettőt tudnék kérdezni, de könnyebbet nem. 😊
Sztem valahogy lehetne sakkozni h alacsony garantált fizu és bónuszok mikor lennének kifizetve, de Cro fizuját, ha megfeleznénk az sem lenne elég számomra. 6M-ig legalább le kellene küzdeni a fizuját.
több mint 12 éve
Stylee New York Jets 480
Végre van egy kis időm vizsgaidőszak és a karácsonyi nagy rohanásban, hogy megnézzem a mai meccset. Teljesen mindegy most szerintem a draft (ma napra vonatkozólag). A lényeg, h ma nyerni kell!!! 😊

WR-t mindenféleképpen kell draftolni és FA-ról is kell valakit hozni. Én Kerley játékát nagyon szeretem viszont Hill amióta itt van nagy csalódás. Rex szerintem tuti maradni fog. Cro pedig egy nagyon nagyon nagyon nehéz kérdés. Amennyire féltem év elején a futójátéktól most annyira meg vagyok elégedve szerintem ott nem nagyon lehet panasz.

Hajrá JETS!! 😊
több mint 12 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!
Cro vezérként viselkedett tavaly is az offseasonben, ebből a szempontból nem lehet rá panasz. Most az a kérdés hogy mennyire befolyásolták őt a sérülések, mert ha jól emlékszem mindig volt neki vmi apróbb.

Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Cromartie-val mit kezdenél? 😀Beki
Kérdezz kettőt és könnyebbet 😊.
Ő azért offseasonben keményen oda szokta tenni magát, lehet, h vissza tud jönni a tavalyi formájába. De a cap space-ével, fizujával kezdeni kell valamit. Valami közös megegyezéses, paycutos maradás lenne a legjobb. Aztán ha rossz lesz preseasonben, akkor mehet. Nem tudom, h lehet-e ezt kivitelezni, gondolom nem egyszerű...


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ahhoz képest, hogy van egy 1/5 qb, 1/25 holmész, meg másodikkarikába még egy hátvéd meg hill. Félig üres, félig teli. Hoznám Wizt azt hasíthatnak az összekötők.sutianap
Áhh, ha Ryan marad Mornhinweg aligha megy innen bárhova is OC posztról.Beki
Ne is menjen 😊.
Geno egész jó volt a Raiders-Panthers-Browns hármas ellen. Még adni kell neki egy esélyt. Óriási váltás volt egy év alatt a West Virginia shotgun spreadje után a MM offense. A pályán is kezd vezérként viselkedni, egészen emocionális volt az utóbbi meccseken, ami kellemes meglepetés nekem, a Mountaineers-ben ilyesminek nyoma sem volt nála.
Célpontok kellenek neki mindenképpen! Egy lerobbant Santonio, meg az óriási csalódás Hill WR poszton? Jöhetne ide Brady is, vele se menne a dolog. A slot Kerley és a 4. számú, possession WR Nelson mellé két WR-t kell szerezni. Cumberland sztem rendben van, Winslow helyére sem ártana egy frissebb elkapó TE.
A falban Winters-nek lesz egy offseasonja erősödni, összerakni a pass protectionjét, remélem sokat fejlődik. A futásblokkjával nincs gond.
Fontos a folytonosság. A QB, a fal (egy pass protban erős OG Colon utánpótlásának talán elférne draftról, aki OT poszton is használható, mondjuk egy Zack Martin) és MM remélem marad, látszódni fog az összeszokottság jövőre. Csak a fránya WR-ek... Egyet hoznék a draftról korán, egy nagynevűt pedig FA-ról, aki játszott már hasonló rendszerben, hogy azonnal tudjon segíteni.
Holmes-t meg picsán kell rúgni, még vetminért sem tartanám meg, amit itt művelt a pénzéért, az lóf@sz esti fényben.
Gyerünk Sexy Rexy, lobbizzál vazze!Robilluma
Nehéz lenne bármit is ez ellen írni, ennek lényegében így kell történnie. 😊
Idziknek offseasonban (persze a cutok után) a legfontosabb, hogy egy WR FA-ról és egy draftról mindenképpen kell. FA-ról Maclin illene mindenképpen a legjobban MO rendszerébe és még ismeri is azt.
Szóval maradna ugye Kerley-Hill-Nelson trió, FA+draft kettőssel No. 1 és 2 WR-t megoldjuk, Kerley slotban Nelson 4. WR, Hill pedig a rangsor végén.

Cromartie-val mit kezdenél? 😀
több mint 12 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Ahhoz képest, hogy van egy 1/5 qb, 1/25 holmész, meg másodikkarikába még egy hátvéd meg hill. Félig üres, félig teli. Hoznám Wizt azt hasíthatnak az összekötők.sutianap
Áhh, ha Ryan marad Mornhinweg aligha megy innen bárhova is OC posztról.Beki
Ne is menjen 😊.
Geno egész jó volt a Raiders-Panthers-Browns hármas ellen. Még adni kell neki egy esélyt. Óriási váltás volt egy év alatt a West Virginia shotgun spreadje után a MM offense. A pályán is kezd vezérként viselkedni, egészen emocionális volt az utóbbi meccseken, ami kellemes meglepetés nekem, a Mountaineers-ben ilyesminek nyoma sem volt nála.
Célpontok kellenek neki mindenképpen! Egy lerobbant Santonio, meg az óriási csalódás Hill WR poszton? Jöhetne ide Brady is, vele se menne a dolog. A slot Kerley és a 4. számú, possession WR Nelson mellé két WR-t kell szerezni. Cumberland sztem rendben van, Winslow helyére sem ártana egy frissebb elkapó TE.
A falban Winters-nek lesz egy offseasonja erősödni, összerakni a pass protectionjét, remélem sokat fejlődik. A futásblokkjával nincs gond.
Fontos a folytonosság. A QB, a fal (egy pass protban erős OG Colon utánpótlásának talán elférne draftról, aki OT poszton is használható, mondjuk egy Zack Martin) és MM remélem marad, látszódni fog az összeszokottság jövőre. Csak a fránya WR-ek... Egyet hoznék a draftról korán, egy nagynevűt pedig FA-ról, aki játszott már hasonló rendszerben, hogy azonnal tudjon segíteni.
Holmes-t meg picsán kell rúgni, még vetminért sem tartanám meg, amit itt művelt a pénzéért, az lóf@sz esti fényben.
Gyerünk Sexy Rexy, lobbizzál vazze!


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Albert Breer ‏@AlbertBreer 9 perc
... Things could change, but the Jets haven't been sniffing around candidates, haven't solicited their search firm. Signs say standing pat.

Már csak a hivatalos bejelentésre várunk, hogy Rex marad ez tuti.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ahhoz képest, hogy van egy 1/5 qb, 1/25 holmész, meg másodikkarikába még egy hátvéd meg hill. Félig üres, félig teli. Hoznám Wizt azt hasíthatnak az összekötők.sutianap
Áhh, ha Ryan marad Mornhinweg aligha megy innen bárhova is OC posztról.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
Ahhoz képest, hogy van egy 1/5 qb, 1/25 holmész, meg másodikkarikába még egy hátvéd meg hill. Félig üres, félig teli. Hoznám Wizt azt hasíthatnak az összekötők.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!
Ivorynak ~190 yard kéne az 1000-hez... Ha csinál 1 TD-t, nem sértődök meg, ha nem sikerül az 1000 yard.
Geno a múlt heti formáját hozhatná.
Bízok egy jó szezonzárásban, a draft pozíció annyira nem érdekel. A halakat mindíg jó érzés legyőzni, pláne a 3-23 után...civilmanu
Mi lett volna, ha Ivory több carry-t kap a szezonban? Lazán 1000 yard feletti szezont produkált volna, pedig aztán az OL futásblokkolásban nem mindig volt a helyzet magaslatán. Ezzel nem akarom leírni Powell-t, sőőőt...neki a passzoknál sokkal nagyobb szerepe volt, hiszen 270 elkapott yard van a neve mellett, míg Ivory esetében ez csupán 10 yard.
Genoval egyet értek.
Beki
És ha belegondolunk a futótandemünk két 4.körösből hoztuk össze

Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ivorynak ~190 yard kéne az 1000-hez... Ha csinál 1 TD-t, nem sértődök meg, ha nem sikerül az 1000 yard.
Geno a múlt heti formáját hozhatná.
Bízok egy jó szezonzárásban, a draft pozíció annyira nem érdekel. A halakat mindíg jó érzés legyőzni, pláne a 3-23 után...civilmanu
Mi lett volna, ha Ivory több carry-t kap a szezonban? Lazán 1000 yard feletti szezont produkált volna, pedig aztán az OL futásblokkolásban nem mindig volt a helyzet magaslatán. Ezzel nem akarom leírni Powell-t, sőőőt...neki a passzoknál sokkal nagyobb szerepe volt, hiszen 270 elkapott yard van a neve mellett, míg Ivory esetében ez csupán 10 yard.
Genoval egyet értek.
Igazából a győzelem rohadtul nem fontos számomra: nem hazai közönség előtt játszunk, Ryan élvezi a csapat támogatását, locker room hangulat kiváló, maradni fog HC-nak Ryan, PO-ba nem juthatunk, szóval sok hatása nem lesz a meccsnek semmire, max 1-2 fiatal teljesítménye lehet fontos és h a Miami-t elüthetjük a PO-tól.