New York Jets

33 feliratkozó

több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
Tebow kezd? Most elképzelem, ahogy Stez ül az ágy szélén, egyik kezével fogja a fejét, másik kezében a zaci bilétája, ami azért kellett, hogy Sobrit ki tudja fizetni. 😀

Csempiönsip.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
További kellemes hírek:
Hill és Keller ma sem fog edzeni.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Revist túlértékeltnek, hmm...😀
Köszi a rövid tájékoztatót. 😊
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Adam Schefter ‏@AdamSchefter
Check that: Jets signing WR Jason Hill.

Tehát ez előrevetíti, hogy Holmes kiesett a szezonra.

Nah valaki elárulna erről a paliról vmit? Mit tud stb.? :/Beki
a tavalyi Jax-Jets előtt ő volt az aki túlértékeltnek hívta Revist 😀

a legjobb elkapó volt a Jaxben (nagy szó) de év közben kivágták, a Broncos 53-ba meg nem tudott bekerülni. Bővebben majd iktriad.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Manish Mehta ‏@MMehtaNYDN
Jets will place Santonio Holmes on season ending injured reserve with lisfranc injury to left foot.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter ‏@AdamSchefter
Check that: Jets signing WR Jason Hill.

Tehát ez előrevetíti, hogy Holmes kiesett a szezonra.

Nah valaki elárulna erről a paliról vmit? Mit tud stb.? :/
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Revis sérülésétől eltekintve csont nélkül valósul meg az idény eleji jóslat Sanchez vs. Tebow témában.

Ryannek meg elsősorban Revis miatt, talán marad egy extra éve, hogy megtartsa az állását.DoM
Bizonyosan Ryannek is van hibája az egészben, talán nem is kevés, de a csapat több sebből vérzik.

Lehet jót tett az öltözői hangulatnak Tebow érkezése, de ez az offense ezer sebből vérzik.
Sanchez nem az a franchise QB, akire gondoltak, lehet az első 2 szezonja inspiráló volt, de a futás nagyban vitte a szekeret előre. Nem látom benne a potenciált. Igazából 2 szezon, 2 kül. OC és offense séma mellett is ugyanazt produkálja. Rossz döntéseket hoz, pontatlanul és néha erőtlenül passzol, nem fejlődik és nem viszi a hátán a csapatot.

Nah, most idehoztuk szerencsétlen Tebowt, aki PO-ba vezette a Denvert. 2nd QB ez várható volt. Dehogy a Sparano offense egyik ékkövének tartott WC ennyire ne működjön ezt azért nem vártam. Tebowt nem merjük futtatni, Kerley még csak lehetőséget sem kap, hogy cipelje a labdát vagy másik WR, Greene meg igen...

Az offensünk futásra épülne. Ehhez adott lenne Greene, Powell és McKnight. Greene futásonként a 3 yardos átlagot sem éri el, Ryan elmesélése alapján McKnight, mint RB megbukott, Powellt talán felismerjük végre, hogy jobban használhatjuk, mint a másik RB-nket.
TE-nél Keller eddig 1-2 snapet volt pályán, óriási kiesés ő, bár Cumberland azért hozzáteszi a magáét. WR corpnál sejtettem szezon elején is, hogy gyenge lesz, de most, hogy Holmes kiesik valszeg a liga leggyengébb elkapó gárdája lesz nálunk.
OL pass protectionben jól helytáll, de futás blokkolásban...

Védelemben kiesett Revis és a helyettese Wilson első körös pick létére nem tudja tartani az elkapóit.
200 futott yardot engedünk majdnem minden meccsen, sackek száma alacsony.

Ezernyi sebből vérzik a csapat, nem tudom mit lehetne tenni...
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Revis sérülésétől eltekintve csont nélkül valósul meg az idény eleji jóslat Sanchez vs. Tebow témában.

Ryannek meg elsősorban Revis miatt, talán marad egy extra éve, hogy megtartsa az állását.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Nagyon is jól tenné Johnson bá, ha nyomatékosítaná a dolgokat és Tebow kezdene, vagy pár snapet WC formációkon kívül is kapna. Igazából nem tudom mennyire értené meg magát a 3 egészséges WR-el: Kerley, Schilens és Hill van csak aki bevethető. Kellerről semmit nem tudni még, mert ő nagyon hiányzik a passz gépezetből.

Ryan várhatóan ma ad felvilágosítást (jelentheti be Holmes season outját) Holmes állapotáról.
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na ha Tebow kezdene vagy játszana lehet megnézem 😛 pedig ha valamiért ezért a meccsért nem nagyon indultam be. Igaz sanszos elég a 4. negyedre felkelni 😀
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Sobri, úgy tűnik imáid meghallgatásra találnak.


Tim Tebow - QB - Jets

Two people who "know how (Jets owner Woody Johnson) runs his football operation" told ESPN New York that Johnson will "push his football people to start (Tim) Tebow."
There's no hard evidence Johnson is fixing to meddle with the Jets' lineup, but this is the same owner who pushed for Brett Favre in 2008. Johnson was guarded in his Monday vote of confidence in Mark Sanchez, and volunteered that questions about Tebow taking over will "be asked more frequently if this progresses because this is unacceptable playing." Already a slow train coming, Tebow supplanting Sanchez could become a formality if Sanchez's start against the Texans goes as poorly as it should on paper.
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
85től ennyire fázik az NFL, hogy még a Jetsnek sem kell?Amadeus91
Látod...😀Beki
mondjuk a sok trash talk után meglepő lett volna.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
85től ennyire fázik az NFL, hogy még a Jetsnek sem kell?Amadeus91
Látod...😀
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
85től ennyire fázik az NFL, hogy még a Jetsnek sem kell?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
The Miami Dolphins signed WR Jabar Gaffney (Patriots) and released WR Legedu Naanee and DL Andre Fluellen Tuesday, Oct. 2. The team also waived/injured LB Mike Rivera.

Végre...De a két utóbbi helyére ki kerül ?
DM13
Sztem másik topicba akarta nem? 😊
több mint 11 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 330 — Dolphins fan
The Miami Dolphins signed WR Jabar Gaffney (Patriots) and released WR Legedu Naanee and DL Andre Fluellen Tuesday, Oct. 2. The team also waived/injured LB Mike Rivera.

Végre...De a két utóbbi helyére ki kerül ?

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Sobri: de az a rendszer, amirol beszelsz, az itt nincs meg. Csak hasonlitsd ossze az altalad emlitett ket csapatot ezzel. Ott ket elit QB van es volt, akik a semmibol nyerik a meccseket, ha kell. A packers vedelme meg akkoriban azert eleg jo volt, es turnovergyar, ha jol emlekszem. Rodgersnek meg azer jo 2-3 biztos celpontja volt, meg a serultek mellett is. A Jetsnel van egy Sancho, vagy Tebow, dobni egyik sem tud, a csapat futojateka kritikan aluli, a WRek szarok, aki van, az is serult folyton. Revis nelkul a vedelem egy szar, de mar vele, meg tavaly sem volt valami atom azert. Mar o sincs. Nincsen egyetlen jatekos sem, aki meccset tudna nyerni, es barmikor villan. A Broncosban volt. Volt egy baszott jo futojatek Tebow nelkuul is, volt egy fasza vedelem, es egy atom rugo, aki 50+-rol rugdostta a GW FG-ket.
Ennel a Jetsnel igy szerintem mas a leanyzo fekvese, mint a masik ket csapatnal.Stez
Ez lehet, hogy igaz, de nem 4 meccs után.
Mivel én a Giantset is szeretem, emlékszem nekik hogy indult a 2007-es év.
2 igazi szopó, visszavonult Tiki, egy undrafted rookie volt érdemi futónak Jacobs mellé, a szezon elött is 6-10 volt a legjobb jóslat, aztán az első 2 meccs után temetői hangulat, lehangoló játék.
Igaz, ott egy HoF kandidáns Coughlin a HC, itt meg nem.
És lehet valóban nincs meg az a rendszer, amelybe kvázi mindegy ki kerül, ennyire mélyen nem ismerem a Jets-t.
De azt tudom, hogy van egy játékos, aki meccset tudna nyerni. 😊
Ha kezdetik Tebow-t, akkor egyértelműen ki fog derülni, hogy mennyire működik nála standarden a csodafaktor, ugyanis ahogy kielemezted, semmi esélye a PO-ra, ha átveszi a csapatot 2:4, 2:5-nél. És ha mégis, az ékes bizonyíték lesz.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Majd jön Owens és Plaxico szerintem próbajátékra, aztán valamelyik marad is. 😀Stez
Hát trade-del sztem nem próbálkozunk egy WR-ért sem majd, így vmelyikük a kettejük közül lesz a befutó. 😀
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Majd jön Owens és Plaxico szerintem próbajátékra, aztán valamelyik marad is. 😀

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Jets WR S. Holmes has a lisfranc injury to his left foot. Still unclear if it's broken, but is 99% likely out for the season.

Source confirms @JasonColeYahoo report that Santonio Holmes did, indeed, suffer a Lisfranc injury. He's almost certainly out for year #nyj

Ennyit Holmes további játékáról, amit megerősítettek még, hogy Chad Johnson nem lesz Jets játékos.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Sobri: de az a rendszer, amirol beszelsz, az itt nincs meg. Csak hasonlitsd ossze az altalad emlitett ket csapatot ezzel. Ott ket elit QB van es volt, akik a semmibol nyerik a meccseket, ha kell. A packers vedelme meg akkoriban azert eleg jo volt, es turnovergyar, ha jol emlekszem. Rodgersnek meg azer jo 2-3 biztos celpontja volt, meg a serultek mellett is. A Jetsnel van egy Sancho, vagy Tebow, dobni egyik sem tud, a csapat futojateka kritikan aluli, a WRek szarok, aki van, az is serult folyton. Revis nelkul a vedelem egy szar, de mar vele, meg tavaly sem volt valami atom azert. Mar o sincs. Nincsen egyetlen jatekos sem, aki meccset tudna nyerni, es barmikor villan. A Broncosban volt. Volt egy baszott jo futojatek Tebow nelkuul is, volt egy fasza vedelem, es egy atom rugo, aki 50+-rol rugdostta a GW FG-ket.
Ennel a Jetsnel igy szerintem mas a leanyzo fekvese, mint a masik ket csapatnal.

több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Sztem először egy jó RB kell mert LT-vel nem voltunk olyan szarok Wester
Hááát, ha RB-t is húznánk, ami sztem badarság lenne azért is, mert sztem all-downos RB-re lenne szükségünk és T-Rich szintű futó sztem nem lesz a köv. drafton.
Ha top5-ben, 10-ben draftolunk a további eredményektől függően QB/WR kell, esetleg, ha Jarvis Jones benn lenne ő lenne az egyedüli defense player, akit elfogadnék, de defense draftot első körben meg nem szeretnék látni ilyen offense produkció mellett.Beki
Nem?
Ismered Lattimoret? Delonso_
Nos, nem, bár ahogy ESPN-nél látom elég szép értékeléssel bír már most is, utánanézek Lattimorenak. 😊Beki
Érdemes. Én jobbnak tartom T-Richnél, bár magas a léc.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Jets announce they won't have any updates on Santonio Holmes tonight. However, feeling in organization is he'll be lost for season.

Jó lenne már minél előbb tudni vmit, mert kellene lépni FA-n akkor, ha kiesne. :/
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Sztem először egy jó RB kell mert LT-vel nem voltunk olyan szarok Wester
Hááát, ha RB-t is húznánk, ami sztem badarság lenne azért is, mert sztem all-downos RB-re lenne szükségünk és T-Rich szintű futó sztem nem lesz a köv. drafton.
Ha top5-ben, 10-ben draftolunk a további eredményektől függően QB/WR kell, esetleg, ha Jarvis Jones benn lenne ő lenne az egyedüli defense player, akit elfogadnék, de defense draftot első körben meg nem szeretnék látni ilyen offense produkció mellett.Beki
Nem?
Ismered Lattimoret? Delonso_
Nos, nem, bár ahogy ESPN-nél látom elég szép értékeléssel bír már most is, utánanézek Lattimorenak. 😊
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Sztem először egy jó RB kell mert LT-vel nem voltunk olyan szarok Wester
Hááát, ha RB-t is húznánk, ami sztem badarság lenne azért is, mert sztem all-downos RB-re lenne szükségünk és T-Rich szintű futó sztem nem lesz a köv. drafton.
Ha top5-ben, 10-ben draftolunk a további eredményektől függően QB/WR kell, esetleg, ha Jarvis Jones benn lenne ő lenne az egyedüli defense player, akit elfogadnék, de defense draftot első körben meg nem szeretnék látni ilyen offense produkció mellett.Beki
Nem?
Ismered Lattimoret?