New York Jets

33 feliratkozó

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
JETS

Out: Cornerback Darrelle Revis (knee)

Did not practice: Po'uha (low back); Ellis (knee); Mangold (ankle); Fullback John Conner (hamstring); Receiver Clyde Gates (shoulder); Safety LaRon Landry (heel)

Keller saját bevallása szerint vasárnap teljes bedobással játszhat már. Mangold ma már részt fog venni az edzéseken.Beki
DT poszton ki fog játszani?Wester
Wilkerson tud játszani belül is, gondolom akkor Coples és DeVito lenne a két szélén!leeon83
Wilkerson nem tud belül játszani, ott Coples és DeVito tud alkotni. Bízom benne, hogy Pouha felépül, mert Ellis 2-3 hétig nem lesz. Ha nem, vannak cserék szerencsére.

Wilkerson DE-ként, Coples és DeVito DE/DT-ként is használható és még ott van Harrison is, kérdés mire megyünk.
Ugyanis Wilkerson 55 snapnél 1 tackle-t, DeVito 51 snapnél 4 tackle(+4 assziszt), Coples 30 snapből semmi.
több mint 11 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
JETS

Out: Cornerback Darrelle Revis (knee)

Did not practice: Po'uha (low back); Ellis (knee); Mangold (ankle); Fullback John Conner (hamstring); Receiver Clyde Gates (shoulder); Safety LaRon Landry (heel)

Keller saját bevallása szerint vasárnap teljes bedobással játszhat már. Mangold ma már részt fog venni az edzéseken.Beki
DT poszton ki fog játszani?Wester
Wilkerson tud játszani belül is, gondolom akkor Coples és DeVito lenne a két szélén!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 706 — Scream and scout
Facepalm...
Látszik h hosszú volt a tegnap éjszaka


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 854 — No es importante
A napokban hallottam valahol, hogy van néhány college (vagy középiskolai? nem emlékszem) csapat, akik két QB-s felállással próbálkoznak. Timmel egy hasonló 2QB-s felállásra, ahol van egy passzer QB és mellette ő, mint TE/2.QB, nagyon kíváncsi lennék. Szerintem marha érdekes playbookot lehetne egy ilyen felállásra írni. (Mondom ezt abszolút hozzá nem értőként. 😊)peterk2005
A Louisiana Tech college csapata használta ezt idén, de emlékszem a Texans ellen is egy olyan playre, amikor Sancho meg Tim is fenn volt egyszerre, Sparano nem feltétlen ragaszkodik NFL szinten sem a hagyományos pro style-hoz, szal ha van értelme sűrűbben ilyen felállásokat használni NFL-szinten is akk ő be fogja vállalni.empty taxi
Nem a Louisiana Tech, hanem a Louisiana-Monroe
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
NCAA videók - NCAA - Általános témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 072 — Jó ötletnek tűnt!
JETS

Out: Cornerback Darrelle Revis (knee)

Did not practice: Po'uha (low back); Ellis (knee); Mangold (ankle); Fullback John Conner (hamstring); Receiver Clyde Gates (shoulder); Safety LaRon Landry (heel)

Keller saját bevallása szerint vasárnap teljes bedobással játszhat már. Mangold ma már részt fog venni az edzéseken.Beki
DT poszton ki fog játszani?

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
JETS

Out: Cornerback Darrelle Revis (knee)

Did not practice: Po'uha (low back); Ellis (knee); Mangold (ankle); Fullback John Conner (hamstring); Receiver Clyde Gates (shoulder); Safety LaRon Landry (heel)

Keller saját bevallása szerint vasárnap teljes bedobással játszhat már. Mangold ma már részt fog venni az edzéseken.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 706 — Scream and scout
A napokban hallottam valahol, hogy van néhány college (vagy középiskolai? nem emlékszem) csapat, akik két QB-s felállással próbálkoznak. Timmel egy hasonló 2QB-s felállásra, ahol van egy passzer QB és mellette ő, mint TE/2.QB, nagyon kíváncsi lennék. Szerintem marha érdekes playbookot lehetne egy ilyen felállásra írni. (Mondom ezt abszolút hozzá nem értőként. 😊)peterk2005
A Louisiana Tech college csapata használta ezt idén, de emlékszem a Texans ellen is egy olyan playre, amikor Sancho meg Tim is fenn volt egyszerre, Sparano nem feltétlen ragaszkodik NFL szinten sem a hagyományos pro style-hoz, szal ha van értelme sűrűbben ilyen felállásokat használni NFL-szinten is akk ő be fogja vállalni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
Brown nem játszik ellenetek...itt van Ballard nagy bizonyítási esélye 😛

több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 981
TT-t betenni FB-be vagy TE-be annyira lenne értelmes mint puntot blockoltatni vele.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hülyeség is meg nem is. 😊

Úgy értem, én sem látom, hogy TT mint kezdő QB hogy tudna jó lenni a mai passz orientált ligában, azokkal az adottságokkal - dobómozdulat, döntési sebesség ill. lassúság -, ami neki van. Ezek szerintem adottságok, mert 3. éve a ligában van, és nem sokat változtak, ha tudna rajtuk változtatni, már megtette volna. Szóval, QB-ként én sem, de pl. egyfajta FB/QB/TE egyvelegként nagyon el tudnám képzelni. Egy olyan TE, aki futni is tud a labdával, blokkolni is, és közben bármikor képes 40 yardos lézert bombázni down the field (a dobási pontossága több, mint okés, nem az volt sosem a gondja). És ha dobni tud, valószínűleg elkapni is tudja a labdát.

A napokban hallottam valahol, hogy van néhány college (vagy középiskolai? nem emlékszem) csapat, akik két QB-s felállással próbálkoznak. Timmel egy hasonló 2QB-s felállásra, ahol van egy passzer QB és mellette ő, mint TE/2.QB, nagyon kíváncsi lennék. Szerintem marha érdekes playbookot lehetne egy ilyen felállásra írni. (Mondom ezt abszolút hozzá nem értőként. 😊)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 706 — Scream and scout
Bill Polian jsaid on NFL Live that the Jets should move Tim Tebow to running back.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 981


Ezen szakadok már egy ideje, de íme a hiányposztjaink. xDBeki
úgy gondolta, hogy minden Tebow fog játszani egyszerre.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Megnézve 2014-es szezon után jár le.

No kíváncsi leszek mi alakul ebből.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Timmy boy szerződése 2015-ben jár le.
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mondjuk én nem értem, hogy amíg nem Tebow a kezdő irányító, miért írna alá egy ilyen szerződést?Delonso_
Ha jól értem, nincs szó új szerződésről. Nem tudom a részleteket, de felteszem amikor átjött a Jets-hez, akkor a Jets a rookie szerződésével együtt hozta el Denverből. A rookie szerződések 4 év + 1 opcionális év hosszúak. Timnek ez a harmadik éve az NFL-ben, azaz, ha a +1 évet is figyelembe veszem, akkor az ideivel együtt 3 éves szerződése van (lehet).


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Törölt felhasználó


Ezen szakadok már egy ideje, de íme a hiányposztjaink. xD
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Mondjuk én nem értem, hogy amíg nem Tebow a kezdő irányító, miért írna alá egy ilyen szerződést?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/psydortifnlpy5tbwjjz
Woody Johnson: Tim Tebow a Jet for three more years
There were so many ridiculous moments during CNBC's interview with New York Jets owner Woody Johnson on Wednesday that we can't talk about only one. But his comments on Tim Tebow were tops.
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 981
"After the 666th MNF, Mark Sanchez has 6 TDs, 6 INTs, is averaging 6.6 yards per attempt, has a QB rating of 66.6, and wears No. 6? Oh, Lord."jjncaa
Jézus és Sátán egy csapatban.
Holy Shit....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
QB kérdéssel tényleg nem érdemes foglalkozni, abból kell főzni, ami van! Úgy olvastam, hogy ez a Jarvis Jones pass rush terén elég jó, de igen korai azért még a drafttal foglalkozni egy ilyen gyenge AFC-ben!

leeon83
Egyelőre még nem. Jelenleg 2-3-al állunk. Jön a bye week-ig a Colts, Pats és a Miami.
Colts amolyan kiegyenlített erők viadala lesz, Pats sztem sima L. Nos a Miami ellen a Phins adott O# formája döntő lesz, de Bush-t nem fogjuk tudni megállítani 100 futott yard alatt.
Nem is mernék tippelni milyen mérleggel fogunk állni a bye week előtt, mert a Pats sima L sztem, de a Colts és Phins ellen bármi lehet.Beki
Ha Revis lenne, simán magunkat tartanám esélyesnek a Colts ellen, de így azért meleg lesz. Ha viszont Donald Brown is 100 yard fölé jut ellenünk, akkor már tényleg nincs miről beszélni 😊. A Pats ellen csak a csoda segíthet, a Dolphins elleni meccsig meg ha Woody Johnson kibulizza, hogy Tebow legyen a kezdő, akkor nyerünk, ha nem akkor ...leeon83
Azt kell mondjam, hogy simán benne van a levegőben az elkövetkező 3 meccsen a 3 vereség, de max. 2 győzelemre is lehet számítani.
Futás ellen halott a defensünk és Tannehill és tud passzolni és jobban teszi, mint Sanchez, csak néha hoz buta döntéseket.
több mint 11 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
QB kérdéssel tényleg nem érdemes foglalkozni, abból kell főzni, ami van! Úgy olvastam, hogy ez a Jarvis Jones pass rush terén elég jó, de igen korai azért még a drafttal foglalkozni egy ilyen gyenge AFC-ben!

leeon83
Egyelőre még nem. Jelenleg 2-3-al állunk. Jön a bye week-ig a Colts, Pats és a Miami.
Colts amolyan kiegyenlített erők viadala lesz, Pats sztem sima L. Nos a Miami ellen a Phins adott O# formája döntő lesz, de Bush-t nem fogjuk tudni megállítani 100 futott yard alatt.
Nem is mernék tippelni milyen mérleggel fogunk állni a bye week előtt, mert a Pats sima L sztem, de a Colts és Phins ellen bármi lehet.Beki
Ha Revis lenne, simán magunkat tartanám esélyesnek a Colts ellen, de így azért meleg lesz. Ha viszont Donald Brown is 100 yard fölé jut ellenünk, akkor már tényleg nincs miről beszélni 😊. A Pats ellen csak a csoda segíthet, a Dolphins elleni meccsig meg ha Woody Johnson kibulizza, hogy Tebow legyen a kezdő, akkor nyerünk, ha nem akkor ...
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
"After the 666th MNF, Mark Sanchez has 6 TDs, 6 INTs, is averaging 6.6 yards per attempt, has a QB rating of 66.6, and wears No. 6? Oh, Lord."jjncaa
Ómen. Meg vagyon írva, hogy ahol Istenfia megjelenik, ott az Antikrisztus is reinkarnálódik. Most legalább kiderült, hogy kinek a testébe bújt bele. 😉

Meg kell hagyni, van stílusa. Választhatott volna egy puntert vagy vízhordót is, de nem, a fickó ezúttal face-to-face játssza a pókert. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
QB kérdéssel tényleg nem érdemes foglalkozni, abból kell főzni, ami van! Úgy olvastam, hogy ez a Jarvis Jones pass rush terén elég jó, de igen korai azért még a drafttal foglalkozni egy ilyen gyenge AFC-ben!

leeon83
Egyelőre még nem. Jelenleg 2-3-al állunk. Jön a bye week-ig a Colts, Pats és a Miami.
Colts amolyan kiegyenlített erők viadala lesz, Pats sztem sima L. Nos a Miami ellen a Phins adott O# formája döntő lesz, de Bush-t nem fogjuk tudni megállítani 100 futott yard alatt.
Nem is mernék tippelni milyen mérleggel fogunk állni a bye week előtt, mert a Pats sima L sztem, de a Colts és Phins ellen bármi lehet.
több mint 11 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
QB kérdéssel tényleg nem érdemes foglalkozni, abból kell főzni, ami van! Úgy olvastam, hogy ez a Jarvis Jones pass rush terén elég jó, de igen korai azért még a drafttal foglalkozni egy ilyen gyenge AFC-ben!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
A Walterfootball mock draftjában 1/4-re választanánk Jarvis Jonest. 😊Beki
Ennél később fogunk draftolni az tuti! Amúgy meg inkább az O falt erősíteném, bár nem ismerem az egyetemistákat és nem tudom, hogy lesz-e valaki értelmes?!leeon83
Egy QB mindig jól jön 😉 😛dande
QB-kal beragadtunk még a köv. szezonra, addig tuti, hogy Sanchez marad.