New York Jets

33 feliratkozó

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Sanchez pont az ellenpontja Tebow-nak sok dologban.
Leegyszerűsítve a dolgot, jól tud dobni, szép ívben, technikailag képzett, pro rendszerből jött, edzésen ügyes, elvileg mindent tud, amit egy jó pocket QB-nak tudnia kell.
Csak éppen nem tud nyerni, nem jó leader.
Tebow tud nyerni, jó leader, de a többi kategóriában gyérebb az eszköztára.
Érdekes látni, hogy mindezek ellenére Ryan nem húzta meg a cserét.
Én őt tökös edzőnek tartottam, de el kell ismerjem, hogy tévedtem.
Valamint a Sanchez-Tebow (és tavaly az Orton-Tebow) páros egy szinte tökéletes döntéselméleti dilemma.
Lecseréled e a biztos keveset a kockázatos sok-vagy-semmire.
Lehet tanakodni, hogy ki mit döntene, mivel indokolná.
Sobri Jóska
Ryan sztem fél beismerni magának, hogy ezt elbaltázta, de rendesen és valamiért nem meri meglépni még a cserét. Nem a szívem csücske Tebow, de nem tudom mikor fogy el a bizalom annyira, hogy a mexikói padra kerüljön.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
Sanchez pont az ellenpontja Tebow-nak sok dologban.
Leegyszerűsítve a dolgot, jól tud dobni, szép ívben, technikailag képzett, pro rendszerből jött, edzésen ügyes, elvileg mindent tud, amit egy jó pocket QB-nak tudnia kell.
Csak éppen nem tud nyerni, nem jó leader.
Tebow tud nyerni, jó leader, de a többi kategóriában gyérebb az eszköztára.
Érdekes látni, hogy mindezek ellenére Ryan nem húzta meg a cserét.
Én őt tökös edzőnek tartottam, de el kell ismerjem, hogy tévedtem.
Valamint a Sanchez-Tebow (és tavaly az Orton-Tebow) páros egy szinte tökéletes döntéselméleti dilemma.
Lecseréled e a biztos keveset a kockázatos sok-vagy-semmire.
Lehet tanakodni, hogy ki mit döntene, mivel indokolná.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 651
Sanchez nem 1/5-ös QB. Az első köre is megkérdőjelezhető volt, öszvisz 1 évig volt kezdő a USC-n, játszott egy pazar Rose Bowlt majd mivel minden komoly prospect maradt még egy évet őt ki jött a draftra a Jets meg hatalmas reach-el behúzta ötödikként. Nagyok az elvárások, egy Gabbertet már máglyán égették volna el de hát az nem New York.. 😊JayB
New Yorkban is elfogy a türelem idő kérdése. 😊 Már sokszor fütyültek a nézők...Beki
Én ezt úgy értettem hogy Gabbertnélnél már rég elfogyott volna. Itt nem lehet szórakozni... Majdnem mint a Cowboys.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Sanchez nem 1/5-ös QB. Az első köre is megkérdőjelezhető volt, öszvisz 1 évig volt kezdő a USC-n, játszott egy pazar Rose Bowlt majd mivel minden komoly prospect maradt még egy évet őt ki jött a draftra a Jets meg hatalmas reach-el behúzta ötödikként. Nagyok az elvárások, egy Gabbertet már máglyán égették volna el de hát az nem New York.. 😊JayB
New Yorkban is elfogy a türelem idő kérdése. 😊 Már sokszor fütyültek a nézők...
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 651
Sanchez nem 1/5-ös QB. Az első köre is megkérdőjelezhető volt, öszvisz 1 évig volt kezdő a USC-n, játszott egy pazar Rose Bowlt majd mivel minden komoly prospect maradt még egy évet őt ki jött a draftra a Jets meg hatalmas reach-el behúzta ötödikként. Nagyok az elvárások, egy Gabbertet már máglyán égették volna el de hát az nem New York.. 😊
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
... arra akartam utalni, hogy ha pl. a Pats ellen a fumble után 3&X-nél az az újonc srác (a neve nem ugrik be) elkapja Sancho passzát, akkor lehet, hogy Sancho lett volna a meccs hőse. Így meg a meccs lúzere lett. Ilyen apróságokon múlhat, hogy kit milyen kategóriába teszünk.peterk2005
Azon a meccsen még volt két (három) lehetősége: 18 yard-ról TD-t visz, vagy legalább elér egy nyomorult 1st down-t. Vagy a hosszabbításban FG-drive-ot vezet. Valahol nem véletlen, hogy nem sikerült neki.
Bizonyos szempontból igaza van civilmanunak, valahol igazságtalan két különböző skatulyába zárni Eli-t és Sanchez-t. Csak éppen Eli világ életében a család legbénább QB-ja szerepéhez szokott és mindig kikászálódott belőle; tőle nem olyan nagy meglepetés, hogy az NFL-ben is megtette. Sanchez-ben nem érzem azt a belső tűzet, amely alkalmassá tenné ilyen túllépem a saját árnyékomat történetre.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na, ezt nem vártam Tőled! Még linket is adsz ahhoz a rémálomhoz! 😀tomi-tomi
Nem a kedvedet akartam rontani, bocs. 😊 Csak arra akartam utalni, hogy ha pl. a Pats ellen a fumble után 3&X-nél az az újonc srác (a neve nem ugrik be) elkapja Sancho passzát, akkor lehet, hogy Sancho lett volna a meccs hőse. Így meg a meccs lúzere lett. Ilyen apróságokon múlhat, hogy kit milyen kategóriába teszünk.

(Abban egyetértünk, hogy Sancho szerintem sem 1/5-ös QB, de Smith sem 1/1-es. Nem mintha, ez sokat jelentene, a liga mostani jobb QB-jei közül egyedül PM volt 1/1-es, a többi mind késő első körös, sőt hatodik körös, sőt UDFA. Talán az idei draft class lesz PM éve óta az első "igazi egyperikszes".)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Annyival árnyalnám azért a dolgot Tomi, hogy az a jellemzés, amit Sanchoról adtál, az az idei évére kifejezetten igaz, és némileg a tavalyira is. Az előző két évében viszont pont Eli-s volt a srác, csinált egy rakat érthetetlen hülyeséget, aztán kulcs pillanatokban meg kimenekült, megdobta a döntő TD-t, stb. Ne feledjük, hogy Eli pl. az első SB-jében, a döntő drive-ban a csuda menekülős passza előtt adott egy olyan INT-et Asante-nak, amit én lehúzok egy kézzel, de Asante éppen valahol máshol járt és elpottyantotta. ( www.youtube.com/watch?v=K36wgL4VLHM)
peterk2005
Na, ezt nem vártam Tőled! Még linket is adsz ahhoz a rémálomhoz! 😀
Én nem sok "önerőből" megoldott clutch helyzetre emlékszem Sanchez-től. Kétségtelen, soha nem volt nálam feltrade 1/5-ös QB.
Egyébként hasonlóan látjuk Sanchez mostani helyzetét és a FO (számunkra) érthetetlen döntését.
Smith szerintem más tészta, de ez a Jets-topic.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
No, félidőben egy kis esélylatolgatás:
jelenleg ugye 3-5-ös mérleggel a csoport uccsó helyén feszítünk. A schedule sok szépet nem mutat.
A Titans és a Jaguars ellen meccseket várom W-re. A Rams kérdéses és játszunk még a Seahawks, Pats, Bills, Cardinals és Chargers ellen.

Az előző szezonban a bye week előtt 4-3-as mérleggel álltunk, jelenleg a helyzet sokkal rosszabb.
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Annyival árnyalnám azért a dolgot Tomi, hogy az a jellemzés, amit Sanchoról adtál, az az idei évére kifejezetten igaz, és némileg a tavalyira is. Az előző két évében viszont pont Eli-s volt a srác, csinált egy rakat érthetetlen hülyeséget, aztán kulcs pillanatokban meg kimenekült, megdobta a döntő TD-t, stb. Ne feledjük, hogy Eli pl. az első SB-jében, a döntő drive-ban a csuda menekülős passza előtt adott egy olyan INT-et Asante-nak, amit én lehúzok egy kézzel, de Asante éppen valahol máshol járt és elpottyantotta. (

Az ilyen apróságok idővel elfelejtődnek, és vagy csak a csodapassz emléke marad, vagy a vereség keserűsége. Aztán legenda szövődik köréje, és így lesz Eli a 4. negyedes csoda, Brady a hidegvérű 2 minute drill gyilkos, stb. (Vagy éppen a kiégett Brady, ki honnan nézi.)

Sancho-t, akármennyire laza latin gyerek, alaposan mellbe vághatta TT idehozatala. Hiába új contract, hiába a sok szöveg, hogy ő a #1 QB, tudja, hogy TT jelenléte milyen nyomást jelent. És kizárt, hogy ez ne bénítsa.

Persze lehet azt mondani, hogy aki nem bírja a nyomást, az ne akarjon kezdő QB lenni. Ez tulajdonképpen igaz is. Csakhogy a QB kérdés minden csapat számára a legfontosabb kérdés, és ott van intő példának mondjuk Alex Smith esete, aki évekig szenvedett, hol kikerült, hol visszakerült a kezdőbe, de igazi bizalmat sosem kapott, aztán egyszer csak a sokadik évében jött egy edző, teljes bizalmat szavazott neki és hirtelen minőségileg más kategória lett a srác. Mi van, ha Sancho is hasonló játékos, mint Smith? Mi van, ha kidobják, és kiderül, hogy máshol beválik? (Elég Brees esetét említeni a Chargerssel, akit Rivers miatt küldtek el...)

A jelenlegi Jets személyzetnek se ideje, se másik opciója sem nagyon van már. Ha elküldik/lecserélik Sancho-t, akkor TT vagy csodát csinál, vagy bukik mindenki, edzőstül, menedzserestül, Tebow-stól. És valljuk be, azért Tebow ehhez a téthez mérten elég nagy kockázat. Szóval valahol érthető, ha Ryan ragaszkodik a kis macsóhoz. Inkább az nem érthető, hogy idehozta a nyakára TT-t.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Szvsz Eli és Sanchez hasonló számai között alapvetően teljesen más dinamika van. Eli inkább elbalfaszkodja a meccs elejét-közepét, de a döntő pillanatokban rendben van. Sanchez pedig pont a döntő pillanatokban hajlamos csődöt mondani. Elég csak arra gondolni, hogyan reagálnak a pass rush-ra: Eli mocskosan, fűvel a szájában is megdobja, Sanchez pedig ekkor homálykodik.
Szerintem Eli INT-jeinek a döntő többsége a kurvára érthetetlen kategória, mint amikor egy futás végén úgy ejtette el a labdát, hogy védő nem volt a közelében. Vele szemben Sanchez a meccsek végén betlizik, ami egy erős védelemre és futó Off.-re alapozó csapatnál megengedhetetlen egy irányítótól.
Aztán lassan ez az egész ördögi körré záródik. Ő nem érzi a bizalmat; rosszul teljesít; még kevésbé bíznak benne.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
civilmanu: hidd el nem ok nélkül támadjuk Sanchezt. Jómagam elég sokáig türelmes tudok lenni, ha egy csapat egy játékosa, amelynek szurkolok rossz teljesítményt nyújt, de nem véletlen, hogy sokan írják, hogy a mexikói nem alkalmas és nem franchise QB.
54 passzkísérletből 28-at célba juttatni kevés, hiába a sok passzolt yard. Nincs teletömve kiváló elkapókkal, de Kerley, Hill és Keller is bőven elég kellene h legyen, hogy legalább felzárkózzunk mondjuk pont tegnap a Miami ellen és nem 4&10-nél levonulni.

Elismerem, hogy a szerződés, amelyet kapott+a playcalling is mutatja, hogy a vezetés sem feltétlenül bízik benne, ahogy azt Ryan is mondja.
Most lehetne belemenni, hogy az O# több sebből vérzik, de felesleges, mert Sanchez nem tud vezérré előlépni és sokan nem tisztelik csapaton belül sem.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Várjávárjvárj
nem azért hasonlítom Elihoz, mert annyira jó! Azért, hogy látszódjon, nem egy emberen múlik a szereplés!
Azt sem mondtam, hogy Sanchez rossz volt, vagy hogy jó! Azt mondtam, ugyanazt hozta, mint Manning, a csapat körülötte mégis vesztett, miközben Eli körül nyert.
Vajon, ha Dez kisujja nem lóg ki az endzoneból, most követelnék-e Eli fejét a Giants szurkerek, mint ahogy itt követelik Sanchez fejét? Hiszen szar teljesítménye mellett kikaptak volna!

Amúgy (innentől vicc): Elinak wildcard, wildcard, 10-6 -al SB győzelem.
Sancheznek: Conf, Conf, semmi - idén 10-6 összejöhet? SB összejöhet? hát hogyne! 😊civilmanu
Nézd meg a SB győztes csapatok irányítóit az elmúlt 10 évben.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 651
Így tisztább a kép az összehasonlítást illetően. Abban én is egyet értek, hogy nem csak Sanchez miatt áll így a csapatotok. Bár csak 2 meccseteket láttam, a D nagyon hullámzó, csakúgy mint az O. Az összkép alapján nem csak Sanchezzel van probléma, a hullámzó teljesítmény az edzők sara is. A Giantsnél pl. visszaesés van az O-nál, szerintem ezt az edzőknek kell rendbe tenni.gyurczi
az az alapvető probléma, hogy bár mind2 qb körül jó csapat volt az elmúlt években, Eli amikor kellett elő tudott állni olyan teljesítményével amivel a tesója is elő tudna. Meg tudott nyerni meccseket. Sanchez erre alkalmatlan.Amadeus91
Sanchez a po-ban elég clutch volt azért.
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
Így tisztább a kép az összehasonlítást illetően. Abban én is egyet értek, hogy nem csak Sanchez miatt áll így a csapatotok. Bár csak 2 meccseteket láttam, a D nagyon hullámzó, csakúgy mint az O. Az összkép alapján nem csak Sanchezzel van probléma, a hullámzó teljesítmény az edzők sara is. A Giantsnél pl. visszaesés van az O-nál, szerintem ezt az edzőknek kell rendbe tenni.gyurczi
az az alapvető probléma, hogy bár mind2 qb körül jó csapat volt az elmúlt években, Eli amikor kellett elő tudott állni olyan teljesítményével amivel a tesója is elő tudna. Meg tudott nyerni meccseket. Sanchez erre alkalmatlan.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
gyurczi New York Giants 2 353 — Giants fan
Így tisztább a kép az összehasonlítást illetően. Abban én is egyet értek, hogy nem csak Sanchez miatt áll így a csapatotok. Bár csak 2 meccseteket láttam, a D nagyon hullámzó, csakúgy mint az O. Az összkép alapján nem csak Sanchezzel van probléma, a hullámzó teljesítmény az edzők sara is. A Giantsnél pl. visszaesés van az O-nál, szerintem ezt az edzőknek kell rendbe tenni.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 11 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Ja és a szar play hívás még mindig nem érdekel senkit?!?!?

Go Jets!
több mint 11 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Várjávárjvárj
nem azért hasonlítom Elihoz, mert annyira jó! Azért, hogy látszódjon, nem egy emberen múlik a szereplés!
Azt sem mondtam, hogy Sanchez rossz volt, vagy hogy jó! Azt mondtam, ugyanazt hozta, mint Manning, a csapat körülötte mégis vesztett, miközben Eli körül nyert.
Vajon, ha Dez kisujja nem lóg ki az endzoneból, most követelnék-e Eli fejét a Giants szurkerek, mint ahogy itt követelik Sanchez fejét? Hiszen szar teljesítménye mellett kikaptak volna!

Amúgy (innentől vicc): Elinak wildcard, wildcard, 10-6 -al SB győzelem.
Sancheznek: Conf, Conf, semmi - idén 10-6 összejöhet? SB összejöhet? hát hogyne! 😊

Go Jets!
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 651
Sanchez továbbta is egy erősen visszafogott fogaskerék az egész Jets erősen visszafogott gépezetében...
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
azért Sanchezt egy ilyen kula szezon közepén egy 2szeres bajnok QBhoz mérni... na mind1. Egy lapra nem fér fel a kettő, nálam.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Civilmanu nem akarlak titeket bántani de hogy Sanchez nem lett volna rossz, ez barokkos tulzás.
Rémes volt. Onnantól tudott dobálni és onnantól futottatok hogy a védelem preventbe kapcsolt. Az első félidőben nem sok momnentuma volt.
Gyenge meccs volt és semmi nem jött nektek össze. Cromartiet leszámítva szerencsére a játék dominált.
több mint 11 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Oké, akkor ne csak egy meccset hasonlítsuk össze, hanem mindkét irányító első négy évét.

Mennyivel klasszisabb ez alapján a 2004-2007 Giants, mint a 2009-2012 Jets? A Giants eredménye/eredménytelensége tisztán Eli Manningen múlott? Az O-line edzőn kívül mindenkit vagy háromszor lecseréltek azóta, ezzel együtt az egész rendszer is folyamatosan változott.
Azt akarom kihozni az egészből, ha most Sanchezt kidobnánk és TT vagy netán Drew Stanton állna a helyére, hirtelen minden OK lenne?
Szerintem támadó edzőt kell cserélni.

Ja és igenis Megatron mostani számait hasonlítom a Demaryuséhoz, és elítélem, mert béna, és kikapok miatta fantasyben.

Go Jets!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
"I'm a big Tebow fan, but I'm not a big fan of screaming to get the backup quarterback in," Keller said after the Jets' 30-9 loss Sunday to the Dolphins.
több mint 11 éve
gyurczi New York Giants 2 353 — Giants fan
Hát ez nagyon furcsa összehasonlítás. A Dallas D leszedte az elkapókat a pályáról, több drive indult a dallas térfeléről a turnoverek miatt. Az egyébként elit pass offensünk nem valami jól működött, voltak droppok rendesen. Ezekből a számokból kiindulva mi a volt az összehasonlítás célja? Ha az hogy a Gmen nyert ti meg nem, az nem állja meg a helyét, mert teljesen különböző helyzetben volt a két csapat a meccseken. Ha jól láttam ti futottatok az eredmény után, mi meg lazán eladtuk a 23 pontos előnyünket.
Ez szerintem kb olyan, mintha Megatron mostani számait hasonlítanánk egy másik jobban teljesítő wr-éhez és az alapján ítélnénk el.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!