Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

New York Jets

30 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
 www.ganggreennation.com/2013/12/12/5199226/has-been-rex-ryan-been-building-the-wrong-kind-of-defense-the-passing

Ha valakinek van kedve és energiája olvasgatni és elemezni.

Team statok:
Defense against pass: 9th (meccsenként 254.9 yardot engedünk)
Defense against rush: 2nd (meccsenként 82.6 yardot engedünk)
A szezonban eddig csupán 8 INT-et szedett össze a védelem.

Offense pass: 30th (meccsenként 181.4 passzolt yard)
Offense rush: 11th (meccsenként 121.6 futott yard)
Offense total yards: 30th (307.5 total yard meccsenként)

Ofense pocsék, pocsék, pocslk és pocsék...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Reed nem edz ma, Cro posi drilleket csinál.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
 overthecap.com/calculator/?Team=Jets
Kicsit kalkuláltam és a 2014-es szezonra cutoltam Sanchezt, Holmes-t és Cromartie-t az eredmény: 48,5M cap space, ebből lejön még nyilván a rookiek szerződése, de 1,5M nincs benne szvsz cap rolloverként.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Tegnap nem edzett Cromartie, Hill és Winslow, limitált volt Holmes és McIntyre.

Hill-t biztosra mondanám, hogy nem lép pályára, viszont Cromartie hiányzása érzékeny lehet, főleg ha Newtont kellene levadászni futás ellen.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Stephen Hill térdsérülése miatt kihagyhatja a szezon hátralevő részét.

Más:
Cimini felveti egy esetleges trade lehetőségét Kirk Cousinsért.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nfl.com-on van egy cikk, hogy mely csapatoknak kellene az offseasonben QB-t vadászni és a Jets a must kategóriában van.
több mint 12 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!
Manish Mehta ‏@MMehtaNYDN 53mp
Jets are still mathematically alive for playoffs. However, #NYJ will be officially eliminated if it loses to Panthers AND Ravens beat LionsBeki
PO:
- megnyerjük mindhárom meccsünk
- a ravens kétszer kikap
- a chargers egyszer kikapWester
Jók az esélyeink. 😀Beki
igazából az első pont a legneccesebb 😀Wester
Sztem már a hétvégén bukjuk ezt a részt. 😀Beki
A lepény hal megy elöl a remény hal meg utoljára 😀

Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Manish Mehta ‏@MMehtaNYDN 53mp
Jets are still mathematically alive for playoffs. However, #NYJ will be officially eliminated if it loses to Panthers AND Ravens beat LionsBeki
PO:
- megnyerjük mindhárom meccsünk
- a ravens kétszer kikap
- a chargers egyszer kikapWester
Jók az esélyeink. 😀Beki
igazából az első pont a legneccesebb 😀Wester
Sztem már a hétvégén bukjuk ezt a részt. 😀
több mint 12 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!
Manish Mehta ‏@MMehtaNYDN 53mp
Jets are still mathematically alive for playoffs. However, #NYJ will be officially eliminated if it loses to Panthers AND Ravens beat LionsBeki
PO:
- megnyerjük mindhárom meccsünk
- a ravens kétszer kikap
- a chargers egyszer kikapWester
Jók az esélyeink. 😀Beki
igazából az első pont a legneccesebb 😀

Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Manish Mehta ‏@MMehtaNYDN 53mp
Jets are still mathematically alive for playoffs. However, #NYJ will be officially eliminated if it loses to Panthers AND Ravens beat LionsBeki
PO:
- megnyerjük mindhárom meccsünk
- a ravens kétszer kikap
- a chargers egyszer kikapWester
Jók az esélyeink. 😀
több mint 12 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!
Manish Mehta ‏@MMehtaNYDN 53mp
Jets are still mathematically alive for playoffs. However, #NYJ will be officially eliminated if it loses to Panthers AND Ravens beat LionsBeki
PO:
- megnyerjük mindhárom meccsünk
- a ravens kétszer kikap
- a chargers egyszer kikap

Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Manish Mehta ‏@MMehtaNYDN 53mp
Jets are still mathematically alive for playoffs. However, #NYJ will be officially eliminated if it loses to Panthers AND Ravens beat Lions
több mint 12 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!
 espn.go.com/blog/new-york-jets/post/_/id/32729/eager-jets-havent-quit-on-rex-ryan?ex_cid=null
úgy látszik cimini megijedt tegnap, ebben meglepő módon most nincs semmi fikázás

Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Stylee New York Jets 480
am ryan felajánlott ma egy szabadnapot, de a csapat visszautasította... HELYES 😀Wester
Tetszik ez a mentalitás 😛
több mint 12 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!
am ryan felajánlott ma egy szabadnapot, de a csapat visszautasította... HELYES 😀

Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!
Messzemenő elemzésekbe nem mennék bele a tegnapi meccset tekintve, de néhány fontosabb dolog sztem:

-a rohadt életbe h Kerley jelenléte mennyit számít, így ennyit elsőre ami eszembe jut. Jelenleg ő az egyetlen WR-ünk aki bármikor képes elszakadni az őrzőjétől és jó kezei is vannak. Holmes-ot meg cutoljuk a picsába, mert azon is felidegesítem magam, ha pályán látom.
-Nagyon kellene Genonak végre egy elkapni és blokkolni is képes TE, nagyon sokat segítene neki.
-OL: futás és passzblokkolás továbbra is átlagon aluli. Hihetetlen h Winters mennyire gyenge. Mikor bekapcsolódtam 2 mínusz yardos futásunk volt és mindkettő miatta és a PFF-nél is ő kapott negatív értékelétst egyedül.
-Milliner jó volt végre csak így tovább, Cro-t alázták érik a cut.
-Safety-kre egyedül Streater TD-jénél lehet panasz, mikor Reed nagyon fizikális játékot akart, egyébként OK.

Persze mindezek is kevesek lesznek a Panthers ellen.

Editke mondja: eddig Genot 39 alkalommal sackelték. Asszem jövő héten Hardy, CJ és Lotulelei megmutatja mi az a nyomás.Beki
remélem ez a meccs visszahozta az önbizalmat, és vasárnap valahogy nyerünk 😀

Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Messzemenő elemzésekbe nem mennék bele a tegnapi meccset tekintve, de néhány fontosabb dolog sztem:

-a rohadt életbe h Kerley jelenléte mennyit számít, így ennyit elsőre ami eszembe jut. Jelenleg ő az egyetlen WR-ünk aki bármikor képes elszakadni az őrzőjétől és jó kezei is vannak. Holmes-ot meg cutoljuk a picsába, mert azon is felidegesítem magam, ha pályán látom.
-Nagyon kellene Genonak végre egy elkapni és blokkolni is képes TE, nagyon sokat segítene neki.
-OL: futás és passzblokkolás továbbra is átlagon aluli. Hihetetlen h Winters mennyire gyenge. Mikor bekapcsolódtam 2 mínusz yardos futásunk volt és mindkettő miatta és a PFF-nél is ő kapott negatív értékelétst egyedül.
-Milliner jó volt végre csak így tovább, Cro-t alázták érik a cut.
-Safety-kre egyedül Streater TD-jénél lehet panasz, mikor Reed nagyon fizikális játékot akart, egyébként OK.

Persze mindezek is kevesek lesznek a Panthers ellen.

Editke mondja: eddig Genot 39 alkalommal sackelték. Asszem jövő héten Hardy, CJ és Lotulelei megmutatja mi az a nyomás.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Draft szempontjából 14. választás a mienk.
Egy hétvégi vereség esetén végleg lemondhatunk a PO-ról viszont.
több mint 12 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Meg sem mondtam, még is simán nyertünk!
Antonio Allen a király!

Go Jets!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Perpill a Ravens-é a 6th playoff seed 7-6-os mérleggel, emellett a Dolphins szintén 7-6, még mi és a Chargers 6-7-es mérleggel üldözzük őket.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Strange...
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/12/08/woody-johnson-pretty-happy-with-direction-of-jets/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!
Azon gondolkozom mostanság, hogy amennyiben ma kikapunk van-e értelme Ryant a szezon végéig HC-ként meghagyni. A PO szempontjából így is szar a helyzet a divízión belüli mérlegünk miatt és lássuk be Rex az offense esetén teljesen impotens és Reed kezdetésével hazavágta a passz elleni védekezésünket is.

Több esélyt nem érdemel ez egyértelmű nálam és idén a PO nem lesz meg, így Idziknek lenne ideje bőven számára megfelelő embert HC-nak kinevezni, addig MM-t vagy DT-t megtenni interim HC-nak és ennyi.

Mai meccset illeti: Hill doubtful, de végre a Holmes-Kerley duó egyszerre lesz a pályán teljesen egészségesen, így Genonak sem lehet kifogása, hogy nincs célpontja. Ma este gyakorlatilag a teljes offense pályán lesz.Beki
Teljesen egyetértek veled. Szerintem Rex nem való HC-nek.Stylee
Itt a lényeg, hogy HC-nak nem, de kiváló DC. Ezért is írtam, hogy akár lehetne Mornhinweg-et interim HC-nak megtenni és ha Idzik benne látja a megoldást, akkor megkaphatná HC-ként a lehetőséget.
A drafton pedig kaphatna az offense-be fegyvereket bőven, míg FA-ról védelembe igazolni.
Természetesen ezek mind messzemenő találgatások, de mai vereség esetén valami hasonlóban gondolkoznék.

Nem tudom miért, de mai napon ismételten Geno és Milliner benchelést várok és L-t. 😕Beki
Én sztem maradhatna még egy évet, de nem látok sok esélyt rá. De sztem 100%, hogy 2 éven belül HC lesz valahol máshol

Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Idzik apja, John Idzik Sr. meghalt, az öreg is NFL-edző volt anno:  www.nj.com/jets/index.ssf/2013/12/jets_general_manager_john_idziks_father_dies_at_85.htmlempty taxi
Ohh, eddig nem is olvastam ezt a hírt.
Nyugodjon békében! 😕
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Azon gondolkozom mostanság, hogy amennyiben ma kikapunk van-e értelme Ryant a szezon végéig HC-ként meghagyni. A PO szempontjából így is szar a helyzet a divízión belüli mérlegünk miatt és lássuk be Rex az offense esetén teljesen impotens és Reed kezdetésével hazavágta a passz elleni védekezésünket is.

Több esélyt nem érdemel ez egyértelmű nálam és idén a PO nem lesz meg, így Idziknek lenne ideje bőven számára megfelelő embert HC-nak kinevezni, addig MM-t vagy DT-t megtenni interim HC-nak és ennyi.

Mai meccset illeti: Hill doubtful, de végre a Holmes-Kerley duó egyszerre lesz a pályán teljesen egészségesen, így Genonak sem lehet kifogása, hogy nincs célpontja. Ma este gyakorlatilag a teljes offense pályán lesz.Beki
Teljesen egyetértek veled. Szerintem Rex nem való HC-nek.Stylee
Itt a lényeg, hogy HC-nak nem, de kiváló DC. Ezért is írtam, hogy akár lehetne Mornhinweg-et interim HC-nak megtenni és ha Idzik benne látja a megoldást, akkor megkaphatná HC-ként a lehetőséget.
A drafton pedig kaphatna az offense-be fegyvereket bőven, míg FA-ról védelembe igazolni.
Természetesen ezek mind messzemenő találgatások, de mai vereség esetén valami hasonlóban gondolkoznék.

Nem tudom miért, de mai napon ismételten Geno és Milliner benchelést várok és L-t. 😕
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Idzik apja, John Idzik Sr. meghalt, az öreg is NFL-edző volt anno:  www.nj.com/jets/index.ssf/2013/12/jets_general_manager_john_idziks_father_dies_at_85.html


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...