New York Jets

33 feliratkozó

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Revis kihagyhatja a Steelers elleni meccset.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Megmondtam, simán nyertünk 😊

Azért nem lesz mindig szemben egy rookie CB, nem sikerül mindig ilyen gyorsan ekkora előnyre szert tenni... Látni fogjuk még azt a beharangozott ground-and-pound offense-t.
Mikor kiderült, hogy a WR-ek élnek a lehetőségekkel, Kellert pihentették. De a következő meccsen Hill-t már figyelni fogják, akkor jól jön egy TE.civilmanu
Jó baszod, te mindig megmondod, aztán, ha tacsakra szopatják a csapatot, akkor meg csend, aztán a kövi héten megint jön a simán nyerünk 😀Wyatt
Ha simán nem is, de ha a Steelers ismét ilyen gyenge játékot mutat, akkor sima win is lehet. 😀
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Megmondtam, simán nyertünk 😊

Azért nem lesz mindig szemben egy rookie CB, nem sikerül mindig ilyen gyorsan ekkora előnyre szert tenni... Látni fogjuk még azt a beharangozott ground-and-pound offense-t.
Mikor kiderült, hogy a WR-ek élnek a lehetőségekkel, Kellert pihentették. De a következő meccsen Hill-t már figyelni fogják, akkor jól jön egy TE.civilmanu
Jó baszod, te mindig megmondod, aztán, ha tacsakra szopatják a csapatot, akkor meg csend, aztán a kövi héten megint jön a simán nyerünk 😀

több mint 11 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Megmondtam, simán nyertünk 😊

Azért nem lesz mindig szemben egy rookie CB, nem sikerül mindig ilyen gyorsan ekkora előnyre szert tenni... Látni fogjuk még azt a beharangozott ground-and-pound offense-t.
Mikor kiderült, hogy a WR-ek élnek a lehetőségekkel, Kellert pihentették. De a következő meccsen Hill-t már figyelni fogják, akkor jól jön egy TE.

Go Jets!
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Negatívumok részbe 😛
Volt egy kis feszkó a meccsen
 www.nepatriotslife.com/2012/09/video-jets-fan-punched-woman-at-bills.html

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Bills-Jets 28-48

Pozitívumok:
Sanchez: 266y 3 TD, 1 INT magabiztos játék, pontos passzok, de az INT-nél bemutatta korábbi ismét, hogy rossz döntésekre még mindig képes.

Greene: 94 futott yard, 1 TD, nagy szükség lesz rá, hogy az összes meccsen tartsa a formáját.

Hill, Holmes és Kerley: A Rex Ryan által a preseasonban kritizált Kerley odatette magát nagyon. 4 elkapásból 45yard ebből 1 TD és egy 68 yardos punt return TD.
Holmes ugyan TD elkapást nem jegyzett, de 4 elkapásból 68 yard nagyon jó teljesítmény.
Itt van az a Stephen Hill, aki a preseasonban rengeteg labdát droppolt, rosszul futotta a rouetokat, erre tegnap 5 elkapásból 89 yarddal zárt, ebből 2 TD, impressive bemutatkozás a rookie WR-től.

Landry, Revis, Harris és Cromartie:
Landry ugyan megállíthatta volna Spillert a futott TD-nél, de 6 tackle és 1 FF jó teljesítmény a sérüléséből visszatérő safetytől.
Revis ismét nagyott játszott 4tackle, 3-nál asszisztált, 1 INT.
Cromartie pedig 1 INT ret TD-t szerzett.

OL: Sanchezt egyszer sem tudták sackelni, szép munkát végeztek a támadó fal tagjai.

Negatívumok:
Keller: a TE 1 elkapást jegyzett 7 yardért, lehet ebben a sérülése is közrejátszott.

DL: Coples 1 tackle, Wilkerson 1 asszisztált tackle, Ellis 1 tackle. Kicsit többet vártam volna főleg Wilkersontól.


Sok futott yard: 195 futott yardot engedélyezett a defense, ami kegyetlenül sok.
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Gratulálok, teljesen megérdemelt győzelem.
több mint 11 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Simán nyerünk!
J! E! T! S!
Jets! Jets! Jets!

Go Jets!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Eric Smith és Sione Pouha, ahogy az várható volt inactive a mai meccset tekintve.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Eric Smith és Sione Pouha immáron fix, hogy nem játszanak.
Keller valszeg játszani fog, de sérülten, kérdéses DeVito játéka is.
Így a Wilkerson-Coples duóra nagy feladat hárul rögtön az első meccsen, hogy tartsák a frontot a DL-ben.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Landry tegnap nem edzett, de pályára fog lépni a Bills ellen. Moore, Keller, DeVito és Pouha is limitáltan edzett.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Itt nem az a lényeg, hogy mennyi futást kap Connor, hanem ha ő pályán van, akkor futójáték fog következni, erre könnyebben állnak fel a védelmekWyatt
Nem feltétlenül, mert segíthet akár pass protectionben is, ha az OL-nek gondja lenne+ha Conner mellett Powell, vagy McKnight van fenn, akkor nincs garancia, hogy futójáték jön, de Greene is azért használható passzoknál.
Ill. ha a Conner+Greene FB+RB páros lenne is fenn, attól még passzjáték lehet, hiszen 2 WR+TE is van fenn jó eséllyel a pályán. 😊
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az inkább problémás sztem, h az új trenddel nem törődve, itt a Connor-Green FB-RB páros egyáltalán nem eleme a passzjátéknak, egyértelműen run-only játékosok, emiatt pedig olvasható az O. (Pl a Steelersben a FB Will Johnson FBhez mérten jó elkapó, 4.5öt tud 40en és mellé Batch, Mendenhall és Dwyer is kifejezetten jó elkapó RB, erre épül az új screen-csomagunk, amivel egyrészt a tulaj Rooney futásorientált elképzeléseinek is eleget tesz az OC, hiszen lehet belőle futni, de egyben a passzjáték alapja is lehet a felállás. De Hernandez is áll fel FBnek a Patsben, nem véletlenül, idén ráadásul a Tampa ellen már sokkal jobban blokkolt mint tavaly. Vagy a Bears se véletlenül draftolta a FB/TE Rodriguezt a 4. körben.). Én Bilal Powellnek ezért is szorítok, mert ő kifejezetten jó elkapó RB, aki all-down RB is lehetne sztem (legalábbis a Louisville-ben még ilyennek láttam). Kár hogy egy kicsit sérülékeny.Robilluma
Conner a feladatát jól megoldja, de nem hiszem, hogy sok futást kap majd, max goal line szituknál. Greene az előző szezonban is kapott pár labdát, bár egyértelműen Tomlinson volt a passzoknál többet használva. Greene inkább power RB.
Ryan éppen a héten mondta el, hogy Powellt azért draftoltuk, hogy Tomlinsont helyettesítse és nem árulta el, hogy McKnight vagy ő lesz a 2nd RB.Beki
Itt nem az a lényeg, hogy mennyi futást kap Connor, hanem ha ő pályán van, akkor futójáték fog következni, erre könnyebben állnak fel a védelmek

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Rex Ryan nagy zsugás tuti ki van főzve a recept neki a szezonra!!!ThundersNFL
Nagy zsugás, de ha nem jönnek össze a dolgok, akkor a fején található mikrofon+füles kombós cucc már repül is a föld felé. 😀
több mint 11 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 779 — !SuPeR6BoWL!
Rex Ryan nagy zsugás tuti ki van főzve a recept neki a szezonra!!!
Jetset mindig komolyan kell venni...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Nekem annyi jött le a Jets preseasonből az O-val kapcsolatban, hogy Hunterrel nem működik az OL (és a teljes O), de erre szerencsére reagáltak és jön majd Howard RT-be. A Panthers ellen Charlie Johnsonnak momentuma sem nagyon volt vele szemben. Ha pedig nem borul a pass protection egy árva LDE/LOLB vs Hunter párharc/alázás miatt, akkor nem borul a tavalyihoz hasonlóan a futás-passz (Jets-nél igencsak) kényes egyensúlya.Robilluma
Szerencsére Hunter időben el lett távolítva a csapatból, hiszen már a közönség is kikezdte a Giants ellen, ha jól emlékszem 3 sacket is engedett. Howarddal nem lesz gond+ott van még Smith és Ducasse is, bár utóbbi OG-n játsszon inkább. Remélem Ferguson LT-ben is összekapja magát, mert ő is szép számú sacket engedélyezett az előző szezonban.

Az inkább problémás sztem, h az új trenddel nem törődve, itt a Connor-Green FB-RB páros egyáltalán nem eleme a passzjátéknak, egyértelműen run-only játékosok, emiatt pedig olvasható az O. (Pl a Steelersben a FB Will Johnson FBhez mérten jó elkapó, 4.5öt tud 40en és mellé Batch, Mendenhall és Dwyer is kifejezetten jó elkapó RB, erre épül az új screen-csomagunk, amivel egyrészt a tulaj Rooney futásorientált elképzeléseinek is eleget tesz az OC, hiszen lehet belőle futni, de egyben a passzjáték alapja is lehet a felállás. De Hernandez is áll fel FBnek a Patsben, nem véletlenül, idén ráadásul a Tampa ellen már sokkal jobban blokkolt mint tavaly. Vagy a Bears se véletlenül draftolta a FB/TE Rodriguezt a 4. körben.). Én Bilal Powellnek ezért is szorítok, mert ő kifejezetten jó elkapó RB, aki all-down RB is lehetne sztem (legalábbis a Louisville-ben még ilyennek láttam). Kár hogy egy kicsit sérülékeny.
Conner a feladatát jól megoldja, de nem hiszem, hogy sok futást kap majd, max goal line szituknál. Greene az előző szezonban is kapott pár labdát, bár egyértelműen Tomlinson volt a passzoknál többet használva. Greene inkább power RB.
Ryan éppen a héten mondta el, hogy Powellt azért draftoltuk, hogy Tomlinsont helyettesítse és nem árulta el, hogy McKnight vagy ő lesz a 2nd RB.

Sanchezzel sztem nincs gond, korábban sem vele volt (elsősorban). A nulla preseason TD lényegtelen, megnéztem volna Brady-t hány TD-t passzol, ha úgy jön vele szembe JPP vagy Tuck Hunteren keresztül, mint a Jets 2. ps meccsén… A 3., fontosabb előszezon meccsen Sancho kifejezetten jó benyomást keltett (márHowarddal RTben), 18/11 volt 123 yardért, utolsó passza egy sima catch helyett Hill által felütött int lett. Na bumm.
A Tebow-package-ből még biztos nem láttunk semmit, de az alapanyag a wildcathez Tebow miatt sztem jobb, mint volt a Dolphins-ban.
Sanchezzel nincs gond, ha a futás megy, akkor a passzok döntő részét meg tudja csinálni. Ha jobban koncentrál és a time management terén tud javulni...
Tebow-packageből keveset láttunk, de az edzések folyamán kevésszer jött hír róla, hogy WC formációkat gyakoroltunk volna, de nyilván a Bills ellen jó pár WC hívás lesz, ahogy a Bills oldaláról is Smith miatt.

A WR corps még kérdéses, de Holmes és Keller rendben lesz, Hill pedig szép lassan belejön majd a routeokba, de addig is jól blokkol majd a futáshoz és szépen lefutja majd a CBket play actionből deep routeoknál. Schilenz egyelőre kakukktojás, még őt sem írnám le. Egészségesen nem rossz WR.
Holmes és Keller lesz a 2 kiemelkedő passz célpont ez fix, de egyelőre Keller játéka nem biztos a Bills ellen. Hill magas célpont és kegyetlen gyors és ahogy várható volt ő kezd WR2-ként. Ha a routeokkal nem lesz gond és nem droppol annyit, nagy fegyver lehet ő is.
Kerley slotban szintén használható lesz. Turner inkább 3th vagy 4nd downos szitu WR, Schilens sztem red zoneban lesz inkább a pályán.

A D pedig jó lesz. Wilkerson (és a teljes DL) meggyőző volt a 3. meccsen, Landry remek formában van, Revis és Cromartie is, Bart Scott NAGYON régen volt ilyen fitt (de az egész csapatra elmondható, h jó kondiban vannak), egyedül Kyle Wilson nem tetszett, őt slotba tilos betenni, mert testcselek ellen oldalirányba képtelen védekezni, inkább a vonal mellett legyen tesztelve a sebessége.
Coples-tól én nem voltam elájulva, nem az igazi még, de hát ő rookie.
Wilkersontól Ryan sokat vár ebben a szezonban, futás ellen már kegyetlen volt az előző szezonban is. DL jól működik futás ellen, passz ellen remélem hatékonyabb lesz. Landryra a héten nagyon vigyáznak edzésen, mert kell a secondarybe nagyon.
Coples pedig preseason meccsek alatt, azért pár sacket begyűjtött, de jó szezonja lesz sztem és pont miatta lesz több 4-3-as formáció a védelemben.
több mint 11 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Hát igen, Jets drukkerek, el se kezdjétek nézni a szezont, úgyis nagy bukó lesz, az offense nulla, mert a futójáték nulla, Sanchez is nulla, minden nulla, innen egyenes az út az 1/1ig...
Ugyan még egy percet nem láttunk az alapszakaszban a Jets-ből, de hát az nem számít. Biztos mindenki kottából ismeri Sparano új offensét, a wildcat/option redzone(?) csomagot Tebow-val, Ryan új(?) 43as felállásait. Ez mind frankón kiderült az előszezonban. Ne mááár.

Nekem annyi jött le a Jets preseasonből az O-val kapcsolatban, hogy Hunterrel nem működik az OL (és a teljes O), de erre szerencsére reagáltak és jön majd Howard RT-be. A Panthers ellen Charlie Johnsonnak momentuma sem nagyon volt vele szemben. Ha pedig nem borul a pass protection egy árva LDE/LOLB vs Hunter párharc/alázás miatt, akkor nem borul a tavalyihoz hasonlóan a futás-passz (Jets-nél igencsak) kényes egyensúlya.
Az inkább problémás sztem, h az új trenddel nem törődve, itt a Connor-Green FB-RB páros egyáltalán nem eleme a passzjátéknak, egyértelműen run-only játékosok, emiatt pedig olvasható az O. (Pl a Steelersben a FB Will Johnson FBhez mérten jó elkapó, 4.5öt tud 40en és mellé Batch, Mendenhall és Dwyer is kifejezetten jó elkapó RB, erre épül az új screen-csomagunk, amivel egyrészt a tulaj Rooney futásorientált elképzeléseinek is eleget tesz az OC, hiszen lehet belőle futni, de egyben a passzjáték alapja is lehet a felállás. De Hernandez is áll fel FBnek a Patsben, nem véletlenül, idén ráadásul a Tampa ellen már sokkal jobban blokkolt mint tavaly. Vagy a Bears se véletlenül draftolta a FB/TE Rodriguezt a 4. körben.). Én Bilal Powellnek ezért is szorítok, mert ő kifejezetten jó elkapó RB, aki all-down RB is lehetne sztem (legalábbis a Louisville-ben még ilyennek láttam). Kár hogy egy kicsit sérülékeny.
Sanchezzel sztem nincs gond, korábban sem vele volt (elsősorban). A nulla preseason TD lényegtelen, megnéztem volna Brady-t hány TD-t passzol, ha úgy jön vele szembe JPP vagy Tuck Hunteren keresztül, mint a Jets 2. ps meccsén… A 3., fontosabb előszezon meccsen Sancho kifejezetten jó benyomást keltett (márHowarddal RTben), 18/11 volt 123 yardért, utolsó passza egy sima catch helyett Hill által felütött int lett. Na bumm.
A Tebow-package-ből még biztos nem láttunk semmit, de az alapanyag a wildcathez Tebow miatt sztem jobb, mint volt a Dolphins-ban.
A WR corps még kérdéses, de Holmes és Keller rendben lesz, Hill pedig szép lassan belejön majd a routeokba, de addig is jól blokkol majd a futáshoz és szépen lefutja majd a CBket play actionből deep routeoknál. Schilenz egyelőre kakukktojás, még őt sem írnám le. Egészségesen nem rossz WR.
A D pedig jó lesz. Wilkerson (és a teljes DL) meggyőző volt a 3. meccsen, Landry remek formában van, Revis és Cromartie is, Bart Scott NAGYON régen volt ilyen fitt (de az egész csapatra elmondható, h jó kondiban vannak), egyedül Kyle Wilson nem tetszett, őt slotba tilos betenni, mert testcselek ellen oldalirányba képtelen védekezni, inkább a vonal mellett legyen tesztelve a sebessége.
Coples-tól én nem voltam elájulva, nem az igazi még, de hát ő rookie.
Nem húzom tovább, alapból nem gyenge csapat a Jets, plusz a Bills számára sok az ismeretlen tényező, szóval szerintem az általános vélekedéssel ellentétben nyerni fog hazai pályán a Jets a nyitómeccsen, plána ha Stevie nem lesz 100%os.
Robilluma
Hatalmas + neked ezért az irományért. Rosszul vagyok már tőle, hogy néhány Jets drukker más topicba jár fikázni "szeretett" csapatát, és egy Steelers fannak kell idejönnie megvédeni a brigádot (na nem mintha rászorulnának, csak azért mert a PS nem sikerült jól)!
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Hát igen, Jets drukkerek, el se kezdjétek nézni a szezont, úgyis nagy bukó lesz, az offense nulla, mert a futójáték nulla, Sanchez is nulla, minden nulla, innen egyenes az út az 1/1ig...
Ugyan még egy percet nem láttunk az alapszakaszban a Jets-ből, de hát az nem számít. Biztos mindenki kottából ismeri Sparano új offensét, a wildcat/option redzone(?) csomagot Tebow-val, Ryan új(?) 43as felállásait. Ez mind frankón kiderült az előszezonban. Ne mááár.

Nekem annyi jött le a Jets preseasonből az O-val kapcsolatban, hogy Hunterrel nem működik az OL (és a teljes O), de erre szerencsére reagáltak és jön majd Howard RT-be. A Panthers ellen Charlie Johnsonnak momentuma sem nagyon volt vele szemben. Ha pedig nem borul a pass protection egy árva LDE/LOLB vs Hunter párharc/alázás miatt, akkor nem borul a tavalyihoz hasonlóan a futás-passz (Jets-nél igencsak) kényes egyensúlya.
Az inkább problémás sztem, h az új trenddel nem törődve, itt a Connor-Green FB-RB páros egyáltalán nem eleme a passzjátéknak, egyértelműen run-only játékosok, emiatt pedig olvasható az O. (Pl a Steelersben a FB Will Johnson FBhez mérten jó elkapó, 4.5öt tud 40en és mellé Batch, Mendenhall és Dwyer is kifejezetten jó elkapó RB, erre épül az új screen-csomagunk, amivel egyrészt a tulaj Rooney futásorientált elképzeléseinek is eleget tesz az OC, hiszen lehet belőle futni, de egyben a passzjáték alapja is lehet a felállás. De Hernandez is áll fel FBnek a Patsben, nem véletlenül, idén ráadásul a Tampa ellen már sokkal jobban blokkolt mint tavaly. Vagy a Bears se véletlenül draftolta a FB/TE Rodriguezt a 4. körben.). Én Bilal Powellnek ezért is szorítok, mert ő kifejezetten jó elkapó RB, aki all-down RB is lehetne sztem (legalábbis a Louisville-ben még ilyennek láttam). Kár hogy egy kicsit sérülékeny.
Sanchezzel sztem nincs gond, korábban sem vele volt (elsősorban). A nulla preseason TD lényegtelen, megnéztem volna Brady-t hány TD-t passzol, ha úgy jön vele szembe JPP vagy Tuck Hunteren keresztül, mint a Jets 2. ps meccsén… A 3., fontosabb előszezon meccsen Sancho kifejezetten jó benyomást keltett (márHowarddal RTben), 18/11 volt 123 yardért, utolsó passza egy sima catch helyett Hill által felütött int lett. Na bumm.
A Tebow-package-ből még biztos nem láttunk semmit, de az alapanyag a wildcathez Tebow miatt sztem jobb, mint volt a Dolphins-ban.
A WR corps még kérdéses, de Holmes és Keller rendben lesz, Hill pedig szép lassan belejön majd a routeokba, de addig is jól blokkol majd a futáshoz és szépen lefutja majd a CBket play actionből deep routeoknál. Schilenz egyelőre kakukktojás, még őt sem írnám le. Egészségesen nem rossz WR.
A D pedig jó lesz. Wilkerson (és a teljes DL) meggyőző volt a 3. meccsen, Landry remek formában van, Revis és Cromartie is, Bart Scott NAGYON régen volt ilyen fitt (de az egész csapatra elmondható, h jó kondiban vannak), egyedül Kyle Wilson nem tetszett, őt slotba tilos betenni, mert testcselek ellen oldalirányba képtelen védekezni, inkább a vonal mellett legyen tesztelve a sebessége.
Coples-tól én nem voltam elájulva, nem az igazi még, de hát ő rookie.
Nem húzom tovább, alapból nem gyenge csapat a Jets, plusz a Bills számára sok az ismeretlen tényező, szóval szerintem az általános vélekedéssel ellentétben nyerni fog hazai pályán a Jets a nyitómeccsen, plána ha Stevie nem lesz 100%os.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
Ryan: Eric Smith tuti nem játszik a Bills ellen, Dustin Keller talán játszik. Stephen Hill kezd WR2-ként Holmes mellett.Beki
Elfelejtetted hozzátenni, hogy tuti kikapunk!leeon83
Sanchez futójáték nélkül azért félig-meddig garancia.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Ryan: Eric Smith tuti nem játszik a Bills ellen, Dustin Keller talán játszik. Stephen Hill kezd WR2-ként Holmes mellett.Beki
Elfelejtetted hozzátenni, hogy tuti kikapunk! 😉
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ryan: Eric Smith tuti nem játszik a Bills ellen, Dustin Keller talán játszik. Stephen Hill kezd WR2-ként Holmes mellett.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ez a kép volt már?DoM
Ugyan nem, de találó lehet a Jets-es kép az egész szezonra nézve. 😉
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Ez a kép volt már?



LOL
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
JETS

Did not practice (Out): OT Dennis Landolt (knee).

Did not practice: TE Keller (hamstring), S Smith (hip/knee).

Harris, Schilens, Holmes és Landry végre teljes értékű edzésmunkát tudtak végezni.
Keller állítása szerint rendben lesz a vasárnapi meccsre, Smith egyelőre kérdéses.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Buffalo L
@Pittsburgh L
@Miami W
San Francisco L
Houston L
Indianapolis W
@New England L
Miami W
@Seattle W
@St. Louis W
New England L
Arizona W
@Jacksonville L
@Tennessee W
San Diego L
@Buffalo L

7-9, ezzel a szezonnal bőven elégedett lennék, az eddig látottak alapján. Igaz, hátralépés az előző szezonbeli 8-8-hoz képest, de a 7-9 tökéletes lenne.Beki
Oda-vissza zakó a Billstől plusz cumi Jacksonvilleben, ellenben W a Hawks otthonában? Ne már!leeon83
Billstől cumi lesz+Jaguars is, a Hawks necces.Beki
A Hawks nekünk is necces 😊
Ott azért nem olyan könnyű idegenben nyerni