New York Jets

33 feliratkozó

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
McKnight caught 3 INTs in practice today, he said. One off each QB.

LOL. 😀Beki
ez kinek jó, McKnightnak, vagy nekünk hogy még ő is leszedte Sanchot? 😛petey
Sanchot tudjuk h mire "képes" INT-ek terén, termeli őket rendesen, de h Tebow passzolt edzésen az maga a csoda. 😀

McKnight meg vmi olyasmit mondott h sajnálja h megbukott RB-ként.
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 810 — Csodabogár
McKnight caught 3 INTs in practice today, he said. One off each QB.

LOL. 😀Beki
ez kinek jó, McKnightnak, vagy nekünk hogy még ő is leszedte Sanchot? 😛

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
McKnight caught 3 INTs in practice today, he said. One off each QB.

LOL. 😀
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Cromartie meg megy WR-nek. 😛Stez
Gyanítom a D# többet lesz pályán a 49ers ellen, mint az O#, így erre még nem kerül sor, de valahol pihen a Cro-package még. 😀
+Turnert visszaigazoltuk a héten. 😊
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Cromartie meg megy WR-nek. 😛

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
McKnight said he took his assignment to CB as "I wasn't good enough to play running back."
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Azt mondja Rex, hogy McKnightot frankón játszatni fogja CB-ként, azt is gyakorolja.

Utoljára gimiben volt védő, de akkor elég jól űzte az ipart. Érdekes.Höri
Gimi és az NFL között akad némi különbség, de Ryan nem normális, ha ezt meghúzza...Még 4 WR-es felállásnál is durva lenne beküldeni McKnight-ot aki jó sok évig RB-ként tolta, majd egy hét alatt megtanul CB-ként játszani, naná, ekkora baromságot. :/
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Azt mondja Rex, hogy McKnightot frankón játszatni fogja CB-ként, azt is gyakorolja.

Utoljára gimiben volt védő, de akkor elég jól űzte az ipart. Érdekes.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
CB Chris Carr a héten tryoutra érkezik hozzánk.
több mint 11 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Egy peytonista divatszurkoló Tebowt fikázza a Broncos topikban!TomBrady83
Már nem azért, de beleolvasva szinte 100%-ban egyetértek vele. Nehogy már az legyen a mérce, hogy aki nem élvez el Timmy Boy minden mozdulatától, az a főköcsög. Aki pedig komolyan gondolja, hogy idén Tebow idén kezdő lesz a Jetsben (QB poszton!!! 😀 ), annak további szép álmokat.

ON:

Revist nagyon sajnálom, kb. olyan csapás nekünk, mintha egy franchise QB-t vesztett volna egy offense, csak a túloldalon. Kyle Wilson (meg persze Cro) előlépésével kicsit több zónára, és a passzoknál talán még blitz-heavy-bb playcallra számítok, mint eddig.

A meccsről Beki már nyilatkozott, a legtöbb dologban egyet is értünk. A futójátékban látszik, hogy kicsit többet kéne erőltetni Powellt, utóbbi két meccsen stabil volt + nem félt kifelé vágni második szándékból. A passzjáték 1 félidőn át legalja, utána is csak Holmest lehetett kiemelni. Ja, és Schilenzt is jó látni a csapatban, Hill kiesésével elég sok lehetőséget kaphat a közeljövőben. Ami még nagyon kikészített, az az extrém konzervatív playhívás, amiről eddig azt hittem, hogy Schotty műve volt. Ok, hogy ground and pound, csináljuk, amihez értünk, de hogy félpályánál 4&félyard körül felállunk a punthoz, vagy a 2 yardoson 4&goalnál a mezőnygólhoz, az nem először verte ki nálam a biztosítékot. Hogy az előző heti 2 minute offenseről ne is beszéljek.
A védelemben külön örülök Thomas visszatérésének, mert bár már rég nem egy kezdő szintű pass rusher, de a gyengécske futás elleni védelmen sokat segíthet.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mondjuk Sancho úgy be van betonozva, hogy kb. egy atombomba sem robbantaná ki a csapatból.Amadeus91
van 1-2 nála jobb játékos, akiről szintén ezt hittük aztán láss csodát.

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
De amúgy komolyan, valaki magyarázza már el, hogy miért kellett Tebowt idehozni, hogy utána ennyire látványosan kutyába se vegyék??? Nekem a figura teljesen indifferens, de Sancho azért olykor megérdemelné, hogy padozzon 1-2 negyedet!leeon83
Teljesen jogos kérdés, úgy tűnik, hogy szarba se veszik a valódi képességeit, és csak "alázzák", bohóckodnak vele.
De eddig 3 forduló ment le.
Én úgy vélem, hogy nem azt csinálja egy csapat végig az alapszakaszban amit az első 3 meccsén.
A Denverben tavaly az első 5 meccsen ennyi szerephez se jutott.Sobri Jóska
Ez is egy szcenárió, de nekem inkább az Eagles szituációra hasonlít ami itt folyik, még a McNabb/Vick felállásra visszatekintve.

Ők is csak bohóckodni igazolták Vicket, aztán mikor ledöglött McNabb, látták, hogy többre is használható és a "pro-style" figurától váltak meg. Szóval nem tartom kizártnak, hogy Sanchonak akkor is meleg lesz a pite ha a szezon nagyobbik felét a pályán tölti.Höri
mondjuk Sancho úgy be van betonozva, hogy kb. egy atombomba sem robbantaná ki a csapatból.Amadeus91
Jézus erősebb mint egy atombomba. 😊

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Jets have re-signed LB Bryan Thomas and WR Patrick Turner, and have waived DL Marcus Dixon, CB Donnie Fletcher and T Dennis Landolt.

Turner újraigazolása annak szólhat, hogy Hill kihagyhatja a 49ers elleni meccset.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
De amúgy komolyan, valaki magyarázza már el, hogy miért kellett Tebowt idehozni, hogy utána ennyire látványosan kutyába se vegyék??? Nekem a figura teljesen indifferens, de Sancho azért olykor megérdemelné, hogy padozzon 1-2 negyedet!leeon83
Teljesen jogos kérdés, úgy tűnik, hogy szarba se veszik a valódi képességeit, és csak "alázzák", bohóckodnak vele.
De eddig 3 forduló ment le.
Én úgy vélem, hogy nem azt csinálja egy csapat végig az alapszakaszban amit az első 3 meccsén.
A Denverben tavaly az első 5 meccsen ennyi szerephez se jutott.Sobri Jóska
Ez is egy szcenárió, de nekem inkább az Eagles szituációra hasonlít ami itt folyik, még a McNabb/Vick felállásra visszatekintve.

Ők is csak bohóckodni igazolták Vicket, aztán mikor ledöglött McNabb, látták, hogy többre is használható és a "pro-style" figurától váltak meg. Szóval nem tartom kizártnak, hogy Sanchonak akkor is meleg lesz a pite ha a szezon nagyobbik felét a pályán tölti.Höri
mondjuk Sancho úgy be van betonozva, hogy kb. egy atombomba sem robbantaná ki a csapatból.Amadeus91

+1
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
De amúgy komolyan, valaki magyarázza már el, hogy miért kellett Tebowt idehozni, hogy utána ennyire látványosan kutyába se vegyék??? Nekem a figura teljesen indifferens, de Sancho azért olykor megérdemelné, hogy padozzon 1-2 negyedet!leeon83
Teljesen jogos kérdés, úgy tűnik, hogy szarba se veszik a valódi képességeit, és csak "alázzák", bohóckodnak vele.
De eddig 3 forduló ment le.
Én úgy vélem, hogy nem azt csinálja egy csapat végig az alapszakaszban amit az első 3 meccsén.
A Denverben tavaly az első 5 meccsen ennyi szerephez se jutott.Sobri Jóska
Ez is egy szcenárió, de nekem inkább az Eagles szituációra hasonlít ami itt folyik, még a McNabb/Vick felállásra visszatekintve.

Ők is csak bohóckodni igazolták Vicket, aztán mikor ledöglött McNabb, látták, hogy többre is használható és a "pro-style" figurától váltak meg. Szóval nem tartom kizártnak, hogy Sanchonak akkor is meleg lesz a pite ha a szezon nagyobbik felét a pályán tölti.Höri
mondjuk Sancho úgy be van betonozva, hogy kb. egy atombomba sem robbantaná ki a csapatból.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
De amúgy komolyan, valaki magyarázza már el, hogy miért kellett Tebowt idehozni, hogy utána ennyire látványosan kutyába se vegyék??? Nekem a figura teljesen indifferens, de Sancho azért olykor megérdemelné, hogy padozzon 1-2 negyedet!leeon83
Teljesen jogos kérdés, úgy tűnik, hogy szarba se veszik a valódi képességeit, és csak "alázzák", bohóckodnak vele.
De eddig 3 forduló ment le.
Én úgy vélem, hogy nem azt csinálja egy csapat végig az alapszakaszban amit az első 3 meccsén.
A Denverben tavaly az első 5 meccsen ennyi szerephez se jutott.Sobri Jóska
Ez is egy szcenárió, de nekem inkább az Eagles szituációra hasonlít ami itt folyik, még a McNabb/Vick felállásra visszatekintve.

Ők is csak bohóckodni igazolták Vicket, aztán mikor ledöglött McNabb, látták, hogy többre is használható és a "pro-style" figurától váltak meg. Szóval nem tartom kizártnak, hogy Sanchonak akkor is meleg lesz a pite ha a szezon nagyobbik felét a pályán tölti.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Bryan Thomas is back in the lockeroom. Jets obviously re-signed him.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
😂 😂 😂

Megint kezdi...

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Egy peytonista divatszurkoló Tebowt fikázza a Broncos topikban!TomBrady83
Pont ez az a vita, amit rohadtul utálnék beszállni és nem is akarok, főleg a Tebow utálók/imádók közti vita nem érdekel.
Tebow jelenleg nálunk van WC QB/No. 2 QB szerepében. Ha fejen állnak az emberek sem fognak Ryanék tágítani Sanchez mellől, mint No. 1 QB.
több mint 11 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Egy peytonista divatszurkoló Tebowt fikázza a Broncos topikban!TomBrady83
Van elég bajunk így is... 😕

Go Jets!
több mint 11 éve
TomBrady83 7
Egy peytonista divatszurkoló Tebowt fikázza a Broncos topikban!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ugyan várható volt és nem újdonság, de Ryan bejelentette, hogy Kyle Wilson lép így elő No 2. CB-vé és veszi át Revis helyét.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
ACL szakadás, hogy pontosítsunk.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ryan bejelentette, hogy Revis kiesett erre a szezonra. Műtét vár rá.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Hát ilyen kínszenvedéssel teli győzelmet is régen láttam, de hozzátenném sztem nem megérdemelt győzelem volt ez, hiszen a Miaminak Carpenter simán megnyerhette volna a tegnapi meccset.

Sanchez 306 yarddal zárt, ami nagyon nagy meglepetés, főleg ha látta vki a meccs elejét. Motiválatlannak és pontatlannak tűnt a meccsen egy ideig. Sok driveban 3-ból 3 incomplete pass. Hozzátenném, hogy sokszor az elkapók sem segítették, hiszen Hill az end zoneban droppolt egy passzt. Keller hiánya érződik, hiszen kedvenc célpontja régóta nem áll rendelkezésére.

Holmes és Kerley nagyon odarakták magukat a meccsre. Holmes 147 yard, Kerley slotból 73 yard+1 TD. Ha ők nincsenek semmi esélyünk nem lett volna.
A mérkőzés előtt a Miami D# 2. volt pass defenseben, így az OL-t dicsérhetjük, hogy csak 1 sacket engedtek, de futás blokkolásban nem volt jó napjuk.

Futójáték: az offensünk központja, erre építenénk, de Greene nem tud felnőni a feladathoz, igaz az OL sem segíti a dolgát néha. Belerongyol a falba, lesz ami lesz alapon, de legalább a végére előkerült Powell, aki pozitívum volt számomra a meccsen.

Defense: 185 engedett futott yard, kegyetlen sok, nagyon gyenge mutatvány...
Harris szokásos vezér volt a védelemben, de a DL-ből Wilkerson is odatette magát 6 tackle-el+3 assziszttal.
Landry picksix-e és Ellis FF-je is szót érdemel még.
További negatívum lehet, hogy Revis akár az egész szezonra kidőlhet, Landry is a meccs végére pályaszélre került.

Kiemelném még, hogy Hill ugyan a 2. félidőben sérülés miatt nem játszott, de 2 labdát is droppolt, egyet az end zoneban.

Offense statok:
Pass 20th
Rushing 17th

Defense statok:
Pass ellen 10th
Futás ellen 28!