New York Jets
30 feliratkozó
több mint 12 éve
Ennyi volt, ha a Ravens nyer hétfőn a PO-nak annyi.BekiNem is vagyunk MÉG odavalók, jó meccs volt, legalább jól játszottunk, a punt blockon ment el az egész
Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ennyi volt, ha a Ravens nyer hétfőn a PO-nak annyi.
több mint 12 éve
ki van számolva 3-3 lesz a divizió eredmény és a közös ellenfelek elleniben jobbak vagyunkSztem nem a divízión belüli szar eredményünk miatt igenis számít.BekiNyert a Miami, így egyre kisebb jelentősége van h nyerünk-e ma. 😕Bekimiami nem érdekes, ha megverjük őket akkor mi vagyunk jobbakWester
Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sztem nem a divízión belüli szar eredményünk miatt igenis számít.Nyert a Miami, így egyre kisebb jelentősége van h nyerünk-e ma. 😕Bekimiami nem érdekes, ha megverjük őket akkor mi vagyunk jobbakWester
több mint 12 éve
Nyert a Miami, így egyre kisebb jelentősége van h nyerünk-e ma. 😕Bekimiami nem érdekes, ha megverjük őket akkor mi vagyunk jobbak
Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nyert a Miami, így egyre kisebb jelentősége van h nyerünk-e ma. 😕
több mint 12 éve
Millinernek nem kéne nagy baromságot elkövetnie, Steve Smith mellett kéne csak maradnia. Cromartie remélem pihen, az elmúlt két meccsen a sérülése miatt szívtunk eleget.Antonio Allen újabb nehéz TE feladatot kap...
Geno meg jó lenne ha nem pánikolna a folyamatos pass rush láttán, és eltalálná néhány hosszú labdával az elkapókat.
Futójátéktól nem sok jót várok 😊
Go Jets!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Cromartie egyébként a héten 2 limitált edzést tolt és questionable, hogy pályára lép-e, avagy ha átmegy a concussion teszten pályára lép. Kérdés van-e értelme erőltetni, vagy inkább nézzük, hogy a jövőre várható kezdő CB párosunk: Milliner és Wilson hogyan muzsikál.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Igy igaz egyelore, ahogy Stylee irja raerunk holnaptol tervezgetni, ha kikapunk. Igaz h egy masik gyozelme is kell emlekeim szerint h tutira ne juthassunk be a POba, de a vereseg nalam mar egyertelmuve teszi ezt.Szvsz a Panthers a mai meccs eselyese, de ha ki is kapunk tegyuk azt ertekelheto offense mellett.
Cromartie palyara lepese game time decision.
több mint 12 éve
Én mindenféleképpen megversenyeztetném Genot. Sanchezt is megversenyeztették semmire nem volt akkor jó. Geno ha akkor tud bizonyítani és az elkövetkezendő mecseen akkor helye van az nflben. Én azt mondom teher alatt nő a pálma. Ha nem tud játszani stresszhelyzet alatt akkor nincs helye az nflben úgy ahogy Sancheznak sincs. Szerintem fiatal tehetséges QB-t hoznék és megversenyeztetném. Nekem Cusin az egyik kedvencem csak zárójelesen említem meg. Lényegében erről elkezdhetünk beszélni holnap, ugyanis ha ma kikapunk akkor tervezgethetünk.
Mára pedig: HAJRÁ JETS!!!!
több mint 12 éve
Pont a mai ellenfél a Carolina mondott le egy reménytelen rookie szezon után a 2. körös újonc QB-járól Jimmy Clausenről, ez itt azért nem annyira várható forgatókönyv, mert akk a Panthers 1/1 lett ez a Jets meg lehet h TOP10-en kívül fog draftolni.Persze húzni kell QB-t, mert Genon kívűl a többi kuka lesz, de Cousinsért egész biztosan legalább 3. kört kell adnotok és akkor van két olyan QB akit kezdőnek szántok. Ha Cousins jobb lesz a TC-ben, akkor egy 2. körös pick egy év után kuka. Viszont ha a egy késői körrel húzzátok az általad említett két úriember közül valakit és hoztok egy veteránt (Clemens, Henne, McCown), akkor még azért kap még egy esélyt Geno.zinedine5Nézd, összességében ha Geno a további meccseken nem hoz egy jó game manager QB szintet, akkor igen is h el kell gondolkozni egy QB versenyen jövőre.Stephen Hill térdsérülése miatt kihagyhatja a szezon hátralevő részét.Ha nem draftoltátok volna Genot, akár lenne is értelme. Így azért fura lenne.zinedine5
Más:Cimini felveti egy esetleges trade lehetőségét Kirk Cousinsért.Beki
Jelenleg Geno-Sanchez-Simms-Garrard a QBjaink névsora. Sanchez kötelező cut, Garrard és Simms nem marad (nincs is értelme), ergo 2 QB-t kell vadászni. Szóval akár drafton late rounddal McCarron vagy Murray féle QB-t lehet húzni, vagy FA-ról, de kell QB.Beki

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ma a liga legjobb run D-jevel nez szembe az offense.Egeszseges celpontok Holmes-Kerley-Nelson-Cumberland.
Jok az eselyek. 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nem mintha eddig lett volna, most futottam ebbe beleKerley stat mindent elmond a WR helyzetről:
ESPN Stats & Info ✔ @ESPNStatsInfo
Jeremy Kerley leads the Jets with 388 rec yards. There are 102 receivers with more rec yards than him this season (including 5 from Broncos)
3:22 PM - 10 Dec 2013
Mindezt úgy, hogy ő is kihagyott 4 meccset, csak hogy még szebb legyen a kép
A Cousins üzletnek lenne értelme, nem tudom, mennyire marasztalnák Washingtonban, de gondolom ha (amikor?) új edzői stáb jön, első dolga lesz újraépíteni egy offenset RGIII köré, szóval nem fognak vele sokat foglalkozni. Ha egy 3. vagy 4. körnél nem kérnek többet, azt mondom, hadd szóljon, lényeg, hogy legyen B-terv a QB posztra.toam
Holmes: sok sérülés, inkonzisztens játék, emellé jövőre óriási fizu->távoznia kell
Kerley: nem kérdés legjobb elkapónk
Hill: bust egyelőre, csak sebesség ami + nála, mellé drop, gyenge route-ok
Nelson-Cribbs-Gates: felesleges maradniuk.
Gondolom nem kell mondanom, hogy Idzik GM-kedésének 2. évében már rohadtul fontos FA és draft jön, amely miatt nagy nyomás hárul minden egyes döntésével. Panasza nem lehet, hiszen 40-50M cap space és 8 pick áll rendelkezésére majd és bizony lesznek sztár FA-k.
Első fontos kérdés: HC.
Hétvégi meccsen vereség egyenlő búcsú PO-tól, ez már Ryan állásába kell, hogy kerüljön. Én minimális lépéseket tennék: Rex-et kinevezném Thurmann helyére DC-nek, míg DT segédje lehetne és Mornhinweg kezébe adnám a HC pálcát és a lehetőséget, hogy olyan offense-t építsen, amelyet akar.
Lássuk be előző offseasonben kapott egy rookie QB-t és Ivory-t, valamint Winters-t OL-be. Futójáték top10-es -> pacsi, pedig az OL gyenge futásblokkolásban. Tehát ez összességében nem sok, hiszen WR-ek és TE nélkül minden QB élete nehéz, főleg egy rookie-é.
Sorolhatnám még, de Idziknek résen kell lennie és Woody-nak szabad kezet adnia neki, hogy alkothasson. Tökéletes példa volt előtte, amelyet Seattleben csináltak és ő is részese volt ennek.
Stb, stb, stb. Panthers elleni L után visszatérhetünk rá. 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Lassan nem lesz aki elkapja a lasztit... mondjunk nálunk sem...ThundersNFL
Éppen ezért kell egy 1. számú WR draft vagy FA nekem mindegy.Én is az IR-re gondoltam 😀. Hát nem kérdés hogy a wr az elso szamu prioritas az offseasonbanWesterGates IR-en van. Jövőre van szerződése, de nem hiszem h marad rosteren.BekiGates is ott van nem ? 😀WesterHill IR-enWesterMaradt egészséges WR Holmes-Kerley és Nelson. Cribbs és Hill IR-en, jesszus de elférne erre az egységre a frissítés jövőre.Beki
több mint 12 éve
Nem mintha eddig lett volna, most futottam ebbe beleESPN Stats & Info ✔ @ESPNStatsInfo
Jeremy Kerley leads the Jets with 388 rec yards. There are 102 receivers with more rec yards than him this season (including 5 from Broncos)
3:22 PM - 10 Dec 2013
Mindezt úgy, hogy ő is kihagyott 4 meccset, csak hogy még szebb legyen a kép
A Cousins üzletnek lenne értelme, nem tudom, mennyire marasztalnák Washingtonban, de gondolom ha (amikor?) új edzői stáb jön, első dolga lesz újraépíteni egy offenset RGIII köré, szóval nem fognak vele sokat foglalkozni. Ha egy 3. vagy 4. körnél nem kérnek többet, azt mondom, hadd szóljon, lényeg, hogy legyen B-terv a QB posztra.
több mint 12 éve
Lassan nem lesz aki elkapja a lasztit... mondjunk nálunk sem...
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
Én is az IR-re gondoltam 😀. Hát nem kérdés hogy a wr az elso szamu prioritas az offseasonbanGates IR-en van. Jövőre van szerződése, de nem hiszem h marad rosteren.BekiGates is ott van nem ? 😀WesterHill IR-enWesterMaradt egészséges WR Holmes-Kerley és Nelson. Cribbs és Hill IR-en, jesszus de elférne erre az egységre a frissítés jövőre.Beki
Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Gates IR-en van. Jövőre van szerződése, de nem hiszem h marad rosteren.Gates is ott van nem ? 😀WesterHill IR-enWesterMaradt egészséges WR Holmes-Kerley és Nelson. Cribbs és Hill IR-en, jesszus de elférne erre az egységre a frissítés jövőre.Beki
több mint 12 éve
Gates is ott van nem ? 😀Hill IR-enWesterMaradt egészséges WR Holmes-Kerley és Nelson. Cribbs és Hill IR-en, jesszus de elférne erre az egységre a frissítés jövőre.Beki
Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hill IR-enWesterMaradt egészséges WR Holmes-Kerley és Nelson. Cribbs és Hill IR-en, jesszus de elférne erre az egységre a frissítés jövőre.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Valóban Cousins értéke 3. kör környéke lenne, de ha Idzik úgy gondolja h a Revisért kapott Tampa 3. kör Cousinsra vagy drafton húzandó QB-ra használja el, ám áldásom rá. Ebben a szezonban a kevés cap space miatt csak olcsó, korábban pályát látott játékosokat hoztunk, viszont jövőre 40-50M cap space és 8 draft pick mellett alkothat kedvére, de úgy gondolom h az offense lesz megerősítve.Persze húzni kell QB-t, mert Genon kívűl a többi kuka lesz, de Cousinsért egész biztosan legalább 3. kört kell adnotok és akkor van két olyan QB akit kezdőnek szántok. Ha Cousins jobb lesz a TC-ben, akkor egy 2. körös pick egy év után kuka. Viszont ha a egy késői körrel húzzátok az általad említett két úriember közül valakit és hoztok egy veteránt (Clemens, Henne, McCown), akkor még azért kap még egy esélyt Geno.zinedine5Nézd, összességében ha Geno a további meccseken nem hoz egy jó game manager QB szintet, akkor igen is h el kell gondolkozni egy QB versenyen jövőre.Stephen Hill térdsérülése miatt kihagyhatja a szezon hátralevő részét.Ha nem draftoltátok volna Genot, akár lenne is értelme. Így azért fura lenne.zinedine5
Más:Cimini felveti egy esetleges trade lehetőségét Kirk Cousinsért.Beki
Jelenleg Geno-Sanchez-Simms-Garrard a QBjaink névsora. Sanchez kötelező cut, Garrard és Simms nem marad (nincs is értelme), ergo 2 QB-t kell vadászni. Szóval akár drafton late rounddal McCarron vagy Murray féle QB-t lehet húzni, vagy FA-ról, de kell QB.Beki
Marad 2 WR-ünk rosteren, RG és RT UFA lesz, TE szintén UFA.
Defenseben OLB, CB és S is kellene majd.
több mint 12 éve
Persze húzni kell QB-t, mert Genon kívűl a többi kuka lesz, de Cousinsért egész biztosan legalább 3. kört kell adnotok és akkor van két olyan QB akit kezdőnek szántok. Ha Cousins jobb lesz a TC-ben, akkor egy 2. körös pick egy év után kuka. Viszont ha a egy késői körrel húzzátok az általad említett két úriember közül valakit és hoztok egy veteránt (Clemens, Henne, McCown), akkor még azért kap még egy esélyt Geno.Nézd, összességében ha Geno a további meccseken nem hoz egy jó game manager QB szintet, akkor igen is h el kell gondolkozni egy QB versenyen jövőre.Stephen Hill térdsérülése miatt kihagyhatja a szezon hátralevő részét.Ha nem draftoltátok volna Genot, akár lenne is értelme. Így azért fura lenne.zinedine5
Más:Cimini felveti egy esetleges trade lehetőségét Kirk Cousinsért.Beki
Jelenleg Geno-Sanchez-Simms-Garrard a QBjaink névsora. Sanchez kötelező cut, Garrard és Simms nem marad (nincs is értelme), ergo 2 QB-t kell vadászni. Szóval akár drafton late rounddal McCarron vagy Murray féle QB-t lehet húzni, vagy FA-ról, de kell QB.Beki
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nézd, összességében ha Geno a további meccseken nem hoz egy jó game manager QB szintet, akkor igen is h el kell gondolkozni egy QB versenyen jövőre.Stephen Hill térdsérülése miatt kihagyhatja a szezon hátralevő részét.Ha nem draftoltátok volna Genot, akár lenne is értelme. Így azért fura lenne.zinedine5
Más:Cimini felveti egy esetleges trade lehetőségét Kirk Cousinsért.Beki
Jelenleg Geno-Sanchez-Simms-Garrard a QBjaink névsora. Sanchez kötelező cut, Garrard és Simms nem marad (nincs is értelme), ergo 2 QB-t kell vadászni. Szóval akár drafton late rounddal McCarron vagy Murray féle QB-t lehet húzni, vagy FA-ról, de kell QB.
több mint 12 éve
Stephen Hill térdsérülése miatt kihagyhatja a szezon hátralevő részét.Ha nem draftoltátok volna Genot, akár lenne is értelme. Így azért fura lenne.
Más:Cimini felveti egy esetleges trade lehetőségét Kirk Cousinsért.Beki