New York Jets
30 feliratkozó
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
www.ganggreennation.com/2013/12/12/5199226/has-been-rex-ryan-been-building-the-wrong-kind-of-defense-the-passingHa valakinek van kedve és energiája olvasgatni és elemezni.
Team statok:
Defense against pass: 9th (meccsenként 254.9 yardot engedünk)
Defense against rush: 2nd (meccsenként 82.6 yardot engedünk)
A szezonban eddig csupán 8 INT-et szedett össze a védelem.
Offense pass: 30th (meccsenként 181.4 passzolt yard)
Offense rush: 11th (meccsenként 121.6 futott yard)
Offense total yards: 30th (307.5 total yard meccsenként)
Ofense pocsék, pocsék, pocslk és pocsék...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Reed nem edz ma, Cro posi drilleket csinál.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
overthecap.com/calculator/?Team=JetsKicsit kalkuláltam és a 2014-es szezonra cutoltam Sanchezt, Holmes-t és Cromartie-t az eredmény: 48,5M cap space, ebből lejön még nyilván a rookiek szerződése, de 1,5M nincs benne szvsz cap rolloverként.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Tegnap nem edzett Cromartie, Hill és Winslow, limitált volt Holmes és McIntyre.Hill-t biztosra mondanám, hogy nem lép pályára, viszont Cromartie hiányzása érzékeny lehet, főleg ha Newtont kellene levadászni futás ellen.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Stephen Hill térdsérülése miatt kihagyhatja a szezon hátralevő részét.Más:
Cimini felveti egy esetleges trade lehetőségét Kirk Cousinsért.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nfl.com-on van egy cikk, hogy mely csapatoknak kellene az offseasonben QB-t vadászni és a Jets a must kategóriában van.
több mint 12 éve
A lepény hal megy elöl a remény hal meg utoljára 😀Sztem már a hétvégén bukjuk ezt a részt. 😀Bekiigazából az első pont a legneccesebb 😀WesterJók az esélyeink. 😀BekiManish Mehta @MMehtaNYDN 53mpPO:
Jets are still mathematically alive for playoffs. However, #NYJ will be officially eliminated if it loses to Panthers AND Ravens beat LionsBeki
- megnyerjük mindhárom meccsünk
- a ravens kétszer kikap
- a chargers egyszer kikapWester
Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sztem már a hétvégén bukjuk ezt a részt. 😀igazából az első pont a legneccesebb 😀WesterJók az esélyeink. 😀BekiManish Mehta @MMehtaNYDN 53mpPO:
Jets are still mathematically alive for playoffs. However, #NYJ will be officially eliminated if it loses to Panthers AND Ravens beat LionsBeki
- megnyerjük mindhárom meccsünk
- a ravens kétszer kikap
- a chargers egyszer kikapWester
több mint 12 éve
igazából az első pont a legneccesebb 😀Jók az esélyeink. 😀BekiManish Mehta @MMehtaNYDN 53mpPO:
Jets are still mathematically alive for playoffs. However, #NYJ will be officially eliminated if it loses to Panthers AND Ravens beat LionsBeki
- megnyerjük mindhárom meccsünk
- a ravens kétszer kikap
- a chargers egyszer kikapWester
Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Jók az esélyeink. 😀Manish Mehta @MMehtaNYDN 53mpPO:
Jets are still mathematically alive for playoffs. However, #NYJ will be officially eliminated if it loses to Panthers AND Ravens beat LionsBeki
- megnyerjük mindhárom meccsünk
- a ravens kétszer kikap
- a chargers egyszer kikapWester
több mint 12 éve
Manish Mehta @MMehtaNYDN 53mpPO:
Jets are still mathematically alive for playoffs. However, #NYJ will be officially eliminated if it loses to Panthers AND Ravens beat LionsBeki
- megnyerjük mindhárom meccsünk
- a ravens kétszer kikap
- a chargers egyszer kikap
Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Manish Mehta @MMehtaNYDN 53mpJets are still mathematically alive for playoffs. However, #NYJ will be officially eliminated if it loses to Panthers AND Ravens beat Lions
több mint 12 éve
espn.go.com/blog/new-york-jets/post/_/id/32729/eager-jets-havent-quit-on-rex-ryan?ex_cid=nullúgy látszik cimini megijedt tegnap, ebben meglepő módon most nincs semmi fikázás
Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
am ryan felajánlott ma egy szabadnapot, de a csapat visszautasította... HELYES 😀WesterTetszik ez a mentalitás 😛
több mint 12 éve
am ryan felajánlott ma egy szabadnapot, de a csapat visszautasította... HELYES 😀
Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Messzemenő elemzésekbe nem mennék bele a tegnapi meccset tekintve, de néhány fontosabb dolog sztem:remélem ez a meccs visszahozta az önbizalmat, és vasárnap valahogy nyerünk 😀
-a rohadt életbe h Kerley jelenléte mennyit számít, így ennyit elsőre ami eszembe jut. Jelenleg ő az egyetlen WR-ünk aki bármikor képes elszakadni az őrzőjétől és jó kezei is vannak. Holmes-ot meg cutoljuk a picsába, mert azon is felidegesítem magam, ha pályán látom.
-Nagyon kellene Genonak végre egy elkapni és blokkolni is képes TE, nagyon sokat segítene neki.
-OL: futás és passzblokkolás továbbra is átlagon aluli. Hihetetlen h Winters mennyire gyenge. Mikor bekapcsolódtam 2 mínusz yardos futásunk volt és mindkettő miatta és a PFF-nél is ő kapott negatív értékelétst egyedül.
-Milliner jó volt végre csak így tovább, Cro-t alázták érik a cut.
-Safety-kre egyedül Streater TD-jénél lehet panasz, mikor Reed nagyon fizikális játékot akart, egyébként OK.
Persze mindezek is kevesek lesznek a Panthers ellen.
Editke mondja: eddig Genot 39 alkalommal sackelték. Asszem jövő héten Hardy, CJ és Lotulelei megmutatja mi az a nyomás.Beki
Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Messzemenő elemzésekbe nem mennék bele a tegnapi meccset tekintve, de néhány fontosabb dolog sztem:-a rohadt életbe h Kerley jelenléte mennyit számít, így ennyit elsőre ami eszembe jut. Jelenleg ő az egyetlen WR-ünk aki bármikor képes elszakadni az őrzőjétől és jó kezei is vannak. Holmes-ot meg cutoljuk a picsába, mert azon is felidegesítem magam, ha pályán látom.
-Nagyon kellene Genonak végre egy elkapni és blokkolni is képes TE, nagyon sokat segítene neki.
-OL: futás és passzblokkolás továbbra is átlagon aluli. Hihetetlen h Winters mennyire gyenge. Mikor bekapcsolódtam 2 mínusz yardos futásunk volt és mindkettő miatta és a PFF-nél is ő kapott negatív értékelétst egyedül.
-Milliner jó volt végre csak így tovább, Cro-t alázták érik a cut.
-Safety-kre egyedül Streater TD-jénél lehet panasz, mikor Reed nagyon fizikális játékot akart, egyébként OK.
Persze mindezek is kevesek lesznek a Panthers ellen.
Editke mondja: eddig Genot 39 alkalommal sackelték. Asszem jövő héten Hardy, CJ és Lotulelei megmutatja mi az a nyomás.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Draft szempontjából 14. választás a mienk.Egy hétvégi vereség esetén végleg lemondhatunk a PO-ról viszont.
több mint 12 éve
Meg sem mondtam, még is simán nyertünk!Antonio Allen a király!
Go Jets!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Perpill a Ravens-é a 6th playoff seed 7-6-os mérleggel, emellett a Dolphins szintén 7-6, még mi és a Chargers 6-7-es mérleggel üldözzük őket.
több mint 12 éve
Strange...profootballtalk.nbcsports.com/2013/12/08/woody-johnson-pretty-happy-with-direction-of-jets/

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Én sztem maradhatna még egy évet, de nem látok sok esélyt rá. De sztem 100%, hogy 2 éven belül HC lesz valahol másholItt a lényeg, hogy HC-nak nem, de kiváló DC. Ezért is írtam, hogy akár lehetne Mornhinweg-et interim HC-nak megtenni és ha Idzik benne látja a megoldást, akkor megkaphatná HC-ként a lehetőséget.Azon gondolkozom mostanság, hogy amennyiben ma kikapunk van-e értelme Ryant a szezon végéig HC-ként meghagyni. A PO szempontjából így is szar a helyzet a divízión belüli mérlegünk miatt és lássuk be Rex az offense esetén teljesen impotens és Reed kezdetésével hazavágta a passz elleni védekezésünket is.Teljesen egyetértek veled. Szerintem Rex nem való HC-nek.Stylee
Több esélyt nem érdemel ez egyértelmű nálam és idén a PO nem lesz meg, így Idziknek lenne ideje bőven számára megfelelő embert HC-nak kinevezni, addig MM-t vagy DT-t megtenni interim HC-nak és ennyi.
Mai meccset illeti: Hill doubtful, de végre a Holmes-Kerley duó egyszerre lesz a pályán teljesen egészségesen, így Genonak sem lehet kifogása, hogy nincs célpontja. Ma este gyakorlatilag a teljes offense pályán lesz.Beki
A drafton pedig kaphatna az offense-be fegyvereket bőven, míg FA-ról védelembe igazolni.
Természetesen ezek mind messzemenő találgatások, de mai vereség esetén valami hasonlóban gondolkoznék.
Nem tudom miért, de mai napon ismételten Geno és Milliner benchelést várok és L-t. 😕Beki
Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Idzik apja, John Idzik Sr. meghalt, az öreg is NFL-edző volt anno: www.nj.com/jets/index.ssf/2013/12/jets_general_manager_john_idziks_father_dies_at_85.htmlempty taxiOhh, eddig nem is olvastam ezt a hírt.
Nyugodjon békében! 😕
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Itt a lényeg, hogy HC-nak nem, de kiváló DC. Ezért is írtam, hogy akár lehetne Mornhinweg-et interim HC-nak megtenni és ha Idzik benne látja a megoldást, akkor megkaphatná HC-ként a lehetőséget.Azon gondolkozom mostanság, hogy amennyiben ma kikapunk van-e értelme Ryant a szezon végéig HC-ként meghagyni. A PO szempontjából így is szar a helyzet a divízión belüli mérlegünk miatt és lássuk be Rex az offense esetén teljesen impotens és Reed kezdetésével hazavágta a passz elleni védekezésünket is.Teljesen egyetértek veled. Szerintem Rex nem való HC-nek.Stylee
Több esélyt nem érdemel ez egyértelmű nálam és idén a PO nem lesz meg, így Idziknek lenne ideje bőven számára megfelelő embert HC-nak kinevezni, addig MM-t vagy DT-t megtenni interim HC-nak és ennyi.
Mai meccset illeti: Hill doubtful, de végre a Holmes-Kerley duó egyszerre lesz a pályán teljesen egészségesen, így Genonak sem lehet kifogása, hogy nincs célpontja. Ma este gyakorlatilag a teljes offense pályán lesz.Beki
A drafton pedig kaphatna az offense-be fegyvereket bőven, míg FA-ról védelembe igazolni.
Természetesen ezek mind messzemenő találgatások, de mai vereség esetén valami hasonlóban gondolkoznék.
Nem tudom miért, de mai napon ismételten Geno és Milliner benchelést várok és L-t. 😕
több mint 12 éve
Idzik apja, John Idzik Sr. meghalt, az öreg is NFL-edző volt anno: www.nj.com/jets/index.ssf/2013/12/jets_general_manager_john_idziks_father_dies_at_85.html

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...