New York Jets

33 feliratkozó

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Rex says Sanchez will be starting quarterback moving forward. No QB change coming at bye

Csoport uccsó hely itt jövünk!
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 400 — #NoStress
Lesz ma mérkőzés New Yorkban?norris21
Hétfő hajnalra jósolják a vihart, nem kizárt a tömegközlekedés teljes leállítása sem a hírek szerint. Azonban az NFL ill. a csapatok nem mondanak semmit, szóval valószínűleg megtartják a meccset vasárnap délután.Geeri
Ha ez se egyértelmű jel fentről, hogy Tebow játszon, akkor semmi.Sobri Jóska
Asszem a semmi a helyes válasz.empty taxi
Ettől tartok én is.
De Bízzad az Úrra a te dolgaidat; és a te gondolatid véghez mennek.
(Péld 16,3)

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 719 — Scream and scout
Lesz ma mérkőzés New Yorkban?norris21
Hétfő hajnalra jósolják a vihart, nem kizárt a tömegközlekedés teljes leállítása sem a hírek szerint. Azonban az NFL ill. a csapatok nem mondanak semmit, szóval valószínűleg megtartják a meccset vasárnap délután.Geeri
Ha ez se egyértelmű jel fentről, hogy Tebow játszon, akkor semmi.Sobri Jóska
Asszem a semmi a helyes válasz.empty taxi
Összefoglalva jobb, ha lassan rátérünk Ryan munkájára, Sanchez balfaszságaira és talán ami a legfontosabb a jó öreg draftra...nem tudom hogyan tudtunk egyáltalán csak megszorongatni is a Patset...
Beki
Ez nekem Pats-szorongatott helyzetnek tűnik:


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Lesz ma mérkőzés New Yorkban?norris21
Hétfő hajnalra jósolják a vihart, nem kizárt a tömegközlekedés teljes leállítása sem a hírek szerint. Azonban az NFL ill. a csapatok nem mondanak semmit, szóval valószínűleg megtartják a meccset vasárnap délután.Geeri
Ha ez se egyértelmű jel fentről, hogy Tebow játszon, akkor semmi.Sobri Jóska
Asszem a semmi a helyes válasz.empty taxi
Összefoglalva jobb, ha lassan rátérünk Ryan munkájára, Sanchez balfaszságaira és talán ami a legfontosabb a jó öreg draftra...nem tudom hogyan tudtunk egyáltalán csak megszorongatni is a Patset...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 719 — Scream and scout
Lesz ma mérkőzés New Yorkban?norris21
Hétfő hajnalra jósolják a vihart, nem kizárt a tömegközlekedés teljes leállítása sem a hírek szerint. Azonban az NFL ill. a csapatok nem mondanak semmit, szóval valószínűleg megtartják a meccset vasárnap délután.Geeri
Ha ez se egyértelmű jel fentről, hogy Tebow játszon, akkor semmi.Sobri Jóska
Asszem a semmi a helyes válasz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Simán nyerünk!
J! E! T! S!
Jets! Jets! Jets!

Go Jets!
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 400 — #NoStress
Lesz ma mérkőzés New Yorkban?norris21
Hétfő hajnalra jósolják a vihart, nem kizárt a tömegközlekedés teljes leállítása sem a hírek szerint. Azonban az NFL ill. a csapatok nem mondanak semmit, szóval valószínűleg megtartják a meccset vasárnap délután.Geeri
Ha ez se egyértelmű jel fentről, hogy Tebow játszon, akkor semmi.

több mint 11 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/cp1et2w2uffyos5m0cff
Report: New York Jets have no Tim Tebow trade plans
There's an outside chance a big name or two will be traded before the NFL's deadline Tuesday, but New York Jets quarterback Tim Tebow won't be one of them.

Mindig jövőre!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Továbbá a meccs magyar idő szerint 6kor kezdődik nem elfelejteni! 😊
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Lesz ma mérkőzés New Yorkban?norris21
Minden jel arra mutat h igen. 😉
több mint 11 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Lesz ma mérkőzés New Yorkban?norris21
Hétfő hajnalra jósolják a vihart, nem kizárt a tömegközlekedés teljes leállítása sem a hírek szerint. Azonban az NFL ill. a csapatok nem mondanak semmit, szóval valószínűleg megtartják a meccset vasárnap délután.

Mindig jövőre!
több mint 11 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
Lesz ma mérkőzés New Yorkban?
több mint 11 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Hayden Smith TE jött helyette, most van 4 WR és 4 TE a keretben...

Go Jets!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Jason Hill repült.Beki
Elvégre Jet, ja már nem, hogy van ez? :Sempty taxi
Már nem az. 😀
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 719 — Scream and scout
Jason Hill repült.Beki
Elvégre Jet, ja már nem, hogy van ez? :S


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Jason Hill repült.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó


LOL. 😀
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Bart Scott nagy eséllyel out a Miami elleni meccset tekintve.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
 www.sun-sentinel.com/sports/la-et-mg-mark-sanchez-eva-longoria-split,0,3134728.story

Ennyit Sanchez jó formájáról. xDBeki
elhagyta Tebowért?Amadeus91
Áhh, Timmy boy nem kamatyol senkivel.
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 030
 www.sun-sentinel.com/sports/la-et-mg-mark-sanchez-eva-longoria-split,0,3134728.story

Ennyit Sanchez jó formájáról. xDBeki
elhagyta Tebowért?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
 www.sun-sentinel.com/sports/la-et-mg-mark-sanchez-eva-longoria-split,0,3134728.story

Ennyit Sanchez jó formájáról. xD
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ide lett hozva egy az előző csapatánál feleslegessé vált harmadéves irányító aki ha kell be tud ugrani játszani, BÓNUSZKÉNT egy két trükkös játékra is képes. Ki lehet ez? Az utolsó mondatot leszámítva akármelyik backup QB-ra illik. Miért lett idehozva Tebow? Mert kellet egy csere qb. Én nem gondolom hogy ennél nagyobb volumenű tervek vannak vele, ott ül a padon abban a tudatban hagyva Ryant hogy ha a kezdő lesérül van aki beugorjon és talán nem is teljesen inkompetens. Az slusszpoén hogy el lehet adni a mezeit és egy két playnél be lehet szaratni a D-t vele... Kell ennél jobb CSERE irányító? JayB
Csereirányítóért nem adok 2 picket, egyébként is Stanton tökéletes volt arra a szerepkörre. Megbízható, tapasztalt, de azért nincs a rivaldafényben. Amadeus91
Nem csak a 2 pick, de hát Tebow fizuja is első körös. Évi 2-3 milla a minimuma (ha nem játszik). Ha projektként tekintenek rá (mint mondjuk Rodgers-re a Packers annak idején), akkor oké, de ha csak backupnak hozták, akkor ez elég sok.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ohh, Osweilerről nem tudtam, de akkor így lényegében visszaszívom, amit írtam, de jól tudom h úgy hírlett Elway nem komálta Tebowt?Beki
Nyilvánosan nem sok minden derült ki, de nagyjából az a helyzet amit írsz, Elway nem komálta túlságosan az unortodox rendszert. Szóval nem személyesen Tebow-val volt a gond, hanem a csapat játékképe volt problémás az ikon szemének.Höri
ebben a történetben nem is Elway szerepével van a gond, mert ahogy írod profi döntést hozott. Itt az a megkérdőjelezhető, hogy miért hozta el a Jets Tebowt és miért hosszabbított szimultán Sanchezzel nagy összegért.Amadeus91
Tebow elhozatala a nagy kérdőjel itt, hiába boncolgatjuk nem fogunk rájönni, hogy mi volt Ryanék valódi szándéka.
Sancheznek odadobtunk egy ekkora szerződést, amellyel gondolom valamilyen szinten biztosítottuk, hogy a "bizalom" él még felé, de ugye tudjuk, hogy ingyen elküldhetjük majd a 2013-2014-es szezon után.
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 030
Ohh, Osweilerről nem tudtam, de akkor így lényegében visszaszívom, amit írtam, de jól tudom h úgy hírlett Elway nem komálta Tebowt?Beki
Nyilvánosan nem sok minden derült ki, de nagyjából az a helyzet amit írsz, Elway nem komálta túlságosan az unortodox rendszert. Szóval nem személyesen Tebow-val volt a gond, hanem a csapat játékképe volt problémás az ikon szemének.Höri
ebben a történetben nem is Elway szerepével van a gond, mert ahogy írod profi döntést hozott. Itt az a megkérdőjelezhető, hogy miért hozta el a Jets Tebowt és miért hosszabbított szimultán Sanchezzel nagy összegért.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ohh, Osweilerről nem tudtam, de akkor így lényegében visszaszívom, amit írtam, de jól tudom h úgy hírlett Elway nem komálta Tebowt?Beki
Nyilvánosan nem sok minden derült ki, de nagyjából az a helyzet amit írsz, Elway nem komálta túlságosan az unortodox rendszert. Szóval nem személyesen Tebow-val volt a gond, hanem a csapat játékképe volt problémás az ikon szemének.