Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

New York Jets

30 feliratkozó

több mint 12 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!
Sztem O impotenciájáért ryan hibáztatható a legkevésbé. Szar az OL, Kerley-n kívül nincs értelmes elkapónk, futójáték átlagos és az egész megtetézve egy még nem nfl-ready rookie qb-val. Egyszerűen nincsenek meg a játékosaink ahhoz, hogy működőképes O-nk legyen egy egész szezonon keresztül, és ne csak pár meccsre. És ez sztem még tannembaum-éra utóhatása. Jövőre már remélhetőleg lesz helyünk a sapi alatt, így én az FA-n várok egy-két komolyabb nevet az O-ba(ha lesz).Wester
Nyilván MM is elővehető a dolgokért. Az OL gyengesége sajnos nagyon érződik a futójátékon, de passzban meg főleg. Ráadásul a leggyengébb tagja meglátásom szerint Winters, hétvégén is 2 sack a nevéhez fűzödik. Mondjuk jó, hogy az OL fiatalítása volt a cél ezen a drafton: Winters, Aboushi, Campbell.
WR sor azért átlagos elkapókkal teletüzdelt, hiszen Kerley, Nelson, Holmes és Hill bármikor képes 80 yardos meccsekre, de közülük Nelson és Holmes nem lesz már itt jövőre.Beki
MM is hibás persze, de az a lényeg hogy szarból nehéz várat építeni.
Wr-eknél kicsit túloztam, de kerley nélkül nagyon látszik a corp gyengesége (még vele is néha). Egyszerűen nincs olyan elkapó aki konzisztensen üresre tudja játszani magát és anélkül nehéz főleg ha nem egy brady vagy manning az irányítód.

Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sztem O impotenciájáért ryan hibáztatható a legkevésbé. Szar az OL, Kerley-n kívül nincs értelmes elkapónk, futójáték átlagos és az egész megtetézve egy még nem nfl-ready rookie qb-val. Egyszerűen nincsenek meg a játékosaink ahhoz, hogy működőképes O-nk legyen egy egész szezonon keresztül, és ne csak pár meccsre. És ez sztem még tannembaum-éra utóhatása. Jövőre már remélhetőleg lesz helyünk a sapi alatt, így én az FA-n várok egy-két komolyabb nevet az O-ba(ha lesz).Wester
Nyilván MM is elővehető a dolgokért. Az OL gyengesége sajnos nagyon érződik a futójátékon, de passzban meg főleg. Ráadásul a leggyengébb tagja meglátásom szerint Winters, hétvégén is 2 sack a nevéhez fűzödik. Mondjuk jó, hogy az OL fiatalítása volt a cél ezen a drafton: Winters, Aboushi, Campbell.
WR sor azért átlagos elkapókkal teletüzdelt, hiszen Kerley, Nelson, Holmes és Hill bármikor képes 80 yardos meccsekre, de közülük Nelson és Holmes nem lesz már itt jövőre.

Ami a satyit illeti:
jelenleg 40 játékosnak van szerződése a 2014-es szezonra és így van ha az idei 123M-es capet nézem 22M cap space.
Ebből a 101M elfogalt capből Cromartie 14,98M, Sanchez 13,1M, Holmes 10,75M és Ferguson 11,7M-et foglal.
Közülük úgy gondolom, hogy Sanchez és Holmes kivágása reális ergo kötelezőnek vehető, amely 17,8M cap spacet szabadítana fel, mellettük Cro 9,5M-et szabadítana fel (lássuk be a liga gyengébbik CB-jei között van Cro így indokolt lehet a kivágása ha csak nem megy bele paycutba).
Sanchez és Holmes fizujából 2 igen komoly kezdő játékost lehetne hozni, így sztem olyan 39-40M cap space-el nyugodtan számolhatunk a köv. szezonban.
Emellett van még 8 draft pickünk is.
több mint 12 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!
Sztem O impotenciájáért ryan hibáztatható a legkevésbé. Szar az OL, Kerley-n kívül nincs értelmes elkapónk, futójáték átlagos és az egész megtetézve egy még nem nfl-ready rookie qb-val. Egyszerűen nincsenek meg a játékosaink ahhoz, hogy működőképes O-nk legyen egy egész szezonon keresztül, és ne csak pár meccsre. És ez sztem még tannembaum-éra utóhatása. Jövőre már remélhetőleg lesz helyünk a sapi alatt, így én az FA-n várok egy-két komolyabb nevet az O-ba(ha lesz).

Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 348 — Patriots fan
Tegnapi vereség után a 11. drafthely jelenleg a mienk.

Nehéz pozitívumot keresni a tegnapi teljesítmények után, de megpróbálom:
-kiemelném Ivory-t, aki 5 yard/carry átlaggal futott
-ternészetesen Wilkerson megint dominált 4 tackle és az INT-nél is ő ütötte meg THill karját
-Sheldon futás ellen volt ma állat, míg Coples egy zsákot beszerzett azért

Végére egy két finomság:
Jets traded up for WR Stephen Hill. Bears drafted WR Alshon Jeffery two picks later. That will sting for the next decade. #nyj

Idzik's first 4 draft picks: 1) Benched 3 times 2) Rookie of Yr candidate 3) NFL leader in INTs 4) Couldn't beat out Ducasse in camp #nyj

PO-ra van még esélyünk, de a Ravens és a Miami is előttünk van, utóbbi főleg rossz hír, mert sokkal jobb csoporton belüli mérleggel rendelkezik, mint mi.
Jövő héten Raiders, látva a tegnapi fogalmatlan O# tevékenységünket és amit passzolás terén bemutatott az Oakland a Dallas ellen, a Raiders az esélyes.

A vasárnapi vereség távol repített minket a PO-tól, 5-4-es mérleg után 3 vereség és 5-7, Geno 7 meccsen 1 TD és 11 INT->Ryan nem tud semmit kezdeni a csapat gyenge szereplésével, nem tudja felrázni őket, QB szitut megint nem tudjuk kezelni.
Ami főleg bosszantó, hogy a defense is összeomlott és nyeljük a yardokat és ez utóbbi különösen bosszantó.
Ryan leváltásra fog kerülni a szezon végén, ennek így is kell lennie.
Beki


Semmi gond jöhet sexy Rexy a Patshez DC-net Patricia helyett és akkor csókolgathaja Bill bá gyűrűit, és netalán talán még nyernének is egy + gyűrűt közösen! Milyen szép világ lenne! 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Geno marad a kezdő a Raiders ellen.

Ryan idén nem sokat tököl olyan szitukban, mikor Sanchez kezdetését 5-6 napig halogatta.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Per @PFF, Nick Mangold (+0.9) was the best #Jets Olineman yesterday. Rookie Brian Winters was the worst (-3.8), allowing 2 sacks + 1 hurry

Idzik előző évi draft húzásai eddig nem nagyon akarnak beválni Sheldont leszámítva.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Tegnapi vereség után a 11. drafthely jelenleg a mienk.

Nehéz pozitívumot keresni a tegnapi teljesítmények után, de megpróbálom:
-kiemelném Ivory-t, aki 5 yard/carry átlaggal futott
-ternészetesen Wilkerson megint dominált 4 tackle és az INT-nél is ő ütötte meg THill karját
-Sheldon futás ellen volt ma állat, míg Coples egy zsákot beszerzett azért

Végére egy két finomság:
Jets traded up for WR Stephen Hill. Bears drafted WR Alshon Jeffery two picks later. That will sting for the next decade. #nyj

Idzik's first 4 draft picks: 1) Benched 3 times 2) Rookie of Yr candidate 3) NFL leader in INTs 4) Couldn't beat out Ducasse in camp #nyj

PO-ra van még esélyünk, de a Ravens és a Miami is előttünk van, utóbbi főleg rossz hír, mert sokkal jobb csoporton belüli mérleggel rendelkezik, mint mi.
Jövő héten Raiders, látva a tegnapi fogalmatlan O# tevékenységünket és amit passzolás terén bemutatott az Oakland a Dallas ellen, a Raiders az esélyes.

A vasárnapi vereség távol repített minket a PO-tól, 5-4-es mérleg után 3 vereség és 5-7, Geno 7 meccsen 1 TD és 11 INT->Ryan nem tud semmit kezdeni a csapat gyenge szereplésével, nem tudja felrázni őket, QB szitut megint nem tudjuk kezelni.
Ami főleg bosszantó, hogy a defense is összeomlott és nyeljük a yardokat és ez utóbbi különösen bosszantó.
Ryan leváltásra fog kerülni a szezon végén, ennek így is kell lennie.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Kimberley A. Martin ‏@KMart_LI 42 mp
Heard Sheldon Richardson say in locker rm "don't come over here." Asked rookie if he's declining interviews. He told me "very much so."

Locker room hangukat alakul.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Rex said he considered activating Dave Garrard today. #nyj
mondom én 😀 jövő héten már kezdeni fogWester
Vesztenivalónk nincs ez ügyben. 😀
Holnap értékelek majd, ha lesz erőm ehhez a förmedvénynek hívott vmi után.Beki
van ezen mit értékelni?Wester
Nincs, azért hátha találok vmi + dolgot. 😊
több mint 12 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!
Rex said he considered activating Dave Garrard today. #nyj
mondom én 😀 jövő héten már kezdeni fogWester
Vesztenivalónk nincs ez ügyben. 😀
Holnap értékelek majd, ha lesz erőm ehhez a förmedvénynek hívott vmi után.Beki
van ezen mit értékelni?

Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Rex said he considered activating Dave Garrard today. #nyj
mondom én 😀 jövő héten már kezdeni fogWester
Vesztenivalónk nincs ez ügyben. 😀
Holnap értékelek majd, ha lesz erőm ehhez a förmedvénynek hívott vmi után.
több mint 12 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!
Rex said he considered activating Dave Garrard today. #nyj
mondom én 😀 jövő héten már kezdeni fog

Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Stylee New York Jets 480
Szánalmas komolyan mondom... szánalmas..
több mint 12 éve
Stylee New York Jets 480
Semmi jövője nincs... Nincs egy használható irányítónk sem... Felesleges playoffról beszélni...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Szerintetek Genonak van jövöje? Láttam tőle biztató dolgokat, de nem tudom hogy vajon ő az aki megoldja a problémákat?Inter101
Várjuk meg a meccs végét, ha ma is padra kerül a válasz nem.
több mint 12 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!
Szerintetek Genonak van jövöje? Láttam tőle biztató dolgokat, de nem tudom hogy vajon ő az aki megoldja a problémákat?Inter101
Lehet belőle jó qb, de sztem nem várjuk meg

Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Inter101 New York Jets 45
Szerintetek Genonak van jövöje? Láttam tőle biztató dolgokat, de nem tudom hogy vajon ő az aki megoldja a problémákat?
több mint 12 éve
Stylee New York Jets 480
Igazából ma jöhetne már végre egy normális játék. Normális offensel
több mint 12 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Simán nyerünk!
J! E! T! S!
Jets! Jets! Jets!

Go Jets!
több mint 12 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
4 sacket szerzünk legalább
Reed elkapja első interceptionjét
2 TD-t futunk

Go Jets!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Huhh injury reportot nézve elég rossz a helyzet:
Antonio Allen betegség miatt héten egyszer sem edzett és erre questionable minősítést kap? 100%, hogy nem játszik.
Cromartie egyedül pénteken edzett limitáltan nehéz elképzelni, hogy kezdő legyen, előre a Milliner-Wallace matchupért, ahol nyeljük majd a yardokat, mint a torkos borz.
Holmes szerdán limited volt, csüt+pénteken DNP, game time decision. Hurrá.
Kerley limited volt a héten, de a beatwriterek arrafele hajlanak h out lesz.

Nagyszerű dolgok ezek...
Ha Kerley és Holmes is out lesz, akkor Hill-Nelson-Cribbs-Salas WR sorunk marad, lol. 😀
Cromartie kiválása pedig Milliner auto kezdő poziját jelentené, ezt pedig mind tudjuk, hogy még nagyobb lol. 😀

Eddig sem tekintettem túl nagy optimizmussal a találkozóra, de ha a futójáték nem megy ma, eleve halálra vagyunk ítélve.Beki
azigen, szép lesz, érik egy 0-0 😀Wester
Azt a szégyent inkább ne érjük meg, ha lehet. 😀
több mint 12 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!
Huhh injury reportot nézve elég rossz a helyzet:
Antonio Allen betegség miatt héten egyszer sem edzett és erre questionable minősítést kap? 100%, hogy nem játszik.
Cromartie egyedül pénteken edzett limitáltan nehéz elképzelni, hogy kezdő legyen, előre a Milliner-Wallace matchupért, ahol nyeljük majd a yardokat, mint a torkos borz.
Holmes szerdán limited volt, csüt+pénteken DNP, game time decision. Hurrá.
Kerley limited volt a héten, de a beatwriterek arrafele hajlanak h out lesz.

Nagyszerű dolgok ezek...
Ha Kerley és Holmes is out lesz, akkor Hill-Nelson-Cribbs-Salas WR sorunk marad, lol. 😀
Cromartie kiválása pedig Milliner auto kezdő poziját jelentené, ezt pedig mind tudjuk, hogy még nagyobb lol. 😀

Eddig sem tekintettem túl nagy optimizmussal a találkozóra, de ha a futójáték nem megy ma, eleve halálra vagyunk ítélve.Beki
azigen, szép lesz, érik egy 0-0 😀

Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Huhh injury reportot nézve elég rossz a helyzet:
Antonio Allen betegség miatt héten egyszer sem edzett és erre questionable minősítést kap? 100%, hogy nem játszik.
Cromartie egyedül pénteken edzett limitáltan nehéz elképzelni, hogy kezdő legyen, előre a Milliner-Wallace matchupért, ahol nyeljük majd a yardokat, mint a torkos borz.
Holmes szerdán limited volt, csüt+pénteken DNP, game time decision. Hurrá.
Kerley limited volt a héten, de a beatwriterek arrafele hajlanak h out lesz.

Nagyszerű dolgok ezek...
Ha Kerley és Holmes is out lesz, akkor Hill-Nelson-Cribbs-Salas WR sorunk marad, lol. 😀
Cromartie kiválása pedig Milliner auto kezdő poziját jelentené, ezt pedig mind tudjuk, hogy még nagyobb lol. 😀

Eddig sem tekintettem túl nagy optimizmussal a találkozóra, de ha a futójáték nem megy ma, eleve halálra vagyunk ítélve.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
No, elerkeztunk a mai mindent (PO) vagy semmit (draft) meccshez.

Kerley tuti h nem jatszik.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Jets DL Sheldon Richardson named the NFL Defensive Rookie of the Month for November. #nyj