New York Jets
30 feliratkozó
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Egy szép folyamat lesz Sanchez karrierje az tuti:Az 4 éve volt... 😀silent79392009-ben viszont Sanchez is az volt. 😀BekiÉs Ő már nem rookie 😀silent79392013 Geno: 16 INT, 4 fumbles; 2009 Sanchez thru 10 games: 16 INT, 3 fumbles #nyjBekia különbség az hogy sanchez körül sokkal jobb csapat voltWester
Feltrade érte, majd a fent említett mutató 2009-ben és kb. 2010-ben is, amikor is főcsoportdöntőbe jutott a csapat, utána 2 katasztrófa szezon, idén IR, jövőre cut. 😀
több mint 12 éve
Az 4 éve volt... 😀2009-ben viszont Sanchez is az volt. 😀BekiÉs Ő már nem rookie 😀silent79392013 Geno: 16 INT, 4 fumbles; 2009 Sanchez thru 10 games: 16 INT, 3 fumbles #nyjBekia különbség az hogy sanchez körül sokkal jobb csapat voltWester
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
2009-ben viszont Sanchez is az volt. 😀És Ő már nem rookie 😀silent79392013 Geno: 16 INT, 4 fumbles; 2009 Sanchez thru 10 games: 16 INT, 3 fumbles #nyjBekia különbség az hogy sanchez körül sokkal jobb csapat voltWester
több mint 12 éve
És Ő már nem rookie 😀2013 Geno: 16 INT, 4 fumbles; 2009 Sanchez thru 10 games: 16 INT, 3 fumbles #nyjBekia különbség az hogy sanchez körül sokkal jobb csapat voltWester
több mint 12 éve
2013 Geno: 16 INT, 4 fumbles; 2009 Sanchez thru 10 games: 16 INT, 3 fumbles #nyjBekia különbség az hogy sanchez körül sokkal jobb csapat volt
Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
2013 Geno: 16 INT, 4 fumbles; 2009 Sanchez thru 10 games: 16 INT, 3 fumbles #nyj
több mint 12 éve
A Bills videózással töltötte a hetet, és felkészült. A Jets nem (ahogy hallom, tegnap este valami show műsorra volt osztálykirándulás)
Go Jets!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nem szaporítanám a szót: ez egy kalap szar volt.Már a Saints ellen is a futójáték mentette meg a hátsónkat, de ma láttuk mivan ha az sem megy.
Geno szépen hasít Sancho léptein, de jó lenne letérnie róla.
Milliner pedig egy rohadt bust semmi egyéb és röhej.
több mint 12 éve
Steve Johnson és Robert Woods is hiányozni fog a Billsből holnap.BekiEnnek azért egy picit örülök. Kiváncsi vagyok ma mit fog nyújtani a csapat. Én nagyon drukkolok és izgulok. Rég éreztem ilyet. Ha ma nyerünk akkor van esély playoffra, ha nem akkor vége. Biztos vagyok benne, hogy egy nagyon jó meccs lesz. Remélem most nagyon jól fogunk játszani a bye week után, felkészültünk a billsből és el fogjuk őket verni. Muszáj nyerni. Életben kell tartani az esélyeinket, főleg úgy, hogy szezon elött kb mindenki 1/1 nek gondolt minket. Azért ez nem éppen így lett. Nagyon készülök az esti meccsre. Aki tud jöjjön a fórumra és minél több Jets drukker képviseltesse magát és természetesen nézze a meccset!
HAJRÁ JETS !!!!!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Steve Johnson és Robert Woods is hiányozni fog a Billsből holnap.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Azért várjunk még a nagy örömmel, mert Reed nem hiszem, hogy ha nem sérül meg bárki Landry és Allen közül, akkor kezdő lesz.A secondary-nk gyenge pontjai nem a safety-k, hanem Cromartie és Milliner gyenge szereplése.
több mint 12 éve
Reed csak nosztalgiázni akar 2 hét múlva, újra Baltimore-ban Rex Ryan-el... mintha 2008 lenne 😀
több mint 12 éve
Dennis Thurman on how Ed Reed impacted young safeties today in practice: "Some of them wanted to get his autograph"Wester😀😀😀D
több mint 12 éve
Dennis Thurman on how Ed Reed impacted young safeties today in practice: "Some of them wanted to get his autograph"
Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
jólvan Reed bácsi jó helyre került ... ennek örülök! amúgy szerintem nem kellene Rexit leváltani, mert alapvetően ő szinte a semmiből rakott össze egy elit D, az más kérdés hogy az O nem működött Sanchoval de ő nem Rexi választása volt ha jól emlékszem.
több mint 12 éve
Én nagyon örülök Reed bácsinak 😛
több mint 12 éve
Am sztem reed idehozatala előrevetíti ryan szerződéshosszabítását, mivel ez kifejezetten az ő kérése volt
Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
kíváncsi vagyok mit tud még kihozni belőle rexKomoly érdeklődést mutatunk Ed Reed irányába és ennek Ryan is hangot adott.Bekijött is: Jets hivatalos twitter - "We bolstered our secondary THURS, agreeing to terms with Ed Reed a day after the veteran S cleared waivers."Dexxter Tailor
Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Komoly érdeklődést mutatunk Ed Reed irányába és ennek Ryan is hangot adott.Bekijött is: Jets hivatalos twitter - "We bolstered our secondary THURS, agreeing to terms with Ed Reed a day after the veteran S cleared waivers."

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Komoly érdeklődést mutatunk Ed Reed irányába és ennek Ryan is hangot adott.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Tuti, hogy nem fog ennyit megérni Holmes. Nélküle is ment (minden 2. héten az offensenek) a Kerley-Hill-Gates-Cumberland-Winslow armadával.Wide receiver Santonio HolmesAz a fél yard azért nem biztos, hogy ér évi 9 millió dollárt.DoM
Average pass play with him: 6.33 yards.
Average without him: 5.79.
The skinny: This puts to rest the theory the Jets are better on offense without Holmes.
Wester
Holmes és Sanchez lesznek az első távozók és nem mondom kétszer, hogy Cromartie pocsék formája vagy paycut-ot vagy cut-ot eredményez majd.
több mint 12 éve
Wide receiver Santonio HolmesAz a fél yard azért nem biztos, hogy ér évi 9 millió dollárt.
Average pass play with him: 6.33 yards.
Average without him: 5.79.
The skinny: This puts to rest the theory the Jets are better on offense without Holmes.
Wester