New York Jets
30 feliratkozó
több mint 12 éve
Új HC-ről, ha lesz: Lovie Smith. Kevés esélyt látok rá, mivel a Houstonál járt már azt hiszem és elég komolyak voltak a szándékok (1 hete olvastam ezt, azóta lehet változott a helyzet) de én nagyon örülnék neki. Egy jó OC-val ami szerintem nálunk megvan, szép dolgokat vinne véghez. Bár ez még nagyon távoli.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Dawan Landry-nek jövőre még van szerződése, de 1,5M cap space felszabadulna a kivágásával, szóval az ő sorsa több, mint képlékeny. Itt van még Allen és Bush is, no meg használható az Idzik által annyira imádott módszer: töltsük fel a maradék roster spotokat közepes játékosokkal, akik élhetnek a lehetőséggel, lásd Colon.Nfl.com-ról 2 nappal ezelőtti cikk Daniel Jeremiah tollából, amelyben minden egyes csapat 3 legnagyobb needjét tárgyalja:Safetyt esetleg FA-ből is lehetne erősíteni. Lesz egy pár értékelhető játékos, csak ár/érték arányban nem biztos, hogy a legjobb választás lenne.david52
14. New York Jets
Record: 7-8
Team needs: WR, OG, CB
Még a safety posztot odaírnám és okés is, de a TE poszt szerintem a Cumberland-Winslow kettőssel nem megoldott.Beki
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nehéz kérdés számomra, ésszerűen gondolkozva én is ezt mondanám, csak túlságosan bennem van a Miami elleni rivalizálás.Természetesen, ha még versenyben lennénk a PO-ért én is másképpen értékelném a helyzetet, de tekintve, hogy várhatóan új HC, sacc per kb. alsó hangon 40M cap space és alig 15 roster spotot kell majd feltölteni és a szakértők a jelenlegi 8 draft pickünk mellé még 2-3 kompenzációs picket sem tartanak kizártnak, így szerintem törekedni kell a minél jobb draft hely megszerzésére. (Tény h ebből a 40M cap spaceből 10-12M kell majd a draft class leigazolására, de így is jelentős összegről beszélhetünk amely top WR-re is elég lehet.)
Most hogy közeledik az off season, egyre jobban foglalkoztat a kérdés: Idziknek sikerült a Seahawksból egy ilyen top csapatot csinálni, sikerülhet ez kétszer?
Pozitívum lehet, hogy Seattleben is egy alapjában véve jó alap volt és ez véleményem szerint itt is megvan.david52
Idzik a Seahawksnál részese volt a jelenlegi keret összetételének, de azért kisebb rész jutott neki, de számunkra hatalmas előny, hogy a caphez is ért és prospectek scoutolásában is részt vett, amelyet jól mutat h Ryannel is rengeteg pro dayen vett részt stb.
Hogy jó alap megvan-e nálunk? Ez már fontosabb és hosszasabb tárgyalást igénylő felvetés, amellyel ráérünk később foglalkozni.
több mint 12 éve
Nfl.com-ról 2 nappal ezelőtti cikk Daniel Jeremiah tollából, amelyben minden egyes csapat 3 legnagyobb needjét tárgyalja:Safetyt esetleg FA-ből is lehetne erősíteni. Lesz egy pár értékelhető játékos, csak ár/érték arányban nem biztos, hogy a legjobb választás lenne.
14. New York Jets
Record: 7-8
Team needs: WR, OG, CB
Még a safety posztot odaírnám és okés is, de a TE poszt szerintem a Cumberland-Winslow kettőssel nem megoldott.Beki
több mint 12 éve
Nehéz kérdés számomra, ésszerűen gondolkozva én is ezt mondanám, csak túlságosan bennem van a Miami elleni rivalizálás.Hello mindenkinek!Üdv ismételten és minél több hozzászólást kérünk! 😊
Visszatértem, régen Jet95 néven voltam itt a Jets topicban, aztán elfelejtettem a jelszavam és azóta csak olvasgatok. Remélem győzelemmel zárjuk a szezont és elütjük a Miamit a playofftól! 😊david52
Sok helyen olvastam ezt, hogy a Miami-t jó lenne elütni a PO-tól, de én nem vagyok ennek a híve, hanem sokkal inkább egy szoros meccsen szenvedjünk vereséget hasonló offense teljesítménnyel, mint a Browns ellen, de a draftot tartsuk szem előtt és azon fiatalokat játszassuk, akiknek ezen a jövője múlhat, vagy szerezzenek tapasztalatot.
Én azt mondom inkább legyünk ott a kényelmes 10-13. drafthely környékén, hogy ha fel akarnánk tradelni, ahhoz ne kelljen annyi ellenértéket adni (ezt lehet az mondatja velem h mindenképpen WR-t szeretnék 1. körben).
Rex sorsa sem ezen a meccsen fog múlni, szóval én egy szoros vereség mellett vagyok.Beki
Most hogy közeledik az off season, egyre jobban foglalkoztat a kérdés: Idziknek sikerült a Seahawksból egy ilyen top csapatot csinálni, sikerülhet ez kétszer?
Pozitívum lehet, hogy Seattleben is egy alapjában véve jó alap volt és ez véleményem szerint itt is megvan.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nfl.com-ról 2 nappal ezelőtti cikk Daniel Jeremiah tollából, amelyben minden egyes csapat 3 legnagyobb needjét tárgyalja:14. New York Jets
Record: 7-8
Team needs: WR, OG, CB
Még a safety posztot odaírnám és okés is, de a TE poszt szerintem a Cumberland-Winslow kettőssel nem megoldott.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hello mindenkinek!Üdv ismételten és minél több hozzászólást kérünk! 😊
Visszatértem, régen Jet95 néven voltam itt a Jets topicban, aztán elfelejtettem a jelszavam és azóta csak olvasgatok. Remélem győzelemmel zárjuk a szezont és elütjük a Miamit a playofftól! 😊david52
Sok helyen olvastam ezt, hogy a Miami-t jó lenne elütni a PO-tól, de én nem vagyok ennek a híve, hanem sokkal inkább egy szoros meccsen szenvedjünk vereséget hasonló offense teljesítménnyel, mint a Browns ellen, de a draftot tartsuk szem előtt és azon fiatalokat játszassuk, akiknek ezen a jövője múlhat, vagy szerezzenek tapasztalatot.
Én azt mondom inkább legyünk ott a kényelmes 10-13. drafthely környékén, hogy ha fel akarnánk tradelni, ahhoz ne kelljen annyi ellenértéket adni (ezt lehet az mondatja velem h mindenképpen WR-t szeretnék 1. körben).
Rex sorsa sem ezen a meccsen fog múlni, szóval én egy szoros vereség mellett vagyok.
több mint 12 éve
Hello mindenkinek! Visszatértem, régen Jet95 néven voltam itt a Jets topicban, aztán elfelejtettem a jelszavam és azóta csak olvasgatok. Remélem győzelemmel zárjuk a szezont és elütjük a Miamit a playofftól! 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
overthecap.com/jets-fire-rex-ryan/Tanulságos olvasmány, amely minden szempontból megvizsgálja Ryan menesztésének okát.
Amúgy rohadtul lassan telnek ezek a napok, mire az ember várja a jövő hétfőt, hogy mi lesz a HC sorsa, ha menesztik kik a lehetséges utódjelöltek stb.
Megvárom a jövő hét hétfőt és miután többet tudunk a HC ügyről írok vmi roster kalkulációt, hogy kit tartanék meg stb.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Újabb Ryan menesztését megerősítő cikk Gary Myers-től (benne egy lehetséges HC jelölttel aki jelenleg DC):"One source told me Monday that he doesn’t believe Johnson loves Ryan anywhere near the extent that has been portrayed.
“I think there is only one reason Woody kept Rex after last season — he didn’t want to pay him,” the source said. “Otherwise it makes no sense that you fire the general manager and don’t fire the head coach. You know the track record of that working? There is none. Why make a decision like that when history tells you it doesn’t work?”
The source believes that Seahawks defensive coordinator Dan Quinn, 43, is at the top of Idzik’s list if Ryan gets fired. They worked together in Seattle in 2009-10 before Quinn left to become defensive coordinator for the University of Florida. He returned to the Seahawks this season as the defensive coordinator replacing Gus Bradley, who was hired as the head coach of the Jaguars. Quinn was previously an assistant under Mangini with the Jets in 2007-08, so Johnson is familiar with him."
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Boldog Karácsonyt Mindenkinek és vééégre nem kell streamet vadásznom, ez nekem bőven elég karácsonyi ajándék a SportTV-től. 😊
több mint 12 éve
Adja a vasárnapi meccsünk a sport tv
Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Boldog karácsonyt mindenkinek!!!
Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Rex mai sajtótájékoztatón hárította az arra irányuló kérdéseket, melyek szerint beszélt-e Woody-val vagy Idzikkel a jövőjét illetően.Ezek nem jellemző dolgok Rexre, nagyon nem.
Úgy érzem, hogy egy hét múlva esedékes Black Monday-en Rex neve is a kirúgott HC-k között lesz, egyszerűen minden a maradása ellen szól (mármint a beatwriterek hírei és a viselkedése is).
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
www.newyorkjets.com/videos/videos/EXCLUSIVE-Rex%E2%80%99s-Postgame-Locker-Room-Speech-/625000c4-1b38-47d1-a7c9-9000a1528e33No, álszent vigyor ücsörög Woody arcán a háttérben, jöhetnek a tippek!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nagy kérdés, hogy Austin Howarddal hosszabbítunk-e. Amennyiben nem úgy RT draftot erőltetném inkább persze ha Evans vagy Watkins is kimegy addigra. OLB vagy S is játszhat.@Drip:Na ja 14. hellyel perpill Evans és Watkins is necces. De Evans szerintem még csúszhat annyit, hogy hozzátok kerüljön. Én bőven megelégednék Jordan Matthews-al vagy Paul Richardsonnal 😊Drip
"mert kiben remenykedsz ?"
Tegnapi kérdésedre a válaszom: Mike Evans vagy Sammy Watkins, én előbbi játékát nagyon szeretem.
Off vége.Beki
WR posztot mondjuk FA-ról vagy 2. és 3. körben is fel tudjuk tölteni.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Rex Ryan ----> Chicago Bears DC...WTF?SüsüEz még számomra is új, hol hozták ezt le? 😮
több mint 12 éve
Rex Ryan ----> Chicago Bears DC...WTF?
több mint 12 éve
@Drip:Na ja 14. hellyel perpill Evans és Watkins is necces. De Evans szerintem még csúszhat annyit, hogy hozzátok kerüljön. Én bőven megelégednék Jordan Matthews-al vagy Paul Richardsonnal 😊
"mert kiben remenykedsz ?"
Tegnapi kérdésedre a válaszom: Mike Evans vagy Sammy Watkins, én előbbi játékát nagyon szeretem.
Off vége.Beki
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
On Fox Sports reporter Jay Glazer’s report…I understand that. With me, what’s said in a meeting or whatever will stay there. Whether that report is accurate or not, I’m going to tell you this: those things will stay in house. I’m not going to report on something like that.
On whether he knows if he will be back next year…
No. I know I have a contract for next year. What I do know, guys, is that I’m coaching this team. I’ve said this all season long: my job is to focus on the present and what’s right now. The immediate thing is, guess what? We’re going to enjoy this one and they’re getting a Victory Monday. You can rip me for that one if you want. That’s fine and dandy. Our guys will be out in their Jets gear buying Christmas presents, so look for them around town with Santa Claus. They’ll be there. That’s just the way it is. I know I have a job to do this week and I’m going to do it to the very best of my ability.
Ezek Ryantől nagyon belenyugvó szavak, korábban kijelentette, hogy ő a megfelelő ember a Jets coach címre és mindent világgá kürtölt most meg házon belül marad?!
Szerintem Rex valóban értesült róla, hogy lapátra teszik.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Jelenleg a 14. drafthely a mienk, DE az utolsó forduló eredményeitől függően jelenleg úgy néz ki, hogy a 9-19. hely bármelyikén húzhatunk majd. 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Kicsit fura értékelni a tegnapi meccset, mert a Browns offense és defense minden volt, de méltó ellenfél nem.Geno: szolid teljesítmény, így kellene ezt mindig.
Ivory 109 yard + Powell 54 yard, problem? 😊
OL sacket nem engedett, jó blokkok, bravó.
Kerley 70 elkapott yard ráadásul főként slotból, c'mon man mennyire jó lenne még 2 brutál WR. 😕
Nelsonnak szerződést jövőre, nem véletlenül lobbizok mellette, nagyon érzi MM rendszerét.
Holmes -> :#
Defense:
3 sack és 2 INT nem rossz nap ez, de nem egy gyengébb csapat ellen kellene ezt bemutatni.
Milliner: 9 tackle + 1 INT szép és jó, de 70-80 passzolt yardot emellett kajáltunk róla.
Így kell egy védelemnem muzsikálni ezért tovább nem is részletezném.
Ezt a meccset nem tudott úgy értékelni, hogy a játékosok küzdöttek Rex miatt, mert sajnos a Cleveland gyönyörűen asszisztált a győzelmünkhöz és mindent meg is tette ezért.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
JayGlazer@JayGlazer
Rex Ryan told his players in team meeting last night that word on street is that he's getting fired and asked players to fight w him these last 2 weeks.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Adam Caplan @caplannfl 47 percWhile #Jets WR Santonio Holmes said he's willing to take a paycut, the team still has a decision to make on his contract.
Sok újdonság nincs benne. 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Kotwicanak lesz egy interjúja az ArmynálWesterHát nem tudom mit mondjak erre, így sok sikert neki az interjún. 😊